DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przygody Tratwy
Autor Wiadomość
Banan 
dziedzicPruski



Drużyna: Matka siedzi z tyłu!
Pomógł: 2 razy
Wiek: 48
Dołączył: 02 Cze 2003
Posty: 1335
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 28, 2004 3:36 pm   

A ja z żalu, że Widzew przegrał (i to w żałosnym stylu), nachlałem sie wczoraj porządnie i wracając do domu chciałem przewrócić Volvo. Niestety jakiś lewy ten samochód był i nie chciał się ruszyc ani troche :(
Zgredy na księżyc.
 
 
 
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Nie Mar 28, 2004 3:41 pm   

Oj banan:) Samemu to ciężko. Tu trza zespołowego działąnia. Kupą mości Panowie, kupą. I więcej Wiśni. Moc jest Moc. A pzry okazji to nie było Volvo Lestata? :) :)
 
 
 
Banan 
dziedzicPruski



Drużyna: Matka siedzi z tyłu!
Pomógł: 2 razy
Wiek: 48
Dołączył: 02 Cze 2003
Posty: 1335
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 28, 2004 4:18 pm   

Lestat jeżdzi trabantem. :lol:
 
 
 
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Nie Mar 28, 2004 4:29 pm   

już gadałem z Pinkiem, trabantowi tez damy rade :)
 
 
 
Banan 
dziedzicPruski



Drużyna: Matka siedzi z tyłu!
Pomógł: 2 razy
Wiek: 48
Dołączył: 02 Cze 2003
Posty: 1335
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 28, 2004 4:37 pm   

Ale czy Lestatowi dacie radę?
Jest duży, łysy i chodzi w dresach z trzema paskami.
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Nie Mar 28, 2004 8:36 pm   

Ale pieprzysz Banan, mój brat nosi tylko dwa paski... (jeden w pasie, drugu z pracy przynosi), a co Ty, o pasie cnoty jeszcze myślałeś czy co ?? ?
 
 
 
Corsaro 


Drużyna: Tratwa
Wiek: 48
Dołączył: 27 Lut 2004
Posty: 203
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Nie Mar 28, 2004 8:59 pm   

Oj fatum, fatum ciąży nad Tratwą.....

Cały czas obowiązuje zakaz spotykania drużyny w weekendy, więc myślałem, że jak pójdę sam na imprezkę w sobotę to bedzie luz... Wypiję trochę wiśnióweczki z byłym tratwowiczem Małym i spoks. Skończyło się tak że dostałem flachą w łeb i skroili mi kasę. Rada na przyszłość - nie stawiajcie się trzem dresom tylko oddawajcie kaskę i spadajcie. Żona jest ze mnie przeogromnie dumna...... Jestem łysy, byłem na dołku a teraz jeszcze mam rozwalony łeb....

He, he Pędzel się nie odzywa bo teraz jest najtrudniej opisać nasze przeżycia. Ja się raczej nie podejmuję.....

A na Trabanta to wyślemy rezerwę :)
 
 
 
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Nie Mar 28, 2004 9:20 pm   

Corsaro, Szacuneczek, rozwalony łbie he he.
A co dalszej częsci ot nie bój żaby, jutro o 20.00 sie pojawi bo teraz nie mam czasu skrobnąć. Ale potwierdzam ze to już chyba nie będzie tak wesołe... aczkolwiek...
 
 
 
Rylec 



Drużyna: 32 KEG SPORT BAR
Tarcza: Harrows z 1998
Lotki: 3
Pomógł: 12 razy
Wiek: 59
Dołączył: 24 Paź 2003
Posty: 1464
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 10:22 am   

Wy tam sie śmiejeta siedząc bezpiecznie w łodzi.
A ja jestem wprost przerażony. Wystarczy spojrzeć w terminarz KLD z kim Tratwa gra w najbliższą niedzielę. Cokolwiek niewesoło.
Zastanawiam się coby zadzwonić na ulubioną przez Pendzla firmę taksówkarską, coby ze 4ry bryki podjechały i zabezpieczyły porządek. Panowie taksówkarze - Poooomooocyyyyy
Ustrzeżcie nas (cokolwiek) przed siłą wiśniowej mocy.
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 11:58 am   

Pendzel napisał/a:
Ale szkoda że okazję do jajcarnego opisania naszej głupoty odbiera się jako gloryfikację wandalizmu. Spox, dalszego ciągu więc nie tworze.


