DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Ćwierćfinały Mistrzostw Świata PDC 2010 - ankieta

KTO PRZEJDZIE DO PÓŁFINAŁÓW PDC 2010??
Barneveld, Wade
14%
 14%  [ 2 ]
Barneveld, Whitlock
35%
 35%  [ 5 ]
Baxter, Wade
0%
 0%  [ 0 ]
Baxter, Whitlock
50%
 50%  [ 7 ]
Głosowań: 14
Wszystkich Głosów: 14

Autor Wiadomość
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Czw Gru 31, 2009 3:29 pm   Ćwierćfinały Mistrzostw Świata PDC 2010 - ankieta

Przed chwilą dywagowałem z Lestatem na temat jutrzejszych meczy ćwierćwinałowych. Dwie rzeczy są dla nas pewne - Taylor jest faworytem (choć Lewis czeka na mecz życia) i to że Co Stompe z Websterem to wielka niewiadoma, choć jeśli Co utrzyma poziom to będzie faworytem. Przeglądając notowania bukmacherów nie zgadzamy się do końca z faworytami przy ustaleniu kolejnych dwóch, zdecydowanie hiciorskich pojedynków. Prosimy więc o pomoc, najlepiej z krótkim uzasadnieniem.

Chodzi o mecze:

Whitlock - Wade
Baxter - Barneveld

W tej chwili na przykład na bet365 można wygrać przy obstawieniu za 10 zł na 2 mecze... za awans:

Barneveld, Wade 24,63
Barneveld, Whitlock 33,70
Baxter, Wade 38,16
Baxter, Whitlock 52,14

A więc... jak Wam się wydaje??
 
 
 
siurek 


Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Nodor Gazelle 18g
Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 380
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 31, 2009 3:52 pm   

Dla mnie faworytami są Baxter i Whitlock. Obu kibicuję z sympatii od dłuższego czasu a w tym turnieju oprócz tego grają bardzo dobrze.

Whitlock wg mnie powinien być już jakiś czas temu mistrzem świata ale niestety nie "poszczęściło mu się", natomiast w tym roku gra jeszcze lepiej niż dawniej (ciągle czekam na 9 lotke w jego wykonaniu bo myślę, że rzuci ją jeszcze na tych mistrzostwach). Wade, z którym również sympatyzuję, nie prezentuje się w tych mistrzostwach tak dobrze.

Baxter jest generalnie bardzo dobrym zawodnikiem. Po kilku "suchych" latach teraz znowu gra świetnie i na wykończonego Barneya starczy.

Widzę, że za moje typy wygrałbym sporo w razie trafienia
 
 
 
gommola 


Drużyna: t'Caf 6 Bruchem
Tarcza: Blade III
Lotki: Unicorn Raymond van Barneveld Tungsten 23g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 44
Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 49
Skąd: Czestochowa
Wysłany: Czw Gru 31, 2009 5:04 pm   

Jakbym mial sie kierowac sympatia (a raczej antypatia) to pewnie postawilbym na Whitlocka ale chce zaczac nowy rok na plusie wiec obstawilem Wade . Co do Barneya to postawilem na niego i z sympatii i z rozsadku . Jezeli chodzi o pojedynek Co z websterem to zgodze sie ze ciezko jest go obstawiac ja zaryzykowalem Webstera powodzenia
 
 
 
Leoś 


Tarcza: Blade 4
Lotki: Unicorn Paul Nicholson 22gr
Pomógł: 8 razy
Wiek: 54
Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 343
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Gru 31, 2009 5:20 pm   

Obstawiam Barneya i Whitlocka. Wade mnie nie przekonał w ostanim meczu.
A Barney , cóż tak myślę , że mecz będzie baaaardzo wyrównany , a zadecyduje jakiś dabel nie trafiony w decydującym momencie przez Baxtera. Tak kombinuję na zimno bez brania pod uwagę sympatii do kogokolwiek.
 
 
robin zwrocka 



Tarcza: WINMAU
Lotki: TARGET 19
Pomógł: 8 razy
Wiek: 55
Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 2065
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Czw Gru 31, 2009 5:44 pm   

Wszyscy zawodnicy grają bardzo równo.
Barney równo słabo :evil: .. 2 mecze ze średnią poniżej 90...
Baxter równo ogrywa ze średnią około 95 i wydaje się że jest jednym z dwóch-trzech graczy na turnieju którzy nie zesrają :twisted: się na widok Barneya...no i chyba czas na rewanż za poprzedni rok gdzie jak mnie pamięć nie myli w dramatycznym meczu Baxter miał 3 lotki na mecz z Barneyem, no i zdrowie Barneya... :co:
Tak więc Baxter !

W drugim meczu Whitlock ! gra pięknie, gra spokojnie, jest świetnie skupiony na grze , średnia jak w zegarku koło 100. Wade mimo niby wysokiej średniej jest jakiś taki nieprzekonujący, choć w decydujących chwilach zagrał "wielkie rzeczy" to faworytem moim nie jest.
Jedna rzecz przemawia za Wade, dzisiejszy dzień... :zdrowie: chyba jest lepiej wytrenowany od Simona w "tym temacie" i to przemawia na jego korzyść... :P
Ale jak Wade zaskoczy od początku bo o grę Whitlocka jestem spokojny to iskry(maksy i inne cuda) będą się sypać przy tarczy w wielkich ilościach czego im i nam kibicom i wszystkim graczom serdecznie życzę na ten Nowy Rok! aaa i pamiętając o Barneyu zdrówka, zdrówka wszystkim! :lol:
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Czw Gru 31, 2009 5:57 pm   

ArNo napisał/a:
Obstawiłem w Typerze, tłumaczyć nie ma sensu :twisted:


Arno.... jak nie masz nic do powiedzenia to nie mów :P ... wiem że masa ludzi obstawiła w typerze, niektórzy być może nie chcą się obs... odkrywać. Tutaj temat tyczy dwóch meczy i podejścia od strony buk im daje a ja im daję... :) , dziękuję za to za wyczerpującą odpowiedź Robin Hooooda, sam nie biorę udziału w ankiecie bo ją założyłem, natomiast podpisuję się rękami i nogami co napisał i liczę na przebitkę 1 do 5 ;) .
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 31, 2009 7:04 pm   

robin hooood napisał/a:
Jedna rzecz przemawia za Wade, dzisiejszy dzień... :zdrowie: chyba jest lepiej wytrenowany od Simona w "tym temacie" i to przemawia na jego korzyść... :P


Przecież Kozioł to Australijczyk... ;)
 
 
 
Leoś 


Tarcza: Blade 4
Lotki: Unicorn Paul Nicholson 22gr
Pomógł: 8 razy
Wiek: 54
Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 343
Skąd: Poznań
  Wysłany: Pią Sty 01, 2010 6:27 pm   

No to Whitlocka trafiłem :)
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Pią Sty 01, 2010 7:26 pm   

Wszyscy trafili poza nowym... teraz panowie BB... szanse jak B do B, jestem za BA ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group