DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
MISTRZOSTWA ŚWIATA PDC 2019
Autor Wiadomość
Hiro 


Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: Gary Anderson Phase 3 23g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 25
Dołączył: 19 Sty 2013
Posty: 547
Skąd: Polska
Wysłany: Pią Gru 07, 2018 10:58 pm   MISTRZOSTWA ŚWIATA PDC 2019

MISTRZOSTWA ŚWIATA PDC 2019
13.12.2018-01.01.2019


Drabinka
(1) Michael van Gerwen v Alan Tabern/Raymond Smith
(32) Max Hopp v Danny Noppert/Royden Lam
(16) Adrian Lewis v Simon Stevenson/Ted Evetts
(17) Raymond van Barneveld v Matthew Edgar/Darius Labanauskas
(8) Simon Whitlock v Ryan Joyce/Anastasia Dobromyslova
(25) Alan Norris v Steve Lennon/James Bailey
(9) James Wade v Krzysztof Ratajski/Seigo Asada
(24) Jelle Klaasen v Keegan Brown/Karel Sedlacek
(5) Daryl Gurney v Ross Smith/Paul Lim
(28) Jamie Lewis v Martin Schindler/Cody Harris
(12) Dave Chisnall v Josh Payne/Jeff Smith
(21) Kim Huybrechts v Robert Thornton/Daniel Larsson
(4) Gary Anderson v Paul Nicholson/Kevin Burness
(29) Jermaine Wattimena v Michael Barnard/Jose De Sousa
(13) Darren Webster v Vincent van der Voort/Lourence Ilagan
(20) Steve Beaton v Chris Dobey/Boris Koltsov
(2) Rob Cross v Jeffrey de Zwaan/Nitin Kumar
(31) Cristo Reyes v Ricky Evans/Rowby-John Rodriguez
(15) Jonny Clayton v Dimitri Van den Bergh/Chuck Puleo
(18) Stephen Bunting v Luke Humphries/Adam Hunt
(7) Mensur Suljovic v Ryan Searle/Stephen Burton
(26) James Wilson v William O’Connor/Yordi Meeuwise
(10) Michael Smith v Ron Meulenkamp/Diogo Portela
(23) John Henderson v Gabriel Clemens/Aden Kirk
(6) Gerwyn Price v Nathan Aspinall/Geert Nentjes
(27) Kyle Anderson v Jeffrey de Graaf/Noel Malicdem
(11) Ian White v Wayne Jones/Devon Petersen
(22) Steve West v Richard North/Robert Marijanovic
(3) Peter Wright v Toni Alcinas/Craig Ross
(30) Benito van de Pas v Mickey Mansell/Jim Long
(14) Joe Cullen v Brendan Dolan/Yuanjun Liu
(19) Mervyn King v Jan Dekker/Lisa Ashton

TERMINARZ
Czwartek 13 grudnia 20:00
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1)
Martin Schindler v Cody Harris (R1)
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1)
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2)

Piątek 14 grudnia
sesja popołudniowa 13:30
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1)
Alan Tabern v Raymond Smith (R1)
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1)
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2)

sesja wieczorna 20:00
Danny Noppert v Royden Lam (R1)
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1)
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1)
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2)

Sobota 15 grudnia
sesja popołudniowa 13:30
Richard North v Robert Marijanovic (R1)
Mickey Mansell v Jim Long (R1)
Josh Payne v Jeff Smith (R1)
Max Hopp v Noppert/Lam (R2)

sesja wieczorna 20:00
Toni Alcinas v Craig Ross (R1)
Ryan Searle v Stephen Burton (R1)
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1)
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2)

Niedziela 16 grudnia

sesja popołudniowa 13:30
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1)
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1)
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1)
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2)

sesja wieczorna 20:00
Luke Humphries v Adam Hunt (R1)
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1)
Ross Smith v Paul Lim (R1)
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2)

Poniedziałek 17 grudnia 20:00
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1)
Wayne Jones v Devon Petersen (R1)
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1)
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2)

Wtorek 18 grudnia
sesja popołudniowa 13:30
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1)
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1)
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1)
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2)

sesja wieczorna 20:00
Steve Lennon v James Bailey (R1)
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1)
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1)
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2)

Środa 19 grudnia
sesja popołudniowa 13:30
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1)
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1)
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2)
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2)

sesja wieczorna 20:00
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2)
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2)
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2)
James Wade v Ratajski/Asada (R2)

Czwartek 20 grudnia

sesja popołudniowa 13:30
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2)
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2)
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2)
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2)

sesja wieczorna 20:00
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2)
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2)
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2)
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2)

