DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Turniej Steel ZPKD - Łódź
Autor Wiadomość
robin zwrocka 



Tarcza: WINMAU
Lotki: TARGET 19
Pomógł: 8 razy
Wiek: 55
Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 2065
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Pią Mar 13, 2009 5:22 pm   

Lestat napisał/a:
No zgadzam sie z Tobą.


Trzynastego wszystko zdarzyć się może......... :rotfl2:
 
 
herod 
Come on!



Drużyna: Brak
Tarcza: Bladzioch Czwarty
Lotki: Simon Whitlock Winmau**
Pomógł: 5 razy
Wiek: 46
Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 990
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 13, 2009 10:56 pm   

robin hooood napisał/a:

Herodzie ponieważ zajmujesz się dartem na wielu frontach liczę że podasz jakieś szczegóły porównujące sprawy finansowe obu federacji ... :lol:


nieeee nie wciągniesz mnie w to :-) , nie będę wnikał w żadne finansowe szczegóły i dokonywał finansowych porównań , ponieważ
są one ogólnie znane i dosyć często poruszane, komentowane choćby na tym forum przez organizatorów turniejów i nie tylko.
Zatem o finanse niech dbają inni , a ja na razie skrobie się jak mogę żeby wysupłać pare groszy na licencje tu i tam, tylko i wyłącznie po to żeby stanąć przy tarczy z ludźmi których fascynuje jedno... Let's play darts :-)

pozdrawiam
 
 
Pikaś 



Drużyna: Vendetta
Tarcza: Winmau Blade III
Lotki: Winmau Testament - 19 gram
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 499
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 9:57 am   

Rynek czyli konkurencja sama ustali pewne standardy co do tego czy część wpisowego z turnieju darta na ostro powinna trafiać nie do puli nagród. Chyba, że niewidzialną ręką rynku ktoś będzie manipulował np. lojalki.
Wszystko w rękach zawodników. Na razie popyt (chętni do grania) jest większy od podaży (miejsca gdzie można pograć) ale to się wyrówna. Dla mnie takie turnieje powinny być zachętą do odwiedzenia danego lokalu, który zarabia na sprzedaży alkoholu czy jedzenia a nie źródłem dodatkowego zysku.
Ostatnio zmieniony przez Pikaś Sob Mar 14, 2009 11:36 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
robin zwrocka 



Tarcza: WINMAU
Lotki: TARGET 19
Pomógł: 8 razy
Wiek: 55
Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 2065
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 11:12 am   

Pikaś napisał/a:
Dla mnie takie turnieje powinny być zachętą do odwiedzenia danego lokalu, który zarabia na sprzedaży alkoholu czy jedzenia a nie źródłem dodatkowego zysku.


:brawo: Perfekcyjna definicja !! :brawo:
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 1:34 pm   

Po to, to moga być powieszone na ścianach sizale, do ktorych mozna se za friko rzucac. Zorganizowany turniej to inna kategoria... Oczywiscie tez moze byc darmowy, ale tez moze sie łączyć z niewielka opłata od zawodnikow i nie widze w tym niczego dziwnego.
 
 
 
andkrol 


Tarcza: WINMAU Blade 4
Lotki: WINMAU 25g
Pomógł: 6 razy
Wiek: 57
Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 1:45 pm   

Lestat napisał/a:
Po to, to moga być powieszone na ścianach sizale, do ktorych mozna se za friko rzucac. Zorganizowany turniej to inna kategoria... Oczywiscie tez moze byc darmowy, ale tez moze sie łączyć z niewielka opłata od zawodnikow i nie widze w tym niczego dziwnego.
Popieram, zwłaszcza, ze są osoby (takie jak ja) które idą na turniej i nie mają zamiaru tam jeść czy pić, a mają świadomość że zajmują czas i miejsce. Czy przyjdę tam kiedyś, bo mi się podobało to odrębna sprawa, a ta drobna opłata za udostępnienie miejsca, możliwość spotkania się, pogrania do przyjęcia.
 
 
 
robin zwrocka 



Tarcza: WINMAU
Lotki: TARGET 19
Pomógł: 8 razy
Wiek: 55
Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 2065
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 2:29 pm   

Nie kumam o co Wam chodzi...
Jak przyjdzie do knajpy czterech kumpli , trzech weźmie po piwie a czwarty powie dziękuje to wlaściciel powinien zarządać opłaty za siedzenie a przy braku zgody go wypier...lić...
Tak? o takie lokale wam chodzi ? :o
To właśnie dzięki takim jak Wy klientom takie lokale istnieją :P
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 5:38 pm   

robin hooood napisał/a:
Nie kumam o co Wam chodzi...


Nie szkodzi, jakos to chyba przezyjemy...
 
 
 
andkrol 


Tarcza: WINMAU Blade 4
Lotki: WINMAU 25g
Pomógł: 6 razy
Wiek: 57
Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 5:40 pm   

robin hooood napisał/a:
Nie kumam o co Wam chodzi...
Lestat napisał/a:
Nie szkodzi, jakos to chyba przezyjemy...
Fakt, a jak postawisz piwko to nawet wytłumaczymy ;)
 
 
 
robin zwrocka 



Tarcza: WINMAU
Lotki: TARGET 19
Pomógł: 8 razy
Wiek: 55
Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 2065
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 5:55 pm   

Lestat napisał/a:
Nie szkodzi, jakos to chyba przezyjemy...


Wy dorośli pracujący ludzie może przeżyjecie... ale nie wiem czy przeżyją to uczący się nastolatkowie na których chcą zarabiać organizatorzy (niewszyscy) turniejów!

