DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Steel PSD
Autor Wiadomość
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 44
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 564
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Pią Paź 30, 2009 10:05 am   Steel PSD

Dziękuję za uczestnictwo w pierwszym turnieju eliminacyjnym. Pojedynki graliśmy do trzech legów systemem K.O. System angielski , granie tylko prawej strony drabinki ( pierwsza przegrana eliminuje z turnieju) powoduje, że pojedynki są bardzo zacięte. Tym bardziej, że eliminacje są jednocześnie Mistrzostwami okręgu łódzkiego PSD czyli zwycięzca zostaje Mistrzem Łodzi PSD STEEL. Warto więc sprawdzić się z najlepszymi. Przypominam, że 8 pierwszych osób gra w zamkniętym turnieju na Mistrzostwach Polski. Zapraszam na następny turniej 5 listopada.
 
 
uzi 



Drużyna: Włóczykije Łódź
Tarcza: Bull's Shark Pro
Lotki: Penetrator 4 - 23g
Pomógł: 15 razy
Wiek: 38
Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 847
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 30, 2009 3:50 pm   

Witam.
Mam kilka technicznych pytań odnośnie tego cyklu:

- Podstawowe pytanie do organizatorów. Czy istnieje możliwość (podpięta pod wyjątkowe, indywidualne wypadki oczywiście), żeby na turniej móc zapisać się telefonicznie, a przybyć te 15, 20 minut później. Niestety brak prywatnego helikoptera może uniemożliwiać mi niekiedy pojawienie się na czas ze względu na dość napięty czwartkowy grafik.

- Jak wygląda strona techniczna liczenia? Tzn. czy przeprowadzane jest "po bożemu" za pomocą markera stojącego przy tarczy i zapisującego wyniki na tablicy, czy w jakiś inny sposób (niektórych może dziwić to pytanie, ale w pamięci mam zeszłoroczny cykl PSD i dość "oryginalny", niekoniecznie dobry system liczenia punktów).

- Na ilu tarczach odbywa się turniej?

Z góry dzięki za odpowiedz.
Pozdrawiam
 
 
 
KZN'Radek 



Tarcza: Harrows Club Classic
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 30, 2009 5:27 pm   

uzi napisał/a:
Podstawowe pytanie do organizatorów. Czy istnieje możliwość (podpięta pod wyjątkowe, indywidualne wypadki oczywiście), żeby na turniej móc zapisać się telefonicznie, a przybyć te 15, 20 minut później. Niestety brak prywatnego helikoptera może uniemożliwiać mi niekiedy pojawienie się na czas ze względu na dość napięty czwartkowy grafik.

- Jak wygląda strona techniczna liczenia? Tzn. czy przeprowadzane jest "po bożemu" za pomocą markera stojącego przy tarczy i zapisującego wyniki na tablicy, czy w jakiś inny sposób (niektórych może dziwić to pytanie, ale w pamięci mam zeszłoroczny cykl PSD i dość "oryginalny", niekoniecznie dobry system liczenia punktów).

- Na ilu tarczach odbywa się turniej?

Z góry dzięki za odpowiedz.
Pozdrawiam


Witam! Więc po kolei: nie sądzę żeby były problemy z przesunięciem o te 20 min meczu- wszystko do ugadania, aczkolwiek możemy też zrobić zrzutę ogólno-łódzką na helikopter :D Liczenie wyglądało różnie- jedni pisali sobie samemu, a inni ustalali sobie osobę liczącą- zależy jak komu wygodnie. Turniej rozgrywany był na 5 tarczach, później jak zeszło pierwsze starcie to na 3. Ogólnie to super sprawa- sprawnie i na prawdę miło :)
Jakby coś to najlepiej spytać bro :D http://www.dartkzn.pl/index.php?id=kontakt
Pozdro
 
 
herod 
Come on!



Drużyna: Brak
Tarcza: Bladzioch Czwarty
Lotki: Simon Whitlock Winmau**
Pomógł: 5 razy
Wiek: 46
Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 990
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 30, 2009 8:06 pm   

A ja jak zwykle co pochwalenia godne to pochwale,
a co do poprawienia też szczerze wywalę ... wszystkio po to , żeby było lepiej :-)
Tak jak i ty Uzi pojawiam się również na steelowym turnieju POD więc porównanie pewne jakieś tam mam :-)
uzi napisał/a:

żeby na turniej móc zapisać się telefonicznie, a przybyć te 15, 20 minut później.

Uzi wyluzuj możesz się spokojnie spóźniać ... turniej zaczał sie chyba z 30 minut później, Bro też sie spóźnił więc się dogadajcie poprostu :-P ... i przyjedźcie razem.
A tak na serio myślę że Marcin na spokojnie jak do niego zadzwonisz przesunie twój meczyk , a przeciwnik zaczeka i nie będzie problemu.

uzi napisał/a:

- Jak wygląda strona techniczna liczenia?

Tak jak pisze junior czasem ktoś mazakuje czasem samemu, ...różnie z tym jest jak znajdziesz chętnego to będzie Ci pisać. Problem tylko że z ochotnikami różnie bywa. Ja np pomazakowałem kolegom w meczu Kuja vs Felek i powiem ci że tylko jedną mam tutaj małą uwagę jak mazakujesz w pierszej częsci turnieju gdy zawodnicy grają na wszystkich tarczach to trzeba uważać bo mało jest miejsca dla mazaka na sali pomiędzy 3 tarczami i można oberwać stelem :-) . Ja się deko bałem. Z drugiej strony coś za coś jak się gra na 3 tarczach to szybciej idzie turniejik. Prośba do przemyślenia dla Marcina Bro i uczestników taki mój mały postulat: Czy gramy na 3 tarczach obok siebie czy środkową zostawiamy w spokoju? ...i wówczas pomagajmy sobie mazakując bo to też przyspiesza turniej.
Albo może tak : gramy na 3 tarczach ale nic nie pijemy ... ups cholera :oops: przegiąłem deko :P
uzi napisał/a:

- Na ilu tarczach odbywa się turniej?

No tutaj wielkie :brawo: dla Marcina , mamy do dyspozycji 5 tarcz :) w dwóch niezależnych pomieszczeniach. Przy czym dwie naprawdę piękne , osadzone w pięknej czerwonej oponie ... profeska. Odległość miedzy nimi też bardzo dobra.

Dodam tylko jeszcze że ...
- deczko zimno było ... mi akurat w paluchy , ale to może mi bo ja zmarźluch jestem straszny.
- no i drogo trochę 15PLN jak gramy tylko prawą stronę, ale PSD jak zwykle swoje musi zgarnąć. To rzadziaki takie jak ja narzekają , że drogo i że tylko prawa strona bo Ci dobrzy zawodnicy to i tak sobie swoje pograją :wink: a ..., za to może nagrody będą jakieś wypasione :o (sam nie wierze że w to wierzę) :twisted:
- i jeszcze jedna sprawa dla mnie z powodu chronicznego braku czasu cenna , że turniej jest bardzo fajnie rozłożony w czasie, a ostatni odbędzie się 20.05.

Tyle, a podsumowując generalnie jest OK turniej.
A ty Uzi dzwoń do Marcina umawiaj się i wpadaj pograć ,
a jak dasz mi się ograć to nawet cie do chaty podrzucę ;-)
pozdro
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group