DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapraszamy do "Lithuania Open 2011" (WDF i BDO)!
Autor Wiadomość
Maciej Chorbiński 
www.pdodarts.pl



Tarcza: Winmau Blade4
Lotki: Red Dragon Swingfire II 23 g.
Pomógł: 14 razy
Wiek: 48
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 1529
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Wysłany: Pon Paź 24, 2011 1:11 pm   

Jak na razie znamy historię ze strony polskich zawodników, dlatego nie ma co na razie wyciągać żadnych wniosków. Litewska federacja ma zamiar przesłać do POD oficjalne pismo na ten temat.
 
 
Brzęczu 


Drużyna: Warszawskie rekiny
Tarcza: wimau blada IV
Pomógł: 1 raz
Wiek: 65
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 527
Skąd: Piastów
Wysłany: Pon Paź 24, 2011 1:22 pm   

Cytat:
Ostatni bastion uczciwości
Spłoną na nacjonalizmu stosie
Wiele spotkało nas przykrości
Niech walczą… ale już w własnym sosie
 
 
Brzęczu 


Drużyna: Warszawskie rekiny
Tarcza: wimau blada IV
Pomógł: 1 raz
Wiek: 65
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 527
Skąd: Piastów
Wysłany: Pon Paź 24, 2011 1:29 pm   

Cytat:
Wynika z tego, że na tego typu zawodach rangi międzynarodowej, powinien być na miejscu jakiś obserwator z BDO/WDF, który wszelkie afery rozwiązywałby na miejscu a w razie potrzeby wywalał takie turnieje-półprodukty z kalendarza organizacji.

Nie jeszcze raz NIE!
Jeżeli dopuścimy tylko do podejrzeń, że marker jest nieuczciwy, że mam chodzić i sprawdzać co wyjmuje ( dabla czy oponę) jeżeli mam liczyć w pamięci , grając – to TO BĘDZIE KONIEC DART-a.
Nie interesuje mnie odpowiedź ichniej federacji! Czuliśmy się źle. Organizator zamiast cień podejrzeń usunąć, w ważnych meczach markera wyznaczał – a powinien PRZEGRANY LICZYĆ! Przecież obserwator nie roztrzygnie po wyjęciu, czy był top czy opona!

Ps. I proszę - nie piszmy "Polaków" nie wprowadzajmy ( jak Oni nacjonalizmu), bo i inni byli rolowani.
 
 
Brzęczu 


Drużyna: Warszawskie rekiny
Tarcza: wimau blada IV
Pomógł: 1 raz
Wiek: 65
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 527
Skąd: Piastów
Wysłany: Pon Paź 24, 2011 1:36 pm   

Maciej... są zapewne dane z turniejów w Polsce na Łotwie ... itp - czy tam Litwini lub Litwinki ocierały się o pierwszą 8-kę?
 
 
darek ż. 


Wiek: 55
Dołączył: 22 Gru 2010
Posty: 1114
Skąd: koszalin
Wysłany: Pon Paź 24, 2011 1:56 pm   

jak czytam wasze wypowiedzi, to aż tu w Koszalinie czuję ,jak musiało być tam gorąco
 
 
Bober 


Drużyna: SportBar
Tarcza: Advantage Trainer
Lotki: RvB 18g,Ted Henkey 23g
Pomógł: 4 razy
Wiek: 48
Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 1793
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 24, 2011 2:16 pm   

Mam troche inne zdanie od kolegów na temat tych zawodów... No ale pewnie przez to że miałem farta i ze mną źle grali i udało mi sie kilka meczów przez to wygrać. Co do Asi to inna sprawa. Tutaj przeciwniczka zachowała się jak ......, ......., ......... co niektórzy nie omieszkali jej powiedzieć (niestety zrozumiała).
 
