TURNIEJE POD W POZNANIU |
Autor |
Wiadomość |
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 4:16 pm TURNIEJE POD W POZNANIU
|
|
|
RANKING POD TURNIEJ OKRĘGOWY W POZNANIU
W dniu 15.03.09 o godz. 16:00 w Clubie Agawa ul. Mickiewicza 28, Poznań zostanie rozegrany TURNIEJ RANGI OKRĘGOWEJ. Wpisowe 20 zł. Zapisy na turniej do godz. 15:45, start turnieju godz. 16:00. Gramy na 5 tarczach systemem single KO.
Pula nagród 800 zł.
Nagrody rzeczowe do rozlosowania ! Puchar dla najlepszego zawodnika !
Dodatkowe nagrody za osiągnięcia indywidualne :
-najwyższa liczba rzuconych maxów (180,171) - 50 zł.
-high finisz (od 101) - 50 zł.
-najszybsze zakończenie lega - 50zł.
-nagroda dla najwyżej sklasyfikowanej kobiety - 50 zł.
Osiągnięcia prosimy zgłaszać do stolika sędziowskiego.
Nagrody finansowe (minimalne, pula może zostać zwiększona w zależności od liczby uczestników):
1. 200 zł.
2. 100 zł.
3. 50 zł.
3. 50 zł.
5. 25
5. 25
5. 25
5. 25
Uwaga ! Turniej należy do kat. Turnieje Okręgowe. Obowiązuje regulamin POD. |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Mar 13, 2009 2:38 pm
|
|
|
Jeszcze raz serdecznie zapraszam!!! |
|
|
|
|
mir@s
Tarcza: TARGET PRO play
Lotki: Harrows Nemesis 18 gr. Unicorn T90 23gr.
Pomógł: 3 razy Dołączył: 05 Lut 2009 Posty: 403 Skąd: Głogów
|
|
|
|
|
dartmaster
VEL GAŁEK
Drużyna: SportBar
Tarcza: Winmau Masters
Lotki: Target Carrera C4 24g
Wiek: 47 Dołączył: 01 Paź 2007 Posty: 1464 Skąd: Gród Kraka
|
Wysłany: Pon Mar 23, 2009 9:14 pm
|
|
|
To wszystko dzięki przesympatycznemu "grubaskowi" Żółwiowi
Gdyby nie on dart w Poznaniu leży!
Pozdro Gałek |
|
|
|
|
mir@s
Tarcza: TARGET PRO play
Lotki: Harrows Nemesis 18 gr. Unicorn T90 23gr.
Pomógł: 3 razy Dołączył: 05 Lut 2009 Posty: 403 Skąd: Głogów
|
Wysłany: Wto Mar 24, 2009 9:34 am
|
|
|
Czy turniej na elektroniku też jest Open ? |
|
|
|
|
dartmaster
VEL GAŁEK
Drużyna: SportBar
Tarcza: Winmau Masters
Lotki: Target Carrera C4 24g
Wiek: 47 Dołączył: 01 Paź 2007 Posty: 1464 Skąd: Gród Kraka
|
Wysłany: Wto Mar 24, 2009 10:02 am
|
|
|
Zawsze! |
|
|
|
|
sailorripley
www.strefadarta.pl
Drużyna: Dream Team Konin
Tarcza: Blade 4
Lotki: The Menace - 17gr (soft), 19gr (steel)
Pomógł: 17 razy Wiek: 44 Dołączył: 17 Sty 2006 Posty: 1916 Skąd: Konin
|
Wysłany: Wto Mar 24, 2009 10:35 am
|
|
|
dartmaster napisał/a: | To wszystko dzięki przesympatycznemu "grubaskowi" Żółwiowi
Gdyby nie on dart w Poznaniu leży!
|
Tak powiedział... |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Wto Mar 24, 2009 10:58 pm
|
|
|
Gałek mam nadzieję że będziesz!!!
Puchar czeka Złoty Galus lub Fa... do wyboru ! |
|
|
|
|
dartmaster
VEL GAŁEK
Drużyna: SportBar
Tarcza: Winmau Masters
Lotki: Target Carrera C4 24g
Wiek: 47 Dołączył: 01 Paź 2007 Posty: 1464 Skąd: Gród Kraka
|
Wysłany: Śro Mar 25, 2009 7:50 am
|
|
|
RZUF napisał/a: | Gałek mam nadzieję że będziesz!!!
Puchar czeka Złoty Galus lub Fa... do wyboru ! |
No niestety przyjacielu nie będzie mnie!!
A złotego daj Pracusiowi on mi przywiezie! |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Śro Kwi 01, 2009 3:23 pm
|
|
|
Wyniki z Turnieju Okręgowego POD - 28.03.2009
01. Ratajski Krzysztof
02. Tarach Dawid
03. Konwiński Krzysztof
03. Stróżyk Krzysztof
05. Krupka Jacek
05. Łatko Marcin
05. Kuśnierek Paweł
05. Żabka Patryk
09. Wężyk Maciej
09. Hanaczewski Mieczysław
09. Koziarek Marcin
09. Petera Maciej
09. Cylwik Artur
09. Kaźmierczak Robert
09. Hoffmann Leszek
09. Siejak Krzysztof
17. Boniecka Aleksandra
17. Katafiasz Marcin
17. Rysz Adam
17. Szymaniak Dominik
17. Łuczak Maciej
17. Marczuk Radek
17. Koliński Dariusz
17. Szczęsny Piotr
17. Łuczak Andrzej
17. Paul Mariusz
17. Janiszewski Maciej
17. Adamski Arek
17. Sieroń Mirosław
17. Chorbiński Maciej
17. Wojcichowski Piotr
17. Mańko Paweł
33. Piotrowski Rafał
33. Majewski Wiesław
33. Biernacki Rafał
33. Kubiak Adam
33. Łuczak Łukasz
33. Sobczak Tymoteusz
33. Kwieciak Robert
33. Nowak Arkadiusz
33. Nawrocka Joanna
33. Pękala Magdalena
33. Hanaczewski Tomasz
33. Smirnow Mariusz
33. Kowalski Sławek
33. Mróz Zbigniew
33. Mroczek Justyna
33. Gaertner Robert
High Finish- ze 156- Ratajski Krzysztof
Najwięcej Maxów- 4 x 180- Tarach Dawid
Najszybsza lotka- 14- Konwiński Krzysztof |
|
|
|
|
|