DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Lestat
Sob Sty 10, 2009 3:29 pm
Opłacalnośc zakupu
Autor Wiadomość
herod 
Come on!



Drużyna: Brak
Tarcza: Bladzioch Czwarty
Lotki: Simon Whitlock Winmau**
Pomógł: 5 razy
Wiek: 46
Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 990
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 1:29 pm   

robin hooood napisał/a:

(w Łodzi chyba jest straszny mróz- dużo rzeczy nie działa)
sorry musiałem....


robin hooood napisał/a:

zakażenie pierdolcem Was objęło


robin hooood napisał/a:

Jeśli za mocno pojechałem to sorrki lecz jestem wrażliwy na takie zachowania.


wiesz co robin ?
olewam to i nie chce mi się z tobą gadać :D
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 1:49 pm   

ja chyba tez, mam wrazenie ze robin ma dzisiaj... ten no... ok... eee muchy w nosie :D
 
 
 
robin zwrocka 



Tarcza: WINMAU
Lotki: TARGET 19
Pomógł: 8 razy
Wiek: 55
Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 2065
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 2:21 pm   

Zamiast odpowiedzi na moje proste pytania dostałem wyrwane z kontekstu moje wypowiedzi dotyczące , każda innej sprawy no ale przyznaje że zwłaszcza Herodowi
ciężko było odpowiedzieć ...

Nie mam much ani innych rzeczy w nosie a brzydko odzywam się tylko wtedy gdy silniejszy wyżywa się na słabszym a grupa obeznanych dartem ludzi pojeździła sobie po 15-latku który ośmielił się wejść na forum i zadać pytanie dotyczące co sam Lestat przyznałeś nie wyjaśnionej w 100% sprawy.

A KZN`Radkowi wyjaśniam że pisząc ostre miałem na myśli lotki do rzucania na tarczy sizalowej (wiem że nie muszą być ostre ale po co miałem tyle pisać)

Pozdrawiam z Wrocławia
(Herod - zacytuj następnym razem jak piszę "drogi Kolego" albo "drogi Herodzie") :P :P
 
 
Jerry 
Lożo-Szyderca



Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Winmau Trina Gulliver+krótki nylon
Pomógł: 5 razy
Wiek: 44
Dołączył: 06 Sie 2004
Posty: 1109
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 2:22 pm   

robin hooood napisał/a:
KZN'Radek napisał/a:
Po prostu został kolejną osobą zadającą to samo pytanie i niestety na nim się skupiło...




Jakie pytanie????????????? - zacytuj !! !!!!!!!!!!!!!!



robin hooood napisał/a:
Tu moje pytanie:
Czy warto kupić tan model lotek??--->lotki CLUB BRASS Harrows(ostre)


Proszę bardzo. A jeżeli chciał zadać pytanie o max wagę lotek, ( które też już dawno znalazło swoją odpowiedź na forum ), to mógł założyć wątek o tytule " Jaka max waga lotek? ". Wtedy nie odezwałbym się ani słowem. Ale wątek "opłacalność zakupu" jest niczym innym jak pytaniem o numer buta.
I nie pisz kolego robin hooood, że nas rączki parzą do pisania merytorycznych porad, bo jak przejrzysz dział porady od początku to zobaczysz, kto się tam udzielał.
 
 
 
robin zwrocka 



Tarcza: WINMAU
Lotki: TARGET 19
Pomógł: 8 razy
Wiek: 55
Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 2065
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 2:38 pm   

Temat- opłacalność zakupu

Pytanie "Nowego"- czy warto kupić model X ?

Odpowiedź "Starego"- nie warto dodaj dyche i kup model Y

albo- w tej cenie lepiej kupić model Z

co tu jest dziwnego ?

a gdy każde pytanko doczeka się swojego wątku to Pany Dyrektory bedą włosy rwać ...oj bedą...
 
 
Jerry 
Lożo-Szyderca



Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Winmau Trina Gulliver+krótki nylon
Pomógł: 5 razy
Wiek: 44
Dołączył: 06 Sie 2004
Posty: 1109
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 2:46 pm   

Cytat:
a gdy każde pytanko doczeka się swojego wątku to Pany Dyrektory bedą włosy rwać ...oj bedą...


