DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Termin Kielc

Czy odpowiada Ci termin 22 maja
tak
72%
 72%  [ 8 ]
nie
27%
 27%  [ 3 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 11

Autor Wiadomość
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Czw Kwi 08, 2004 8:54 am   Termin Kielc

rzuciłem hasło w DartFoto Cup w Kielcach. ALe teraz konkretniej ankieta.
Z góry uprzedzam że warunkiem ze strony KLD jest dogranie terminów meczów w owej kolejce.
 
 
 
Monika Sowa 
Zołza



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 31 Mar 2004
Posty: 953
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Kwi 08, 2004 9:43 am   

Hej, Pendzel! Jeżeli piszesz, że warunkiem ze strony KLD jest dogranie terminów meczów ligowych, to pytam: co, jeśli nie zostaną dograne i 22 maja okaże się być terminem niedogodnym dla większości zaintersowanych z KLD?? W MLD maj też jest napięty, ale jeżeli deklarujemy się na 22 maja, to raczej bezwarunkowo. Jeśli jednak termin ten budzi wątpliwości, radzę termin przesunąć np. na 5 czerwca.
 
 
 
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Czw Kwi 08, 2004 9:50 am   

Nie w tym rzecz. przecież nie ma zadnego problemu żeby mecze sie odbyły u nas w czwartki i niedziele. A 22 maja dlatego że większość wolała drugą połowe maja. Dlatego rzucam konkretną propozycje 22 maja. Prosze zebyście sie ustosunkowali na razie do tego terminu. Jezeli nie wypali to bedziemy szukac innych
 
 
 
Maciek G. 


Drużyna: Dzikość Źrenicy Węża
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 282
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Kwi 08, 2004 9:51 am   

22 maja jest dobry pod warunkiem,ze mi nie wyskoczy sie jeszcze na jakis lodowiec poszalec na boazerii-ale jakby co jestem :lol:
 
 
 
Monika Sowa 
Zołza



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 31 Mar 2004
Posty: 953
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Kwi 08, 2004 10:21 am   

Dobra, jestem 22 maja :)
 
 
 
Corsaro 


Drużyna: Tratwa
Wiek: 48
Dołączył: 27 Lut 2004
Posty: 203
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Czw Kwi 08, 2004 10:33 am   

Myślę, że w sumie to całej tratwie pasuje. Nie wiem jak Smoky z pracą ale niech się wypowie.
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Czw Kwi 08, 2004 11:35 am   

Oszczędźcie soboe na razie rzucania terminami wyjętymi nie wiadomo skąd !! ! To może w końcu zniechęcić ludzi..., w Krakowie porozmawiamy w tej sprawie poważnie i dopiero później przedstawimy propozycję wszystkim, tak więc wstrzymajcie się trochę !!
 
 
 
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Czw Kwi 08, 2004 11:52 am   

Rety, nastepny Rylec. Taaaa, poczekajmy, zobaczymy, ustalimy...Tak czekamy ustalamy od miesiąca. Powótrze to co na privie pisałem rylcowi. Na pedecu w kraku będzie zaledwie garstka tych, którzy są zainteresowani Kielcami. Z jakiej parafi chcecie odbierac im prawo głosu w dyskusji? Znowu będzie 15 tysięcy terminów, za i przeciw itd itp. Równie dobrze teraz by można było w tej ankiecie wrzucić jeszcze ze 4 daty do wyboru. I efekt byłby taki że głosy by sie podzieliły po kilka na kazdy termin i dalej byśmy byli w punkcie wyjścia. Padła wreszcei konkretna propozycja i co? I najczęściej wypowiadające sie osoby zlały temat. Jedynie Lestat ustosunkował sie że mu nie pasuje. Ma takie prawo. Ale przynajmniej sie wypowiedziął konkretnie że 22 nie i tyle. A takie bajdurzenei że owszem, jestem chetny, spotkamy sie na pedecu to jest dla mnie o dupe rozbić. Ja będę, koledzy z drużyny pewnie też. Ale mimo to nie rościmy sobie prawa do decydowania za innych. Co, w 10 osób ustalimy termin imprezy dla kilka razy większej ilości osób? No to jezeli tak to w takim razie prosze nie brac mnie pod uwage przy ustalaniu terminu poniewaz ja sie wypowiedział na ten temat. Pedec jest dobrą okazją. ALe do dogrania technicznych rzeczy (system rozgrywek, jakieś nagrody, wpis czy wrzuty, godzine rozpoczęcia itd) a nie termin. Wexcie pod uwage ze ludzie czasami w soboty pracuje. I jak sie im powie dwa tyugodnie wczesniej to juz moze nie byc możliwosci załatwienia wolnego. ALe ok. Skoro teraz jest nieodpowiedni moment bo za wczesnie, a ankieta jest zlym sposobem wysondowania odpowiedniego dla jak najwiekszej ilosci osób terminu to ja sie wycofuje z całej dyskusji. Przepraszam przy okazji wszystkich którzy juz sie opowiedzieli za lub przeciw 22 maja bo prze ze mnie wyszliscie na "w goracej wodzie kapanych" HOWGH
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Czw Kwi 08, 2004 12:01 pm   

NO NIE..., NORMALNIE WKURWIŁEM SIĘ, PO PROSTU...

a więc drogi Pendzelku:

