DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Dartfoto Cup - transport z Krakowa + noclegi.
Autor Wiadomość
Rylec 



Drużyna: 32 KEG SPORT BAR
Tarcza: Harrows z 1998
Lotki: 3
Pomógł: 12 razy
Wiek: 59
Dołączył: 24 Paź 2003
Posty: 1464
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Maj 10, 2004 12:11 pm   Dartfoto Cup - transport z Krakowa + noclegi.

Z uwagi na mój pobyt poza Krakowem i niemożność osobistego dogrania niektórych spraw prosze o pomoc.
W Kociołku zgłoszenia przyjmuje Dziama - jest niemal codziennie a we wtorek na turnieju na 100%.
We wszelkich sprawach najlepiej zorientowany jest Maciek Majewski - Carlos

TRANSPORT
Proszę wszystkich którzy mają taką możliwość o wybadanie ceny wynajęcia busów (autobusów) do Kielc.
Pytajcie o dwie opcje cenowe - jedna z powrotem tego samego dnia wieczorem , druga - powrót w niedziele (pewnie kole połódnia).
Z obecnych zgłoszen (10 maja - 18 osób + około 10 "niby pewnych" ale niezgłoszonych), ze nalezy pytac o busy od 20-30 osób.
Przypuszczalnie część ludzi będzie chciała nocować w Kielcach (chyba wiekszosc) a czesc wracac w sobote, w związku z czym być może potrzebne będą 2 busy - wiekszy i mniejszy (moze nawet taki na ok.10 miejsc).
Ponieważ ciężko jest określić ile osób zostanie w kielcach prosze zgłaszac to Dziamie.

TANIE NOCLEGI.
Wnęku wyczaił hotel robotniczy, a Pelikan z Tarnobrzega - Bursę Szkolną.
W obu wypadkach ceny to 20-25 zł. warunki oczywiście skromne.
Dobrze by było aby wszystkie ekipy były w jednym miejscu (może budynek to wytrzyma). tzn. Łódz, Tarnobrzeg i Kraków.

Osoby jadące do Kielc koniecznie muszą mieć ze sobą kasę na pokrycie transportu ( minus 5 zł/ os które już wpłacili) i ewentualny nocleg.

Prosze o podawanie w tym temacie info o busach i ewentualnie innych mozliwosciach noclegowych.

namiar przekazany przez Pelikana - Bursa Szkolna ul.Jagielonska 32 0-41-3661867
Ostatnio zmieniony przez Rylec Czw Cze 03, 2004 3:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wnęku 


Wiek: 51
Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 52
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Maj 10, 2004 6:58 pm   

Hotel PUSB
ul. Urzędnicza 13, 25-729 Kielce
tel. (0-41) 34-551-50

Pokój 2 osobowy z umywalką - 52 zł
Pokój 3 osobowy z umywalką - 66 zł
Pokój 4 osobowy z umywalką - 88 zł

Pokój 3 osobowy z łazienką - 210 zł
Pokój 2 osobowy z łazienką - 180 zł

Ceny są aktualne bo dzwoniłem i pytałem.
Lepiej rezerwowac wczesniej miejsca, chodz jest ich bardzo duzo(budynek ma z 10 pięter)
Hotel znajduje się dość blisko centum (około 2km do ulicy Sienkiewicza).
Wrzucę mapkę później, tylko niech ktoś poda mi adres tego pubu garaż.
 
 
 
Janiu 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Lotki: Harrows Eric Bristow (gładkie) 18g
Pomógł: 5 razy
Wiek: 46
Dołączył: 29 Wrz 2003
Posty: 2066
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 10, 2004 9:37 pm   

Rylec jesli moge chcialbym Ci cosik zasugerowac. Tak wyszlo, ze akurat ja zalatwiam transport dla Lodzi i nie wyglada to rozowo !! Same problemy... :cry:
Proponowalbym Ci sie streszczac bo terminy sa zajebiscie pozajmowane ze wzgledu na majowe komunie.
Szczerze powiedziawszy wyboru nie ma zbyt duzego a o wybrzydzaniu mowy byc nie moze. Jezeli natomiast z braku laku zdecydujesz sie na uslugi firm turystycznych czy tez panstwowych (BIURA PODROZY, PKS, MPK, ipt...) musisz sie liczyc ze wzrostem kosztow o okolo 50%.
CZAISZ ??
Mimo wszystko zycze Ci powodzenia ze szczerego serca.
 
 
 
Wnęku 


Wiek: 51
Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 52
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Maj 10, 2004 11:45 pm   

Ok
Pub Garaż znajduje się na ul. Domaszowskiej 49, przy Politechnice Świętokrzyskiej.
Hotel PUSB przy ul. Urzędniczej na os. Jagielońskim.
Odległość od pubu do hotelu około 3-4 km.
To jest link do mapki Kielc:
http://www.i-kielce.pl/mapa_kielc.html
Hotel znajduje się w kwadracie C4, a Pub w kwadracie C5
 
 
 
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Śro Maj 12, 2004 10:22 am   

Znalazłem Busa. Niestety tylko 19 miejsc. 1.2 za km plus 100 za postój. Czyli w te i wewte 250 km x 1.2 = 300 plus 100 = 400 / 19 łeba wychodzi po 21 zł na głowe.
 
