DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Kupię używanego sizala
Autor Wiadomość
piomin 



Tarcza: ONE 80 Gladiator, UNICORN Eclipse Pro
Lotki: Winmau - Ted Hankey 23 gr
Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 04 Lut 2011
Posty: 107
Skąd: Wrocław / Brzeg
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 1:39 pm   

Może tarcza złe podróż zniosła i musi sie troszkę rozgrzać . :-)
 
 
lukswgs 



Tarcza: Blade4
Lotki: Winmau Foxfire 20g
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 21 Kwi 2011
Posty: 161
Skąd: ddz/wro
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 5:09 pm   

Niestety dalej to samo. Cud taki, że groty evo wbijają się bez problemu aż po 'rozszerzenie' a stalowe groty na 1mm i często same po chwili wypadają:P Lotki te same:] Zauważyłem też, że na niepomalowanych sektorach wbicia są głębsze i groty lepiej siedzą w tarczy.
 
 
piomin 



Tarcza: ONE 80 Gladiator, UNICORN Eclipse Pro
Lotki: Winmau - Ted Hankey 23 gr
Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 04 Lut 2011
Posty: 107
Skąd: Wrocław / Brzeg
Wysłany: Sob Lut 04, 2012 8:57 am   

No moze sie jeszcze cos zmieni z ta tarcza, moze w wilgotnym miejscy ja potrzymaj. A tak poza tym to cos duzo tych tarcz maja bo dzis pojawiły sie nowe tez po 45 zł, uzywane i nowe od chyba 70 zł.
 
 
anisz489 


Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lut 04, 2012 4:49 pm   

piomin napisał/a:
No moze sie jeszcze cos zmieni z ta tarcza, moze w wilgotnym miejscy ja potrzymaj. A tak poza tym to cos duzo tych tarcz maja bo dzis pojawiły sie nowe tez po 45 zł, uzywane i nowe od chyba 70 zł.


Właśnie dlatego chciałem opinię o sprzedawcy i produkcie :)
 
 
piomin 



Tarcza: ONE 80 Gladiator, UNICORN Eclipse Pro
Lotki: Winmau - Ted Hankey 23 gr
Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 04 Lut 2011
Posty: 107
Skąd: Wrocław / Brzeg
Wysłany: Sob Lut 04, 2012 5:02 pm   

anisz489 napisał/a:
piomin napisał/a:
No moze sie jeszcze cos zmieni z ta tarcza, moze w wilgotnym miejscy ja potrzymaj. A tak poza tym to cos duzo tych tarcz maja bo dzis pojawiły sie nowe tez po 45 zł, uzywane i nowe od chyba 70 zł.


Właśnie dlatego chciałem opinię o sprzedawcy i produkcie :)


Co do tarczy, to możesz kupic nowa za 200 zl, a i tak może sie zachowywać tak samo jak ta, zależy jak jest zrobiona, gdzie leżała zanim trafiła do Ciebie.
 
 
anisz489 


Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lut 04, 2012 5:16 pm   

Szczególnie teraz, jak leżą w blaszanych magazynach, gdzie jest -20 mrozu, ale co zrobić, żeby nie umoczyć hajsu jak kolega wyżej? Pojechać do decathlonu i kupić DB180 za 90zł?
 
 
piomin 



Tarcza: ONE 80 Gladiator, UNICORN Eclipse Pro
Lotki: Winmau - Ted Hankey 23 gr
Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 04 Lut 2011
Posty: 107
Skąd: Wrocław / Brzeg
Wysłany: Sob Lut 04, 2012 5:25 pm   

anisz489 napisał/a:
Szczególnie teraz, jak leżą w blaszanych magazynach, gdzie jest -20 mrozu, ale co zrobić, żeby nie umoczyć hajsu jak kolega wyżej? Pojechać do decathlonu i kupić DB180 za 90zł?


No właśnie, ale jeszcze nie wiadomo czy umorzył bo tarcza może być jeszcze ok. jak nie chcesz kupować w ciemno no to proponuje Ci sklep z forum www.dart-mp.com jest w zakładce giełda , lub przez priv z Mariuszem, może niebawem będzie miał jakieś poturniejowe tarcze.
 
 
lukswgs 



Tarcza: Blade4
Lotki: Winmau Foxfire 20g
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 21 Kwi 2011
Posty: 161
Skąd: ddz/wro
Wysłany: Sob Lut 04, 2012 5:28 pm   

Wczoraj wieczorem położyłem na tarczy wilgotny ręcznik kuchenny żeby nabrała wilgoci, a kiedy wróciłem w nocy w "stanie" to wena podpowiedziała mi żeby zrosić ją lekko spryskiwaczem. No i przeleżała tak sobie do dzisiejszego południa. Dzisiaj naostrzone przeze mnie wczoraj groty już ładniej w nią wchodzą, zwłaszcza w niepomalowane sektory (w niepomalowane głębiej, z pięknym, miękkim dźwiękiem, poezja:) ). W te pomalowane płycej, ale i tak trzymają się o niebo lepiej niż wczoraj, zwłaszcza po lekkim rozbiciu np 20:) Po dzisiejszej sesji z nią jestem jak najbardziej zadowolony z wydanych 65zł z przesyłką kurierską. Została też dzisiaj rozdziewiczona maxem;)
Ostatnio zmieniony przez lukswgs Sob Lut 04, 2012 5:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jacynt 



