DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
RZUCENI NA KOLANA JKA WIDZEW 0:10 C.D.C NADZIEJA
Autor Wiadomość
Pendzel76 
WIDZEW ŁÓDŹ



Drużyna: Matka siedzi z tylu
Wiek: 47
Dołączył: 01 Lis 2003
Posty: 1107
Skąd: Łódź-Zarzewek
Wysłany: Nie Lut 01, 2004 6:58 pm   RZUCENI NA KOLANA JKA WIDZEW 0:10 C.D.C NADZIEJA

Niedzielne nasze spotkanie z JKA zapowiadalo sie bardzo ciekawie,druga druzyna grala z trzecia.Przyjechalismy do Baru Tomi i nie interesowal nas inny wynik jak zwyciestwo.Zostalismy przywitani bardzo milo ostrym dzwiekiem trabki ktora miala zagrzewac do boju gospodarzy.W krotkiej przerwie pozyskalismy do druzyny nowego zawodnika Pawla Paducha i bylismy bardzo ciekawi jak Pawel sie wprowadzi do druzyny :!:
Pare minut po dwunastej wszyscy juz byli gotowi do gry wiec atmosfera stala sie bardziej napieta :)
Pierwszy mecz Krzystof Dauchik kontra nasz nowy nabytek Pawel Paduch
Panowie zaczeli dosyc spokojnie Pawel po 6 Lotkach slabiej, lecz w nastepnych rzutach juz bylo stanowczo lepiej :!: Pawlowi zaczela grac maszyna ku naszej radosci odstawil przeciwnika na 100 pkt ustawil dabla i mala rzezba.Krzysiek takze ustawil dabla ale Pawel w kolejnym rzucie trafia dabel 8 i jest 1:0 dla nas :D
Drugi leg to juz stanowczo lepsza gra z obu stron.Dobra wymiana z ktorej zwyciesko wychodzi Krzysiek kujac pierwsza lotka dabla 1:1
Trzeci leg tez wyrownany i bardzo zaciety .Panowie razem schodza na dabla Pawel ustawia 32 Leka rzezba schodzi na dabel 4 i pierwsza lotka trafia :D Okrzyk radosci jest 1:0 dla nas
Drugi mecz Jerzy Raczkiewicz & Jacek Dziworski
Panowie zaczynaja dobrze Jurek pewnie kuje 20 Jacek dobrze gra 19 :!:
W piatym legu zarysowala sie lekka przewaga Jacka schodzi pierwszy na dabla 8 i druga lotka trafia 1:0 dla nas
Drugi leg Panowie ostro zaczeli maszyna gra co runde Jurek juz nie daje odskoczyc Jackowi ,panowie schodza rowno na dabla i zaczyna sie rzezba
Cisnienie lepiej wytrzymuje Jacus kujac wkoncu dabel 10
2:0 prowadzimy :!: Jakis dziwny pociag seksulalny czuje do Jacka Kolo po kazdym dobrym rzucie Jacusia Kolo klepie go w dupsko :shock: Ciekaw jestem co na to przyszla zona Kola :D Monika pozdrawiam :!: :!:
Kolejny meczyk Krzysztof Kinowski i Ja
Krzysiek zaczyna dobrze ja troche slabiej .Krzysiek odskakuje na 100 i ustawia dabla . Ja w kolejnych trzech rzutach ustawiam 32
Krzysiek nie trafia ja singiel 16,8 i trzecia lotka laduje w dablu 4 1:0 dla mnie
Drugi leg to juz moja dominacja odstawiam przeciwnika na 180 pkt ustawiam dabel 16 i pierwsza lotka trafiona 2:0 dla mnie i 3:0 dla Nadzieii
Czwarta gra Adam Rutkiewicz & Michal Kolodziejski
Jestesmy spokojni co do formy Kola juz nas przyzwyczail do zajebistej gry w swoim wykonaniu :!:
Juz od drugiej kolejki zarysowala sie przewaga Kola ktora utrzymal pewnie do samego konca rzucajac trzecia lotka dabel 8 :D
Drugi leg juz znacznie wyrownany Adam poprawil zejscie i Kolo nie mogl juz odskoczyc. Panowie razem zeszli na Dabla i zaczynaja rzezbic
Adam dabel 30 a Kolo ustawia dabla 1
Z tej gry zwyciesko wychodzi Kolo trafiajac 8 lotka szajbe
4:0 Dobra zaliczka przed gra w timach :!:
Pierwszy tim Krzysztof Dauchik i Jerzy Raczkiewicz kontra Kolo i Ja
Moje zadanie jak zwykle zejsc i umozliwic zakaczenie Kolu
Zaczynam ostro maszyna gra Kolo takze kuje 100 i tu nasze zdziwienie panowie z JKA odpowiadaj :!: Bardzo dobra gra z obu stron maszyna gra praktycznie co runde.W piatej kolejce zaznaczyla sie jednak lekka przewaga naszej druzyny kolo ustawia 32 i ja tez.Kolo w kolejnych trzech rzutach zmienia na dabel 8 ja identycznie jak Kolo. I kiedy panowie z Jka zaczeli juz niuszyc swoja wygrana przychodzi kolej na Kola ktory pierwsza lotka trafia babel 8 :D
Drugi leg to juz dominacja panow z JKA odstawiaja nas na 200 pkt Na szczescie zatrzymuja sie na dablach rzezbiac je okrutnie :D
Kolo ustawia dabla 2 troche wymuszona poniewaz ja mialem jeszcze 138 pkt :oops: Chlopaki z JKA utkneli na dobre na dablach ja w kolejnych 3 lotkach zszedlem na 20 umozliwilem zakonczenie Kolowi ktory 3 lotka trafia dabel 2 i jest wybuch radosci w naszym obozie.
Po pieciu grach mamy juz na pewno remis
Przed drugim timem gospodarze przeprowadzaja zmiany
Wchodzi Maciek Wachowski i Jacek Bajer kontra Jacek i nasz debiutant Pawel ktory jest juz opromieniony pierwsza wygrana w lidze :D
Maciek z Bajerem zaczynaja ostro i od razu zarysowuje sie przewaga JKA
