DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
METRO-LEG WIELKA LIPA
Autor Wiadomość
KAT


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 18
Wysłany: Wto Kwi 27, 2004 2:05 pm   METRO-LEG WIELKA LIPA

Maciek Turski tłumaczy się niemożnością dogadania terminu z Metro. Rozmowy toczyły się podobno aż do soboty lecz już w piątek sprawa była między nimi dogadana . Otóż obie dróżyny doszły do wniosku że oddadzą sobie walkowery . Więc to co teraz czytam w wypowiedziach Maćka zakrawa mi na wielką lipę , robienie sobie jaj ze wszystkich grających jak równiez z zawodników Metro. Odnoszę wrażenie że przyjął walkower a teraz tylnymi drzwiami wchodzi do finału. Dla mnie jest to drukowanie meczy i obie drużyny powinny zostać zdyskwalifikowane i zdegradowane do drugiej ligi. Panowie nawet pilce nożnej te numery już nie przechodzą.
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 27, 2004 2:15 pm   

A świstak siedzi i zawija....
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Wto Kwi 27, 2004 2:19 pm   

Ja wiem, że nikt nie musi odkrywać kart, nie mniej każdy z forumowiczów wie, kto dyskutował na ten temat, więc może stawiając tak poważne zarzuty raczysz się przedstawić...
 
 
 
KAT


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 18
Wysłany: Wto Kwi 27, 2004 2:27 pm   

Byłem na turnieju piątkowym w Intrako. I nie tylko ja byłem świadkiem tej rozmowy. Ty Lestat też o tym pewnie słyszaleś bo w połowie turnieju zrobiło sie o tym dosyć głośno.
 
 
 
KAT


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 18
Wysłany: Wto Kwi 27, 2004 3:23 pm   

Czyżby Sędzia Główny prestraszył się tematu? Zaczynam wierzyć w tekst aćka o stronniczości. Czekam na odpowiedż .Chciałbym również wiedzieć czy Sędzia Główny zajmie w tej sprawie jakieś stanowisko.[tylko poważne bo w świstaki to nie wierzą nawet dzieci oglądając reklamę ]
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Wto Kwi 27, 2004 3:27 pm   

Sedzia główny:

PRIMIO - o godz. 15:00 skończył pracę i poszedł do domu;
SECUNDO - nie musi odwoływać się do opinii anonimów

Ot, z tego co słyszałem... ma zajrzeć na forum wieczorem...

A swoją drogą to mnie wkurwiłeś, bo nie wiem gdzie widzisz tu stronniczość... a to, że Lestat ma prawo wypowiadać swoje prywatne zdanie, już chyba gdzieś widziałeś, nie ?? Czy może nie czytasz uważnie ?? A może ma zaraz pisać wywody bo "ktoś, coś napisał"... więc niech ktoś się ujawni, to zapewne Lestat będzie rozmawiał. I nie wiem czemu sobie robisz jazdę z Lestatem, jak zawinił kto inny...
Ostatnio zmieniony przez Dartles Wto Kwi 27, 2004 3:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
KAT


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 18
Wysłany: Wto Kwi 27, 2004 3:28 pm   

A ty co adwokat?
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Wto Kwi 27, 2004 3:31 pm   

SAMEGO D I A B Ł A
 
 
 
MTMats 



Drużyna: ŁKD "LEG"
Wiek: 56
Dołączył: 05 Paź 2003
Posty: 308
Skąd: Sunsvall
Wysłany: Wto Kwi 27, 2004 4:09 pm   

Kur...a , ludzie co to za gostek ten KAT ?
Człowieku Ty naprawdę nie wiesz o czym piszesz :o .
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 27, 2004 6:28 pm   

Jedno zdanie - nie gadam z anonimami i nie reaguje na durne ploty, a do nich zaliczam Twoje info, niby jakie mam zmiec zdanie, to znaczy owszem mam - pieprzysz głupoty. I przedstaw sie albo spadaj.
 
 
 
KAT


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 18
Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 12:25 pm   

Przedstawić się będzie ciężko bo za długo by pisać . Leszek chciał aby podać prawdziwą datę urodzenia ale to też będzie ciężko ponieważ jest ich kilka . Powiem Ci tylko że KAT to nie jeden durny anonim a grupa graczy z kilku drużyn zniesmaczona piątkowymi tekstami które wychodziły od J. S. i dwóch członków drużyny LEG. A jeżeli Sędzia Głowny nie jest zainteresowany tym , aby ten problem rozwiązać [lub chociaż spróbować] we własnym gronie opiszemy zaistniałą w piątek sytuację w PFD.[Cytaty z zainteresowania Sędziego prześlemy również].
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 1:10 pm   

KAT napisał/a:
Przedstawić się będzie ciężko bo za długo by pisać . Leszek chciał aby podać prawdziwą datę urodzenia ale to też będzie ciężko ponieważ jest ich kilka . Powiem Ci tylko że KAT to nie jeden durny anonim a grupa graczy z kilku drużyn


Acha, a kazdy z tych graczy boi sie lub wstydzi wystepowac pod swoim wlasnym nazwiskiem. Nie rozsmieszaj mnie.

