DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
NO I PO PDCu:)
Autor Wiadomość
G_Junior 



Drużyna: Rose & Crown
Wiek: 42
Dołączył: 21 Sty 2004
Posty: 738
Skąd: UK
Wysłany: Wto Kwi 20, 2004 8:35 am   

oj - to nie mnie :( nie uczestniczyłem :(
 
 
 
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Wto Kwi 20, 2004 8:57 am   

My chyba naprawde powinniśmy sie zgłosić do jJózefowa po jakąś nagrode za popularyzacje mocy:) lepiej nam to chyba wychodzi niż niejednemu przedstawicielowi. Ale ciesze sie że wszystkim nasz trunek posmakował:) Radar, oczywiście że pamietam:)
 
 
 
anka 



Drużyna: Cokolwiek Piwersi
Pomogła: 1 raz
Wiek: 43
Dołączyła: 04 Kwi 2004
Posty: 184
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Kwi 20, 2004 2:21 pm   

Junior, Ciebie oczywiście też pozdrawiam :)
 
 
 
Janiu 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Lotki: Harrows Eric Bristow (gładkie) 18g
Pomógł: 5 razy
Wiek: 46
Dołączył: 29 Wrz 2003
Posty: 2066
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 20, 2004 5:14 pm   

CzarekMichał napisał/a:
No proszę, a ja chyba nie spróbowałem tej opcji z piwem :)

Oj, chyba raczej próbowałeś :D
Ale nie jestem do końca pewien. :x
 
 
 
Łojtek 



Drużyna: Wieszcze
Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 3211
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Kwi 21, 2004 1:04 am   

Monika Sowa napisał/a:
Nie doceniłam mocy wiśniówki i...powaliła mnie! Ale raz spróbować znaczy nie móc już bez niej żyć :)

Nie wiem, kto dał ci poznać Mocy Wiśni, ale miałem okazję się przekonac jak fantastycznie wpłynęła ona na twoją wyobraźnię w tańcu w nocy z soboty na niedzielę... nieźle było... no i ci kibice... :-D
PS. Mam nadzieję że pamiętasz o czym mówię... a jak nie, to ci przypomnę kiedyś przy okazji :D
 
 
 
Monika Sowa 
Zołza



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 31 Mar 2004
Posty: 953
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Kwi 21, 2004 11:21 am   

Spoko, Łojtek, wyobraźni nie brakuje mi nie tylko w tańcu i nie tylko po wiśni :]
 
 
 
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Śro Kwi 21, 2004 3:15 pm   

Monika Sowa napisał/a:
Spoko, Łojtek, wyobraźni nie brakuje mi nie tylko w tańcu i nie tylko po wiśni :]


Ok, ale zawsze to po wiśni ciekawiej ;)
 
 
 
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Śro Kwi 21, 2004 4:17 pm   

II PEDEC
Poznaliśmy juz te całą łódzką bande. Poszły w ruch integracyjne pepsi itd. W między czasie jakiś szpakowski czy inszy szaranowicz zaczęli wyczytywać kolejnych delikwentów. Od czasu do czasu padało znajome hasło. Zresztą po facjatach też można było rozpoznać paru znajomych delikwentów. Ja i tak najbardziej wyszukiwałem kolege warzywko. NIEZMIERNIE chciałem go poznać. Sam turniej jak turniej. Rzucali, dzwonili zamykali, przegrywali i tak na okrągło. Pooglądac zawsze można. Ale jeżeli chodzi o facetów, to takie turnieje można naet laikowi opisac jednym zdaniem. PO cholere nawet tłumaczyć o co w tym chodzi. Po prostu. Pedec to jest takie coś że 200 chłopa napieprza dzidami w to kolorowe a na końcu wygrywa ten cyborg z Kielec. Nie powiem, nasi czasem coś tam fuksem zabrzęczeli i można było oklaskiwac kolejki powyżej 25 punktów, ale efekt końcowy już opisałem. Co innego u kobitek. KLD-owskie dziołchy niestety poodpadały i tylko łodzianki trzymały honor antywarzywkowej koalicji :) I nie powiem, czyniły to dość skutecznie. A jaki miały fantastyczny doping :) Oczywiście Tratwa nei omieszkała zaprezentowac swoich okrzyków Tajeeee i Łaaniee. Ale w tym ogólnym wrzasku i tak znikły gdzies wśród tej wrzawy. Daga niestety pechowo musiała uznać koleżanki ze wściekłym warkoczem, ale Emila 2 razy pomściła ją i “chinczyk” -czka musiała reszte gierek sobie odpuścić. Szkoda że się nie udało odprawić tylko tej blond koleżanki z mega fochami bo tiumfik byłby okazalszy. Ale fak faktem , mimo iż sztywna bardziej niż stado pawii, to grać umiała i mimo iż mało brakło by Emila ją odprawiła to blondi pokazała że laski też umieją grać w lotki. W miedzy czasi eoczywiście integracja szła pełną parą. Poznaliśmy wreszcie moniczke S (to ta co spieprzyła zabawe z ankietą z preferencjami :) Przyszły Zarki Radary Hoffery i 2 Maluchy i jeszcze insze delfiny . Z KLD też sie jakieś Szalone pytony przewijały. W efeckie w Geancie brakło wisniówki... Co prawda nie tak od razu i nie bez powodu. Musze przyznać że Łososie (Radary i te inne Maluchy) potrafią też chlapnąć co nie co i Kielce szykuja się ostro. Ale i tak damy rade w debelka. Łodziaki tez tam coś próbowały delikatnie ale jak spróbowali konkretniej to Witek z Janiem musieli zwiedzić kraine Orfeusza. Dobrze że nie chrapali..Maniek wogóle przeszedł obok pedeca bo on miał swoją dwuosobową integracje. Oczywiście jakże by mogło tak być żeby w Rzymie Papieża nei zobaczyć, więc jako że to multikino mimo czujności “krawaciarzy” niektórym udało sie zobaczyć fragmenty takiego czy innego filmu. Więc generalnie wszystko zgodnie z planem. Integracja była, wiśnia rozpropagowana, Kielce przypieczętowane, 15 tysiećy zakładów porobione, filmy obejrzane, forumowe personalia odsłoniete no i Ratajski wygrał. Aha, no i poznałem kapuste... Jedno mnie tylko zastanawia. CO Dartlesa tak nosiło?? Jakiś był taki ni to wkur... ni to osowiały.... :twisted:

c.d.n.
 
 
 
Janiu 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Lotki: Harrows Eric Bristow (gładkie) 18g
Pomógł: 5 razy
Wiek: 46
Dołączył: 29 Wrz 2003
Posty: 2066
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Kwi 21, 2004 10:58 pm   

Pendzel napisał/a:
CO Dartlesa tak nosiło?? Jakiś był taki ni to wkur... ni to osowiały.... :twisted:

Eeee tam ten typ tak ma... chociaz nie zawsze... co tylko to potwierda :twisted:
Ale jesli o mnie mowa to chcialbym wyjasnic ze zaczynalem juz w piatek, a dodac nalezy calonocna podroz w pociagu bez zmrozenia oka...
 
 
 
Banan 
dziedzicPruski



Drużyna: Matka siedzi z tyłu!
Pomógł: 2 razy
Wiek: 48
Dołączył: 02 Cze 2003
Posty: 1335
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 22, 2004 12:27 am   

janiu ma rację, ten typ tak ma :twisted:
 
 
 
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Czw Kwi 22, 2004 8:16 am   

Janiu napisał/a:

Ale jesli o mnie mowa to chcialbym wyjasnic ze zaczynalem juz w piatek, a dodac nalezy calonocna podroz w pociagu bez zmrozenia oka...


Srutu tutu. Własnei dzieki temu powinieneś trzymac się dzielnie. Jak sie ma podkładzik to można ciągnąć maraton
 
 
 
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Czw Kwi 22, 2004 4:53 pm   

Ci którzy wracali z nami z multikina pamietaja zapewne że przez chwile towarzyszył nam Szczota. ALe jak sobie przypominam w wesołym autobusie go już nei było... No i serio cos sie z chłopem stało. Telefonu nie odbiera, na gg nie odpowiada, na forum sie nie logował od tygodnia prawie, na treningu go nie było...Moze ma ktoś z krakusów info co sie z nim stało?
 
 
 
Piniek 



Drużyna: Tratwa
Wiek: 45
Dołączył: 21 Sty 2004
Posty: 339
Skąd: Hamilton Island
Wysłany: Czw Kwi 22, 2004 5:53 pm   

Na pewno u tego wysokiego kolegi na melinie jest :lol:
 
 
 
Monika Sowa 
Zołza



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 31 Mar 2004
Posty: 953
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Kwi 23, 2004 7:51 am   

łaaaał! Pendzel, Ty to masz pisane! :) Niezwykle przyjemnie czyta się te Twoje opowieści w odcinkach :) Tak trzymaj!
 
 
 
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 23, 2004 10:29 am   

Piniek napisał/a:
Na pewno u tego wysokiego kolegi na melinie jest :lol:

Byłem u tego wysokiego kolegi na melinie :D . Całkiem sympatycznie, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tam zajrzę :-D

Monika Sowa napisał/a:
łaaaał! Pendzel, Ty to masz pisane! :) Niezwykle przyjemnie czyta się te Twoje opowieści w odcinkach :) Tak trzymaj!

A gdzie kolejny odcinek?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group