DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Nadzieja znowu gromi :D - Nadzieja - Genko 9:1
Autor Wiadomość
Wielebniak 
Łyżwiarz :)



Drużyna: Matka Siedzi Z Tyłu
Pomógł: 2 razy
Wiek: 46
Dołączył: 29 Wrz 2003
Posty: 1171
Skąd: Dunboyne
Wysłany: Sob Lut 21, 2004 6:49 pm   Nadzieja znowu gromi :D - Nadzieja - Genko 9:1

Tym razem na naszą rozpędzoną lokomotywe nadziała sie drużyna Genko .O godzinie 15 w Jontalu zjawiły sie silne grupy obu timów. Ponad połowa zawodników dzisiaj grajacych miała wyraźne kłopoty ze zdrowiem spowodowane trybem życia w piątkowe wieczory :D :D :D Ludzisków kupa, że miesca brakowalo :D Po załatwieniu formalności, przystępujemy do meczyku. Na dobry początek Koło gra z Marcinem. Pierwszy leg po spokojnej grze dla Koła (D16), wymiatacza naszego drogiego :D Drugi leg wyrównany, Koło schodzi na dabla i zaczyna strugać czy też rzeźbić, co skwapliwie wykorzystuje Marcin kończąc piknym bullem :shock: Cwila konsternacji w naszym obozie, ale luzik. Wierzymy w naszego Michała :D Trzeci leg spokojnie rozgrywa koło , ale i Marcinowi maszyna pare razy zagrała. Koło ustawia sobie D8 i rzuca w miare pewnie. No to 1:0 :D Następny meczyk Pendzel vs. Darek. Daruś mocno zmęczony nie stawia większego oporu i Grzesiu kończy go 2:0 (D16, D8) No to 2:0 w meczu :D
Meczyk trzeci gram Ja z Adamem. Jako, że i ja odczówam trudy wczorajszej nocy, rzeźbe odstawiam okrutną :? Adam spokojnie wygrywa pierwszego lega. Łoj niedobrze, trza sie zabrac za robote. W drugim legu przypominam sobie , jak sie rzuca T19 i kończe pieknym D8. W trzecim legu to już przeciwnikowi pograć nie dałem i kończe D3 po lekkiej rzeźbie na dablach. , No to 3:0 :D
Mecz 4 Paweł przeciwko Konradowi . Oj Pawełek był mało gościnny. W miare łatwo wygrywa 2:0 (D16,D4) No to 4:0 :D :D :D
Do pierwszego debla wychodzi Koło z Pendzlem przeciwko Konradowi i Adamowi. Nasze gwiazdy zdopingowane chiba przez swe połowice miażdżą przeciwników w pierwszym legu. Koło rzuca D16 (Pendzel miał wystawiony D20) Przeciwnicy na zegarach mają ponad 250 punktów każdy. W drugim legu przeciwnicy się podnoszą z kolan. Pendzel blokuje sie jakoś tak i przestaje rzucać. Na szczęście (nasze) chłopaki z Genko nie potrafią tego wykorzystać i Grzesiu po krótkim pościgu kończy D16. No to 5:0 :D :D:D:D:D:D
Drugi duecik to Ja z Pawłem vs. Marcin i Przemek, który zastąpił Darka. Pierwszy leg w miare wyrównany. W końcówce Pawełek odskakuje delikatnie i wali pierwszą dzidą D16. W drugim legu to już przeciwnikom pograć nie daliśmy. Maszyna po naszych rzutach śpiewa sobie radośnie, a ja zamykam spokojnie , tysz pierwszą dzidą, D16. No to 6:0 i tu następuje eksplozja radości w naszym obozie. Tańce radości, uściski, całusy i inne takie. Ale gramy dalej.
Do meczu nr 7 wychodzi Koło i przemek. Koło bez trudu kłuje , najpierw d16, potem D20 i robi sie już 7:0 :D :D:D.
Mecz ósmy Pendzel z Marcinem. Pierwszy leg spokojnie dla Grzesia naszego łysego (D20) W drugim legu odradza się Marcin i kończy szajbą. W trzecim delikatna nerwówka, ale Grzesiu spokojnie ustawia dabelka i wali D10. No to 8.:0 :D :D:D:D:D:D:D
W meczu przedostatnim w moje miejsce wchodzi nasza Pani kapitan czyli Viola i gra przeciwko Kondradowi. Łoj zacięty to był pojedynek. Piękne zejścia i emocje do samego końca. Pierwszy leg dla Violi (D11), drugi dla Kondrada (D16). Trzeci leg trzyma w napięciu. Lepiej schodzi Kondrad i rzeźbi okrutnie na dablach. Viola goni z mozołem, zostaje jej 120. Kondrad znowu zawala dabelki, podchodzi Violka i rzuca S20, T20 i D20 !! !!!!!! Viola ginie w uściskach reszty drużyny :D :D :D :D Pikny meczyk. No i zrobiło sie 9:0
Do ostatniego meczu z Pawłem Genkowcy desygnują drugiego rezerwowego- Piotrka. No i mieli nosa. Paweł poległ 2:1 i niestety nie powtorzył sie nasz sukces z meczu z Tomim. Ale wysokie zwyciestwo i tak nas bardzo ucieszyło.
Przynajmniej do następnego łykendu zasiedliśmy sobie wygodnie na fotelu lidera i miejsca tego łatwo nie oddamy.
Dziekuje w imieniu drużyny naszym wiernym kibolom oraz druzynie gości za miłą atmosfere meczyku.


