DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Puchar Polski Gdynia 24-25.08.2018
Autor Wiadomość
paolka 


Wiek: 32
Dołączyła: 22 Maj 2009
Posty: 30
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon Lip 23, 2018 12:09 pm   Puchar Polski Gdynia 24-25.08.2018

Zaczynamy tworzyć prowizoryczną listę startową na dwa turnieje w Gdyni w dniach 24-25.08.2018r. - jak wiecie taka lista jest pomocna przy organizacji wydarzenia, dlatego proszę o zapisy ;)

24 sierpnia - turniej par (mogą być jak najbardziej mieszane),
wpisowe 20 zł od pary, zapisy od 18:00, start 19:00

25 sierpnia - turniej Pucharu Polski POD, wpisowe 25 zł, zapisy od 12:00, start 13:00

ZAPRASZAM!

TURNIEJ PAR 24.08.2018
:
1.
2.
3.

TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 25.08.2018

KOBIETY:
1. Paulina Siemaszko
2. Karina Misztal
3. Natalia Kosakowska
4. Magdalena Pawłowska
5. Dorota Warmińska
6.
7.





MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko
2. Mariusz Olejniczak
3. Michał Krajewski
4.
 
 
 
Hilek 


Wiek: 34
Dołączył: 03 Mar 2018
Posty: 2
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Lip 23, 2018 10:10 pm   Re: Puchar Polski Gdynia 24-25.08.2018

[quote="paolka"]Zaczynamy tworzyć prowizoryczną listę startową na dwa turnieje w Gdyni w dniach 24-25.08.2018r. - jak wiecie taka lista jest pomocna przy organizacji wydarzenia, dlatego proszę o zapisy ;)

24 sierpnia - turniej par (mogą być jak najbardziej mieszane),
wpisowe 20 zł od pary, zapisy od 18:00, start 19:00

25 sierpnia - turniej Pucharu Polski POD, wpisowe 25 zł, zapisy od 12:00, start 13:00

ZAPRASZAM!

TURNIEJ PAR 24.08.2018
:
1. Natalia Kosakowska I Bartosz Wysocki
2.
3.

TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 25.08.2018

KOBIETY:
1. Paulina Siemaszko
2. Karina Misztal
3. Natalia Kosakowska
4. Magdalena Pawłowska
5. Dorota Warmińska
6.
7.





MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko
2. Mariusz Olejniczak
3. Michał Krajewski
4. Bartosz Wysocki
 
 
dziq 


Tarcza: unicorn eclipse PRO
Lotki: Gary Anderson 21g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 49
Dołączył: 16 Kwi 2013
Posty: 57
Skąd: Olsztyn / Barczewo
Wysłany: Wto Lip 24, 2018 4:38 pm   

TURNIEJ PAR 24.08.2018 :
1. Natalia Kosakowska I Bartosz Wysocki
2.
3.

TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 25.08.2018

KOBIETY:
1. Paulina Siemaszko
2. Karina Misztal
3. Natalia Kosakowska
4. Magdalena Pawłowska
5. Dorota Warmińska
6.
7.





MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko
2. Mariusz Olejniczak
3. Michał Krajewski
4. Bartosz Wysocki
5. Tomasz Dzikołowski
 
 
paolka 


Wiek: 32
Dołączyła: 22 Maj 2009
Posty: 30
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro Sie 08, 2018 10:26 am   

TURNIEJ PAR 24.08.2018 :
1. Natalia Kosakowska I Bartosz Wysocki
2. Paulina Siemaszko, Karina Misztal
3.
4.
5.
6.

TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 25.08.2018

KOBIETY:
1. Paulina Siemaszko
2. Karina Misztal
3. Natalia Kosakowska
4. Magdalena Pawłowska
5. Dorota Warmińska
6.
7.
8.
9.
10.




MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko
2. Mariusz Olejniczak
3. Michał Krajewski
4. Bartosz Wysocki
5. Tomasz Dzikołowski
6.
7.
8.
9.
10.
 
