DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
PUCHAR LIGI KLD !!!
Autor Wiadomość
Pająk Kraków 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 382
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Kwi 24, 2013 8:49 pm   

Może nie będzie :D :D :D
 
 
nowohucki 



Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 864
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Śro Kwi 24, 2013 10:38 pm   

o czymś nie wiem?
 
 
Grzesiek 



Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy
Wiek: 38
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 656
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Cze 02, 2013 7:42 pm   

Indywidualny Puchar Ligi odbędzie się już w najbliższą sobotę. Jeśli ktoś się wybiera na zakończenie sezonu to proszę o wpisanie się na orientacyjną listę startową.
Tym razem wyniki turnieju będzie można śledzić na bieżąco na stronie:
livescore

LISTA STARTOWA

PANIE:


PANOWIE:
1. Grzegorz Kraska


Zapraszam
 
 
Ivona 
Wjedzma



Drużyna: R.C.M.
Lotki: Kamikaze boski wiatr nie ma przebacz :P
Dołączyła: 17 Lut 2007
Posty: 239
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Cze 02, 2013 7:54 pm   

LISTA STARTOWA

PANIE:
1. Iwona Kopczyńska
2. Elzbieta Bielatowicz
3. Aleksandra Wilk

PANOWIE:
1. Grzegorz Kraska
 
 
HaDeS 



Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 474
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Pon Cze 03, 2013 7:57 am   

LISTA STARTOWA

PANIE:
1. Iwona Kopczyńska
2. Elzbieta Bielatowicz
3. Aleksandra Wilk

PANOWIE:
1. Grzegorz Kraska
2. Ryszard Janiczek
 
 
zajac 



Drużyna: SportBar
Tarcza: Winmau champions choice
Lotki: jakies za lekkie ;/
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 313
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Cze 03, 2013 9:25 am   

LISTA STARTOWA

PANIE:
1. Iwona Kopczyńska
2. Elzbieta Bielatowicz
3. Aleksandra Wilk

PANOWIE:
1. Grzegorz Kraska
2. Ryszard Janiczek
3. Jarosław Czernik
 
 
Majo_82 



Drużyna: OUTSIDERS
Tarcza: Blade IV DC
Lotki: Unicorn RVB phase 5 21 gr i 18 gr
Pomógł: 7 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1826
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Cze 03, 2013 9:30 am   

LISTA STARTOWA

PANIE:
1. Iwona Kopczyńska
2. Elzbieta Bielatowicz
3. Aleksandra Wilk

PANOWIE:
1. Grzegorz Kraska
2. Ryszard Janiczek
3. Jarosław Czernik
4. Łukasz Kamiński
 
 
 
Muka 


Drużyna: Bezwzględni
Tarcza: Winmau BLADE III
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 113
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Cze 03, 2013 12:49 pm   

LISTA STARTOWA

PANIE:
1. Iwona Kopczyńska
2. Elzbieta Bielatowicz
3. Aleksandra Wilk
4. Joanna Czarnecka

PANOWIE:
1. Grzegorz Kraska
2. Ryszard Janiczek
3. Jarosław Czernik
4. Łukasz Kamiński
5. Tomasz Czarnecki
 
 
 
Bilu 


Drużyna: SB
Tarcza: Apex Wire Eric Bristow
Lotki: Unicorn 18g
Wiek: 43
Dołączył: 28 Gru 2009
Posty: 53
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Cze 03, 2013 12:51 pm   

LISTA STARTOWA

PANIE:
1. Iwona Kopczyńska
2. Elzbieta Bielatowicz
3. Aleksandra Wilk
4. Joanna Czarnecka

PANOWIE:
1. Grzegorz Kraska
2. Ryszard Janiczek
3. Jarosław Czernik
4. Łukasz Kamiński
5. Tomasz Czarnecki
6. Piotr Bil
 
 
andre 



Drużyna: Destroyer/Titan
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: no name :)
Pomógł: 3 razy
Wiek: 30
Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 627
Skąd: Bochnia/Kraków
Wysłany: Pon Cze 03, 2013 5:36 pm   

LISTA STARTOWA

PANIE:
1. Iwona Kopczyńska
2. Elzbieta Bielatowicz
3. Aleksandra Wilk
4. Joanna Czarnecka

PANOWIE:
1. Grzegorz Kraska
2. Ryszard Janiczek
3. Jarosław Czernik
4. Łukasz Kamiński
5. Tomasz Czarnecki
6. Piotr Bil
7. Andre
 
 
 
LVQE 


Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 29
Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 53
Skąd: Bochnia/Krk
Wysłany: Pon Cze 03, 2013 5:52 pm   

LISTA STARTOWA

PANIE:
1. Iwona Kopczyńska
2. Elzbieta Bielatowicz
3. Aleksandra Wilk
4. Joanna Czarnecka

PANOWIE:
1. Grzegorz Kraska
2. Ryszard Janiczek
3. Jarosław Czernik
4. Łukasz Kamiński
5. Tomasz Czarnecki
6. Piotr Bil
7. Andre
8. Łukasz Konieczny
 
 
 
wrp jasny 


Drużyna: WRP Bochnia ,Spajder
Tarcza: BLADE III
Lotki: Target Precision-Voyager 23g
Wiek: 40
Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 319
Skąd: Bochnia
Wysłany: Pon Cze 03, 2013 10:03 pm   

LISTA STARTOWA

PANIE:
1. Iwona Kopczyńska
2. Elzbieta Bielatowicz
3. Aleksandra Wilk
4. Joanna Czarnecka

PANOWIE:
1. Grzegorz Kraska
2. Ryszard Janiczek
3. Jarosław Czernik
4. Łukasz Kamiński
5. Tomasz Czarnecki
6. Piotr Bil
7. Andre
8. Łukasz Konieczny
9.10.11. prawdopodobnie Góry sztuk trzy ;-)
 
 
Reggie 



Drużyna: Destroyer
Tarcza: Bulls Advantage
Lotki: F-22 Raptor
Wiek: 36
Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 415
Skąd: Bochnia
Wysłany: Wto Cze 04, 2013 4:18 pm   

LISTA STARTOWA

PANIE:
1. Iwona Kopczyńska
2. Elzbieta Bielatowicz
3. Aleksandra Wilk
4. Joanna Czarnecka

PANOWIE:
1. Grzegorz Kraska
2. Ryszard Janiczek
3. Jarosław Czernik
4. Łukasz Kamiński
5. Tomasz Czarnecki
6. Piotr Bil
7. Andre
8. Łukasz Konieczny
9.10.11. prawdopodobnie Góry sztuk trzy ;-)
12.Reggie
13.Reggie II
 
 
 
nowohucki 



Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 864
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Sob Cze 08, 2013 8:44 pm   

Na głównej stronie KLD na bieżąco aktualizowany jest ranking generalny oraz wyniki dzisiejszego turnieju
 
 
Grzesiek 



Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy
Wiek: 38
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 656
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Cze 10, 2013 4:13 pm   





 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group