DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
FORUM - INTEGRACJA
Autor Wiadomość
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Nie Lut 22, 2004 2:00 am   FORUM - INTEGRACJA

Odkąd padł pomysł o wprowadzeniu typera KLD na forum zarejestrowała się masa Krakusów (chyba jest już Was więcej niż Łodzian). Z tego co pamiętam przedsięwzięcie nie tylko miało urozmaicić typowanie Łodziakom i zwiększenie ruchu na forum, ale również integrację nas, ludzi grających w lotki. Tymczasem, poza Rylcem i kilkoma wyjątkami jakoś nie podejmujemy wspólnych tematów (poza typerami oczywiście). Może warto byłoby poromawiać jednak o czymś wspólnie, np. o wspólnej okręgówce (może gdzieś po drodze np. w Częstochowie - hotel Korona :) ), poznać się trochę... może przy słynnej już wiśnóweczce :wink: . Dobre hasło - okręgówka forumowiczów, przeca już tyle ludzi się porejestrowało... Co Wy na to - liczę na odzew z obydwu stron i wsparcie Rylca oczywiście.
 
 
 
Wielebniak 
Łyżwiarz :)



Drużyna: Matka Siedzi Z Tyłu
Pomógł: 2 razy
Wiek: 46
Dołączył: 29 Wrz 2003
Posty: 1171
Skąd: Dunboyne
Wysłany: Nie Lut 22, 2004 9:51 am   

fajny pomysł. Jezdem za :D
 
 
 
Pendzel76 
WIDZEW ŁÓDŹ



Drużyna: Matka siedzi z tylu
Wiek: 47
Dołączył: 01 Lis 2003
Posty: 1107
Skąd: Łódź-Zarzewek
Wysłany: Nie Lut 22, 2004 9:56 am   

No No ja jestem za :!:
 
 
 
Banan 
dziedzicPruski



Drużyna: Matka siedzi z tyłu!
Pomógł: 2 razy
Wiek: 48
Dołączył: 02 Cze 2003
Posty: 1335
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 22, 2004 11:56 am   

Trochę sztuczny podział na "forum łódzkie" i "forum krakowskie" jest zauważalny. I mam propozycję żeby w działach ŁLD i KLD pisać tylko o tych rozgrywkach, a tematy dotyczące innych spraw darterskich, bez względu na to gdzie mają miejsce, umieszczać w dziale "Ogólnie o darcie". Nie da się ukryć, że mam na myśli szczególnie Krakauerów, którzy się alienują od wszystkich w swoim dziale. :roll: Mogli by też moderatorzy zadziałąć i poprzenosić tematy we właściwe miejsce.
 
 
 
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 22, 2004 12:16 pm   

Mam ndzieję, że będzie okazja spotkać się w Kędzierzynie. Aby zorientować się ile osób mniej więcej sie tam wybiera, stworzyłem ankietę. Jest ona obowiązkowa dla wszystkich forumowiczów!!!

http://www.dartfoto.com/forum/viewtopic.php?t=264
 
 
 
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Pon Lut 23, 2004 9:44 am   

heloł syćkim,

Hm, jakis integracyjny miting w Rzadkochowie jak najbardziej. Hotel Korona? Nie wiem gdzie to est, ale Tratwa na pewno trafi. Myśle (czasm mi sie to zdarza) że to całkiem niegłupi pomysł. CHoć obawiam się że jak zwykle wszystko będzie rozbijać się termin i finanse (dotyczy to tego hotelu "korona") . Niestety co do PDC chyba spotkanie nie wypali. Jako "zbuntowani" chyba nie mamy mozliwości grać w tych turniejach. Tak na marginesie stosunek "góry" MLD do nas odczułem ostatnio osobiście kiedy bezskutecznie próbowałem kilkakrotnie uzyskać login do forum MLD. boją sie mnie , czy co? Ale wracając do merituma.
Ustalmy jakis termin (byle przed czerwcem bo po 3.06 jestem wyłaczony-junior przychodzi na świat <jupi> ) a myślę że damy rade sie zebrać kupą i porzucać jakieś maksiki w przerwach między jedną a drugą wiśnióweczką :)
Podsumowując. Ja jestem za. Czekam na odzew drużyny i innych elementów, cokolwieków, edenów, dzikich węży, węgrzców itd
 
