DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
NO I PO PDCu:)
Autor Wiadomość
Maciek G. 


Drużyna: Dzikość Źrenicy Węża
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 282
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Kwi 17, 2004 2:53 pm   NO I PO PDCu:)

no i tak jak przewidzialem:2 szybkie(no prawie-1 lega ugralem :lol: nie jestem bywalcem PDCow ale ten nasz nie specjalnie mi sie podobal :x moze to miejsce nienajlepsze,moze dlatego ze muzyczki nie bylo :-) a moze dlatego ze tak szybko przegralem.... :D ale najfajniej bylo poznac naszych lodzkich braci,ktorych jeszcze raz mocno pozdrawiam!!!!goscie sa OK :-D
 
 
 
G_Junior 



Drużyna: Rose & Crown
Wiek: 42
Dołączył: 21 Sty 2004
Posty: 738
Skąd: UK
Wysłany: Sob Kwi 17, 2004 2:55 pm   

hmmmm - to i tak nieźle - ja PeDeC przegapiłem :(
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 17, 2004 7:21 pm   

A ja czekam aż wrócą.... Obowiązki towarzyskie wypełniłem grrrr... :)
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Nie Kwi 18, 2004 1:18 am   

Ten wygrany leg wyraźnie Cię uszczęśliwił :) , ale fakt... miejsce było... kosmiczne. Słyszałem jakąś plotę, że jest rozgrywany w kosmosie, bo ma TV przyjechać, TV nie było, a ja tak się starałem :( ... spać idę wreszcie !!
 
 
 
Rylec 



Drużyna: 32 KEG SPORT BAR
Tarcza: Harrows z 1998
Lotki: 3
Pomógł: 12 razy
Wiek: 59
Dołączył: 24 Paź 2003
Posty: 1464
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Kwi 19, 2004 8:06 am   

Lestat. Co ty piszesz, że Ty wypełniałes obowiązki towarzyskie.
Obowiązki towarzyskie to na 300% normy wypełnili Czarek i Janiu.
Chociaż ... może podczas gdy Ty miałeś obowiązki to Oni mieli przyjemność :-) .
A swoją ścieżką jeżeli Czarek po niemal 24rogodzinnym spływie tratwą po Krakowie zajmuje w Rokicie 4 miejsce to chyba już nikt nie wątpi w siłę wiśniowej mocy.
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 19, 2004 11:32 am   

4 to w generalce, wczoraj 13-te, wiec z ta skutecznoscia wisni bym nie przesadzal :)
 
 
 
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 19, 2004 12:19 pm   

hehe, prosto z pociągu na turniej i zaraz do tarczy z Papa Dancem i bez problemu 2:0, ładnie punkty (troszkę fartem parę razy 3x16), szybko dable. Później juz troszkę gorzej a i przeciwnicy rzucali naprawdę dobrze, ale Adasia jeszcze ograłem też całkiem ładnie. Coś musi być więc w tej wiśni. :-D
pozdrowienia dla dziewczyn i chłopaków z Krakowa i dla ludzi, którzy jechali z nami wesołym autobusem :lol:
 
 
 
Rylec 



Drużyna: 32 KEG SPORT BAR
Tarcza: Harrows z 1998
Lotki: 3
Pomógł: 12 razy
Wiek: 59
Dołączył: 24 Paź 2003
Posty: 1464
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Kwi 19, 2004 12:32 pm   

CzarekMichał napisał/a:
...(troszkę fartem parę razy 3x16), szybko dable...

i to jest właśnie zbawienne działanie wiśni.
 
 
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Pon Kwi 19, 2004 8:56 pm   

a ja coś skrobne jak bede miał chwile wolnego bo mi się zaszwankował komp w domu a ile można siedzieć w robocie:) a teraz nawija z kafejki :)
 
 
 
Janiu 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Lotki: Harrows Eric Bristow (gładkie) 18g
Pomógł: 5 razy
Wiek: 46
Dołączył: 29 Wrz 2003
Posty: 2066
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 19, 2004 9:22 pm   

CzarekMichał napisał/a:
pozdrowienia dla dziewczyn i chłopaków z Krakowa i dla ludzi, którzy jechali z nami wesołym autobusem :lol:
A ja myslalem ze to byl NOCNY AUTOBUS :o
Dopiero w niedziele sprawdzilem date i godzine na bilecie (skasowalem, a jak i sie okazalo ze nawet krakowski :lol: ) 20:38 :o

P.S. Pozdrowionka dla hiszpanskich i krakowskich dziewczyn :D
 
 
 
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Pon Kwi 19, 2004 9:41 pm   

CZ I.

