DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: geddeon
Pon Sie 27, 2012 1:41 am
Wybory do Zarządu MLSD OSTRAKLASA
Autor Wiadomość
pvd 
Radar


Drużyna: NovohuckiTeam
Tarcza: Hustler Unicorn
Lotki: Ted Hankey Winmau
Pomógł: 1 raz
Wiek: 48
Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 1039
Skąd: Nowa Huta NLD
Wysłany: Śro Sie 01, 2012 9:14 am   

BARDZO PROSZĘ WYSYŁAĆ GŁOSY W TEMACIE WPISUJĄC ,,WYBORY2"

Piotr Cymerys - DU
Wojciech Butryn - SB Makss
Dawid "Borsuk" Gońka - Dart Pro
Michał Gruszka - OZD
Konieczny Grzegorz - Titan
Łukasz Gębski - NH
Gruszka Maciej "Psofa" - OZD
Adrian "Adi" Bartnik - Dart Pro
Janusz Szczęśniak - SB Makss
Andrzej Kamionka - Titan
Przemek Bobrowski - SportBar
Krzysztof Kciuk - Titan
Mateusz Kura -NH
Piotr Bil - SportBar
Jacek Kura - NH
Krzysztof Galus - SportBar
Jacek Schneider - DU
Emil Wydra - OZD
Joanna Galus - SB Makss
Mariusz Ordyczyński - DU
Maciej ‘Siwy’ Matoga - Dart Pro
Rafał "Tekti" Kmiecik - Dart Pro
Michał Stańkowski - Dart Pro
Robert Kaniewski - Titan
Patryk Toboła - Romulus
Marcin Rzemiński - Titan
Tadeusz Kruczek - Sportbar
P.Marciniak - Nh
Golden - Jakub Zalotyński
Tomasz Czarnecki "Muka"- Romulus
Marcin "Siara" Tarka - Romulus
SZYMON GUMULAK (Gmina Chełmiec)
ŁUKASZ CISOŃ (Gmina Chełmiec)
KAMIL KRUPKA (Gmina Chełmiec)
BASTIN Jeltema - Sb Makss
PALONEK Norbert - OZD
Wiesław Nęcek - DU
Rafał Markut - DU



Oddano 38/50 głosów

Nowohucianie - 4/5
DartPro - 5/5
Dartchester Utd - 5/6
Titan - 5/5
Sportbar - 4/6
OZD - 4/6
SB Makss - 4/6
Romulus - 3/5
Chełmiec - 3/5
Kuba 1/1
Ostatnio zmieniony przez geddeon Śro Sie 08, 2012 10:00 am, w całości zmieniany 29 razy  
 
 
 
-Golden- 



Drużyna: Born 2 Dart
Wiek: 39
Dołączył: 25 Wrz 2009
Posty: 89
Skąd: Zakopane
Wysłany: Śro Sie 01, 2012 9:40 pm   

Witam serdecznie,
na wstępie chciałem bardzo serdecznie pogratulować :brawo: członkom nowego zarządu i życzyć wielu sukcesów na płaszczyźnie organizacyjnej w sezonie 2012/2013.

W związku z tym, że doszło do dogrywki pomiędzy mną a Maciejem Matogą, chciałem zadeklarować, że moje zaangażowanie w rozwój darta nie słabnie i bardzo pragnę brać nadal udział w tym ciekawym przedsięwzięciu w sferze organizacyjnej. Chciałbym również rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące mojej osoby ponieważ doszły mnie różne słuchy. Przede wszystkim podkreślam, że moja ewentualna działalność w zarządzie ostraklasy nie jest i nigdy nie była warunkowana pobieraniem wynagrodzenia z tego tytułu.

Jeżeli występują dodatkowe wątpliwości dotyczące tego czy warto oddać na mnie swój głos to pragnę przybliżyć nieco zakres mojej działalności w środowisku darta w poprzednim sezonie:

Ostraklasa:
- Współtworzenie terminarza rozgrywek w sezonie 2011/2012

- Współtworzenie regulaminu rozgrywek w sezonie 2011/2012

- Współtworzenie dokumentów takich jak formularz zgłoszeniowy do ligi, protokół meczowy, papier firmowy itp.