Nie marudz Pendzel tylko opisuj, co to, pozgredzic se troche nie wolno...? :) Sorry, czytałem niechlujnie i nie doczytalem ze to był trup, u mnie pod blokiem dwa takie stoją, moze przyjedziecie? :)
 
 
 
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Wto Mar 30, 2004 5:43 pm   

VII ZAJEŻDŻAMY NA DOŁEK

No i zajeżdzamy. Nawet fajny ten budyneczek. Jak ten krakowski budynek operetki.Niski, parterowy, w ładnym szarawym kolorze. Tylko czemu naokoło wszedzie kraty i druty kolczaste? Pewnie po to zeby nikt z zewnatrz sie tu nie dostał nieproszony.Wprowadzają nas na “recepcje”. Nawet spox, najważniejsze że ławeczki są. A potem po kolei do takiej klatki 1x1. I hasło : opróznić kieszenie. No to wyciagamy. Wszyscy ten sam zestaw. Telefon i lotki. Telefon i lotki. Telefon i lotki. Widze że gośc sie bierze do spisywania. No to co mu będziemy zycie ułatwiac. A prosze bardzo. Osobno pióreczka, osobno końcóweczki. Z tym sobie poradził. Gorzej z barelkami i szafcikami. Miał troche myślenice jak to nazwać:) Tłumacze że to nie złośliwie tylko takie są zasady przechowywania zeby sie nie połamały. No, ale skoro twierdzi że jestem złośliwy i zobacze czy później tez będę taki wesoły, no to mu dorzuciłem prezencik do spisania. Nowiutki, swiezutki komplecik końcówek. Przeciez nie złośliwie własnie mi sie rozwaliło opakowanie i 25 szt. Luzem się mi wyjęło z kieszeni.. A jak to sie turlało po nierównej ladzie, oj oj, a jak spadło na posadzke, a jak trzeba się było schylac i liczyć na nowo. Oj koledzy policmajstry przeciez to nie złosliwie zrobiłem. Poza tym mam jakąś taką dziwną manie noszenia paragonów i rachunków co najmniej z miesiąca. Tez im troche zeszło :) Potem już standardowo. Sznuróweczki, pasek, krawat (bo ja prosto z pracy),
buciki, skarpety na lewą strone itp. No i wreszcie. Majty w dół. Łożesz w morde. Nie znam go, nie mam nic do niego, ale jakiś taki podejrzany mi sie wydawał. Majty zdejmę, ale na wszelki wypadek odsuwam się od tych krat. A nóż coś głupiego mu strzeli do łba? Siedzą chłopaki po 12 godzin na zmianie, zone widza raz na tydzień, to różnie może być. A z tonfa w dupie też mi sie nie uśmiecha paradować. Majty zdjąłem. Ale teraz jeszcze: kucać prosze. CO to kurwaczka, WF czy jak? Za chwile zwątpiłęm. Kucam, a gość mi patrzy czy mi coś z dupy nie wyskoczy. Jasne,królik nadziewany buraczkami a w łapach dwie piłki do metalu. Tak coś sie dłużej przypatrywał. Chyba miał nadzieje że chociaż jakś minaturowa szlifierka kątowa mi sie tam zaczaiła. No przykro mi że rozczarowałem. Pozwolili majty włożyć...Piniek stwierdził ze kucac nie będzie. Chciał być sumienny. No bo tak to przy kucnięciu jeszcze by mógł zwieracze zacisnąć i wszystkie pilniki jakoś zataić. Chciał być uczciwy i zamiast kucnąc, swoją jamę centralnie do sierżanta nacelował. No gośc oniemiał. Po kilku sekundach takiej prezentacji Pinki spytał : Juuuż?? A gośc odruchowo: Nie..
Kurna, wiedziałem że “ciepły”.
Co było dalej “ na recepcji” tego hotelu to już nie wiem, bo dobrodusznie pozwolili mi wziąć dwa kocyki z apartamentu obok i za jakimś porucznikiem Borewiczem udałem sie na pokoje.

c.d.niebawem
 
 
 
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 49
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 30, 2004 5:49 pm   

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
 
 
jendrek 



Wiek: 49
Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 67
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Mar 30, 2004 8:18 pm   

po prostu no coments

:lol:
 
 
 
Banan 
dziedzicPruski



Drużyna: Matka siedzi z tyłu!
Pomógł: 2 razy
Wiek: 48
Dołączył: 02 Cze 2003
Posty: 1335
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 30, 2004 10:49 pm   

O kutfa, a ja głupi myślałem, że opowieść już sie dawno skończyła.

:lol: :lol:
 
 
 
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Śro Mar 31, 2004 12:06 am   

SPOx Banan, 9.21 melduje nastepny rozdzialik :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group