 
 
Piniek 



Drużyna: Tratwa
Wiek: 45
Dołączył: 21 Sty 2004
Posty: 339
Skąd: Hamilton Island
Wysłany: Pon Lut 23, 2004 9:49 am   

Częstochowa jest idealna, poczekajmy na pielgrzymki to może uda się pod jakąś podszyć. Spać będzie gdzie i zintegrujemy sie z jakimiś pielgrzymeczkami.
 
 
 
Rylec 



Drużyna: 32 KEG SPORT BAR
Tarcza: Harrows z 1998
Lotki: 3
Pomógł: 12 razy
Wiek: 59
Dołączył: 24 Paź 2003
Posty: 1464
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Lut 23, 2004 4:25 pm   

Witam.
Temat rzucony przez Dartleszka ma wiele wątków.

Wątek I. Co do integracji bezpośredniej. Nie wiem czy spotkanie w Czestochowie jest najszczęśliwszym pomysłem. Noszkurcz toż cza by załatwić usprzetowienie. Myslę że jako alternatywę można by przedyskutować podwójną integrację. co 2 to nie 1 :-) . Tzn. spotkanie i w Łodzi i w Krakowie. Lokal, sprzet jakiesik unagrodowienie organizowaliby gospodarze. to no problem. Noclegi pewnie tez taniej by wyszly niż w Coronie. tez no prob. Jedyny wiekszy koszt stanowilby dojazd. Pozatym nie widze powodu zeby ograniczac to tylko do forumowiczow.

Wątek II - integracja na odległość. może rzeczywiście Krakauerzy nie wypowiadają się w łódzkich tematach i odwrotnie, ale czytają (i odwrotnie). No jakby nie czytali to by sie teraz nie wypowiedzieli (i nie mowie o mnie). W hyde parku również jest kilka postów z Krakowa. Co do działów ŁLD i KLD wszystko gra. Ale rzeczywiście pewne tematy - tu się zgodzę z Bananem - powinny się chyba znaleźć w ogolnym dziale (np.pomysl tratwowcow z poezja :-) ).
Być moze jest pewne skrępowanie na zasadzie nie wcinania sie na bratnie działy, ale to pewnie dlatego, że są to pierwsze koty za płoty, a po drugie - patrz Wątek I - brak bezpośredniej integracji. Z grona forumowców praktycznie tylko Dartles (po ostatniej wizycie) i ja jesteśmy znani osobiscie w "bratnich" ekipach.

Wątek III - to sprawa którą poruszył Pendzel:
"Niestety co do PDC chyba spotkanie nie wypali. Jako zbuntowani chyba nie mamy mozliwości grać w tych turniejach."
Jest to mit nie majacy nic wspolnego z rzeczywistooscia. Warunkiem gry w PDC czy Puchrze Polski jest posiadanie licencji PZD (a 20zł), która można wykupić przed turniejem. Nie wierze w żadną teorie spiskową jakoby jakaś persona spowodowała aby ktokolwiek a więc i grający w KLD takiej licencji nie mógł zakupić

Podsumowując - watek pierwszy - pomysł jest dobry, wymaga jednak uzgodnień, czyli rozpropagowania go i zebrania chętnych z obu stron.
Wątek II - co do przeniesienia tematów to moderator chyba nie pomoże, ale sam administrator. A jak widac piszemy wspólnie posty np. do tego tematu (tylko Dartlesie czemu w Hyde Parku a nie w Ogólnie o darcie?)
 
