DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: CzarekMichał
Sob Sty 17, 2009 1:01 pm
Może ktoś by mógł pomóc?
Autor Wiadomość
kliwolit 


Drużyna: Vilniaus Legionas
Tarcza: Bardzo blada trójka
Lotki: Swingfire 24g
Wiek: 60
Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 95
Skąd: Wilno
  Wysłany: Sob Sty 17, 2009 12:11 pm   Może ktoś by mógł pomóc?

Drugi sezon prowadzę w pewnej podwileńskiej szkole polskiej sekcję darta - został on wciągnięty do programu Olimpijskiego Festiwalu Sportowego Młodzieży Szkolnej na Litwie. Dzieciakom bardzo się ta dyscyplina podoba, bardzo chętnie trenują. Problemem jest skompletowanie sprzętu. Funduszy na to szkoła praktycznie nie posiada. Gramy na 2 starych tarczach, które za psie pieniądze wycyganiłem z klubu, w którym sam gram (w Wilnie), no a lotki - tzw. "bomby", które można nabyć w supermarketach za dwadzieścia parę litów. Specjalistycznych sklepów na Litwie nie ma, przyzwoitszy sprzęt można uzyskać jedynie przez kluby, po znajomości. Te dwie tarcze długo już nie pociągną, więc rozglądam się za jakąś alternatywą, jak dotąd bezskutecznie. W związku z tym zwracam się do Was z prośbą - może ktoś ma jakieś stare sizale, ewentualnie lotki (22 - 24g), które by mógł ofiarować moim wychowankom. Mam kilku naprawdę utalentowanych darterów, którym tarcze są niezbędne w domu, a pochodzą z takich rodzin, gdzie rodziców raczej nie stać na wydatek rzędu 200 - 300Lt. Mogę też dodać, że nie zasypiamy tu gruszek w popiele - w ubiegłym roku moje dziewczęta (6 kl.) przebojowo wygrały eliminacje wśród szkół rejonu wileńskiego, trafiły na krajowe finały i tam zajęły wysokie VIII miejsce (z 22 startujących ekip).
Bardzo liczę na Waszą pomoc, Kochani Rodacy!
Złapać mnie można na tel. +370 675 45886 (całodobowo kom.), 00370 5 2447074 (zwykły - wieczorami) lub na maila: kwojt@mail.ru albo klivolit@poczta.fm
Gdyby coś do czego, to bym prosił o bezpośredni kontakt, bo nie zawsze mam czas, by tu na forum zaglądać. Może też być kontakt przez portal www.nasza-klasa.pl

Z wyrazami szacunku
Wojtek Klimaszewski
Wilno

P.S. Szukam także jakieś placówki oświatowe bądź kluby w Polsce, gdzie trenuje młodzież w celu nawiązania kontaktów.
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Sob Sty 17, 2009 5:19 pm   

Wydaje mi się że dobrze byłoby gdybyś napisał czy często bywasz w Polsce, a jeśli się pojawiasz, to w którym mieście. Wydaje mi się że wtedy po prostu możnabyłoby zrobić zbiórkę na jakimś turnieju starych sizali i niepotrzebnych lotek - chyba najłatwiesza opcja. Bo z wysyłką może być "kłopot wagi" wszak jedna tarcza to dobre parę kilogramów... sam jestem ciekaw jak wątek się rozwinie bo przed drzwiami stoi u mnie zużyty sizal, za 3 tygodnie do Polski, mógłbym zabrać do Łodzi, ale co dalej? A swoją droga to gratulacje, u nas (nie jestem pewien), ale chyba darterskie kluby młodzieżowe chyba nie funkcjonują, chociaż pamiętam że kiedyś kuźnią młodych talentów był Szczecinek, niestety mogą nie być to świeże informacje, poczekajmy na dalszy odzew...
 