 
 
KarineX ^_^ 


Drużyna: Gdynia Dart Team
Lotki: 21g
Wiek: 27
Dołączyła: 06 Gru 2016
Posty: 9
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro Sie 08, 2018 10:38 am   

TURNIEJ PAR 24.08.2018 :
1. Natalia Kosakowska I Bartosz Wysocki
2. Misztal & Siemaszko
3. Drozd & Siwy
4. PiwPaw :) ( Marcin & Magda )
5.

TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 25.08.2018

KOBIETY:
1. Paulina Siemaszko
2. Karina Misztal
3. Natalia Kosakowska
4. Magdalena Pawłowska
5. Dorota Warmińska
6. Alicja Wawrzonowska
7. Elżbieta Jurczak





MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko
2. Mariusz Olejniczak
3. Michał Krajewski
4. Bartosz Wysocki
5. Tomasz Dzikołowski
6. Rafał Czaja
7. Darek Pawłowski
8. Marcin Pawłowski
9. Mateusz Piwoński
10. Sebastian Kotłowski
 
 
KarineX ^_^ 


Drużyna: Gdynia Dart Team
Lotki: 21g
Wiek: 27
Dołączyła: 06 Gru 2016
Posty: 9
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro Sie 08, 2018 11:39 am   

TURNIEJ PAR 24.08.2018 :
1. Natalia Kosakowska I Bartosz Wysocki
2. Misztal & Siemaszko
3. Drozd & Siwy
4. PiwPaw :) ( Marcin & Magda )
5.

TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 25.08.2018

KOBIETY:
1. Paulina Siemaszko
2. Karina Misztal
3. Natalia Kosakowska
4. Magdalena Pawłowska
5. Dorota Warmińska
6. Alicja Wawrzonowska
7. Elżbieta Jurczak
8. Iwona Dehamchi





MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko
2. Mariusz Olejniczak
3. Michał Krajewski
4. Bartosz Wysocki
5. Tomasz Dzikołowski
6. Rafał Czaja
7. Darek Pawłowski
8. Marcin Pawłowski
9. Mateusz Piwoński
10. Sebastian Kotłowski
11. Krzysiek Makowski
12. Andrzej Jakubowski
13. Krzysiek Borzęcki
 
 
paolka 


Wiek: 32
Dołączyła: 22 Maj 2009
Posty: 30
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro Sie 08, 2018 11:51 am   

TURNIEJ PAR 24.08.2018 :
1. Natalia Kosakowska I Bartosz Wysocki
2. Misztal & Siemaszko
3. Drozd & Siwy
4. PiwPaw :) ( Marcin & Magda )
5.

TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 25.08.2018

KOBIETY:
1. Paulina Siemaszko
2. Karina Misztal
3. Natalia Kosakowska
4. Magdalena Pawłowska
5. Dorota Warmińska
6. Alicja Wawrzonowska
7. Elżbieta Jurczak
8. Agnieszka Mazur




MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko
2. Mariusz Olejniczak
3. Michał Krajewski
4. Bartosz Wysocki
5. Tomasz Dzikołowski
6. Rafał Czaja
7. Darek Pawłowski
8. Marcin Pawłowski
9. Mateusz Piwoński
10. Sebastian Kotłowski
 
 
 
KarineX ^_^ 


Drużyna: Gdynia Dart Team
Lotki: 21g
Wiek: 27
Dołączyła: 06 Gru 2016
Posty: 9
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro Sie 08, 2018 12:19 pm   

TURNIEJ PAR 24.08.2018 :
1. Natalia Kosakowska I Bartosz Wysocki
2. Misztal & Siemaszko
3. Drozd & Siwy
4. PiwPaw :) ( Marcin & Magda )
5.

TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 25.08.2018

KOBIETY:
1. Paulina Siemaszko
2. Karina Misztal
3. Natalia Kosakowska
4. Magdalena Pawłowska
5. Dorota Warmińska
6. Alicja Wawrzonowska
7. Elżbieta Jurczak
8. Iwona Dehamchi
9. Agnieszka Mazur




MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko
2. Mariusz Olejniczak
3. Michał Krajewski
4. Bartosz Wysocki
5. Tomasz Dzikołowski
6. Rafał Czaja
7. Darek Pawłowski
8. Marcin Pawłowski
9. Mateusz Piwoński
10. Sebastian Kotłowski
11. Krzysiek Makowski
12. Andrzej Jakubowski
13. Krzysiek Borzęcki
 
 
James 


Drużyna: Dart Team GDYNIA
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: 26 g
Wiek: 31
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 48
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro Sie 08, 2018 12:33 pm   

TURNIEJ PAR 24.08.2018 :
1. Natalia Kosakowska I Bartosz Wysocki
2. Misztal & Siemaszko
3. Drozd & Siwy
4. PiwPaw :) ( Marcin & Magda )
5. Dominik Obierzyński i Wojciech Zawistowski - "FISHING TEAM"
6. Krzysztof Piotrowicz i Tomasz Piotrowicz

TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 25.08.2018

KOBIETY:
1. Paulina Siemaszko
2. Karina Misztal
3. Natalia Kosakowska
4. Magdalena Pawłowska
5. Dorota Warmińska
6. Alicja Wawrzonowska
7. Elżbieta Jurczak
8. Iwona Dehamchi
9. Agnieszka Mazur




MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko
2. Mariusz Olejniczak
3. Michał Krajewski
4. Bartosz Wysocki
5. Tomasz Dzikołowski
6. Rafał Czaja
7. Darek Pawłowski
8. Marcin Pawłowski
9. Mateusz Piwoński
10. Sebastian Kotłowski
11. Krzysiek Makowski
12. Andrzej Jakubowski
13. Krzysiek Borzęcki
14. Krzysztof Piotrowicz
15. Tomasz Piotrowicz
 
 
KarineX ^_^ 


Drużyna: Gdynia Dart Team
Lotki: 21g
Wiek: 27
Dołączyła: 06 Gru 2016
Posty: 9
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro Sie 08, 2018 1:53 pm   

TURNIEJ PAR 24.08.2018 :
1. Natalia Kosakowska I Bartosz Wysocki
2. Misztal & Siemaszko
3. Drozd & Siwy
4. PiwPaw :) ( Marcin & Magda )
5. Dominik Obierzyński i Wojciech Zawistowski - "FISHING TEAM"
6. Krzysztof Piotrowicz i Tomasz Piotrowicz
7. Dorota Warmińska & Radek

TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 25.08.2018

KOBIETY:
1. Paulina Siemaszko
2. Karina Misztal
3. Natalia Kosakowska
4. Magdalena Pawłowska
5. Dorota Warmińska
6. Alicja Wawrzonowska
7. Elżbieta Jurczak
8. Iwona Dehamchi
9. Agnieszka Mazur
10. Kamila Mądra



MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko
2. Mariusz Olejniczak
3. Michał Krajewski
4. Bartosz Wysocki
5. Tomasz Dzikołowski
6. Rafał Czaja
7. Darek Pawłowski
8. Marcin Pawłowski
9. Mateusz Piwoński
10. Sebastian Kotłowski
11. Krzysiek Makowski
12. Andrzej Jakubowski
13. Krzysiek Borzęcki
14. Krzysztof Piotrowicz
15. Tomasz Piotrowicz
16. Mariusz Datta
17. Michał Worzała
18. Robert Szałkowski
19. Radosław Warmiński
20. Grzegorz Buszko
 
 
paolka 


Wiek: 32
Dołączyła: 22 Maj 2009
Posty: 30
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw Sie 09, 2018 3:15 pm   

URNIEJ PAR 24.08.2018 :
1. Natalia Kosakowska I Bartosz Wysocki
2. Misztal & Siemaszko
3. Drozd & Siwy
4. PiwPaw :) ( Marcin & Magda )
5. Dominik Obierzyński i Wojciech Zawistowski - "FISHING TEAM"
6. Krzysztof Piotrowicz i Tomasz Piotrowicz
7. Dorota Warmińska & Radek
8. Agnieszka Mazur & Michał Krajewski

TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 25.08.2018

KOBIETY:
1. Paulina Siemaszko
2. Karina Misztal
3. Natalia Kosakowska
4. Magdalena Pawłowska
5. Dorota Warmińska
6. Alicja Wawrzonowska
7. Elżbieta Jurczak
8. Iwona Dehamchi
9. Agnieszka Mazur
10. Kamila Mądra



MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko
2. Mariusz Olejniczak
3. Michał Krajewski
4. Bartosz Wysocki
5. Tomasz Dzikołowski
6. Rafał Czaja
7. Darek Pawłowski
8. Marcin Pawłowski
9. Mateusz Piwoński
10. Sebastian Kotłowski
11. Krzysiek Makowski
12. Andrzej Jakubowski
13. Krzysiek Borzęcki
14. Krzysztof Piotrowicz
15. Tomasz Piotrowicz
16. Mariusz Datta
17. Michał Worzała
18. Robert Szałkowski
19. Radosław Warmiński
20. Grzegorz Buszko
 
 
 
paolka 


Wiek: 32
Dołączyła: 22 Maj 2009
Posty: 30
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Sie 11, 2018 11:22 am   

TURNIEJ PAR 24.08.2018 :
1. Natalia Kosakowska I Bartosz Wysocki
2. Misztal & Siemaszko
3. Drozd & Siwy
4. PiwPaw :) ( Marcin & Magda )
5. Dominik Obierzyński i Wojciech Zawistowski - "FISHING TEAM"
6. Krzysztof Piotrowicz i Tomasz Piotrowicz
7. Dorota Warmińska & Radek
8. Agnieszka Mazur & Michał Krajewski
9. Adam Ustrabowski & Tomek Pałka
10. Henryk Westphal & Marek Groenwald

TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 25.08.2018

KOBIETY:
1. Paulina Siemaszko
2. Karina Misztal
3. Natalia Kosakowska
4. Magdalena Pawłowska
5. Dorota Warmińska
6. Alicja Wawrzonowska
7. Elżbieta Jurczak
8. Iwona Dehamchi
9. Agnieszka Mazur
10. Kamila Mądra



MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko
2. Mariusz Olejniczak
3. Michał Krajewski
4. Bartosz Wysocki
5. Tomasz Dzikołowski
6. Rafał Czaja
7. Darek Pawłowski
8. Marcin Pawłowski
9. Mateusz Piwoński
10. Sebastian Kotłowski
11. Krzysiek Makowski
12. Andrzej Jakubowski
13. Krzysiek Borzęcki
14. Krzysztof Piotrowicz
15. Tomasz Piotrowicz
16. Mariusz Datta
17. Michał Worzała
18. Robert Szałkowski
19. Radosław Warmiński
20. Grzegorz Buszko
 
 
 
Artur 


Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn - Jamie Caven 25 g
Wiek: 48
Dołączył: 30 Kwi 2013
Posty: 47
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: Czw Sie 16, 2018 8:46 pm   

TURNIEJ PAR 24.08.2018 :
1. Natalia Kosakowska I Bartosz Wysocki
2. Misztal & Siemaszko
3. Drozd & Siwy
4. PiwPaw :) ( Marcin & Magda )
5. Dominik Obierzyński i Wojciech Zawistowski - "FISHING TEAM"
6. Krzysztof Piotrowicz i Tomasz Piotrowicz
7. Dorota Warmińska & Radek
8. Agnieszka Mazur & Michał Krajewski
9. Adam Ustrabowski & Tomek Pałka
10. Henryk Westphal & Marek Groenwald

TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 25.08.2018

KOBIETY:
1. Paulina Siemaszko
2. Karina Misztal
3. Natalia Kosakowska
4. Magdalena Pawłowska
5. Dorota Warmińska
6. Alicja Wawrzonowska
7. Elżbieta Jurczak
8. Iwona Dehamchi
9. Agnieszka Mazur
10. Kamila Mądra
11. Małgorzata Markowska


MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko
2. Mariusz Olejniczak
3. Michał Krajewski
4. Bartosz Wysocki
5. Tomasz Dzikołowski
6. Rafał Czaja
7. Darek Pawłowski
8. Marcin Pawłowski
9. Mateusz Piwoński
10. Sebastian Kotłowski
11. Krzysiek Makowski
12. Andrzej Jakubowski
13. Krzysiek Borzęcki
14. Krzysztof Piotrowicz
15. Tomasz Piotrowicz
16. Mariusz Datta
17. Michał Worzała
18. Robert Szałkowski
19. Radosław Warmiński
20. Grzegorz Buszko
21. Artur Markowski
 