- Tworzenie artykułów prasowych na stronę internetową rozgrywek w sezonie 2011/2012

-Nawiązanie współpracy w zakresie patronatu Polskiej Organizacji Darta na sezon 2011/2012 – powstanie zakładki Ostraklasa na oficjalnej stronie Organizacji

- Dostarczanie artykułów dotyczących Ostraklasy Polskiej Organizacji Darta do publikacji na oficjalnej stronie internetowej.

- Stworzenie kanału Ostraklasy na Youtube.com

- Przeprowadzenie akcji promującej zapisy do ligi na sezon 2011/2012 w postaci takich działań jak:
Mailing, Stworzenie filmu promującego zapisy, informacje na profilu steel dart zone


- Inicjatywa dotycząca ubioru zawodników tj. wymóg występowania w koszulkach drużynowych

- Przygotowanie oferty sponsoringowej rozgrywek MLSD Ostraklasa na sezon 2011/2012

- Nawiązanie kontaktów i prowadzenie rozmów z potencjalnymi sponsorami.

- Pozyskanie sponsora strategicznego na rozgrywki MLSD Ostraklasa na sezony 2011/2012 i 2012/2013 w postaci firmy darter180.com

- Inicjatywa oraz rozmowy (wraz z firmą darter180.com) w zakresie pozyskania brytyjskiej firmy TARGET jako sponsora technicznego w sezonie 2011/2012.

-Pozyskanie sponsora na rozgrywki MLSD Ostraklasa na sezon 2011/2012 w postaci firmy Soul Hostel

Wkłady pozyskanych przeze mnie sponsorów stanowiły około 50% budżetu ligi!!! :wink:

- Inicjatywa w zakresie stworzenia i przedstawienia zawodnikom ligi rozliczenia dotyczącego budżetu w sezonie 2011/2012

- Stworzenie szczegółowego raportu dla sponsora strategicznego dotyczącego przeprowadzenia działań objętych umową

- Stworzenie i przekazanie podziękowań dla sponsorów ligi w sezonie 2011/2012

- Nawiązanie współpracy z fotografami (nieodpłatnie) w zakresie tworzenia fotorelacji z meczów

- Stworzenie unikalnego na skalę krajową Skarbu Kibica ligi na sezon 2011/2012.

Działalność poza ligą:

- Wolontariat w zakresie pracy w biurze zawodów podczas Polish Open 2012. Prowadzenie relacji Livescore, a dodatkowo pomoc techniczna podczas trzech dni zawodów.

- Współorganizator weekendu Grand Prix Małopolski POD, które odbiło się dosyć szerokim echem w środowisku darterów w całej Polsce. (tutaj stworzenie oferty sponsoringowej, pozyskanie sponsora, nawiązanie współpracy w zakresie patronatów medialnych, tworzenie artykułów prasowych, wręczenie nagród zorganizowanie zespołu prowadzącego turniej, koordynacja zadań zespołu)

- Nawiązanie kontaktu i rozmowy ze szkołami w zakresie ewentualnej współpracy dotyczącej promocji darta jako sposobu spędzania wolnego czasu oraz rywalizacji sportowej wśród dzieci i młodzieży.

- Prowadzenie profilu Steel Dart Zone na Facebook, promującym darta lokalnego, ogólnopolskiego oraz międzynarodowego.

Mam nadzieję, że moja zeszłosezonowa działalność rozwiewa wszelkie wątpliwości i przekonuje Was by oddać na mnie swój głos.

Jak zapewne zorientowaliście się z tekstu powyżej darter180.com na podstawie wynegocjowanej przeze mnie umowy pozostanie sponsorem na najbliższy sezon ostraklasy. Mam nadzieję, że dane będzie mi za Waszą sprawą współpracować m.in. z tą firmą w przyszłym sezonie.

Pozdrawiam serdecznie
Kuba Zalotyński
 
 
krycha23 



Drużyna: Cheltenham Team
Tarcza: Winmau Blade 5 Dual Core
Lotki: Target Carrera C4 22g
Pomógł: 15 razy
Wiek: 40
Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 1094
Skąd: UK - Cheltenham
Wysłany: Śro Sie 01, 2012 11:42 pm   