 
 
Maciej Chorbiński 
www.pdodarts.pl



Tarcza: Winmau Blade4
Lotki: Red Dragon Swingfire II 23 g.
Pomógł: 14 razy
Wiek: 48
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 1529
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Wysłany: Pon Paź 24, 2011 2:18 pm   

[quote="Brzęczu"]
Cytat:

Nie interesuje mnie odpowiedź ichniej federacji! Czuliśmy się źle. Organizator zamiast cień podejrzeń usunąć, w ważnych meczach markera wyznaczał – a powinien PRZEGRANY LICZYĆ! Przecież obserwator nie roztrzygnie po wyjęciu, czy był top czy opona!

Ps. I proszę - nie piszmy "Polaków" nie wprowadzajmy ( jak Oni nacjonalizmu), bo i inni byli rolowani.


Po pierwsze to nie jest odpowiedź ich Federacji, bo nikt ich nie pytał o nic.

Po drugie sami napisali do mnie maila że zaistniały jakieś zdarzenia (w mailu nie napisali jakie) i że wystosują stosowne pismo na ten temat.

Po trzecie żadni "inni" nie zgłaszali do mnie jakichkolwiek obiekcji, a mnie interesują Polacy, którzy uczestniczyli w tym turnieju, a nie Finowie itd. Nimi niech się zaopiekuje ich organizacja nadrzędna.

Proszę zawodników zainteresowanych o przygotowanie protokołu z zaistniałych sytuacji i przesłanie na maila mc@pdodarts.pl. Dziękuję
 
 
M.K. 



Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 59
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 461
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 24, 2011 2:37 pm   

Maćku, jak otrzymasz to pismo to bardzo chętnie bym to przeczytał.
Jestem ciekaw czy napiszą też że jakaś litewska gówniara pokazała mi Fack Off podczas meczu Asi a organizatorzy widząc to nie zareagowali.
 
 
perez- 


Drużyna: Sedina Police
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 73
Skąd: Police
Wysłany: Pon Paź 24, 2011 4:16 pm   

Powiem krótko: katastrofa.
 
 
Brzęczu 


Drużyna: Warszawskie rekiny
Tarcza: wimau blada IV
Pomógł: 1 raz
Wiek: 65
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 527
Skąd: Piastów
Wysłany: Pon Paź 24, 2011 4:28 pm   

[quote="Maciej Chorbiński"]
Brzęczu napisał/a:
Cytat:

Nie interesuje mnie odpowiedź ichniej federacji! Czuliśmy się źle. Organizator zamiast cień podejrzeń usunąć, w ważnych meczach markera wyznaczał – a powinien PRZEGRANY LICZYĆ! Przecież obserwator nie roztrzygnie po wyjęciu, czy był top czy opona!

Ps. I proszę - nie piszmy "Polaków" nie wprowadzajmy ( jak Oni nacjonalizmu), bo i inni byli rolowani.


Po pierwsze to nie jest odpowiedź ich Federacji, bo nikt ich nie pytał o nic.

Po drugie sami napisali do mnie maila że zaistniały jakieś zdarzenia (w mailu nie napisali jakie) i że wystosują stosowne pismo na ten temat.

Po trzecie żadni "inni" nie zgłaszali do mnie jakichkolwiek obiekcji, a mnie interesują Polacy, którzy uczestniczyli w tym turnieju, a nie Finowie itd. Nimi niech się zaopiekuje ich organizacja nadrzędna.

Proszę zawodników zainteresowanych o przygotowanie protokołu z zaistniałych sytuacji i przesłanie na maila mc@pdodarts.pl. Dziękuję


Maćku... chodziło mi TYLKO i wyłącznie o to, że Oni to traktują "narodowo" . Napisałem o psuciu dart-a a nie o narodowych animozjach.
 
