DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
METRO-LEG WIELKA LIPA
Autor Wiadomość
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 49
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 3:46 pm   

Jeśli Leg się nie stawi, a Metro będzie to nie ma żadnego trzeciego meczu, ani drużynówki (która powinna być rozegrana zaraz po rewanżu). No chyba, że Leg się stawi na samą drużynówkę :) Jeżeli nie to wygrywa Metro.
 
 
 
KAT


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 18
Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 4:00 pm   

Czarek trafne spostrzeżenie.
ps. jak mam się dołączyć na swoim kącie bo dzisiaj ostatni raz korzystam z tego?
 
 
 
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 49
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 4:04 pm   

KAT napisał/a:
ps. jak mam się dołączyć na swoim kącie bo dzisiaj ostatni raz korzystam z tego?

Kliknij "Wyloguj [ KAT ]", a następnie kliknij "Rejestracja". Tam musisz wypelnić parę pól i zatwierdzić. Po jakimś czasie dostaniesz na maila link do aktywacji konta, który należy kliknąć. Pamiętaj żeby przy rejestracji podać działającego maila.
 
 
 
KAT


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 18
Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 4:19 pm   

Wylogowywał nie będę bo to nie moje konto . A zalogować się spróbuję i wtedy będę mógł pisać na swoje konto.
 
 
 
ANDY J.J. 


Wiek: 47
Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 4:40 pm   

DziękiCzarek za podpowiedż. Ja! ANDY J.J.
 
 
ANDY J.J. 


Wiek: 47
Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 4:45 pm   

Mam już swoje konto i chciałbym pogadać z P.P. i M.T. pierwszemu jestem chyba to winien a drugi potwirdził wypowiedż pierwszego.
[P.P.się nabijał a M.T. chciał lać po ryjach]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
KAT


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 18
Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 5:27 pm   

No i doigraliśmy się . Wzięliśmy sobie adwokata "DIABŁA" . I mamy za swoje. A szlag by trafił takie sędziowanie i taką ligę. Układy dragi a poza tym walić wszystkich poza nawiasem. A do PFD chyba i tak napiszemy . Układy to w klockach bo ligowe to nawet w piłce już są karane.
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 5:43 pm   

Mam nadzieję, że Andy nie masz w tej chwili rozdwojenia jaźni i nie piszesz pod dwoma nickami... A ten kto pisze pod pokrywką KAT-a stał się już chyba śmieszny dla wszystkich na tym forum...
 
 
 
MTMats 



Drużyna: ŁKD "LEG"
Wiek: 56
Dołączył: 05 Paź 2003
Posty: 308
Skąd: Sunsvall
Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 5:53 pm   

Jestem Andy J.J.
KAT napisał :
" Nazywam się Andrzej Jaworski . A o temacie słyszalem najpirw od kolegi z drużyny a kilka minut póżniej od J.S."
sorry Andrzej ale Ja tego nie napisałem .
Jako pierwszy osobowo przyznałeś się że sam słyszałeś od J.S. o jakimś układzie , i dla mnie właśnie ten moment nazywam symboliczną literą "A".
A co do jaj , ujawniając się pokazałeś poprostu że je masz .
I jeszcze jedno nawet jeśli ktoś się leje po "ryjach" a jeden z nich wie że nie miał racji , to jeśli jest mądry wcześniej czy później jeśli nie innym to sam sobie się przyzna że nie miał racji i w "ryj" mu się należało .
U mnie nie masz przechlapane chciażby za to że się ujawniłeś .
Pozdrawiam MTMats
 
 
 
ANDY J.J. 


Wiek: 47
Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 5:53 pm   

Sorry ale rozmawiałem z Lestatem i naprawdę nie mam rozdwojenia jażni. Dałem się wkręcić w głupotę i teraz żałuję . A z M .T. z chęcią bym pogadał. Z tobą Leszek zresztą też.
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 5:58 pm   

Ze mną to kein problem, dzisiaj będę na klubówce - zaraz wychodzę (ale Ty na nie nie łazisz), ale pewnie i tak zobaczymy się w piątek na deblach... A ja chętnie poznałbym oryginalnego KAT-a i jeśli gra w lidze i na prawdę nie jest Andrzejem, to mam pewne podejrzenia kto nim może być...
 
 
 
ANDY J.J. 


Wiek: 47
Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 6:14 pm   

Maćku Ja! się ujawniłem . W moim dołączeniu do tematu miałem swój cel. Chodziło mi o to żeby takich durnych gadek nie było w przyszłym sezonie , adlaczego to już wie Lestat. Jak ju.z pisałem to zostałem wkręcony w głópi temat który na początku wydawał mi siękonkretny. Moim celem było to aby Lestat op.......ł was[jako drużynę bo byliście w większości i J.S. za takie gadanie . A dlaczego to wie Lestat ale powie o tym jak już będą konkrety. Z mojej strony małe sorry [na duże nie zasługujecie jako team!] Je
 
 
ANDY J.J. 


Wiek: 47
Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 6:17 pm   

Jeśli nadal twierdzisz że nie jesteś na mnie obrażony to czekam na konkretną odpowiedż.
ps. kat dalej szleje ale teraz już wiem że mają w tym interes "przynajmniej w więkrzości"
 
 
ANDY J.J. 


Wiek: 47
Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 6:52 pm   

Maćku albo Cię tam nie ma ,albo mni w tej chwili lekceważysz!!!
 
 
ANDY J.J. 


Wiek: 47
Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 7:18 pm   

OK nie ma Cię. Ja! będę w piątek ok godz 10.00 do ok 17.15 bo jestem u Ojca a on ma internet. Jeśli Mi! chccesz coś powiedzieć to napisz jaśli nie to pogadamy na deblach[chyba że wcześniej wejdę u nas do kafejki] .
Z Leszkiemm też pogadam jeśli będzie miał ochotę.
Lestat Ciebie zapraszam w piątek na deble dzisięć minut wcześniej bo musimy pogadać prywatnie.
ps może będę ok 19.40 to do Lestata prywatnie a z resztą tutaj.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group