Nasi chlopcy troszke slabiej dopiero pierwsza gra ich w timach wiec jestesmy wyrozumiali. JKA do konca lega utrzymali przewage i pewnie Maciek pierwsza lotka kuje dabel 30
Drugi leg to juz zupelnie inna historia i inna gra Jacka i Pawla Panowie zaczynaja ostro w 3 rundzie Pawel kuje MAKSA 180 :shock: niezly debiucik :shock: Jacek w 4 i 5 rundzie 133 :shock: Panowie z JKA sa tylko tlem w tym legu :!: Pawel ustawia dabel 10 i druga lotka trafia :D 1:1
Trzeci leg tego pasionujacego spotkania gospodarze zaczeli ostro, ale nasi chlopcy zacheceni piekna gra jaka prezentowali w 2 legu nie daja odskoczyc gospodarzom. Wyrownana walka i oba timy w 7 kolejce ustawiaja dabla. Wiecej zimnej krwi mial Pawel ustawiajac po raz kolejny dabla 10 i kujac go 4 lotka JEST,EKSTRA,ZAJEBISCIE ,ALE DEBIUCIK te slowa wykrzykiwala NADZIEJA i jej WIERNI KIBOLE :!: :!: :!:
Po timach mamy juz 3 pkt ale apetyt rosnie w miare jedzenia :!: Wszystkie oczy skierowane na naszego kapitana Viole czekamy na zmiany ,a tu pada odpowiedz :MOZE POJEDZIEMY ICH DO ZERA :?: :?:
Czemu nie zemsta jest slodka przypominam ze w pierwszej kolejce chlopcy z widzewa pokonali nas na wlasnych smieciach 6:4.Wiec nie dokonujemy zadnych zmian i jeden cel przyswieca naszej grze DO ZERA JKA :!: :twisted: :!:
Piaty singiel Krzystof Daudzik na przeciw Jacek
Od razu widac ze Jacek wzial sobie do serca slowa Violi kujac ostro 19 :!:
Zaznacza sie przewaga Jacka ktora do konca lego utrzymal ustawil dabel 10 i pewnie go rzucil w kolejnych trzec lotkach
Drugi leg Krzysiek zaczal dobrze rzucac Jacus troszke siadl
Krzysiek odskoczyl na 120 pkt i ustawil dabla i zaczal rzezbic
Jacek w 6 kolejnych lotkach doszedl do dabla i tez rzezba :!: wiec jak panowie sa rzezbiarzami to trzeba grac srodki :D
Krzysiek pierwszy dziura od 25 :!: Jacek juz nas przyzwyczail ze srodki to jest to co on lubi dlugo celowai i trafil...25 8) 7:0 hehehe
Osmy mecz Raczkiewicz kontra PAWEŁ
Chlopaki zaczeli spokojnie i ten spokoj w 3 rundze przerwal Pawel kujac 135 :D Do konca tego lega Pawel 1 z 3 lotek zawsze cwierkal odskoczyl ustawil 32 a skaczyl dablem 8 :P
Drugi leg byl juz bardziej wyrownany panowie rowno zeszli na dable ale nasz DEBIUTANT trudno go juz nazwac debiutantem :D 5 lotka trafia dabel 16 i wygrywa trzeci swoj mecz :shock: 8:0
przedostatni mecz Wachowski & Kolo
Kolo juz bardzo wyluzowany gladko praktycznie bez walki wygrywa trafiajac dabel 15 a w drugim legu 1 lotka kuje dabel 4 8)
9:0 dla nas
Ostatnie spotkanie Bajer i Ja .Zapowiedzialem Bajerowi wczesniej ze ogram go gladko ale to co Bajero pokazal w pierwszym legu zmusilo mnie prawie do odszczekania moich slow :!: Bajero od samego poczatku zaczal kuc 16 mysle sobie powalilo go wiec ja spokojnie swoje celuje 20 a tu 1,1,5 :oops: Bajero w piatej rundzie kuje maksa na 16 :shock: a ja nadal 1,5,20 :oops: Mysle sobie nie bedzie 10:0 ale presja Violi kaze mi grac do konca i wygrac :roll:
Bajero ustawia dabel 10 ja zaczynam sie rozbierac sciagam bluze i znow wplyw Violi :roll: Zdialem ciucha i odrazu 135 kuje mysle sobie bedzie dobrze ale Bajero 6 lotka trafia i jest 1:0 dla niego :oops:
Drugi leg to juz lepsza gra z mojej strony no i Bajero przerzucil sie na 19.Mysle po co on to rzuca skoro zajebiscie wchodzila mu 16
Bajero pierwszy ustawia dabla i zaczyna straszna rzezbe ja dwie kolejki pozniej tez mam dabla o rzezba.Gdy juz wszyscy szykowali sie do srodkow mi zostaly 3 lotki na dabel 2 Kolo krzyczy Pendzel Pendzel masz energie ci przesylam ja ja odbieram i 1 lotka kuje dabel 2 :D 1:1
Decydujacy ostatni leg to juz moja calkowita dominacja.Rzucam spokojnie i co najwazniejsze maszyna znow gra,kocham ten dzwiek 8) W siódmej rundzie ustawiam dabel 16 Kolo znow przesyla mi moc i jest 1 lotka siedzi 2:1 dla mnie no i stalo sie C.D.C NADZIEJA 10:0 JKA WIDZEW zemsta tak pieknie smakuje :evil: :twisted: :evil:
Wreszcie cos zaczyna sie dziac z nasza druzyna wszyscy kuja zajebiscie no i Pawel Paduch :!: :!: :!: Ciesze sie ze przyczynilem sie ze ten gosc gra w Nadzieii mysle ze z nim mamy murowane miejsce w ........ a poco tu tyle gadac jeszcze cos zapesze :D
Gorace podziekowania dla Chlopakow z JKA za bardzo mile przyjecie no i wielkie dzieki dla naszych KIBOLI :!: :!: :!: KOCHAMY WAS :!: :!: :!: choć swoją zone bardziej :D Dzieki dla Violi ktora wykazala sie wielka wyrozumialoscia dla nas :!: :!: :!: DZIEKI DZIEKI DZIEKI :!: :!: :!:

to ja wasz bajkopisarz Pendzel
 
 
 
Wielebniak 
Łyżwiarz :)



Drużyna: Matka Siedzi Z Tyłu
Pomógł: 2 razy
Wiek: 46
Dołączył: 29 Wrz 2003
Posty: 1171
Skąd: Dunboyne
Wysłany: Nie Lut 01, 2004 10:17 pm   

Nic dodać , nic ująć :D Dzieki naszym kibicom kochanym za wspomaganie nas. Szczególnie Mańkowi , naszej maskotce wyjadającej orzeszki :D :D :D Dzieki JKA za przyjęcie.

No i tak po tym meczu wychodzi, ze zamiast walczyc o utrzymanie, walczymy o final rozgrywek :D No i powalczymy, co naszym wiernym kibolom obiecuje :D
 
 
 
Dzięciołowa 



Drużyna: Nadzieja
Wiek: 44
Dołączyła: 02 Gru 2002
Posty: 318
Skąd: Widzew-Wschód
Wysłany: Nie Lut 01, 2004 10:51 pm   

Wielebniak napisał/a:
No i powalczymy, co naszym wiernym kibolom obiecuje :D



No ja myślę, że powalczycie, no ja myślę :D

Walczyć NADZIEJA walczyć :!: :!:
 
 
 
Banan 
dziedzicPruski



Drużyna: Matka siedzi z tyłu!
Pomógł: 2 razy
Wiek: 48
Dołączył: 02 Cze 2003
Posty: 1335
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 01, 2004 10:55 pm   

No toście poszaleli. :shock: Nie ma co.
Moje gratulacje.
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Pon Lut 02, 2004 12:46 am   

Noooo, gratulacje :) Nadzieja rośnie nam na Czarnego Konia rozgrywek i cóż.... może to z nim zagra o finał ligi... zwłaszcza jeśli będziemy prezentować taką formę jak dotychczas :)
 
 
 
Pendzel76 
WIDZEW ŁÓDŹ



Drużyna: Matka siedzi z tylu
Wiek: 47
Dołączył: 01 Lis 2003
Posty: 1107
Skąd: Łódź-Zarzewek
Wysłany: Pon Lut 02, 2004 12:35 pm   

Dolozymy wszelich staran zeby nie zawiesc naszych KIBOLI :!: :!: :!:
I juz teraz szykujemy sie na Remize :twisted: Remiza bojcie sie bo C.D.C NADZIEJA nadchodzi :twisted: :twisted: :twisted:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group