 
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Pon Lut 23, 2004 4:47 pm   

HA,

1.Czyli nie tylko ja mam wrażenie że MLD widzi nas jako porsona bez grata.
2.Miło mi że jest odzew z innych druzyn co do "mitingo integracione" .
3. Nawet nie wiedziałem ze "elementy" nie sa z Krakała :)
4. jak to u kolegi Ryleca bywa zawsze szuka dziury w całym. Przecie zorganiozowanie 2 spotkanek jest jeszcze większym problem niz jednego więc opcja i w Lodzi i w Krakowie chyba jest bez sensu.
5. Aczkolwiek cokolwiek słuszna jest uwaga że ta corona może nie jest najszczęsliwszym pomysłem ze względu na finanse.
6. Przecei czasowo i finansowo łatwiej jest zjechac się do rzadkochowy (przecie to mniej więcej midłej) niż np odwiedzać sie wzajemnie w naszych miasteczkach. Także kolego Rylecu plis nie przesadzaj z tymi integracyjami :)
7. A co do "wywalania" tematów w jakieś mniej poczytniejsze miejsce, traktuje to jako sugestie ze bez sensu sie wypuszczac z jakimiś "innowacyjami" (np poezja ligowa, jak to zasugerował Rylec)
Szkoda, bo myslałem że pomysł Pinka z takim działem sie spodoba i ta rubryka bedzie równie chetnie odwiedzana jak inne. ALe skoro widzicie ją jako "mniej potrzebna" to ok...
8. No i wracając do merituma. Do czestochowy tratwa sie zbierze z duża ochotą, ale niestety do Łodzi juz raczej nie damy rady ze wzgledu na "job"
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Pon Lut 23, 2004 5:25 pm   

Przepraszam z góry, ale ze względu na chwilowy brak czasu przeczytałem posty bardzo szybko (wgłębię się w nie w nocy :) ). Nie mniej Rylec odczytał moje intencje bezbłędnie, a więc chęć zorganizowania turnieju u nas i w Cracov, najlepiej na zasadzie minicyklu (będzie można uzbierać więcej na nagrody). Druga sprawa: to, że KLD jest traktowane jako non grata to nic dziwnego - w końcu jawnie postawiliście się KLD (a właściwie to PZD), ale jeśli chcecie sobie poczytać o stawianiu się PZD, to zapraszam do wątku "Jak zniechęcić ludzi do darta...". Obiecuję, że wieczorem przeczytam raz jeszcze posty i postaram się "rzucić" coś konstruktywnego i mimo 38,5 gorączki pozdrawiam wszystkich :wink:
 
 
 
Carlos 



Drużyna: były Elementowiec
Tarcza: antyrakietowa Patriot ;)
Lotki: mix 18
Wiek: 48
Dołączył: 29 Sty 2004
Posty: 299
Skąd: z duzego pokoju
Wysłany: Pon Lut 23, 2004 5:28 pm   

No więc sprawa ma się tak :
-primo : nie wszyscy w KLD sa Krakusami( tyczy sie mnie i paru innych co stali się niby Krakami z sasiedzenia :) , więc sie nie odcinamy
-po drugie na PDC nie jadu, bo mając świadomośc iż jest sie persona non grata nie mam ochoty
- po trzecie spotkanie integracyjne...powiem krótko.....mniam. Może nie wszystkie Elementy będą mogły lub chciały ale ja na pewno tak.
A tak nawiasem, skoro i tak jesteśmy "odszczepieńcami" MLD, to może zorganizujemy takiego konkurencyjnego PDC-a KLD i ŁLD ?? ?? A co........
Troszkę kontaktów mamy po obu stronach, więc tylko potrzebny taki Kaowiec co by się tym zajął.
Jakieś sugestie ......??????



To pisałem ja.....wasz Jarząbek :lol:
 
 
 
Banan 
dziedzicPruski



Drużyna: Matka siedzi z tyłu!
Pomógł: 2 razy
Wiek: 48
Dołączył: 02 Cze 2003
Posty: 1335
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 23, 2004 7:36 pm   

Pendzel napisał/a:
7. A co do "wywalania" tematów w jakieś mniej poczytniejsze miejsce, traktuje to jako sugestie ze bez sensu sie wypuszczac z jakimiś "innowacyjami" (np poezja ligowa, jak to zasugerował Rylec)
Szkoda, bo myslałem że pomysł Pinka z takim działem sie spodoba i ta rubryka bedzie równie chetnie odwiedzana jak inne. ALe skoro widzicie ją jako "mniej potrzebna" to ok...

