DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Brak opisów kolejek ligowych na forum???
Autor Wiadomość
Pająk Kraków 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 382
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 20, 2014 9:53 am   Brak opisów kolejek ligowych na forum???

Witam
Moje pytanie brzmi; dlaczego nie ma opisów kolejek ligowych na forum tak jak było do tej pory?
pozd.
Pająk
 
 
HaDeS 



Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 470
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Pon Paź 20, 2014 10:05 am   

nikomu się nie chce nowych tematów zakładać :-)
 
 
Majo_82 



Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1859
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 20, 2014 10:28 am   

wszystkie wyniki na bieżąco na oficjalnej stronie KLD - http://www.trenddesign.co.uk/kld2015/index.php
 
 
 
Pająk Kraków 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 382
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 20, 2014 11:43 am   

Aha, to nowe trendy teraz widzę się pojawiają......?
 
 
Small 



Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 821
Skąd: Kraków Niju Huta
Wysłany: Wto Paź 21, 2014 12:51 pm   

Pajączku ! Czasy się zmieniają ... teraz zarówno wyniki jak i transmisje On-Line :) możesz poczytać na FB. Ale jeśli obiecasz że będziesz czytał tu na forum to będę specjalnie dla Ciebie przyklejał co bardziej istotne informacje i relacje z meczy.
Ja sam odgrzebałem forum po jakiś 2-3 latach niebytu ... szczerze nawet nie przypuszczałem że moje konto będzie tutaj jeszcze istnieć. A mało tego jak zobaczyłem że nadal na forum jest Łojtek !! ! to aż mi się morda uśmiała :) :!:
 
 
 
Pająk Kraków 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 382
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Paź 22, 2014 7:57 pm   

Hej!
Nie mam czegoś takiego jak FB i nie zamierzam mieć.
A FB nie jest raczej oficjalnym (nośnikiem informacji) darta w naszej lidze...?Od tego jest forum!..... czy coś się zmieniło znowu z nowymi władzami....???
Rozumiem, że jaki Pan taki "kram".
Pozdr.
 
 
Stukacz 


Drużyna: Misz Masz
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lis 2006
Posty: 92
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Paź 22, 2014 10:51 pm   

Myślę, że bardziej oficjalna jest strona KLD. Trzeba przyznać, że wyniki łącznie z protokołami pojawiają się tam dużo szybciej niż w zeszłym roku.
 
 
Small 



Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 821
Skąd: Kraków Niju Huta
Wysłany: Pon Paź 27, 2014 9:33 am   

Pająk Kraków napisał/a:
Hej!
Nie mam czegoś takiego jak FB i nie zamierzam mieć.
A FB nie jest raczej oficjalnym (nośnikiem informacji) darta w naszej lidze...?Od tego jest forum!..... czy coś się zmieniło znowu z nowymi władzami....???
Rozumiem, że jaki Pan taki "kram".
Pozdr.

Hmmm myślałem że chodzi ci bardziej o opisy z meczów (przebieg, osiągnięcia itd.) ale zdaje się, że źle Cię zrozumiałem. Czy ktoś ma FB czy nie ma to jest inna bajka. Jeśli chodzi o same wyniki z meczy w tym również wrzucane protokoły po meczach to wszystko jest na oficjalnej stronie KLD i tutaj nie można mieć żadnych zastrzeżeń bo wyniki i protokoły pojawiają się naprawdę szybko i chyba nie ma bardziej oficjalnego nośnika danych niż strona KLD. Więc nie do końca się zgadzam z zarzutami do władz i "kramów" .
 
 
 
Majo_82 



Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1859
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 27, 2014 10:23 am   

Stukacz napisał/a:
Myślę, że bardziej oficjalna jest strona KLD. Trzeba przyznać, że wyniki łącznie z protokołami pojawiają się tam dużo szybciej niż w zeszłym roku.


i taki był zamysł Grześka żeby protokoły były jak najszybciej pokazywane. Co do wpisywania na forum to różnie z tym, bywało, a to ktoś pomylił kolejki, a to zapomniał ...... więcej było z tym kłopotu, a tak teraz mamy na bieżąco informację nieraz z ciekawym opisem w wykonaniu Krasi :)
 
 
 
Majo_82 



Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1859
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 27, 2014 10:24 am   

Pająk Kraków napisał/a:
Hej!
Nie mam czegoś takiego jak FB i nie zamierzam mieć.
A FB nie jest raczej oficjalnym (nośnikiem informacji) darta w naszej lidze...?Od tego jest forum!..... czy coś się zmieniło znowu z nowymi władzami....???
Rozumiem, że jaki Pan taki "kram".
Pozdr.



