DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Super Liga Łódź 2011/2012
Autor Wiadomość
piasek 


Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Pro Stone Mark Walsh 22g
Wiek: 41
Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 359
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2011 12:35 pm   Super Liga Łódź 2011/2012

Witam!
Zaczynamy zapisy do SL Łódź 2011/2012

- Wpisowe - 50+30 PLN – z czego 50 idzie na nagrody w Łodzi, 30 opłata do POD (jeśli ktoś zakupił już licencję łączoną POD, wpłaca tylko 50)
- Tak jak w tamtym roku wpłacać będziemy też 1 PLN od meczu.

Zgłaszać można się (podając imię, nazwisko, nr telefonu, klub w którym rozgrywać będziecie swoje mecze jako gospodarz) tutaj na forum, do Czarka mailem: czarek@dartfoto.com, telefonicznie: 793 61 1910 lub do mnie mailem : pyah@o2.pl, telefonicznie: 888 947 888. Zgłoszenie wraz z wpisowym można też zostawić u Marcina lub w Kręgu.
Ostateczny termin zgłoszeń (wraz z wpisowym) to 29 września, wtedy zamykamy listę i wysyłamy do POD.
Jeżeli chodzi o szczegóły i system rozgrywek to poniżej podaje parę informacji, które wprowadzimy w tym sezonie, a które w poprzednich trochę kulały (głównie z nieobecnościami i wpłatami za mecze).

- SuperLiga Łódź jest rozgrywana pod patronatem POD.
- Do gry wolno używać jedynie lotek ze stalowymi grotami.
- Gramy 501 d.o., o tym kto rozpoczyna mecz decyduje rzut monetą przed spotkaniem.
- Mecz ligowy to pojedynek "best of 8" czyli maksymalnie 8 legów, tzn. - możliwe wyniki - 5:0/ 5:1/ 5:2/ 5:3/ 4:4
- Punktacja: wygrana 2 pkt., remis 1 pkt., przegrana 0 pkt..
- W tabeli, w przypadku remisu o wyższym miejscu decyduje bilans legów, a następnie wynik bezpośredniego meczu,
- Mecze będą rozgrywane w Łodzi systemem każdy z każdym, mecz (Runda Jesienna) i rewanż (Runda Wiosenna), w pubach: Krąg ul. Piłsudskiego 187, Rokita ul. Podgórna 20, U Marcina ul. Srebrzyńska 39 w wyznaczone poniedziałki od godz. 19:00
- Protokoły spotkań będą odbierane z lokali przeze mnie lub Czarka wraz z opłatami za mecze.
- Lokal w którym rozgrywane są mecze ma obowiązek dopilnować opłat meczowych, protokoły bez opłaty nie będą przyjmowane.
- Każdy zawodnik ma obowiązek opłacić swój mecz, nawet jeśli mecz jest walkowerem.
- Zawodnik, który nie stawi się na swoje mecze w wyznaczonym terminie, ma 3 tygodnie na rozegranie zaległości, licząc od dnia nieobecności. W jego obowiązku jest umówić się z zawodnikami (dalej zwanymi przeciwnikami). Przeciwnik ma prawo do wybrania odpowiedniego mu terminu oraz lokalu w którym ma się odbyć mecz zaległy, natomiast zawodnik zobowiązany jest do poinformowania organizatora o terminie i miejscu rozegrania meczu . W przypadku, gdy zawodnik nie wykaże chęci umówienia się na rozegranie pojedynku w czasie 3 tygodni, przegrywa mecz walkowerem na korzyść przeciwnika. W przypadku gdy bezskutecznie będzie próbował umówić się na spotkanie, a zawodnik nie zaproponuje żadnego terminu, ostateczny termin ustali organizator.
- W przypadku nieobecności obydwu zawodników, obowiązek umówienia zaległości spoczywa na zawodniku, który w danym dniu rozgrywek jest gospodarzem. Zawodnicy mają 3 tygodnie na rozegranie pojedynku. Jeśli w tym terminie nie uda im się rozegrać zaległości, ostateczny termin wyznacza organizator, w przypadku gdy ponownie obydwoje nie stawią się w wyznaczonym terminie, mecz uznaję się za nierozegrany (0pkt., 0legów dla obydwu zawodników).
- Do klasyfikacji końcowej będą brani zawodnicy, którzy rozegrali ponad 50% meczów w każdej z rund (mecze, które są oddawane przez zawodnika jako walkower, nie liczą się dla niego jako mecze rozegrane) oraz uiścili opłatę za pojedyncze spotkania (opłaty meczowe).
- Osoby, które nie będą sklasyfikowane na koniec sezonu (nie rozegrają min. 50% meczów w rundzie lub nie opłacą meczów) nie będą mogli zagrać w SL Łódź w kolejnym sezonie.
- Istnieje możliwość wpłaty opłat meczowych za każdy mecz, jednorazowo (za wszystkie mecze) lub w 2 ratach (na początku rundy Jesiennej, następnie Wiosennej – za mecze w każdej rundzie).
- Osobami nadzorującymi rozgrywki w Łodzi będzie Michał Szczepaniak (Czarek) oraz Rafał Piaseczny (Piasek).
- Pierwsze mecze postaramy się zaplanować na pierwszą połowę października.