A może Lestat powinieneś zostawiać jakieś napiwki a nie sugerować by organizatorzy zarabiali na tuniejach co ? jesteś dorosły stac Cię na to - dzieciaków nie...
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 6:06 pm   

robin hooood napisał/a:
Wy dorośli pracujący ludzie może przeżyjecie... ale nie wiem czy przeżyją to uczący się nastolatkowie na których chcą zarabiać organizatorzy (niewszyscy) turniejów!


1. nie mam ochoty ogladac uczacych sie nastolatkow w knajpach do ktorych chodze, w godzinach o ktorych chodze (dla dobra i zdrowia nastolatkow)

2. wiekszosc tych naastolaatkow jak juz idzie do knajpy to raczej nei oszczedza, dodartkowe 5zł to nomen omen - male piwko...

robin hooood napisał/a:
A może Lestat powinieneś zostawiać jakieś napiwki a nie sugerować by organizatorzy zarabiali na tuniejach co?


Orgaznizatorzy śmią zarabiąć na organizowanych przez siebie turniejach - potworne. Ty wiesz ze wlasciele knajp , smią zarabiac na sprzedawanym tam przez siebie piwie? Wedlug Ciebie to powinni je sprzedawac po cenie kupna, a nastolaatkom to w ogole doplacać... Nie rozumiesz, ze jak orgaanizatorzy nie beda zarabiac na organizacji turnieejow to nie bedzie ich komu organizowac? Bo takich pojebow jak ja czy Bycze (sorry Bycze) to az tak duzo nie ma? Tu nie chodzi o to zeby towar byl bezplatny, tylko zeby byl dobrej jakosci.

robin hooood napisał/a:
jesteś dorosły stac Cię na to - dzieciaków nie...


o juz przestan z tymi dzieciakami, na 200 zawodnikow w łódzkiej lidze jest chyba jeden naastolatek i jakos nie placze...
 
 
 
robin zwrocka 



Tarcza: WINMAU
Lotki: TARGET 19
Pomógł: 8 razy
Wiek: 55
Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 2065
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 6:28 pm   

Lestat napisał/a:
1. nie mam ochoty ogladac uczacych sie nastolatkow w knajpach do ktorych chodze, w godzinach o ktorych chodze (dla dobra i zdrowia nastolatkow)


PRAWO LESTATA ART 1
Wyrzucać wszystkich niepełnoletnich którym zachcialo się uczestniczyć w sporcie tylko dla dorosłych jakim jest dart...( jest 22 za chwilę finał ale przykro, won z lokalu...)


Lestat napisał/a:
wiekszosc tych naastolaatkow jak juz idzie do knajpy to raczej nei oszczedza


PRAWO LESTATA ART 2
Bo większość ma rację, więc chlejmy jak większość buraków, nie uczmy się i tak dalej i w tym stylu...

Pikaś napisał/a:
Dla mnie takie turnieje powinny być zachętą do odwiedzenia danego lokalu, który zarabia na sprzedaży alkoholu czy jedzenia a nie źródłem dodatkowego zysku.


robin hooood napisał/a:
Perfekcyjna definicja


a po tym Lestat...
Lestat napisał/a:
Ty wiesz ze wlasciele knajp , smią zarabiac na sprzedawanym tam przez siebie piwie? Wedlug Ciebie to powinni je sprzedawac po cenie kupna, a nastolaatkom to w ogole doplacać...


PRAWO LESTATA ART 3
( jak ktoś chce to niech sobie wpisze bo ja obiecałem kiedyś że nie będę więcej tego robił)
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 6:33 pm   

widze, za argumentow brak, no cóż...
 
 
 
robin zwrocka 



Tarcza: WINMAU
Lotki: TARGET 19
Pomógł: 8 razy
Wiek: 55
Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 2065
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 6:36 pm   

no, właśnie widzę :lol:
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 6:55 pm   

Robin co to za dyskusja, kiedy Ty robisz sobie jakies glupoty i przypisujesz mi jakies kretynskie zasady. Rownoczesnie ani slowem nie odnosisz sie do najwazniejszej rzeczy ktora napisalem w tamtym poscie, czyli do:
"Nie rozumiesz, ze jak organizatorzy nie beda zarabiac na organizacji turniejow to nie bedzie ich komu organizowac? Bo takich pojebow jak ja czy Bycze (sorry Bycze) to az tak duzo nie ma? Tu nie chodzi o to zeby towar byl bezplatny, tylko zeby byl dobrej jakosci. "
No to jakie Ty masz argumenty niby? Na elektronikach w turnieju klubowym zawodnik placil ~5zł wpisowego, ktore szlo na nagrody i ~10zł wrzucal w maszyne, te pieniadze brali operatorzy czy organizatorzy. W cyklu ktorego caly ten watek dotyczy zawodnik placi tyle samo, z tym ze 10 zł idzie na nagrody, a 5zł biora operaatorzzy. Dodatkowo jakby nie bylo cykl jest wyzszej rangi, bo jest eliminaacja na MP. Jeszcze ci źle? Jakos nigdy do tej pory nie pisales wyciskajacych łzy z oczu kawalkow o nastolatkach. Pracy z organizacja cyklu, prowadzeniem turniejow, zamawianiem i kupnem nagrod wcale nie jest malo i jesli jest to wszystko dobrze robione to nie widze powodow dlaczego nie mialoby sie za to uiszczac niewielkiej w sumie oplaty. Ty wychodzisz z zalozenia ze wszystko Ci sie nalezy za darmo bo zostawisz pare zloty na barze. A bar to by wiecej zrobil jakby zamiast turnieju darta bylo karaoke albo disco... I tak bedzie jesli operatorom nie bedzie sie oplacalo organizowac turniejow. Płacmy im, ale rownoczesnie wymagajmy.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group