Oficjalnym nośnikiem informacji jest STRONA KLD Mariuszu :)
 
 
 
Pająk Kraków 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 382
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Paź 30, 2014 11:12 pm   

Majo_82 napisał/a:
Pająk Kraków napisał/a:
Hej!
Nie mam czegoś takiego jak FB i nie zamierzam mieć.
A FB nie jest raczej oficjalnym (nośnikiem informacji) darta w naszej lidze...?Od tego jest forum!..... czy coś się zmieniło znowu z nowymi władzami....???
Rozumiem, że jaki Pan taki "kram".
Pozdr.



Oficjalnym nośnikiem informacji jest STRONA KLD Mariuszu :)


ŁAŁ - to nie FB .....???
Mały , protokoły z meczy-meczów (jak kto woli-Miodek) może są szybko ale nieraz nieczytelne i co, jam mam się dom-myśleć, że np (sory Bilu) Bilu ma 2x180 a nie 5x180.... ?? ?
Paranoja i b....l!
Pozdro.
 
 
Small 



Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 821
Skąd: Kraków Niju Huta
Wysłany: Pią Paź 31, 2014 2:59 pm   

Pająk Kraków napisał/a:
ŁAŁ - to nie FB .....???
Mały , protokoły z meczy-meczów (jak kto woli-Miodek) może są szybko ale nieraz nieczytelne i co, jam mam się dom-myśleć, że np (sory Bilu) Bilu ma 2x180 a nie 5x180.... ?? ?
Paranoja i b....l!
Pozdro.

Nie chcę się napinać bo już nie lubię - niemniej w dalszym ciągu nie rozumie o co Ci chodzi tak naprawdę? Zauważ, że jeśli na stronie KLD pojawia się protokół to z automatu pojawia się i wynik. Mało tego pojawia się to ( w porównaniu do ubiegłych lat) w trybie naprawdę szybkim - wielokrotnie kilka godzin po meczu strona KLD jest zaktualizowana. Tutaj duży ukłon w stronę osób zaangażowanych w to, aby odbywało się to sprawnie i szybko. Pewnie i osoba/(by) uzupełniające wyniki na stronie mogły by wrzucać je również i tutaj ... tylko to jest jakiś tam dodatkowy czas prywatny poświęcony na taką czynność. Ja osobiście nie pisałbym się na to, żeby w nocy w piątek, sobotę czy niedziele jak kończą się kolejki siadać i przerzucać wyniki wszystkich rozegranych spotkań pomiędzy KLD, Forum, FB itp. oraz wklepywać osiągnięcia indywidualne. Tak na koniec, przecież każdy z Forumowiczów może założyć temat Kolejka IV KLD ( nawet Ty sam) i jeśli będą chętni to będą uzupełniać, wpisywać i może ... opisy na Forum się reaktywują - a czemu nie, ja je osobiście lubiłem czytać.
Ps. Po co ta wycieczka w stronę ( meczy meczów) ? - skoro obie formy są dopuszczalne tyle, że jedna bardziej popularna a inna mniej ? ;) http://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/;3133
 
 
 
Pająk Kraków 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 382
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Lis 28, 2014 11:59 pm   

Porażka - tak można nazwać w info ten sezon!!!
Ale to ponoć tylko wina TUSKA !! ! Tak mówią łajzy-a to widać!!!
 
 
jandabrowski1 


Dołączył: 05 Paź 2020
Posty: 3
Skąd: poznań
Wysłany: Pon Paź 05, 2020 8:23 am   

no coś się pozmieniało, też to zauważyłem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group