DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
WYGRANA, KTÓRA NIE CIESZY...
Autor Wiadomość
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Nie Kwi 04, 2004 11:46 pm   WYGRANA, KTÓRA NIE CIESZY...

Intrako podejmowało dziś drużynę Remizy. Intrako przystąpiło do meczu w pełnym składzie z tym, że od początku w miejsce Lestata zagrał Sylwester Pokora. W Remizie zabrakło Maćka Wasilewskiego, a jego miejsce zatąpiła Katarzyna Kwiatkowska.

Mecz I: Leszek Puchowski - Katarzyna Kwiatkowska 2:1
Mecz zaczął się bez niespodzianek. W pierwszym legu osiągnąłem spore prowadzenie, skończyłem w 9 rundzie z przewagę ok. 100 pkt, spox. Drugi leg zaczął się od 140 Kasi, dogoniłem ją dopiero 123 w 4 rundzie. W 9 rundzie schodzę na d20, kolejka Kasi (80 do końca) - t20, d10 i mamy 1:1. W trzecim legu nerwówka, gram słabo, mecz kończy się środkami, na szczęście mój trafiony...
Mecz II: Czarek - Marek Juszczak 2:1
Pierwszego lega zgodnie z prognozami wygrywa Czarek, w drugim legu górą Marek, w trzecim legu końcówka równie dramatyczna jak u mnie - zakończona trafionym śrofkiem przez Czarka. Mimo nerwów nie jest źle - prowadzimy 2:0
Mecz III: Sylwek Pokora - Stefan Nowak 1:2
Mecz oglądałem zza szyby, z tego co pamiętam Stefan wygrał I lega, później było 1:1. W trzecim legu Stefan zaczął "rzucać swoje i zrobiło się 1:2, zarówno w meczu jak i w meczu...
Mecz IV Adam Warzycha - Magda Ziemecka 2:0
Mecz był dość jednostronny :) , punkty rzucała Magda, Adam rzucał double... po nierównej walce 2:0 dla Adama i prowadzimy 3:1
Mecz V: Dartles/Czarek - Stefan/Magda 1:2
można zapomnieć w sumie o pierwszych dwóch legach. Poziom nie był zły, w I legu Stefan kończy 32, w drugim ja kończę szajbą (1, d1), za to początek i koniec 3 lega był pasjonujący... Magda zaczyna od 114, ja od 133, Stefan dorzuca 95 i tylko Czarek wyłamuje się nie rzucając potrójnej. Po 4 kolejkach mieliśmy już 200 pkt straty... leg wyglądał na rozstrzygnięty. Gdzieś ok. 7 rundy Czarek zarzucił 133, co doprowadziło do remisu w punktach. Stefan ma ustawione d8 (ja też), wiem, że jeśli Stefan nie trafi istnieje duża szansa na zakończenie... trafia 8, opona i d4... myślałem, że dostanę cholery... może delikatniej - wyładowywałem się na drzewach przed Intrako, ale wynik brzmia tylko 3:2 dla nas...]
Mecz VI: Adam Warzycha/Sylwek Pokora - Kasia / Marek 2:1
Można śmiało powiedzieć, że mecz wygrany, ale głównie ze względu na dobrą grę Sylwka. Pierwszy leg wygrywają goście (Adam blokował), w drugim Sylwek trafia doubla, w trzecim legu Adam pomimo potężnej straty wziął się za odrabianie i w ostatnim momencie trafił doubla....

Po VI meczu wtargnęli do nas goście z JKA Widzew. Znaliśmy już wynik i wiedzieliśmy, że JKA przegrało ze Staropolskim 6:4... my prowadziliśmy z Remizą 4:2 i jedynym możliwym dla nas rozwiązaniem, żeby utrzymać się w I lidze i zagrać w barażach było... wygrać wszystko... tylko wynik 8:2 nas urządzał...

Mecz VII Ja - Marek Juszczak 2:1
W pierwszym legu zagrałem skupiony i spokojnie wygrałem, drugi leg od początku należał do Marka, nie mogłem się zmobilizować i ostaecznie poległem. W trzecim legu ogromna nerwówka - Marek znowu prowadził na punkty, ale kiedy przez 2 kolejki nie trafił double 7, a ja zostałem z trzema lotkami na d20, to wiecie chyba co zrobiłem :)
Mecz VIII Czarek - Kasia 2:1
No cóż, bez komentarza zostawię ten mecz - ogromne nerwy... Kasi zabrakło 1 dziurki, żeby pokonać Czarka i zaprzepaścić nadzieje Intrako, ostatecznie jednak Czarek lepszy i 6:2 dla nas...
Mecz IX: Lestat - Magda Ziemecka 2:1
Kiedy to w pierwszym legu Lestat po niezłej grze ustawił sobie doubla, Magda skończyła bullem, 2 lotkami z 68... Spuściliśmy z Czarkiem głowy sądząc, że jest po meczu... na szczęście Lestat po równie nerwowych końcówkach jak nasze wyprowdził na 7:2....

Został ostatni mecz - Stefana w formie jak zwykle i nieobliczalnego (częściej rzadzącego Adama)

Mecz X: Adam - Stefan 0:2
Niestety niespodzianki nie było...

Żałoba w Intrako, zabrakło jednego punktu... jednego lega...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group