DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Turnieje Okręgowe Specjalne POD w WLKP.
Autor Wiadomość
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1527
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Sty 04, 2010 1:49 pm   Turnieje Okręgowe Specjalne POD w WLKP.

09.01.2010 ZAPRASZAMY NA KOLEJNY TURNIEJ STEELDARTA

Grand Prix DFG Steeldart AGAWA

- czas : 09.01.2010
- miejsce: Pub Agawa, Poznań, ul. Mickiewicza 28
- kontakt organizacyjny: Robert Kaźmierczak tel. 501 463 009
- zapisy do godz. 16:45, start turnieju ok. 17 (jednakże dopiero po zakończeniu sesji SuperLIGI Poznań - start sesji SL od godz. 14)
- turnieje zaliczane będą do rankingu regionalnego Wielkopolska/Dolny Śląsk
- wpisowe: 30 zł
- gramy systemem single K.O., 501 straight-in double-out; Best of 7, finał: Best of 9
- połowa uczestniczących zawodników będzie rozstawiona (wg aktualnego rankingu regionalnego Wielkopolska/Dolny Śląsk), pozostali uczestnicy - dolosowani do rozstawionych
- nagrody (sponsorzy: Pub Agawa i firma DFG)
1 miejsce - 250 zł + puchar
2 miejsce - 150 zł
3 miejsce - 100 zł (2 osoby)
5 miejsce - 50 zł (4 osoby)
Nagrody będą wręczane po zakończeniu turnieju (po meczu finałowym). Nieobecność zawodnika na wręczeniu nagród skutkuje przepadkiem nagrody na rzecz ogranizatora.
 
 
dartmaster 
VEL GAŁEK


Drużyna: SportBar
Tarcza: Winmau Masters
Lotki: Target Carrera C4 24g
Wiek: 47
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 1464
Skąd: Gród Kraka
Wysłany: Pon Sty 04, 2010 9:56 pm   

ArNo napisał/a:
co może być istotne dla Koleżanek i Kolegów "z Polska"


Jest istotne tylko troche późno podajecie że to jest krajówka wiele osób porezerwowało już weekend w Wadowicach a Ja bym chętnie zagrał w steela!!

Niestety nie odpuszcze dwóch dni w Wadowicach za dobrze idzie w softa :P

Późno zmieniacie kategorie turnieji po raz kolejny błąd zarządu POD(nie żebym się czepiał)

Ale wielka szkoda!
 
 
 
Maciej Chorbiński 
www.pdodarts.pl



Tarcza: Winmau Blade4
Lotki: Red Dragon Swingfire II 23 g.
Pomógł: 14 razy
Wiek: 48
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 1529
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Wysłany: Pon Sty 04, 2010 10:06 pm   

okręgowy z punktacją do rankingu krajowego, a nie krajówka
...a zrezygnowałbyś z Wadowic, jakbyś wiedział tydzień czy 2 wcześniej? Wątpię
Szykuj się lepiej na Gorzów, a nie marudzisz :D
Ostatnio zmieniony przez Maciej Chorbiński Pon Sty 04, 2010 10:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dartmaster 
VEL GAŁEK


Drużyna: SportBar
Tarcza: Winmau Masters
Lotki: Target Carrera C4 24g
Wiek: 47
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 1464
Skąd: Gród Kraka
Wysłany: Pon Sty 04, 2010 10:27 pm   

ArNo napisał/a:
Nie zapomnij, hehehe


Spoko już nawet się zapisałem :P
 
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1527
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Sty 04, 2010 10:57 pm   

dartmaster napisał/a:
ArNo napisał/a:
co może być istotne dla Koleżanek i Kolegów "z Polska"


Jest istotne tylko troche późno podajecie że to jest krajówka wiele osób porezerwowało już weekend w Wadowicach a Ja bym chętnie zagrał w steela!!

Niestety nie odpuszcze dwóch dni w Wadowicach za dobrze idzie w softa :P

Późno zmieniacie kategorie turnieji po raz kolejny błąd zarządu POD(nie żebym się czepiał)

Ale wielka szkoda!


