PUCHAR LIGI KLD !!! |
Autor |
Wiadomość |
Pająk Kraków
Pomógł: 1 raz Dołączył: 29 Lis 2010 Posty: 382 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Kwi 24, 2013 9:49 pm
|
|
|
Może nie będzie |
|
|
|
|
nowohucki
Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz Wiek: 39 Dołączył: 24 Wrz 2007 Posty: 950 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Śro Kwi 24, 2013 11:38 pm
|
|
|
o czymś nie wiem? |
|
|
|
|
Grzesiek
Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy Wiek: 44 Dołączył: 24 Paź 2008 Posty: 690 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Nie Cze 02, 2013 8:42 pm
|
|
|
Indywidualny Puchar Ligi odbędzie się już w najbliższą sobotę. Jeśli ktoś się wybiera na zakończenie sezonu to proszę o wpisanie się na orientacyjną listę startową.
Tym razem wyniki turnieju będzie można śledzić na bieżąco na stronie:
livescore
LISTA STARTOWA
PANIE:
PANOWIE:
1. Grzegorz Kraska
Zapraszam |
|
|
|
|
Ivona
Wjedzma
Drużyna: R.C.M.
Lotki: Kamikaze boski wiatr nie ma przebacz :P
Dołączyła: 17 Lut 2007 Posty: 239 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Nie Cze 02, 2013 8:54 pm
|
|
|
LISTA STARTOWA
PANIE:
1. Iwona Kopczyńska
2. Elzbieta Bielatowicz
3. Aleksandra Wilk
PANOWIE:
1. Grzegorz Kraska |
|
|
|
|
HaDeS
Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012 Posty: 470 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Pon Cze 03, 2013 8:57 am
|
|
|
LISTA STARTOWA
PANIE:
1. Iwona Kopczyńska
2. Elzbieta Bielatowicz
3. Aleksandra Wilk
PANOWIE:
1. Grzegorz Kraska
2. Ryszard Janiczek |
|
|
|
|
zajac
Drużyna: SportBar
Tarcza: Winmau champions choice
Lotki: jakies za lekkie ;/
Pomógł: 2 razy Wiek: 42 Dołączył: 24 Lis 2004 Posty: 310 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Cze 03, 2013 10:25 am
|
|
|
LISTA STARTOWA
PANIE:
1. Iwona Kopczyńska
2. Elzbieta Bielatowicz
3. Aleksandra Wilk
PANOWIE:
1. Grzegorz Kraska
2. Ryszard Janiczek
3. Jarosław Czernik |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Cze 03, 2013 10:30 am
|
|
|
LISTA STARTOWA
PANIE:
1. Iwona Kopczyńska
2. Elzbieta Bielatowicz
3. Aleksandra Wilk
PANOWIE:
1. Grzegorz Kraska
2. Ryszard Janiczek
3. Jarosław Czernik
4. Łukasz Kamiński |
|
|
|
|
Muka
Drużyna: Bezwzględni
Tarcza: Winmau BLADE III
Dołączył: 09 Mar 2004 Posty: 113 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Cze 03, 2013 1:49 pm
|
|
|
LISTA STARTOWA
PANIE:
1. Iwona Kopczyńska
2. Elzbieta Bielatowicz
3. Aleksandra Wilk
4. Joanna Czarnecka
PANOWIE:
1. Grzegorz Kraska
2. Ryszard Janiczek
3. Jarosław Czernik
4. Łukasz Kamiński
5. Tomasz Czarnecki |
|
|
|
|
Bilu
Drużyna: SB
Tarcza: Apex Wire Eric Bristow
Lotki: Unicorn 18g