 
 
Carlos 



Drużyna: były Elementowiec
Tarcza: antyrakietowa Patriot ;)
Lotki: mix 18
Wiek: 48
Dołączył: 29 Sty 2004
Posty: 299
Skąd: z duzego pokoju
Wysłany: Śro Maj 12, 2004 7:36 pm   Dotyczy wyjazdu na integrację

Witam wszystkich zainteresowanych integracją w Kielcach. Jak Rylec już wspomniał zostałem poniekąd (w)skazany za znalezienie transportu do Kielc. Powstaje pewien problem - dotyczy on osób, które chcą zostać spać . Jako, że ceny za wynajęcie autokaru bądź busa to ok 1,5 -2 zł za kilometr to dodatkowy koszt tego wyjazdu podnosi postój nocny kierowcy. Z moich wiadomości to dodatkowe ok 200 zł. Prosze więc jeśli ktoś ma jakieś znajomości bądź dobre kontakty z jakimś przewoźnikiem to proszę o pilny ze mną kontakt w celu zoragnizowania przejazdu.
Sprawa jest bardzo pilna, gdyż temat ten musimy zaklepać do połowy przyszłego tygodnia.
I najważniejsza rzecz : wpisowe 15 zł nie pokrywa całości transportu, więc proszę być przygotowanym finansowo na pokrycie reszty przejazdu.

Informacje prosze przesyłać na priv dart.

Dziękuję i pozdrawiam
 
 
 
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Czw Maj 13, 2004 9:55 am   

DObra. Biore na siebie transport bo mam nagranych kilka opcji. Są nawet dwa busy 15-osobowe po 1,1 za km. jest też autokar 30 osobowy za 600 zł. jutro walne ankiete która opcja. wszystko zalezy ile osob zostaje . bo jak pojedynczy to lepszu ten autokar. jak zostający/wracający sięrozłoża po równo to lepsza opcja z busami. wieczorem napisze co i jak a szczegółowa informacja jutro wieczorem w kotle
 
 
 
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Pią Maj 14, 2004 11:14 am   

autobus zaklepany. wszyscy jedziemy jednym. do wtorku zbieram kase. 21 zł od łeba.(czyli po 16 bo piataka bede miał od ryleca) wyjazd spod kotła (dokładnie z zyblikiewicza) 7.30. wyjazd z kielc godz. 21.00 termin obligatoryjny. Jak ktoś zostaje w kielcach to powrót na własny koszt

Może sie okazać że wyjdzie nawet nieco taniej jak bysmy wczesniej wracali. Nadwyzka zostanie przekazana na szczytny cel (rylec wie jaki) no chyba ze ktoś sie bedzie upierał żeby mu zwrócić zaoszczedzone 2 zł.

w razie czego kontakt na gg do mnie jest.
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 14, 2004 11:21 am   

Łódź słyszy? Janiu? W takim razie tego naszego też na 21-a na powrót trza ustawić, nie?
 
 
 
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Pią Maj 14, 2004 11:28 am   

nie w tym rzecz. gośc po prostu liczy sobie 10 za godzine postoju. a 21 dlatego że własnie przy tej opcji wychodzi po 20 na łeba. jak bedzie zajebiście (a pewnie będzie) to przeciez żaden problem zrzucić sie po 50 gr na nastepna godzinke albo i dwie :) a dla faceta to tylko tym lepiej
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 14, 2004 11:34 am   

No więc własnie my tego chcemy uniknąć. Jest ustawiona godzina powrotu i cześć. Kto chce wraca, kto chce zostaje, a takie przesuwanie nikogo nie uszczęśliwi bo zwwsze będa rózne opcje...
 
 
 
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Pią Maj 14, 2004 11:53 am   

słusznie. totez proponuje sprawe tak: 21 z ewentualnym obsuwem 22. to już ostateczna godzina. rylecu, jak to widzisz?
 
 
 
Rylec 



Drużyna: 32 KEG SPORT BAR
Tarcza: Harrows z 1998
Lotki: 3
Pomógł: 12 razy
Wiek: 59
Dołączył: 24 Paź 2003
Posty: 1464
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Maj 14, 2004 12:49 pm   

jasne ze brzmi to rozsądnie.

przewiduję (nie mam pewnosci bo nie wiem jak kto deklarowal czy wraca czy zostaje) jednak ten problem ze jak sie impreza rozkreci to chec powrotu wogole w sobote niezaleznie od godziny wyrazi mniej niz polowa osob z Krakowa. Jak znam Tratwę z Pendzelem na czele to teraz jak piszesz na chłodno to ok, ale w praniu sie okaże że będziesz z flisakami reflektował na nocleg
 
 
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Pią Maj 14, 2004 1:02 pm   

dlatego słuszne jest co lestat zasugerował toteż proponuje obligatoryjną godzine 21 z ta rezerwa do 22 i potem autokar wraca. kto zostaje to już powrót na własny koszt. a jak znam zycie to faktycznie beda chetni na pozostanie .insza inszość że dla mnie nawet wskazane jest zostać co by sie żonie w eleganckim stanie pokazać a nie przewracać sie o próg. Przecież autobus bedzie w krakowie 23-24 wieć jakby mnie o tej porze i w pointegracyjnym stanie zobaczyła to bym miał niwewsoła perspektywe przytulania sie do wycieraczki...
 
 
 
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 49
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 14, 2004 2:06 pm   

Nasz kierowca nie bierze kasy za postój. A jak będzie z 80 osób to nie wiem czy skończymy grać do 21 :D . Lestat jeszcze nie pojechał, a już chce wracać ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group