 
Korek 


Drużyna: Manhatan Team
Tarcza: Bull's focus
Lotki: http://www.reddragondarts.com/cgi-bin/sitewise.pl?act=bi
Wiek: 37
Dołączył: 25 Wrz 2010
Posty: 77
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Paź 24, 2011 10:04 pm   

ja jeszcze co do obsługi hotelowej jak już Marek wspomniał że 20 min szybciej pogonili nas ze SPA to w restauracji jeszcze pani machając łapkami mówiła sio Polaczki . a w niedzielę rano Marek chcący zakupić piwko oczekiwał przy barze i ego piwa nie otrzymał ( z niewiadomych nam przyczyn ) . niby nic dziwnego , ale po tej sytuacji inni ludzie gdy chcieli ten trunek otrzymywali go . i to tylko tyle z mojej strony . ogólnie wypad fajny ładna okolica paru ludków się poznało . więc zaliczam go do udanych ( prawie) :)
 
 
WiechuLand 


Drużyna: brak
Lotki: Unicorn Sigma One 23 gr
Pomógł: 1 raz
Wiek: 51
Dołączył: 10 Maj 2004
Posty: 282
Skąd: Warszawka
Wysłany: Wto Paź 25, 2011 1:04 am   

Aśki sytuacja niebywała, po mojej interwencji u organizatora, organizator olał temat i powiedział, że u nich tak się gra. W turnieju dodatkowym zacząłem grę od lewej strony (podobno wołali coś po litewsku, że taki turniej się zaczyna). Pozwolili mi zagrać z lewej strony, ale po minucie od wyczytania, po przyjściu do tarczy dowiedziałem się, że właśnie przegrałem. Powiedziałem, że ni ch..a nie odejdę od tarczy i po 10 minutach pozwolili mi zagrać. Tak mnie wkur..li, że dojechałem do finału :-) . W singlach oszukał mnie Litwin (3-miejsce), który kończył mnie 10, 12 i dwa razy 15 lotką grając z 1-go licznika. Deble zaczęły się z godzinnym opóźnieniem, były rozgrywane w grupach 4-5 deblowych każdy z każdym, więc ciągnęły się kilka godzin, bo większość meczów kończyła się 4:3. A, że my debile z Jackiem K. wszystkie mecze wygrywaliśmy bardzo szybko, poczekaliśmy sobie na kolejny mecz pogrupowy około 4 godzin. Jedni Litwini chcieli nas zdyskwalifikować za to, że Ania kręciła film w czasie meczu (bez lampy, więc nikogo nie oślepiała). Koziar tak się zdenerwował, że dostal czkawki GIGANT. A dla Bobera jeszcze raz gratki. A w przyszłym roku proponuję zamiast bojkotu, jechać 10 razy większą grupą i zabrać im wszystkie puchary. PozdroWiechy
 
 
 
CYBERNAUTA 



Tarcza: Blada Trójca
Lotki: Modyfikowane hybrydy :)
Pomógł: 32 razy
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1119
Skąd: PL
Wysłany: Wto Paź 25, 2011 1:49 am   

WiechuLand napisał/a:
A w przyszłym roku proponuję zamiast bojkotu, jechać 10 razy większą grupą i zabrać im wszystkie puchary.

i Wilno :P
 
 
krycha23 



Drużyna: Cheltenham Team
Tarcza: Winmau Blade 5 Dual Core
Lotki: Target Carrera C4 22g
Pomógł: 15 razy
Wiek: 40
Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 1094
Skąd: UK - Cheltenham
Wysłany: Wto Paź 25, 2011 8:35 am   

Wiechuland to jest bardzo dobry pomysl.
 
 
Brzęczu 


Drużyna: Warszawskie rekiny
Tarcza: wimau blada IV
Pomógł: 1 raz
Wiek: 65
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 527
Skąd: Piastów
Wysłany: Wto Paź 25, 2011 9:33 am   

krycha23 napisał/a:
Wiechuland to jest bardzo dobry pomysl.

Niestety! Jest jeszcze regulamin. I można każdemu zabrać lega, innemu podarować, można zdyskwalifikować. Najważniejszy jest
PARGRAF 22 – „A U NAS TAK SIĘ GRA”
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group