Wiek: 49 Dołączył: 28 Gru 2009 Posty: 53 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Cze 03, 2013 1:51 pm
|
|
|
LISTA STARTOWA
PANIE:
1. Iwona Kopczyńska
2. Elzbieta Bielatowicz
3. Aleksandra Wilk
4. Joanna Czarnecka
PANOWIE:
1. Grzegorz Kraska
2. Ryszard Janiczek
3. Jarosław Czernik
4. Łukasz Kamiński
5. Tomasz Czarnecki
6. Piotr Bil |
|
|
|
|
andre
Drużyna: Destroyer/Titan
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: no name :)
Pomógł: 3 razy Wiek: 37 Dołączył: 24 Lis 2008 Posty: 627 Skąd: Bochnia/Kraków
|
Wysłany: Pon Cze 03, 2013 6:36 pm
|
|
|
LISTA STARTOWA
PANIE:
1. Iwona Kopczyńska
2. Elzbieta Bielatowicz
3. Aleksandra Wilk
4. Joanna Czarnecka
PANOWIE:
1. Grzegorz Kraska
2. Ryszard Janiczek
3. Jarosław Czernik
4. Łukasz Kamiński
5. Tomasz Czarnecki
6. Piotr Bil
7. Andre |
|
|
|
|
LVQE
Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 35 Dołączył: 07 Cze 2009 Posty: 82 Skąd: Bochnia/Krk
|
Wysłany: Pon Cze 03, 2013 6:52 pm
|
|
|
LISTA STARTOWA
PANIE:
1. Iwona Kopczyńska
2. Elzbieta Bielatowicz
3. Aleksandra Wilk
4. Joanna Czarnecka
PANOWIE:
1. Grzegorz Kraska
2. Ryszard Janiczek
3. Jarosław Czernik
4. Łukasz Kamiński
5. Tomasz Czarnecki
6. Piotr Bil
7. Andre
8. Łukasz Konieczny |
|
|
|
|
wrp jasny
Drużyna: WRP Bochnia
Tarcza: BLADE III
Lotki: Target Precision-Voyager 23g
Wiek: 46 Dołączył: 23 Wrz 2008 Posty: 353 Skąd: Bochnia
|
Wysłany: Pon Cze 03, 2013 11:03 pm
|
|
|
LISTA STARTOWA
PANIE:
1. Iwona Kopczyńska
2. Elzbieta Bielatowicz
3. Aleksandra Wilk
4. Joanna Czarnecka
PANOWIE:
1. Grzegorz Kraska
2. Ryszard Janiczek
3. Jarosław Czernik
4. Łukasz Kamiński
5. Tomasz Czarnecki
6. Piotr Bil
7. Andre
8. Łukasz Konieczny
9.10.11. prawdopodobnie Góry sztuk trzy |
|
|
|
|
Reggie
Drużyna: Destroyer
Tarcza: Bulls Advantage
Lotki: F-22 Raptor
Wiek: 43 Dołączył: 02 Sty 2007 Posty: 415 Skąd: Bochnia
|
Wysłany: Wto Cze 04, 2013 5:18 pm
|
|
|
LISTA STARTOWA
PANIE:
1. Iwona Kopczyńska
2. Elzbieta Bielatowicz
3. Aleksandra Wilk
4. Joanna Czarnecka
PANOWIE:
1. Grzegorz Kraska
2. Ryszard Janiczek
3. Jarosław Czernik
4. Łukasz Kamiński
5. Tomasz Czarnecki
6. Piotr Bil
7. Andre
8. Łukasz Konieczny
9.10.11. prawdopodobnie Góry sztuk trzy
12.Reggie
13.Reggie II |
|
|
|
|
nowohucki
Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz Wiek: 39 Dołączył: 24 Wrz 2007 Posty: 950 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Sob Cze 08, 2013 9:44 pm
|
|
|
Na głównej stronie KLD na bieżąco aktualizowany jest ranking generalny oraz wyniki dzisiejszego turnieju |
|
|
|
|
Grzesiek
Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy Wiek: 44 Dołączył: 24 Paź 2008 Posty: 690 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Cze 10, 2013 5:13 pm
|
|
|
|
|
|
|
|
|