Witam serdecznie
Mój pierwszy post w tutejszym topicu.
Jako współwłaściciel firmy Darter180.com, która została Sponsorem Strategicznym ligi, pozwolę sobie wrzucić przysłowiowe 'trzy grosze'.
Jest to opinia subiektywna. Celem moim nie jest ingerencja w politykę Małopolskiej Ligi Steel Darta Ostraklasa. Chciałbym jedynie przedstawić punkt widzenia kierownictwa firmy ( między innymi mnie :) ) , która czynnie wspiera Waszą ligę. Przedstawić istotną, według mnie ważną opinię, która w rozwoju sytuacji może zostać pominięta.
Ponieważ jestem pod wielkim wrażeniem uczynionej przez Jakuba pracy, chciałbym się wstawić za jego kandydaturą.
Nie wdając się w spory zaistniałe w Waszej lidze, patrząc wyłącznie na osiągi marketingowe Jakuba Zalotyńskiego nasuwa się proste dla obecnych jak i potencjalnych, przyszłych sponsorów, stwierdzenie - PROFESJONALISTA, godny zaufania.
Myślę, że każdy powinien być pod wrażeniem jego pracy oraz osiągnięć/wyników.
Większośc z nas w tym i ja, nie zdaje sobie sprawy z włożonego przez Niego wysiłku, przede wszystkim poświęconego czasu.
Od samego początku zostałem miło zaskoczony jakością rozmów,mediacji, przygotowaniem oferty sponsoringowej oraz jej dalszą realizacją. Współpraca przebiegała wzorowo.
Jako 'menedżer' ligi, Jakub wykonał kawał dobrej roboty. Warunki oferty sponsoringowej ligi Ostraklasy były jak na pierwszy sezon dosyć 'wymagające'.
Darter180.com po licznych mediacjach, profesjonalnej postawie Jakuba, finalnie na nie przystał. Gdyby po drugiej stronie znajdowała się inna osoba, obawiam się, iż decyzja byłaby negatywna.
Faktem jest, że z powodu ograniczonych środków przeznaczonych na reklamę, wiele razy odmawialiśmy. W tym wypadku stało się inaczej - cały kunszt Jakuba :brawo:
W trakcie sezonu, widząc efekty współpracy ( patrz wyżej - wypis Jakuba ) ani chwili nie żałowaliśmy podjętej decyzji.
Darter180.com przystępując do ligi jako Sponsor Strategiczny wymagał pewnych działań, inicjatyw ze strony zawodników oraz zarządu. Zostały one spełnione w 110%.
Uwierzcie mi proszę, wiele razy mnie zaskoczył. Choćby oficjalnymi podziękowaniami podczas Polish Open 2012.
Dla większości z nas nieistotny szczegół, dla kierownictwa firmy ( Krystian & Gabi ) szalenie ważny !
Prosty, miły gest, który jednak pokazuje, że nasz udział jest ważną cegiełką w budowaniu Waszej ligi.

Reasumując - warto mieć takiego człowieka w zarządzie.
Życzylibyśmy sobie dalszej wpółpracy z osobą Jakuba Zalotyńskiego.

Pozdrawiam serdecznie
Krystian Bartków
Darter180.com
 
 
siwers 


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 225
Skąd: PL
Wysłany: Czw Sie 02, 2012 10:52 am   

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy Darterzy,

Jest mi niezmiernie miło stanąć w szranki do walki o miejsce w Zarządzie z jej jeszcze aktualnym Prezesem Kubą Zalotyńskim. Mam nadzieje że wybory wyłonią lepszego kandydata.

Nie wchodząc za bardzo w szczegóły działalności Kuby dotyczące ligi pozwolę przemilczeć przywołane przez niego osiągnięcia. Większość z nich należało do obowiązków wszystkich członków Zarządu w mniejszym lub większym stopniu. Przypisywanie tych czynności sobie nie jest dobrym potwierdzeniem pracy społecznej.

Należy jednak stwierdzić iż jego czas w Zarządzie powoli dobiega końca. Widać to po wynikach głosowania gdzie na 35 głosujących otrzymał tylko 14 głosów. Przyczyna takiego stanu rzeczy jest oczywista. Gracze chcą zmian!

Dla mnie uzyskany wynik to powód do dumy. Rozpocząłem przygodę z dartem przed rozpoczęciem II Edycji MLSD. Przez ten czas będąc bacznym obserwatorem wyrobiłem sobie zdanie nt. funkcjonowania ligi.