PRZED PEDECEM

Oczywiście cała nocka przespana nerwowo, no bo człek sie musiał jakoś duchowo przygotować do odwiedzin łodziaków. Oj a plany były szczytne. POwitać Jania i Mańka na dworcu chlebem i wiśnia itd. itp. Tyle że w mecz sie skończył przed pierwszą w nocy więc zanim dotarłem do domu (Piniek jeszcze został)... W efekcie Janiu zamiast mnie obudzić wytracił sobie nieco bateryjkę na połączenia i sms. A wszystko przez to że moje kochanie juz szlag trafia jak w nocy siądzie jakiś Banan z Pendzlem76 czy też inszy Lestat z Dartlesem a ja mam powiadomienie z forum sms i ją szlag trafia jak co chwile pi pi pi pi wiec mi wycisza telefom...Jak już zaczynałem przechodzić w stan świadomosci porannej to akurat zaburczał wibra. Dzwoni Czarek ze wielkie ajwaj że nas nie ma. WIęc prędziutko zapewniłem że będziemy i od razu tel do pinka który jeszcze mamrotał bo sie położył 2 godziny wcześniej. No i pojechaliśmy. Oczywiście Jakże by można z pustymi ręcami. Tak więc po sprawnej akcji zakupowej niedługo po tym pod murami multikina elegancko z pinkiem i szczota przelewaliśmy kolejne wiśnióweczki do butelek po pepsi. Potem tylko sprawna łapanka telefoniczna kto gdzie jest i popijając integracyjną cole ( niektórzy sie zdiwili jak sobie łyknęli:) ) poznaliśmy tę całą przyjezdną bandę :)

c.d.n. jutro...
 
 
 
RaDaR_CoCo 



Pomógł: 3 razy
Wiek: 48
Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 421
Skąd: Kraków Drug-on
Wysłany: Pon Kwi 19, 2004 10:24 pm   

Pendzel ja przypominam o zakładzie ( mam nadzieje że pamiętasz) a swoja droga zaraziliście mnie wiśnióweczką z piwem i po skonsumowaniu 8szt takich ,,wynalazków'' w ,,bazie -Kokosanka'' o godz 3.15 stwierdziłem że do Gołoty nie dotrwam (ale cóż wcześniej w Multikinie wypiłem 3 integracujne ,,kubeczki '' szarlotki made in RaDaR , Rylec zreszta po tym mnie poznał ) a tak na marginesie czekam na 2 cz opowieści
 
 
 
Monika Sowa 
Zołza



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 31 Mar 2004
Posty: 953
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Kwi 20, 2004 7:27 am   

Nie doceniłam mocy wiśniówki i...powaliła mnie! Ale raz spróbować znaczy nie móc już bez niej żyć :) Panowie, zauważyłam, uwielbiają czystą wiśnię (lub jak Radar - o, mamo!- z piwem), uwilebiają ją jak konie owies i Renata Beger seks. Ja preferuję wiśnię z colą w ostrożnych na razie dawkach. Zanim czas Kielc nadejdzie i ja znajdę sposób na pozyskanie jej mocy. A tymczasem - niech moc będzie z Wami! :D
PS Pozdrawiam niezwykłych chłopaków z Łodzi, naszych faworytów z Kokosanki oraz fantastyczną reprezentację z KLD.
 
 
 
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 20, 2004 7:31 am   

No proszę, a ja chyba nie spróbowałem tej opcji z piwem :)
 
 
 
anka 



Drużyna: Cokolwiek Piwersi
Pomogła: 1 raz
Wiek: 43
Dołączyła: 04 Kwi 2004
Posty: 184
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Kwi 20, 2004 8:04 am   

Witam i pozdrawiam wszystkich, którzy uczestniczyli w tej wesołej imprezie zwanej PDCem :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group