No właśnie. Jeśli nie byłoby powtarzających się ciągle tych samych wątków ( tylko inaczej zatytuowanych ) dział porady byłby bardziej czytelny, zrozumiały i krótszy do wertowania. Taki jest właśnie jego zamysł.

Osobiście korzystam z kilku for, i tam nie ma litości dla powtarzalnictwa, ani tolerancji dla lenistwa. Dzięki temu korzystając z opcji " Szukaj" możesz łatwo znaleźć odpowiedź na swoje pytanie.
 
 
 
empty 



Tarcza: Winmau Diamond
Lotki: Składane
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 57
Skąd: Ostrzeszów
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 2:59 pm   

Wiem że raczej pytanie w tym temacie jest zbędne ale pokuszę się o opinię oderwaną trochę od Waszego dartowego świata. Nie znam nikogo z Was , nie byłem na żadnych z turniejów ale widzę że na tym forum wolicie zamiast pomóc ponajeżdżać na siebie i to nie tylko w tym temacie ale w każdym innym, a każdy ma jakieś indywidualne pytania, więc zbiór FAQ nie wszystko wyjaśnia a skoro jesteście juz na tyle weteranami tego sportu to odpowiedź nie jest znacznym wysiłkiem.
Pozdr.
 
 
robin zwrocka 



Tarcza: WINMAU
Lotki: TARGET 19
Pomógł: 8 razy
Wiek: 55
Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 2065
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 3:02 pm   

empty napisał/a:
Wiem że raczej pytanie w tym temacie jest zbędne ale pokuszę się o opinię oderwaną trochę od Waszego dartowego świata. Nie znam nikogo z Was , nie byłem na żadnych z turniejów ale widzę że na tym forum wolicie zamiast pomóc ponajeżdżać na siebie i to nie tylko w tym temacie ale w każdym innym, a każdy ma jakieś indywidualne pytania, więc zbiór FAQ nie wszystko wyjaśnia a skoro jesteście juz na tyle weteranami tego sportu to odpowiedź nie jest znacznym wysiłkiem.
Pozdr


:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
 
 
empty 



Tarcza: Winmau Diamond
Lotki: Składane
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 57
Skąd: Ostrzeszów
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 3:04 pm   

Aha i jeszcze jedno zauważcie że ma lat 15 , i nawet 50 zł to (jak podejrzewam) dla niego długo, więc chce się dowiedzieć czy mu się lotki nie rozpadną, a tego nie ma w FAQ czy lotki (jakieś tam) się nie rozlecą a pytanie o wage zostaało zadane na zasadzie "by the way"
Pozdr.
 
 
Mientay 



Drużyna: <brak>
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 30
Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 33
Skąd: z Zatora k. Wadowic
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 3:10 pm   

Jerry napisał/a:
robin hooood napisał/a:
KZN'Radek napisał/a:
Po prostu został kolejną osobą zadającą to samo pytanie i niestety na nim się skupiło...




Jakie pytanie????????????? - zacytuj !! !!!!!!!!!!!!!!



robin hooood napisał/a:
Tu moje pytanie:
Czy warto kupić tan model lotek??--->lotki CLUB BRASS Harrows(ostre)


Proszę bardzo. A jeżeli chciał zadać pytanie o max wagę lotek, ( które też już dawno znalazło swoją odpowiedź na forum ), to mógł założyć wątek o tytule " Jaka max waga lotek? ". Wtedy nie odezwałbym się ani słowem. Ale wątek "opłacalność zakupu" jest niczym innym jak pytaniem o numer buta.
I nie pisz kolego robin hooood, że nas rączki parzą do pisania merytorycznych porad, bo jak przejrzysz dział porady od początku to zobaczysz, kto się tam udzielał.


wiesz co zacytowałeś moje pytanie wyrwane z kontekstu i tu wyszło na to że pytam się o numer buta:/ to pytanie było zadane w odniesieniu do tego co napisałem wcześniej. Lotki te kosztują 30 zł co według mnie oznacza że są wykonane z trochę gorszych materiałów niż lotki za 150 zł moje pytanie tyczyło się czy (jeżeli ktoś gra tymi lotkami) są one wytrzymałe np. czy jeżeli uderzy się kilka razy nimi w ścianę czy się nie złamią lub czy nie są "kruche" fakt mogę się przyznać że powinienem nadać temu wątkowi inny tytuł.

