DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Z formu MLD
Autor Wiadomość
Carlos 



Drużyna: były Elementowiec
Tarcza: antyrakietowa Patriot ;)
Lotki: mix 18
Wiek: 48
Dołączył: 29 Sty 2004
Posty: 299
Skąd: z duzego pokoju
Wysłany: Nie Mar 21, 2004 2:58 pm   Z formu MLD

Przeczytane na formu MLD :

Doszły mnie słuchy od kolegów darterow, że Krakowska Liga Darta byla "dumnie" reprezentowana przez jednego ze swoich przedstawicieli na PDC'u i Pucharze Polski w Kędzierzynie Koźlu, które odbyły się w ostatni weekend (tj. 13-14 marca 2004)... W dodatku doszły mnie słuchy, że w sobote, w trakcie finałowych gier pań i panów tenże przedstawiciel narobił niemałego hałasu (wywracając krzesło i rozbijając kufel z piwem) tuż obok maszyn, na ktorych rozgrywany byl finał. A wszystko z powodu nadmiernego spożycia alkoholu... Wstyd Panie Xxxxx.......

Mnie tam nie było więc może to byc tylko plotka, ale znając owego przedstawiciela koledzy darterzy raczej mnie nie okłamali i opisane sytuacje miały miejsce.

ps. Może mały konkurs na typowanie osoby, która tak dumnie reprezentowała KLD na PDC'u?

S.





Moze ktoś się do tego ustosunkuje , bo mnie zaraz szlag trafi jak czytam takie rzeczy pisane przez Pana Kucharczyka.....boli go serducho że ludzie w KLD tak się bawią???????????????????
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Nie Mar 21, 2004 9:26 pm   

To, że Pan Kucharzyk funkcjonuje w wirtualnym, swoim świecie wiemy wszyscy chyba... Natomiast w sprawie kolegi "przedstawiciela", pomijając domniemane robienie chałasu (nie widziałem, nie słyszałem), zachowywał się dobrze - nie mówiąc już o skonstruowaniu tak doskonale rozumiejącego się debla kobiecego (Dagmara Wiśniewska - Żaneta Plucińska). Rozgrzeszenie dostał w hotelu, kiedy to niemal jak spowiednik musiał przez dwie godziny słuchać naszego kiepskiego Mańka :) . A rano i tak mi wychlał 4 browary :) - Wasz przedstawiciel rzecz jasna :) . I wstyd mi wcale za niego nie jest, raczej za "Pana", który takie pierdoły na forum MLD wypisuje, które swoją drogą i tak już żyje tylko sensacjami... raz na miesiąc... wymyślonymi przez... TYPUJCIE KOGO...
Ostatnio zmieniony przez Dartles Nie Mar 21, 2004 9:34 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 49
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 21, 2004 9:27 pm   

Ja już się ustosunkowałem:
http://mld.vneb.pl/forum/viewtopic.php?t=82
 
 
 
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Pon Mar 22, 2004 9:37 am   

Chetnie bym sie ustosunkował, ale do tego potrzebny jest login. Próbowałem się 2 razy zalogować, wypełniłem drobiazgowo formularz rejestracyjny, zgodnie z prawdą podając że jestem z Tratwy z Krakowa z KLD i jakoś nic. Szanowny admin nie "przydzielił" mi do tej pory "kodów". Może ktoś ma pomysł jak dostąpić zaszczytu wypowiadania się na forum MLD?
 
 
 
sygnet 



Drużyna: SAMI SWOI
Dołączył: 01 Mar 2004
Posty: 62
Skąd: ŚRÓDZIEMIE
Wysłany: Pon Mar 22, 2004 7:44 pm   

Przeczytałem to wszystko i zastanawiam się czyżby to dotyczyło pana którt nosi pejsy????
Jeśli tak to pozdrawiam tego pana po Kędzierzynie i proszę o kontakt.
Do zobaczenia na Twoicz wlasnych śmieciach. :P
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Pon Mar 22, 2004 8:02 pm   

..., czy Ty nosisz pejsy :P ??
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group