DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
JAWNY WAŁEK ??? - czyli ciąg dalszy batalii o MP
Autor Wiadomość
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Nie Kwi 18, 2004 2:11 am   JAWNY WAŁEK ??? - czyli ciąg dalszy batalii o MP

Wróciliśmy z PDC-a i właśnie przeglądam sobie dart echo nr 44 (kwiecień 2004). Większość artykułów, nawet całkiem zgrabnie zredagował Pan Sekretarz nasz ukochany, ale poza zdjęciami Dagmary szczególnie warta polecenia jest strona 5, na której to jest Regulamin Kwalifikacji do VII Mistrzostw Polski 2004. Podobnie, jak w internecie jest tam rozpiska ile miejsc przysługuje danemu okręgowi i tu cytuję:

W Dart Echu jest:
1. śląski - 20 mężczyzn, 2 kobiety
2. wielkopolski - 16/2
3. opolski 14/1
4. małopolski 12/1
5. warmińsko-mazurski 12/1
6. warszawski 9/1
7. łódzki 9/1

8. częstochowski 6/1 itd...

Nas interesuje warszawski i łódzki, bo oto w Internecie jest identyczna rozpiska, różnice są tylko w pozycjach 6 (okręg warszawski) i 7 (okręg łódzki). W Internecie wygląda to następująco:

6. warszawski 8/1
7. łódzki 6/1


Nie da się ukryć różnicy..., tylko w internecie jest zastrzeżenie pod drabinką "Pozostałe miejsca (4) rozdysponowane zostaną przez Zarząd PFD jako „dzikie karty”.", co oznacza JEDNOZACZNIE, że mieliśmy przyznane 9 miejsc i ktoś nas obciął ich ilość o 33% !! !!!!!

Tylko dlaczego, oto jest pytanie, jedyna odpowiedź jaka mi się nasuwa - to zrobienie nam na złość (oczywiście temat mogę rozwinąć, jeśli nie wszyscy wiedzą o co chodzi)...

Jestem ciekaw jakiej teraz odpowiedzi udzielą przedstawiciele związku, dlaczego tak się stało... baaardzo mnie to ciekawi i mam nadzieję, że sprawą tą pilnie zajmą się nasi operatorzy... wszak nie musimy wcale grać pod egidą PZD. Po co być pod egidą kogoś, kto delikatnie mówiąc "robi nas w konia" - może śladem innych otworzyć szerzej oczy i spojrzeć na nowe horyzonty, jakie stwarza przeniesienie się do konkurencyjnej organizacji, która (mam nadzieję) bardziej szanuje zawodników !! !!
 
 
 
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 49
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 18, 2004 8:32 am   

Ta a moje zdjęcie :D
 
 
 
beton 



Wiek: 52
Dołączył: 18 Lut 2004
Posty: 108
Skąd: Den Haag / Warszawa
Wysłany: Nie Kwi 18, 2004 9:04 am   

he he, coraz lepiej, pewnie chłopaki (ci z licnecjami oczywiście) w Warszawie są mniej dociekliwi, to i miejsc mniej obcięli Pany z PZD/PFD...

ps. "trzeba wpuszczać w krawatach, klient w krawacie jest mniej awanaturjący"
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Nie Kwi 18, 2004 10:23 pm   

Operatorzy interweniowali, na MP mamy przyznane 9 miejsc - koniec wątku...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group