- Co do nagród to przeanalizujemy jak ruszą rozgrywki (czy to będzie jakaś wygrana procentowa z puli, czy jakaś konkretna suma), zobaczymy ile osób się zgłosi.

- Sugestie i propozycje co do rozgrywek również mile widziane, jak teraz uda się większość rzeczy ustalić to mniej problemów wyniknie w trakcie sezonu.

Pozdrawiam i czekam na zgłoszenia.
 
 
ZYGA 



Tarcza: Blade 4
Lotki: Maestro Premier Tungsten 24g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 378
Skąd: LDZ-Stoki
Wysłany: Czw Wrz 08, 2011 1:50 pm   

potwierdzam obecność
 
 
pik48 


Drużyna: Legion
Tarcza: Blade 5
Lotki: Joe Cullen 21G
Wiek: 32
Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 813
Skąd: Ksawerów
Wysłany: Czw Wrz 08, 2011 3:36 pm   

Na mistrzostwa super ligi jedzię najlepsza 3 czy jakieś inne ustalenia ??
piasek napisał/a:
Zawodnik, który nie stawi się na swoje mecze w wyznaczonym terminie, ma 3 tygodnie na rozegranie zaległości, licząc od dnia nieobecności. W jego obowiązku jest umówić się z zawodnikami (dalej zwanymi przeciwnikami). Przeciwnik ma prawo do wybrania odpowiedniego mu terminu oraz lokalu w którym ma się odbyć mecz zaległy, natomiast zawodnik zobowiązany jest do poinformowania organizatora o terminie i miejscu rozegrania meczu . W przypadku, gdy zawodnik nie wykaże chęci umówienia się na rozegranie pojedynku w czasie 3 tygodni, przegrywa mecz walkowerem na korzyść przeciwnika. W przypadku gdy bezskutecznie będzie próbował umówić się na spotkanie, a zawodnik nie zaproponuje żadnego terminu, ostateczny termin ustali organizator.

A jeśli ktoś zaproponuje termin dłuższy niż 3tygodnie to też jest walkower czy nie ?

A i chciałem sie zapytać czy harmonogram będzie tak rozpisywany aby każdy zagral po 3 mecze czy może się zdarzyć że będe przyjeżdżał tylko na 1 mecz??
 
 
 
Gołąb 



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: Winmau - Testament PVD - Black - 26g
Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 45
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2011 4:56 pm   

Potwierdzam zgłoszenie
 
 
Berni 



Drużyna: Czarny Koń
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 40
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 500
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2011 5:30 pm   

Jestem
 
 
piasek 


Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Pro Stone Mark Walsh 22g
Wiek: 41
Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 359
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2011 5:53 pm   

pik48 napisał/a:
Na mistrzostwa super ligi jedzię najlepsza 3 czy jakieś inne ustalenia ??


O tym ile osób z danego regionu dostanie szansę gry w finale ogólnopolskim decyduje POD.

pik48 napisał/a:
A jeśli ktoś zaproponuje termin dłuższy niż 3tygodnie to też jest walkower czy nie ?


Wolałbym aby raczej rozegrać mecz w terminie 3 tygodni. Oczywiście wszystko będzie rozpatrzone indywidualnie (różne okoliczności mogą się wydarzyć). Jednak jak nie będziemy stosować się do tego terminu, to znów może zdarzyć się przypadek, że ktoś poumawia sobie 10 meczów zaległych w ostatnich 2 tygodniach rundy, a tego chcemy uniknąć.

pik48 napisał/a:
A i chciałem sie zapytać czy harmonogram będzie tak rozpisywany aby każdy zagral po 3 mecze czy może się zdarzyć że będe przyjeżdżał tylko na 1 mecz??