P.S. Przed meczem byliśmy lekko zaniepokojeni, bo nie dota ła na mecz nasza maszkotka czyli Kiepski Maniek. Ale na szczęście bez jego obecności tez potrafiliśmy wygrać :D No i orzeszków nik nie wyjadł :D
 
 
 
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 21, 2004 6:56 pm   Re: Nadzieja znowu gromi :D - Nadzieja - Genko 9:1

Wielebniak napisał/a:
W trzecim legu to już przeciwnikowi pograć nie dałem i kończe D3 po lekkiej rzeźbie na dablach.

No może nie do końca nie dałeś mu pograć. Przeciwnik jakoś dziwnie się uparł żeby furować 46. Najpierw T14 i S15, później T15, a następnie T16.

Wielebniak napisał/a:
Przynajmniej do następnego łykendu zasiedliśmy sobie wygodnie na fotelu lidera i miejsca tego łatwo nie oddamy.

Tabela już jest na stronie, a ponieważ Leg pauzuje to nawet więcej niż do następnego łykendu.
http://www.dartfoto.com/i...iga&liga=tabela
 
 
 
Wielebniak 
Łyżwiarz :)



Drużyna: Matka Siedzi Z Tyłu
Pomógł: 2 razy
Wiek: 46
Dołączył: 29 Wrz 2003
Posty: 1171
Skąd: Dunboyne
Wysłany: Sob Lut 21, 2004 6:56 pm   

Rzeźbił, bo mu nie dałem pograć :D :D :D :D
 
 
 
Pendzel76 
WIDZEW ŁÓDŹ



Drużyna: Matka siedzi z tylu
Wiek: 47
Dołączył: 01 Lis 2003
Posty: 1107
Skąd: Łódź-Zarzewek
Wysłany: Nie Lut 22, 2004 9:49 am   

MAMY LIDERA O ku[...] MAMY LIDERA MAMY LIDERA O ku[...] MAMY LIDERA :!: :!: :!: :wink: :!: :!: :!:
 
 
 
Pietja 



Drużyna: Lwy Darta
Tarcza: Lowen S.P.O.R.T. Turnier Dart
Lotki: Karella 16 g (barele)
Wiek: 45
Dołączył: 04 Lis 2003
Posty: 1102
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 22, 2004 12:22 pm   

Gratuluje!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group