empty uprzedziłeś mnie:P dokładnie to co napisałeś jest zgodne z rzeczywistościom.
Ostatnio zmieniony przez Mientay Sob Sty 10, 2009 3:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
CYBERNAUTA 



Tarcza: Blada Trójca
Lotki: Modyfikowane hybrydy :)
Pomógł: 32 razy
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1119
Skąd: PL
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 3:11 pm   

Jerry napisał/a:
Osobiście korzystam z kilku for, i tam nie ma litości dla powtarzalnictwa, ani tolerancji dla lenistwa.

Ja znam wiele forów, na których jest brak tolerancji da OT ;)
A nie licząc pierwszych paru postów, widzę dyskusję nie dotyczącą zbytnio zapytania... :hmmm:
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 3:15 pm   

empty napisał/a:
ale widzę że na tym forum wolicie zamiast pomóc ponajeżdżać na siebie i to nie tylko w tym temacie ale w każdym innym,


oczywiscie nie widzisz setek postow z odpowiedziami na rozne tematy w dziale porady? oczywiscie slepy jestes na setki udzielonych porad? polecam okulistę.

zrozum jedną rzecz. troche sie na darcie znam (nie mylic z umiejetnosciami grania). I WIELOKROTNIE naa rozne, czesto i te same pytania na forum odpowiadalem. Ale nie mam zadnego zasranego obowiazku odpowiadac po raz n-ty na kolejne takie samo pytanie, kiedy mozna spokojnie na nie odpowiedz znalezc w postach pochodzacych z tego samego tygodnia. wystarczy posiedziec na forum pare miesiecy zeby taka postawe zrozumiec. Poprzez zadawanie kolejnych tych samych pytan forum staje sie nieczytelne i tym trudniej znalezc odpowiedz. Oczywiscie Mientay oberwal troche rykoszetem, ale nie widze powodu dla ktorego robin ma go bronic jak niepodleglosci....
 
 
 
Mientay 



Drużyna: <brak>
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 30
Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 33
Skąd: z Zatora k. Wadowic
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 3:25 pm   

dobra ja dowiedziałem wszystkiego co mnie interesowało. lestat zamknij ten temat aby nie było tu już zbędnych wypowiedzi. (Fakt odpowiedź może bym znalazł gdzieś w postach z ostatniego tygodnia ale żeby to odnaleźć potrzebowałbym tygodni:P) Opcja szukaj wcale nie jest zbyt dobra!! czasem pomoże a czasem ułatwi sprawę lecz nie do końca.(nie będę się nad tym rozwodził)

P.S. Oj oberwałem i to mocno ale spoko jestem na oddziale intensywnej terapii i wyjdę z tego:D
 
 
 
empty 



Tarcza: Winmau Diamond
Lotki: Składane
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 57
Skąd: Ostrzeszów
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 3:26 pm   

Lestat napisał/a:
oczywiscie nie widzisz setek postow z odpowiedziami na rozne tematy w dziale porady?

Hmm... ale jakoś nie widziałem w dziale porady odpowiedzi na pytanie czy lotki Harrows Club Brass się nie rozlecą, bo to jest jak mniemam główne pytanie tego tematu a waga lotek jak już wcześniej napisałem została dodana tak przy okazji, przynajmniej ja tak wyczytałem.

Lestat napisał/a:
rozum jedną rzecz. troche sie na darcie znam (nie mylic z umiejetnosciami grania). I WIELOKROTNIE naa rozne, czesto i te same pytania na forum odpowiadalem.
i dlatego patrzysz na sprawę z zupełnie innej strony niż on, i dla niego pytanie którego nigdzie nie znalazł jest dla Ciebie sprawą zwyczajną.

Pozdr.
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 3:29 pm   

Mientay napisał/a:
lestat zamknij ten temat aby nie było tu już zbędnych wypowiedzi.


chyba tak zrobie, wystarczy międlenia w tym wątku

Mientay napisał/a:
P.S. Oj oberwałem i to mocno ale spoko jestem na oddziale intensywnej terapii i wyjdę z tego:D


zawsze docieniam poczucie humoru :spoko:


:locked:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group