DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapraszamy do "Lithuania Open 2011" (WDF i BDO)!
Autor Wiadomość
Jacek Krupka 


Drużyna: 2
Lotki: Harołs
Wiek: 46
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 238
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Paź 25, 2011 9:33 am   

Dodam jeszcze ze ja w turnieju dodatkowym zagrałem juz swój mecz i nagle mnie wywalili bo niemogłem w nim grac czyli widac jaki tam bałagan był!!!(w sumie wyczytali mnie do niego jak jeszcze grałem singla w głównym)
WiechuLand napisał/a:
Koziar tak się zdenerwował, że dostal czkawki GIGANT
a to mie sie bardzo podoba :P
 
 
Brzęczu 


Drużyna: Warszawskie rekiny
Tarcza: wimau blada IV
Pomógł: 1 raz
Wiek: 65
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 527
Skąd: Piastów
Wysłany: Wto Paź 25, 2011 11:26 pm   

Jeszcze jedna ciekawostka!!. Może to być przypadek, ale w kontekście tego co widzieliśmy...
Gdy już zostali sami Litwini średnia na rzut spadła wszystkim finalistom o 5 pkt!
 
 
darek ż. 


Wiek: 55
Dołączył: 22 Gru 2010
Posty: 1114
Skąd: koszalin
Wysłany: Śro Paź 26, 2011 12:49 am   

dooobra przecież mamy jeszcze Bobra,dajmy już spokój.Dostało się im przez tych parę stron.Nie psujmy sobie nerwami naszej Polskiej Krwi-szkoda zdrowia Panie i Panowie."Jeszcze Polska nie zginęła póki MY żyjemy..."Lepiej pomyśleć o tym jak sprostać nowym wyzwaniom w nadchodzących turniejach.Do boju białogłowy i mości panowie,ostrzyć oręż,wszak nie brakuje w naszym kraju ludzi odważnych do zkrzyżowania lotek...i do uczciwego markerowania.Przed nami Polski WDF.Jestem przekonany,że policzpanie i policzpanowie pokażą klasę wg światowych norm.HEJ
Ostatnio zmieniony przez darek ż. Śro Paź 26, 2011 1:13 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
CYBERNAUTA 



Tarcza: Blada Trójca
Lotki: Modyfikowane hybrydy :)
Pomógł: 32 razy
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1119
Skąd: PL
Wysłany: Śro Paź 26, 2011 1:10 am   

Ale miejsce z tego co widzę całkiem ok
http://www.darts.lt/lt/_p...11/DSC_1388.jpg

I jaka oprawa :)
http://www.darts.lt/lt/_p...11/DSC05417.jpg

O! A tu niedobrzy Litwini dawali sobie fory zawiązując przeciwnikom oczy. Skandal! :P
http://www.darts.lt/lt/_p...11/DSC01298.JPG
 
 
darek ż. 


Wiek: 55
Dołączył: 22 Gru 2010
Posty: 1114
Skąd: koszalin
Wysłany: Śro Paź 26, 2011 1:28 am   

bierzmy od każdego to co dobre i przydatne, przenośmy to do nas,a łajno niech pozostanie u gospodarza
 
 
robin zwrocka 



Tarcza: WINMAU
Lotki: TARGET 19
Pomógł: 8 razy
Wiek: 55
Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 2065
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Śro Paź 26, 2011 8:33 am   

darek ż. napisał/a:
Lepiej pomyśleć o tym jak sprostać nowym wyzwaniom w nadchodzących turniejach

Noooooooooooooo... w sumie racja... to jest dopiero wyzwanie:
Jak wygrać lega kiedy Pan Marker wpisze wygraną przeciwnikowi po oponowym dablu

Dareczku :D , a moze przeprowadzisz jakiś skuteczny kurs na "działanie" :roll: w chwilach dramatycznej niesprawiedliwości? Zdaje sie że tylko umiejętności typu "posiadane przez Ciebie" :roll: mogą coś zdziałać... ;)
 
 
Brzęczu 


Drużyna: Warszawskie rekiny
Tarcza: wimau blada IV
Pomógł: 1 raz
Wiek: 65
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 527
Skąd: Piastów
Wysłany: Śro Paź 26, 2011 9:43 am   

Może i przesadzili w ocenach, ale ja pamiętam jak do Projektora na okręgówkę przyjechała ekipa z ... - "bliskie" dable zaliczali swoim. Za drugim razem ostro pilnowaliśmy, to trzeciej i następnych wizyt nie było, ale atmosfera była straszna - "proszę nie wyjmować lotek zanim nie podejdę". Dal mnie to upokarzające i chciałbym tego uniknąć - więc może i trochę na zimne dmucham... Ale płacze, „faki” kozakiewicze – to było ! A powinno?
 
 
kliwolit 


Drużyna: Vilniaus Legionas
Tarcza: Bardzo blada trójka
Lotki: Swingfire 24g
Wiek: 61
Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 95
Skąd: Wilno
Wysłany: Śro Paź 26, 2011 10:11 pm   

Brzęczu - nie trzeba było Litwinów nazywać frajerami (19-10-2011) :D :D :D Wykrakałesz panoczku... :mrgreen:
 
 
geddeon 
st.ogn. rez.



Drużyna: Dartchester Utd. Krk
Tarcza: Bull Advantage II
Lotki: Unicorn - Gripper - 22g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 53
Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 1838
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Paź 26, 2011 11:08 pm   

Cytat:
jak doskonale wiemy - każdy kij ma dwa końce...