Zdaje się, że zaszło małe nieporozumienie.
Kącik poezji jest jak najbardziej potrzebny. Sam go bardzo chętnie czytam, ale moim zdaniem jego miejsce jest w dziale "ogólnie o darcie". Tak samo zresztą jak tematów Dartentynki czy Powitanie. I nie chodzi o jakiekolwiek dyskredytowanie tych tematów czy ich autorów. Chodzi o to, że nie dotyczą one wyłącznie Krakowskiej Ligi Darta (chociaż mogą dotyczyć Krakowa, i samej Ligi zresztą też) i jako takie powinny znależć się w temacie "Ogólnie o darcie" bo do tego został ten dział stworzony. I bynajmniej nie jest zarezerwowany dla Łodzian. A dział KLD moim zdaniem powinien zostać przeznaczony wyłaćznie dla spraw KLD bo inaczej tworzy się podział na Kraków i Łódź.
A w sprawie spotkania, to jestem za jednym (na razie). Tylko co z potencjalnymi kierowcami. Wiśni bezalkoholowej to chyba nie robią?
 
 
 
Carlos 



Drużyna: były Elementowiec
Tarcza: antyrakietowa Patriot ;)
Lotki: mix 18
Wiek: 48
Dołączył: 29 Sty 2004
Posty: 299
Skąd: z duzego pokoju
Wysłany: Pon Lut 23, 2004 9:11 pm   

Widzę, że zaczynaja się małe spory co do umieszczania rubryk innowacyjnych. Wymiana poglądów musi być i to sie chwali, tylko aby to się nie przeistoczyło do zimnej wojny jak w przyp MLD, gdzie ktoś coś napisze i od razu dostaje taką ripostę, że już mu sie nie chce pisać. Ale ja w innej kwesti a raczej jej rozwiązania gdzie powinna sie znaleźć poezja "ludowa". Jak na razie to same Kraku(er)sy głowią się i piszą jakieś rymowanki. Jeśli ferkwencja piszących ze strony Łodzi się zwiększy nie widzę problemu aby ją przenieść. Bo jeśli tylko czytacie to chyba nie ma większego sensu, skoro i tak wszyscy wiedzą (kto był na FKLD) gdzie sie to znajduje.
Nie chcę tu wywoływać żadnego sporu, a wręcz przeciwnie-zmobilizować Was do większej odwagi i pisania chociażby w kąciku poetyckim. A kolegom pomysłodawcom będzie chyba bardziej milej, że mamy aż tylu wspaniałych ligowych poetów. :)
Pozdrawiam Wszystkich z Łodzi i nie tylko...niech moc wiśni będzie z Wami :lol:





To pisałem ja....wasz Jarząbek :D
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Pon Lut 23, 2004 9:59 pm   

No dobra, mimo gorączki wszedł z wieczora i uważniej prześledził wątek i... cóś o integracyji to niewiele tu jest. Zdaje się że należy tu porozmawiać z naszymi łoperatorami i ewentualnie umówić się odnośnie terminów, jeśli zgadamy się wcześniej na forumie większą ekipą... a tak swoją drogą to tą Częstochowę i Hotel KORONA rzuciłem dla tych pamiętliwych, co przegrane w darta parę latek już mają i zaliczony ten pamiętny PDC, bo... Ci którzy tam nie byli tylko radować się mogą (gdzieś w archiwach na stronie Lestata jest parę słów mych o tamtym turnieju, jakby kto był dociekliwy)...
 
 
 
Banan 
dziedzicPruski



Drużyna: Matka siedzi z tyłu!
Pomógł: 2 razy
Wiek: 48
Dołączył: 02 Cze 2003
Posty: 1335
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 23, 2004 10:44 pm   

Carlos napisał/a:
...Jak na razie to same Kraku(er)sy głowią się i piszą jakieś rymowanki. Jeśli ferkwencja piszących ze strony Łodzi się zwiększy nie widzę problemu aby ją przenieść...


Ech, właśnie o to chodzi, żeby uniknąć takiego stawiania sprawy.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group