Tarcza: Eclipse Pro
Lotki: E. Bristow 22g
Dołączył: 19 Cze 2011
Posty: 206
Skąd: Polska
Wysłany: Sob Lut 04, 2012 5:31 pm   

lukswgs napisał/a:
Niestety dalej to samo. Cud taki, że groty evo wbijają się bez problemu aż po 'rozszerzenie' a stalowe groty na 1mm i często same po chwili wypadają:P Lotki te same:] Zauważyłem też, że na niepomalowanych sektorach wbicia są głębsze i groty lepiej siedzą w tarczy.

Od pol roku mam "tania" Eclipse Pro. Jest twardsza niz Winmaur Diamond i Unicorn DB180. Podobnie wypowiadaja sie o niej w recenzjach. Ponoc daje to wieksza zywotnosc. Z czasem tarcza troche sie "rozbije".

P.s. Za tak smieszne pieniadze, wychodzi taniej niz rzucanie w styropian.
 
 
 
piomin 



Tarcza: ONE 80 Gladiator, UNICORN Eclipse Pro
Lotki: Winmau - Ted Hankey 23 gr
Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 04 Lut 2011
Posty: 107
Skąd: Wrocław / Brzeg
Wysłany: Sob Lut 04, 2012 5:34 pm   

lukswgs napisał/a:
Wczoraj wieczorem położyłem na tarczy wilgotny ręcznik kuchenny żeby nabrała wilgoci, a kiedy wróciłem w nocy w "stanie" to wena podpowiedziała mi żeby zrosić ją lekko spryskiwaczem. No i przeleżała tak sobie do dzisiaj. Dzisiaj naostrzone przeze mnie wczoraj groty już ładniej w nią wch.odzą, zwłaszcza w niepomalowane sektory (w niepomalowane głębiej, z pięknym, miękkim dźwiękiem, poezja:) ). W te pomalowane płycej, ale i tak trzymają się o niebo lepiej niż wczoraj, zwłaszcza po lekkim rozbiciu np 20:) Po dzisiejszej sesji z nią jestem jak najbardziej zadowolony z wydanych 65zł z przesyłką kurierską. Została też dzisiaj rozdziewiczona maxem;) Obrazek


Gratulacje za maxa. No i chyba tez taka wezme.
 
 
miklo 



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: Harrows Silver Arrows 18g
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 286
Skąd: lubuskie
Wysłany: Sob Lut 04, 2012 6:21 pm   

A ja dziś wykopałem takie oto znalezisko: http://allegro.pl/dart-ta...2099581889.html
Myślę że dla początkujących za takie grosze do treningów softem jak najbardziej się nada mimo potężnego pająka :)
 
 
anisz489 


Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lut 04, 2012 8:37 pm   

Gratuluję udanego zakupu, pomimo początkowych trudności. Poszperam jeszcze na allegro, gdzieś widziałem Eclipse Pro w szafce za 120zł + 2 komplety lotek.
 
 
piomin 



Tarcza: ONE 80 Gladiator, UNICORN Eclipse Pro
Lotki: Winmau - Ted Hankey 23 gr
Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 04 Lut 2011
Posty: 107
Skąd: Wrocław / Brzeg
Wysłany: Sob Lut 04, 2012 8:53 pm   

miklo napisał/a:
A ja dziś wykopałem takie oto znalezisko: http://allegro.pl/dart-ta...2099581889.html
Myślę że dla początkujących za takie grosze do treningów softem jak najbardziej się nada mimo potężnego pająka :)


Wiesz co na Twoim miejscy bym kupił tą http://allegro.pl/dart-pr...099580969.html, tyle tylko ze jest bez szafki, ale z cienkim pająkiem. I na początek i na dłuższe granie, bo stawiam ze przez pewien czas tamten pająk nie bedzie Ci przeszkadzal.
 
 
anisz489 


Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lut 04, 2012 9:04 pm   

Tak właśnie myślę, bo w przedziale 100-130zł z szafkami są jedynie Phil the Power Taylor i Teknik, albo bez szafki Eclipse Pro. Gruby pająk będzie przeszkadzał, u znajomego w ciągu pół godziny obiłem drut ze 30 razy, ku niezadowoleniu kolegi (a raczej jego podłogi) :)
 
 
miklo 



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: Harrows Silver Arrows 18g
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 286
Skąd: lubuskie
Wysłany: Sob Lut 04, 2012 9:09 pm   

Nie nie panowie :) ja mam Bladego w pokoju tylko tak zarzuciłem linkiem bo to chyba okazja dla kogoś kto zaczyna rzucać za takie pieniądze kupić nowego sizala od Winmau nawet stary model z takim pająkiem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group