KAT napisał/a:

zniesmaczona piątkowymi tekstami które wychodziły od J. S. i dwóch członków drużyny LEG. A jeżeli Sędzia Głowny nie jest zainteresowany tym , aby ten problem rozwiązać [lub chociaż spróbować] we własnym gronie opiszemy zaistniałą w piątek sytuację w PFD.[Cytaty z zainteresowania Sędziego prześlemy również].


Nawet PFD z anonimami nie gada.
Żenujący jestes, czy tam jesteście. Zamiast normalnie sie przedstawic i opisac zaistniała sytuacje, to jakies anonimy jakies "ktos cos slyszal", "ktos sie z kims umowil", no normalnie magiel.

Ale na chwile przyjmijmy za prawde pierdoły ktore opowiadasz.
- Wiadomo ze Metro ze Legiem nie jedzą sobie z dziobków, więc jakim cudem dochodza tak łatwo do takiej umowy.
- Powiedz mi co zyskuja druzyny Metro i Lega na takiej umowie? No fakt, zarabiaja z 7zł na zawodnika na wrzutach, interes po byku.
- A jak juz, to chyba sensowniej zeby pierwszy walkower dostalo Metro, po kij Leg sie mial pchac do Łodzi, mogli ustawic odwrotna kolejnosc, bardziej przeciez z tego punktu widzenia sensowna.

No nie wiem w sumie dlaczego ja sie rozpisuje nad tymi bzdurami...

Wracajac do mojego zainteresowania ta sprawa. Uswiadom sobie w koncu, ze gdyby imiennie sie do mnie zglosili, badz napisali jacys zawodnicy i powiedzieli, ze bylo tak i tak, bo slyszeli to na wlasne uszy i byliby skłonni skonfrontowac to co slyszeli z zawodnikami zainteresowanych druzyn to zajałbym sie tym natychmiast. Z obowiązku. A tak Panie Kacie to twoje gadanie niczym sie nie rózni od mojego:

"A wiecie, ja na turnieju debli w zeszły piatek słyszałem jak Staropolskie sprzedawało mecz u siebie Classicom za skrzynke piwa. Dla mnie jest to drukowanie meczy i obie drużyny powinny zostać zdyskwalifikowane i zdegradowane do drugiej ligi. Ty Kat też o tym pewnie słyszaleś bo w połowie turnieju zrobiło sie o tym dosyć głośno."

Fajne nie? Jakież prawdziwe... całkiem jak Twoje

Juz pomijam ze nie mam pojecia co ma oznaczac Twój tekst o mojej niby stronniczosc (względem kogo tym razem, na Boga), ale juz sobie daruje, czegóż mozna sie spodziewac po anonimkach

A szczytem hamstwa jest rzucać na kolegów z Ligi, niczym nie poparte zarzuty, ukrywajac sie rownoczesnie za internetowa pseudoanonimowościa.
 
 
 
KAT


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 18
Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 1:36 pm   

Anonimowi chcemy pozostać tylko do końca ligi , ale jeżeli będziemy pisać do PFD to nie zrobimymy tego anonimowo. A stronniczością nazywamy nazywamy bądż krycie starych zawodników bądż twoje "nie chce mi się". A co obie drużyny mogły na tym zyskać? tak naprawdę to nic. I właśnie o to chodzi że nie jedzą sobie z dziobków . Byli na siebie tak obrażeni że mieli w dupie [za przeproszeniem] cały temat ligi tylko to że nie będą ze sobą grać. I właśnie wtedy doszło do rozmowy na temat obopólnego walkowera co potwierdzał i rozpowiadał J.S. oraz dwóch zawodników LEG. A to że LEG przyjechał do Łodzi jest w tym temacie faktycznie pewnym zaskoczeniem. Twoje podejście do tematu jest faktycznie na poziomie "skrzynki piwa".
ps.jeśli sprawa pójdzie do PFD również poprosimy o anonimowość do końca sezonu ze względu na młodych zawodników któży mogliby po tej sprawie być dołowani.
 
 
 
k@bo 



Wiek: 48
Dołączył: 01 Gru 2002
Posty: 19
Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 1:43 pm   

KAT napisał/a:
Przedstawić się będzie ciężko bo za długo by pisać . Leszek chciał aby podać prawdziwą datę urodzenia ale to też będzie ciężko ponieważ jest ich kilka . Powiem Ci tylko że KAT to nie jeden durny anonim a grupa graczy z kilku drużyn zniesmaczona piątkowymi tekstami które wychodziły od J. S. i dwóch członków drużyny LEG.

:lol: normalnie jak to przeczytałem to przed oczami zobaczyłem Mikulskiego jak w ostatnim odcinku stawki rozszyfrowuje przebiegły plan Gruppenfuhrera Wolfa
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 1:52 pm   

KAT napisał/a:
również poprosimy o anonimowość do końca sezonu ze względu na młodych zawodników któży mogliby po tej sprawie być dołowani.


Nooo... Turski ze Staniszewskim zrobią młodym kocówe, a ja na winklu bedę stał i patrzył czy nikt nie idzie. Napisz jeszcze coś, najpierw się wkurzyłem, ale teraz zaczynam sie nieźle bawic, Herr Gruppenfuhrer Wolf, znaczy Kat...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group