Terminarz okregówek podany jest od września 2009.
Z rangą turnieju dostosowujemy sie do wytycznych na rok 2010 podanych przez POD
Każdy okręg ma prawo do organizacji Turnieju Okregowego Specjalnego zaliczanego do rankingu Krajowego.
Okregówka w Agawie i tak by sie odbyła ponieważ mamy w ten weekend rozgrywki Super Ligi.
Podjąłem więc decyzję aby podnieść rangę turnieju dla uatrakcyjnienia rozgrywek w WLKP. (ktoś musiał być pierwszy - ciężko trafić z wolnymi terminami )

Gałek wszystkiego dobrego w Nowym Roku i powodzenia w Wadowicach :D
 
 
rybajg 


Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: Harrows Magnum 23g
Pomógł: 4 razy
Wiek: 47
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 719
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Pon Sty 04, 2010 11:16 pm   

ArNo napisał/a:
Dzięki Gałek za konstruktywną krytykę :-) masz rację, ale już nic nie zrobimy - w sobotę okręgowy specjalny (a nie krajowy!) steela w Poznaniu... Następny za miesiąc 6.02 a potem 27.02 - zapraszamy serdecznie!


Na razie nie mam warunków i takowego w Jeleniej nie zorganizuję, nie wiem jak chłopaki z Głogowa u siebie, ale widzę tutaj, że koledzy z Poznania chcą wszystkie przysługujące na region turnieje okręgowe specjalne zatrzymać w Poznaniu :!: Z tego co przeczytałem w regulaminie przysługuje jeden taki turniej na region, a w regionie oprócz Poznania są jeszcze inne miejsca gdzie gra się w darta. Czy się mylę?
 
 
 
rybajg 


Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: Harrows Magnum 23g
Pomógł: 4 razy
Wiek: 47
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 719
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Pon Sty 04, 2010 11:28 pm   

ArNo trochę mnie nie zrozumiałeś, jak ktoś miał zgłosić okręgowy specjalny jeśli od dzisiaj wiadomo, że są takie i są one limitowane na region, okręgowy nie był. Jak napisałem wcześniej ja takiego nie zorganizuję nie dlatego, że brak mi chęci, ale na razie warunków i czasu trochę i nie mam nic przeciw organizowaniu takich turniejów jak najczęściej u Was, jeśli nikt inny nie zgłasza akcesu do organizacji takiego. Ja osobiście bardzo chetnie bym się wybrał nawet w ta sobotę (pojawię się może na wiosnę), ale wspomniany wyżej czas :-( Chodziło mi tylko o zarezerwowanie z góry i ogłoszenie od razu trzech terminów w Poznaniu bez możliwości dojścia do słowa innym, przynajmniej z mojej perspektywy tak to wyglądało.
 
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1527
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Sty 04, 2010 11:55 pm   

rybajg napisał/a:
ArNo trochę mnie nie zrozumiałeś, jak ktoś miał zgłosić okręgowy specjalny jeśli od dzisiaj wiadomo, że są takie i są one limitowane na region, okręgowy nie był. Jak napisałem wcześniej ja takiego nie zorganizuję nie dlatego, że brak mi chęci, ale na razie warunków i czasu trochę i nie mam nic przeciw organizowaniu takich turniejów jak najczęściej u Was, jeśli nikt inny nie zgłasza akcesu do organizacji takiego. Ja osobiście bardzo chetnie bym się wybrał nawet w ta sobotę (pojawię się może na wiosnę), ale wspomniany wyżej czas :-( Chodziło mi tylko o zarezerwowanie z góry i ogłoszenie od razu trzech terminów w Poznaniu bez możliwości dojścia do słowa innym, przynajmniej z mojej perspektywy tak to wyglądało.



Oczywiście że macie prawo zorganizować Turnieje i w Głogowie i w Jeleniej Górze itd ...:-D
Ranking regionalny robimy razem jako dwa województwa Wielkopolskie i Dolnośląskie
ponieważ jak narazie jest mała liczba turniejów.
W zamyśle POD jednak Dolnośląskie jest oddzielnym okręgiem (czekamy aż utworza się u was struktury regionalne które bedą kordynowały rozgrywki w Waszym regionie).
Zgłoście chęć zorganizowania turnieju i napewno żadnego problemu z tym nie będzie. :-D
 
 
dartmaster 
VEL GAŁEK


Drużyna: SportBar
Tarcza: Winmau Masters
Lotki: Target Carrera C4 24g
Wiek: 47
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 1464
Skąd: Gród Kraka
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 12:13 am   

RZUF napisał/a:
Gałek wszystkiego dobrego w Nowym Roku i powodzenia w Wadowicach

Tobie też wszystkiego naj naj naj!!!
 
 
 
rybajg 


Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: Harrows Magnum 23g
Pomógł: 4 razy
Wiek: 47
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 719
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 10:59 am   

Ślicznie dziękuję za wyjaśnienie sytuacji :-) i do zobaczenia
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group