 
 
krycha23 



Drużyna: Cheltenham Team
Tarcza: Winmau Blade 5 Dual Core
Lotki: Target Carrera C4 22g
Pomógł: 15 razy
Wiek: 40
Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 1094
Skąd: UK - Cheltenham
Wysłany: Sob Sty 17, 2009 5:41 pm   

Hej.No własnie ta waga tarcz.Co zresztą napisałem Tobie w mailu.Ale paczuszke z akcesoriami,wysle jak najbardziej ;)
 
 
sailorripley 
www.strefadarta.pl



Drużyna: Dream Team Konin
Tarcza: Blade 4
Lotki: The Menace - 17gr (soft), 19gr (steel)
Pomógł: 17 razy
Wiek: 44
Dołączył: 17 Sty 2006
Posty: 1916
Skąd: Konin
Wysłany: Sob Sty 17, 2009 6:47 pm   

Ale generalnie rewelacyjna sprawa.
Gratulacje dla Ciebie i pozdrowienia dla szkoły.
Ja za bardzo nie pomogę, ale skoro (Dartles) pytasz to w Biskupicach jest sekcja Orlików w darta.
Nawet na n-k.pl mają konto.
 
 
 
Kuba 



Drużyna: KEG
Tarcza: Western Darts/one80 Gladiator
Lotki: Unicorn Phil Taylor Purist Gold Scalloped 18g
Pomógł: 3 razy
Wiek: 46
Dołączył: 19 Mar 2005
Posty: 933
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Sty 17, 2009 7:10 pm   

Dartles co do zbiórki na jakimś turnieju ma sporą rację... Jak temat się rozwinie służę sizalem w dobrym stanie, którego już nie używam.
 
 
 
Krzyś 



Dołączył: 05 Lip 2006
Posty: 460
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 18, 2009 1:25 pm   

Też jestem za pomocą naszym rodakom na wschodzie. Jak tylko będę mógł to dołączę się do zrzutki.
Kliwolit, mógłbyś przesłać Czarkowi parę zdjęć do zamieszczenia w galerii. Miedzy innymi w jakich warunkach trenujecie. To tak, żeby bardziej uwiarygodnić potrzebę pomocy.
Pozdrawiam.
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Pon Sty 19, 2009 5:59 pm   

A co na to sam zaiteresowany??
 
 
 
kliwolit 


Drużyna: Vilniaus Legionas
Tarcza: Bardzo blada trójka
Lotki: Swingfire 24g
Wiek: 60
Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 95
Skąd: Wilno
Wysłany: Wto Sty 20, 2009 12:07 am   

No a "Sam Zainteresowany" jest już usatysfakcjonowany, że coś się ruszyło z martwego punktu, jakim było pewne inne dart-forum, gdzie mój apel zwisał smętnie od października, jak..... Z tą zbiórką pomysł dobry, ale jak sami zauważyliście - problem z transportem. Chociaż widzę m.in. takie oto wyjście - do Wilna często z Polski jeżdżą wycieczki. No, może nie teraz, ale zaraz na wiosnę interes turystyczny ruszy. No i z taką wycieczką można by i jakiegoś sizala wyekspediować.:-) Co wy na to? Moi znajomi już taki "proceder" uprawiali i korzystali z życzliwości Rodaków. Co do warunków, w jakich trenujemy, to jakoś nie myślałem dotąd, by je obfotografowywać. Pogrzebię, może znajdę parę jakichś fotek z zawodów... Tylko nie za bardzo rozumiem, jak takie zdjęcia "bardziej uwiarygodnią potrzebę pomocy"? Przecież tu chodzi o sprzęt, a nie o pomieszczenie... Mogę jedynie powiedzieć, że trenujemy na dwóch tarczach w piwnicy po byłej kotłowni. Jest to jednocześnie "gabinet" technologii, czyli tzw. pracownia oraz zapasowa strzelnica treningowa do pneumatyków. A więcej, przynajmniej uzywanych tarcz potrzebuję, jak już wspominałem, by dać swych lepszym wychowankom do domu, bo rodziców nie stać na kupno nowych.
No i szczególne Bóg zapłać dla "pierwszej jaskółki" w postaci Krycha23! :-D
 
 
kliwolit 


Drużyna: Vilniaus Legionas
Tarcza: Bardzo blada trójka
Lotki: Swingfire 24g
Wiek: 60
Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 95
Skąd: Wilno
Wysłany: Wto Sty 20, 2009 12:12 am   