Piątek 21 grudnia
sesja popołudniowa 13:30
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2)
John Henderson v Clemens/Kirk (R2)
Steve West v North/Marijanovic (R2)
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2)

sesja wieczorna 20:00
Ian White v Jones/Petersen (R2)
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2)
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2)
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2)

Sobota 22 grudnia
sesja popołudniowa 13:30
Whitlock/Joyce/Dobromyslova v Norris/Lennon/Bailey (R3)
Chisnall/Payne/J Smith v Huybrechts/Thornton/Larsson (R3)
Gurney/Ross Smith/Lim v J Lewis/Schindler/Harris (R3)

sesja wieczorna 20:00
Suljovic/Searle/Burton v Wilson/O’Connor/Meeuwisse (R3)
G Anderson/Nicholson/Burness v Wattimena/Barnard/De Sousa (R3)
Van Gerwen/Tabern/Ray Smith v Hopp/Noppert/Lam (R3)

Niedziela 23 grudnia
sesja popołudniowa 13:30
Webster/Van der Voort/Ilagan v Beaton/Dobey/Koltsov (R3)
Cullen/Dolan/Liu v King/Dekker/Ashton (R3)
Wade/Ratajski/Asada v Klaasen/Brown/Sedlacek (R3)

sesja wieczorna 20:00
A Lewis/Stevenson/Evetts v Van Barneveld/Edgar/Labanauskas (R3)
Price/Aspinall/Nentjes v K Anderson/De Graaf/Malicdem (R3)
Cross/De Zwaan/Kumar v Reyes/Evans/Rodriguez (R3)

Czwartek 27 grudnia
sesja popołudniowa 13:30
White/Jones/Petersen v West/North/Marijanovic (R3)
Clayton/Van den Bergh/Puleo v Bunting/Humphries/Hunt (R3)
M Smith/Meulenkamp/Portela v Henderson/Clemens/Kirk (R3)

sesja wieczorna 20:00
Wright/Alcinas/Ross v Van de Pas/Mansell/Long (R3)
IV runda (2 mecze)

Piątek 28 grudnia
sesja popołudniowa 13:30
IV runda (3 mecze)

sesja wieczorna 20:00
IV runda (3 mecze)

Sobota 29 grudnia
sesja popołudniowa 13:30
ćwierćfinały (2 mecze)

sesja wieczorna 20:00
ćwierćfinały (2 mecze)

Niedziela 30 grudnia 20:00
Półfinały

Wtorek 1 stycznia 21:00
Finał

FORMATY
I runda – najlepszy z 5 setów
II runda – najlepszy z 5 setów
III runda – najlepszy z 7 setów
IV runda – najlepszy z 7 setów
Ćwierćfinały – najlepszy z 9 setów
Półfinały – najlepszy z 11 setów
Finał – najlepszy z 13 setów

Każdy set gra się do 3 wygranych legów.

W ostatnim secie jeśli wynik legowy wynosi 2:2, zawodnicy grają aż do uzyskania przewagi 2 legów. Jeśli wynik wynosi 5:5 rozgrywa się ostatni leg. UWAGA – nie dotyczy meczów I rundy!

NAGRODY
I runda – £7,500
II runda – £15,000
III runda – £25,000
IV runda – £35,000
Ćwierćfinał – £50,000
Półfinał – £100,000
Przegrany w finale – £200,000
Zwycięzca – £500,000
SUMA – £2,500,000
 
 
Hiro 


Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: Gary Anderson Phase 3 23g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 25
Dołączył: 19 Sty 2013
Posty: 547
Skąd: Polska
Wysłany: Pią Gru 07, 2018 10:59 pm   

Zapraszamy do typera! :)

https://blogdarterski.wordpress.com/typer-ms-pdc-2019/
 
 
mrossi 



Tarcza: okrągła
Lotki: 24g
Pomógł: 4 razy
Wiek: 47
Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 2740
Skąd: Suwałki
Wysłany: Czw Gru 13, 2018 8:42 pm   

Z ciekawości wszedłem na konto w PDC - transmisja jak na razie za darmola leci :o
 
 
 
gb 



Wiek: 37
Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 1065
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw Gru 13, 2018 9:51 pm   

Czy też macie wrażenie, że tarcza nie jest okręgiem, a dwudziestokątem?
 
 
DonPedrylo 


Tarcza: Winmau Blade III/ Blade IV
Lotki: Winmau Assault 24g
Pomógł: 3 razy
Wiek: 29
Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 125
Skąd: Szczeglin/Poznań
Wysłany: Czw Gru 13, 2018 10:26 pm   

Nonono, Lisa jest w gazie!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group