Harmonogram będzie tak rozpisany aby na większości sesji każdy zawodnik zagrał 3 mecze. Regulamin POD rozgrywek SL mówi "Podczas jednego dnia rozgrywkowego zostaną przez każdego zawodnika rozegrane minimum 2 pojedynki". Oczywiście może się zdarzyć, że zagrasz jeden mecz, jeśli będzie sytuacja że Twoi przeciwnicy się nie stawią.
 
 
piasek 


Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Pro Stone Mark Walsh 22g
Wiek: 41
Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 359
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2011 5:58 pm   

Osoby zgłoszone:

1. Bartosz Joniuk - Rokita
2. Łukasz Gołębiowski - Rokita
3. Tomasz Bernacki - Krąg
4. Rafał Piaseczny - Rokita

Jeśli inne lokale to podajcie, tak sam z siebie dopisałem.
 
 
pik48 


Drużyna: Legion
Tarcza: Blade 5
Lotki: Joe Cullen 21G
Wiek: 32
Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 813
Skąd: Ksawerów
Wysłany: Czw Wrz 08, 2011 6:17 pm   

piasek napisał/a:
pik48 napisał/a:
Na mistrzostwa super ligi jedzię najlepsza 3 czy jakieś inne ustalenia


O tym ile osób z danego regionu dostanie szansę gry w finale ogólnopolskim decyduje POD.


tzn chodzi mi oto że slyszałem że najlepsza 8 ma grać jakoś drabinkę i wtedy najlepsza 3 ale nie wiem czy to wejdzię w życię :D
 
 
 
piasek 


Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Pro Stone Mark Walsh 22g
Wiek: 41
Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 359
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2011 6:25 pm   

pik48 napisał/a:
tzn chodzi mi oto że slyszałem że najlepsza 8 ma grać jakoś drabinkę i wtedy najlepsza 3 ale nie wiem czy to wejdzię w życię :D


Gramy systemem każdy z każdy, mecz i rewanż, tak jak napisane wyżej we wstępie i na tym kończymy sezon.
 
 
Emil 


Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2011 7:55 pm   

Ja to normalne hehe ,qzwa krokiety mi sie pala ,widzimy sue na super lidze ;)
 
 
 
ZYGA 



Tarcza: Blade 4
Lotki: Maestro Premier Tungsten 24g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 378
Skąd: LDZ-Stoki
Wysłany: Pią Wrz 09, 2011 6:26 am   

piasek napisał/a:
1. Bartosz Joniuk - Rokita


Krąg
 
 
uzi 



Drużyna: Włóczykije Łódź
Tarcza: Bull's Shark Pro
Lotki: Penetrator 4 - 23g
Pomógł: 15 razy
Wiek: 38
Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 847
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 09, 2011 8:41 am   

Zgłaszam się: Rafał Uniszewski - Krąg

W zeszłych sezonach dość często występował problem, że "ktoś nie może przyjść, chciał poinformować, ale nie miał numeru". Mam następującą propozycję: aby każda osoba podczas składania opłaty podała organizatorom swój numer kontaktowy. Stworzylibyśmy listę numerów, która na stałe znajdowałaby się w każdym z 3 lokali (U Pani Ani, Tomka i Marcina). Wtedy wystarczy zadzwonić do swojego baru i spytać się o numer. Ktoś nie będzie musiał bezsensownie jechać przez całe miasto, co w zeszłych latach mi się zdarzało. Ze swojej strony mogę też taką listę wrzucić na stronę ŁSD. Oczywiście odpowiednio zabezpieczoną hasłem, które znać będą tylko uczestnicy SL.
 
 
 
Berni 



Drużyna: Czarny Koń
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 40
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 500
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 09, 2011 8:45 am   

Dobrze prawi. Polac mu wodki :D
 
 
Gołąb 



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: Winmau - Testament PVD - Black - 26g
Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 45
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 09, 2011 9:16 am   

piasek napisał/a:

2. Łukasz Gołębiowski - Rokita


Krąg, Rokita
Oba te puby pasują mi najbardziej
Ostatnio zmieniony przez Gołąb Pią Wrz 09, 2011 2:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
piasek 


Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Pro Stone Mark Walsh 22g
Wiek: 41
Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 359
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 09, 2011 12:46 pm   

uzi napisał/a:
W zeszłych sezonach dość często występował problem, że "ktoś nie może przyjść, chciał poinformować, ale nie miał numeru". Mam następującą propozycję: aby każda osoba podczas składania opłaty podała organizatorom swój numer kontaktowy. Stworzylibyśmy listę numerów, która na stałe znajdowałaby się w każdym z 3 lokali (U Pani Ani, Tomka i Marcina). Wtedy wystarczy zadzwonić do swojego baru i spytać się o numer. Ktoś nie będzie musiał bezsensownie jechać przez całe miasto, co w zeszłych latach mi się zdarzało. Ze swojej strony mogę też taką listę wrzucić na stronę ŁSD. Oczywiście odpowiednio zabezpieczoną hasłem, które znać będą tylko uczestnicy SL.


Ten motyw już ogarnąłem. Lista z telefonami zawodników będzie w każdym klubie. A czy ma być na stronie. To jak już wolicie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group