Jeżeli jakieś znajdę zdjęcia, to jak i gdzie mam je przesłać?
 
 
cris132 
niezadowolony



Lotki: nie używam
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 487
Skąd: óć
Wysłany: Wto Sty 20, 2009 9:47 am   

Cytat:
Jeżeli jakieś znajdę zdjęcia, to jak i gdzie mam je przesłać?
oczywiście do Czarka: czarek@dartfoto.com
 
 
 
Krzyś 



Dołączył: 05 Lip 2006
Posty: 460
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 20, 2009 12:08 pm   

kliwolit napisał/a:
. Tylko nie za bardzo rozumiem, jak takie zdjęcia "bardziej uwiarygodnią potrzebę pomocy"?

Może uzyłem nie zbyt fortunnego sformułowania jeśli chodzi o słowo uwiarygodnić. Nie mniej mógłbys przysłać parę fotek. To na pewno nie zaszkodzi, a w moim przekonaniu zrobi pozytywną reklamę akcji.
 
 
kliwolit 


Drużyna: Vilniaus Legionas
Tarcza: Bardzo blada trójka
Lotki: Swingfire 24g
Wiek: 60
Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 95
Skąd: Wilno
Wysłany: Wto Sty 20, 2009 3:59 pm   

Poszukam... :o
 
 
kliwolit 


Drużyna: Vilniaus Legionas
Tarcza: Bardzo blada trójka
Lotki: Swingfire 24g
Wiek: 60
Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 95
Skąd: Wilno
Wysłany: Wto Sty 20, 2009 4:25 pm   

Do Czarka - m.in. w mieście Óć mam przyjaciół wędkarzy, którzy przyjeżdżają stale na organizowane przeze mnie NAJAZDY wcwi NA LITWĘ. Tyle że jest to raz do roku, a najbliższy III NAJAZD ma być na początku sierpnia...
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Wto Sty 20, 2009 6:00 pm   

No pocieszenie... jeśli nie zauważyłeś zarówno twórca forum jak i bardzo znaczna część użytkowników z miasta Łodzi pochodzi i tu ze zbiórą podejrzewam nie byłoby żadnego problemu... Do sierpnia to podjerzewam że mogłoby się i zebrać z 50 zużytych sisali i par lotek :D ... a tak poważnie myśl dalej nad trasportem, bo myślę że sprzęt się zbierze...

Wracając do zdjęć, to faktycznie uwiarygodnienie adresu wysyłku odpadów podarkowo-podartowych... chyba nie o to chodzi, myślę natomiast że każdy chciałby zobaczyć po prostu ciebie, twoich wychowanków w akcji jak i miejsce treningu, tak po prostu - najpierw była strona ze zdjęciami, potem doszło forum. To co - mam wlec tego mojego starego sizala (chyba Unicorn Maestro) do Łodzi??
 
 
 
kliwolit 


Drużyna: Vilniaus Legionas
Tarcza: Bardzo blada trójka
Lotki: Swingfire 24g
Wiek: 60
Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 95
Skąd: Wilno
Wysłany: Wto Sty 20, 2009 6:40 pm   

No, pajechała "kucza aresztantów" do Czarka. Co prawda "w akcji" - takich zdjęć nie znalazłem, a raczej - "po akcji":-) Dorzuciłem kilka wypocin z gazet, linka do obszerniejszej "rozprawki" n.t. darta i kilka obrazków ze swego hobby nr 1... Kto chętny obejrzenia lub poczytania - do Czarka.
Wracając do ostatniej wypowiedzi - będę myślał i szukał jakichś chodów transportowych pod kątem Łodzi. A może i u Was coś się nawinie na Wilno... Aha, za ile czasu mniej więcej by była ta akcja możliwa do realizacji?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group