 
KarineX ^_^ 


Drużyna: Gdynia Dart Team
Lotki: 21g
Wiek: 27
Dołączyła: 06 Gru 2016
Posty: 9
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto Sie 21, 2018 2:59 pm   

TURNIEJ PAR 24.08.2018 :
1. Natalia Kosakowska I Bartosz Wysocki
2. Misztal & Siemaszko
3. Drozd & Siwy
4. Magda Pawłowska & Grzegorz Buszko
5. Dominik Obierzyński i Wojciech Zawistowski - "FISHING TEAM"
6. Krzysztof Piotrowicz i Tomasz Piotrowicz
7. Dorota Warmińska & Radek
8. Agnieszka Mazur & Michał Krajewski
9. Adam Ustrabowski & Tomek Pałka
10. Henryk Westphal & Marek Groenwald
11. Sebastian & Marcin
12. Mateusz Mikietynski i Michał Worzala
13. Czajnik & Yrek

TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 25.08.2018

KOBIETY:
1. Paulina Siemaszko
2. Karina Misztal
3. Natalia Kosakowska
4. Magdalena Pawłowska
5. Dorota Warmińska
6. Alicja Wawrzonowska
7. Elżbieta Jurczak
8. Iwona Dehamchi
9. Agnieszka Mazur
10. Kamila Mądra
11. Małgorzata Markowska


MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko
2. Mariusz Olejniczak
3. Michał Krajewski
4. Bartosz Wysocki
5. Tomasz Dzikołowski
6. Rafał Czaja
7. Darek Pawłowski
8. Marcin Pawłowski
9. Mateusz Piwoński
10. Sebastian Kotłowski
11. Krzysiek Makowski
12. Andrzej Jakubowski
13. Krzysiek Borzęcki
14. Krzysztof Piotrowicz
15. Tomasz Piotrowicz
16. Mariusz Datta
17. Michał Worzała
18. Robert Szałkowski
19. Radosław Warmiński
20. Grzegorz Buszko
21. Artur Markowski
22. Mateusz Mikietyński
 
 
paolka 


Wiek: 32
Dołączyła: 22 Maj 2009
Posty: 30
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro Sie 22, 2018 3:45 pm   

TURNIEJ PAR 24.08.2018 :
1. Natalia Kosakowska I Bartosz Wysocki
2. Misztal & Siemaszko
3. Drozd & Siwy
4. Magda Pawłowska & Grzegorz Buszko
5. Dominik Obierzyński i Wojciech Zawistowski - "FISHING TEAM"
6. Krzysztof Piotrowicz i Tomasz Piotrowicz
7. Dorota Warmińska & Radek
8. Agnieszka Mazur & Michał Krajewski
9. Adam Ustrabowski & Tomek Pałka
10. Henryk Westphal & Marek Groenwald
11. Sebastian & Marcin
12. Mateusz Mikietynski i Michał Worzala
13. Czajnik & Yrek
14. Jaca & Wierzba

TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 25.08.2018

KOBIETY:
1. Paulina Siemaszko
2. Karina Misztal
3. Natalia Kosakowska
4. Magdalena Pawłowska
5. Dorota Warmińska
6. Alicja Wawrzonowska
7. Elżbieta Jurczak
8. Iwona Dehamchi
9. Agnieszka Mazur
10. Kamila Mądra
11. Małgorzata Markowska


MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko
2. Mariusz Olejniczak
3. Michał Krajewski
4. Bartosz Wysocki
5. Tomasz Dzikołowski
6. Rafał Czaja
7. Darek Pawłowski
8. Marcin Pawłowski
9. Mateusz Piwoński
10. Sebastian Kotłowski
11. Krzysiek Makowski
12. Andrzej Jakubowski
13. Krzysiek Borzęcki
14. Krzysztof Piotrowicz
15. Tomasz Piotrowicz
16. Mariusz Datta
17. Michał Worzała
18. Robert Szałkowski
19. Radosław Warmiński
20. Grzegorz Buszko
21. Artur Markowski
22. Mateusz Mikietyński
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group