A proca ma trzy końce ;)




PS. To tak dla rozładowania napięcia.
 
 
 
WiechuLand 


Drużyna: brak
Lotki: Unicorn Sigma One 23 gr
Pomógł: 1 raz
Wiek: 51
Dołączył: 10 Maj 2004
Posty: 282
Skąd: Warszawka
Wysłany: Śro Paź 26, 2011 11:49 pm   

ArNo napisał/a:
2. W żadnym z regulaminów nadrzędnych nie ma wzmianki o tym, co się dzieje, gdy omyłkowo zawodnik rozpocznie "nieswojego" lega. Jeżeli w regulaminie danego turnieju nie ma również opisu takiej sytuacji, wg mnie należy się kierować nadrzędną zasadą "fair play" i lega należy cofnąć, aby mógł być rozpoczęty zgodnie z porządkiem określanym regulaminem WDF.


"fair play" jest bezdyskusyjne- ale jak widać nie wszyscy znają tę zasadę

ArNo napisał/a:
4. Zgodnie z punktem 13.03 Regulaminu WDF - sędzia/marker jest odpowiedzialny za pilnowanie prawidłowej kolejności rozgrywania meczu.


Takie jest również moje zdanie. W czasie meczu to marker jest sędzią danego pojedynku

ArNo napisał/a:
W mojej ocenie decyzja o przyznaniu zwycięstwa przeciwniczce w legu(-ach) omyłkowo rozpoczętym(-ch) przez Asię jest zbyt dalece idąca i stanowi nadinterpretację Regulaminu WDF niezgodnie z duchem sportowej rywalizacji "fair play". Jednakowoż zawodniczce przysługuje prawo złożenia stosownego protestu (w charakterze "skargi") do Komitetu Wykonawczego WDF.


Uważam, że POD powinno taką skargę wnieść w imieniu Asi- nie był to mecz o pietruchę, tylko o wyjście z grupy. A dalej, kto wie, może byłby finał

ArNo napisał/a:
I na koniec mała uwaga wyjaśniająca może "nadinterpretacje" związane z rozpoczynaniem lega i karą przyznania zwycięstwa zawodnikowi nie popełniającemu błędu. Wg mnie wzięło się to z darta elektronicznego, gdzie jednakże mamy do czynienia z płaceniem za grę. .


Z tego co pamiętam w elektronicznym regulaminie jest zapis, że za przełączenie licznika i za kolejność rzutów odpowiedzialny jest rzucający (ale tam sędzią jest automat). I także tam można zastosować zasadę "FP"
 
 
 
WiechuLand 


Drużyna: brak
Lotki: Unicorn Sigma One 23 gr
Pomógł: 1 raz
Wiek: 51
Dołączył: 10 Maj 2004
Posty: 282
Skąd: Warszawka
Wysłany: Czw Paź 27, 2011 12:15 am   

ArNo napisał/a:
To dokładnie sytuacja, która występuje po rzuceniu do tarczy pierwszej lotki w legu, którego zawodnik rozpoczynać nie powinien.


Miałem taką sytuację teraz na Litwa Open. Rzuciłem lotkę mimo, że była kolej przeciwnika Litwina. Też mi chciał zabrać lega, ale sędzia był na szczęście normalny :)
 
 
 
Brzęczu 


Drużyna: Warszawskie rekiny
Tarcza: wimau blada IV
Pomógł: 1 raz
Wiek: 65
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 527
Skąd: Piastów
Wysłany: Czw Paź 27, 2011 8:35 am   

kliwolit napisał/a:
Brzęczu - nie trzeba było Litwinów nazywać frajerami (19-10-2011) :D :D :D Wykrakałesz panoczku... :mrgreen:

Nie nazwałem tak nikogo - przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem. Dlaczego kolega pisze TAKIE rzeczy?

- ... a jak sukcesy poza Litwą? W Czechach też będą 10-12 -te lotki i Litewskie finały?
 
 
darek ż. 


Wiek: 55
Dołączył: 22 Gru 2010
Posty: 1114
Skąd: koszalin
Wysłany: Czw Paź 27, 2011 11:12 am   

SZTEFAN MOŻE SĘDZIOWAĆ KAŻDEMU , I TO Z NIEBIAŃSKĄ UCZCIWOŚCIĄ
 
 
WiechuLand 


Drużyna: brak
Lotki: Unicorn Sigma One 23 gr
Pomógł: 1 raz
Wiek: 51
Dołączył: 10 Maj 2004
Posty: 282
Skąd: Warszawka
Wysłany: Czw Paź 27, 2011 11:49 am   

Brzęczu napisał/a:

- ... a jak sukcesy poza Litwą? W Czechach też będą 10-12 -te lotki i Litewskie finały?


Brzęczu- jeśli chodzi o 10 i 12 lotki, to napisałem "oszukał" w formie żartu. Koleś kończył mnie uczciwie w 4-tych i 5-tych rundach. Ale ja już tak mam od wieków, że ze mną każdy gra życiówki ;)
 
 
 
yosimitsu 



Drużyna: D.T. Viking
Pomógł: 1 raz
Wiek: 49
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 332
Skąd: Poznań k. Czerwonaka
Wysłany: Czw Paź 27, 2011 1:11 pm   

WiechuLand napisał/a:
Ale ja już tak mam od wieków, że ze mną każdy gra życiówki
Dokładnie takie samo wrażenie odczuwam jak przegram :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group