- Termin nie jest uzależniony tylko od Tratwy, ale również od operatorów, więc najpierw należałoby z nimi ustalić, czy w ogóle 22 maja wchodzi w grę;
- od miesiąca było wiadomo, że do PDC-u w Krakowie nic konkretnego jeszcze nie ustalimy, a właśnie na nim porozmawiamy już o konkretnych terminach. Myślę, że zostaną wybrane 2 lub 3 i tutaj zrobi się ankietę, który najbardziej nam pasuje;
- nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wszyscy zainteresowani pojawili się na PDC-u w Krakowie, niekoniecznie jako gracze, tylko żeby przyszli porozmawiać, poznać się na wzajem;
- będziemy ja i Czarek i nie chcę tu się wypowiadać w imieniu wszystkich Łodzian, ale często zdarza mi się występować w imieniu większości i jakoś mnie nie zabili jeszcze;
- rzucania nagle terminu, tematu i daty bez porozumienia się choćby z Rylcem jest moim zdaniem niezbyt poważne (w końcu on miał się tym zajmować ze strony Krakowian).
 
 
 
Banan 
dziedzicPruski



Drużyna: Matka siedzi z tyłu!
Pomógł: 2 razy
Wiek: 48
Dołączył: 02 Cze 2003
Posty: 1335
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 08, 2004 12:16 pm   

Osobiściw wolę termin późniejszy. Odpowiadają mi wszystkie następne soboty oprócz tej dwunastego czerwca. Najlepiej niech to będzie piaty. W ankiecie zaznaczyłem "nie".
I nie kłoćić się. Ankieyta jest raptem parę godzin. Jeszcze się wszyscy zdążą wypowiedzieć. Przecież trzeba sie zastanowić nad odpowiedzią. 8)
 
 
 
Corsaro 


Drużyna: Tratwa
Wiek: 48
Dołączył: 27 Lut 2004
Posty: 203
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Czw Kwi 08, 2004 12:18 pm   

"Termin nie jest uzależniony tylko od Tratwy, ale również od operatorów, więc najpierw należałoby z nimi ustalić, czy w ogóle 22 maja wchodzi w grę"

Prosze cię, bez takich argumentów. I tak ktoś musi otworzyć knajpę, prawda? Więc jeśli otworzy ją 3 godziny wcześniej, to się mu nic nie stanie, a wręcz przeciwnie, będzie miał obrót jak 100 ch... i uśmiech z twarzy nie będzie schodził

"od miesiąca było wiadomo, że do PDC-u w Krakowie nic konkretnego jeszcze nie ustalimy, a właśnie na nim porozmawiamy już o konkretnych terminach. Myślę, że zostaną wybrane 2 lub 3 i tutaj zrobi się ankietę, który najbardziej nam pasuje"

No to w końcu coś konkretnego czy nie :)

"nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wszyscy zainteresowani pojawili się na PDC-u w Krakowie, niekoniecznie jako gracze, tylko żeby przyszli porozmawiać, poznać się na wzajem"

no pewnie, że nie....


- będziemy ja i Czarek i nie chcę tu się wypowiadać w imieniu wszystkich Łodzian, ale często zdarza mi się występować w imieniu większości i jakoś mnie nie zabili jeszcze;

no to bomba....

"rzucania nagle terminu, tematu i daty bez porozumienia się choćby z Rylcem jest moim zdaniem niezbyt poważne (w końcu on miał się tym zajmować ze strony Krakowian"

Co do Rylca i jego siły przebicia w Krakowie to trochę osobny temat. (bez urazu Jacku :) )


Ogólnie ujmując, choć praktycznie nigdy się to nie zdarza, ale w 100% zgadzam się z Pendzlem. Głosować ludziska!!!!!!!!!
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 08, 2004 12:22 pm   

Corsaro napisał/a:

Prosze cię, bez takich argumentów. I tak ktoś musi otworzyć knajpę, prawda? Więc jeśli otworzy ją 3 godziny wcześniej, to się mu nic nie stanie, a wręcz przeciwnie, będzie miał obrót jak 100 ch... i uśmiech z twarzy nie będzie schodził


Jasne, szczegolnie jak moze miec na przyklad juz zaplanowana inna impreze zamknieta w tym terminie. Albo ma w knajpie jeden automat, moze dowiezc wiecej, ale akurat nie na 22 maja. Albo 101 innych argumentów. Chyba na prawde nie organizowaliscie czegos wiekszego nigdy...
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Czw Kwi 08, 2004 12:29 pm   

A jakie ma poważanie Rylec w Krakowie w tej chwili to mnie zupełnie nie obchodzi... jedno Wam za to powiem - bez udziału i wkładu Rylca nie sądzę żeby ta impreza wypaliła..., a w pyskówki na ten temat nie mam zamiaru z Wami wchodzić, chyba że dalej będziecie pisać takie bzdury. Chodziło tu o integrację, a swoją nadgorliwością tylko bałagan robicie... i ludzi dezorientujecie..., ale nie ma sprawy - może Was oddamy całą sprawę integracji w swoje ręcę - ciekawe kto jeszcze się stawi w Kielcach - poza Tratwą...
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Czw Kwi 08, 2004 12:31 pm   

Poza tym w ankiecie robi się jeszcze opcję "nie wiem", bo nie sądzę, żeby wszyscy mieli sprecyzowane plany na 22 maja !!
 
 
 
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Czw Kwi 08, 2004 12:34 pm   

Dartles napisał/a:
NO NIE..., NORMALNIE WKURWIŁEM SIĘ, PO PROSTU...


Oj, teraz ja sie z kolei wkurwiłem
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group