Przechodząc do moich pomysłów na przyszłą edycję ligi:
1) Zarząd musi działać dla zawodników. Nigdy odwrotnie!
2) Zarząd musi działać wspólnie. Konieczna jest zmiana w kwestii reprezentacji Zarządu, tj podejmowania Decyzji. Nigdy Prezes sam. Jedynie wspólnie z członkiem Zarządu lub trzech członków Zarządu działających jednocześnie. (szczegóły do ustalenia)
3) Jestem zdecydowanym zwolennikiem rozwoju ligi na inne miasta w Małopolsce. Pomoc przy transporcie 'grupowym' tj. np. organizacja busa dla 2-3 drużyn powinna leżeć w gesti Zarządu.
4) Budżet ligi należy stworzyć przed rozgrywkami i podać do publicznej wiadomości. Wraz z podziałem nagród (puchary + statuetki/medale dla wszystkich graczy).
5) Uzyskanie przez Zarząd ligi praw do logotypów/stron itp. na rzecz ligi. Wszystkie elementy muszą stanowić dobro wspólne graczy!
6) Promocja ligi musi wyjść poza kręgi mediów elektronicznych. Nie ma się co oszukiwać. Profil na FB.com/SDZ, kanał Ostrejklasy docierają do zamkniętego grona darterów (i nie są własnością Kuby). Wizyty Kuby w szkołach zakończyły się fiaskiem. To nie powód do dumy.


Przechodząc płynnie do promocji darta jako sportu o zasięgu wykraczającym poza Ostrąklasę informuję że zostały podjęte pewne kroki zmierzające w tym kierunku. Szczegóły wkrótce.

Posiadając kilkuletnie doświadczenie z Zarządzaniu Projektem w branży budowlanej chętnie będę służył wsparciem i wiedzą jeśli zostanę wybrany do Zarządu. Moja obecność w Zarządzie i współpraca z pozostałymi członkami będzie odczuwalna przez graczy. Tylko wspólną pracą możemy rozwijać nasz ulubiony sport.


Zaprezentowałem swoje pomysły na nowy sezon. Mój kontrkandydat przywołał tylko swoje dotychczasowe osiągnięcia. Jak widać Kuba nie chce zmian. Jestem przeciwnikiem takiej postawy!

Liczę na Twój głos

Pozdrawiam Maciej 'Siwy' Matoga
Dart Pro: Melo-Mani
Ostatnio zmieniony przez geddeon Sob Mar 16, 2013 7:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pvd 
Radar


Drużyna: NovohuckiTeam
Tarcza: Hustler Unicorn
Lotki: Ted Hankey Winmau
Pomógł: 1 raz
Wiek: 48
Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 1039
Skąd: Nowa Huta NLD
Wysłany: Czw Sie 02, 2012 2:43 pm   

o dzizas prawie jak kampania wyborcza w USA :) ale dobrze ze jest tylko 50 uprawnionych do głosowania a ni 500000 bo bym sie nie wyrobił :)
 
 
 
Jani 


Tarcza: Focus
Lotki: ?
Wiek: 37
Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 6
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Sie 02, 2012 11:50 pm   

Przepraszam ze się wpierdalam bo niemam głosu.Maciek jesteśmy kolegami ale bez urazy gdyby nie Golden to jeszcze rok temu niewiedzialbys jak trzymać lotke.
 
 
dartmaster 
VEL GAŁEK


Drużyna: SportBar
Tarcza: Winmau Masters
Lotki: Target Carrera C4 24g
Wiek: 47
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 1464
Skąd: Gród Kraka
Wysłany: Pią Sie 03, 2012 12:27 am   

Jani napisał/a:
Przepraszam ze się wpierdalam bo niemam głosu.Maciek jesteśmy kolegami ale bez urazy gdyby nie Golden to jeszcze rok temu niewiedzialbys jak trzymać lotke.


:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:

Nic więcej nie napisze bo znowu mnie zawieszą!!
 
 
 
Grucha 



Drużyna: OZD / Innainszość
Tarcza: Blade 4
Lotki: NN 18g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 205
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Sie 03, 2012 11:03 am   

Może dalej nie wie jak trzymać lotkę, co to ma do pracy w zarządzie?
 
 
Jani 


Tarcza: Focus
Lotki: ?
Wiek: 37
Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 6
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Sie 03, 2012 11:23 am   

Ma tyle że jeden jest w środowisku od około 13 lat a drugi od roku. Myślałem że to nie będzie wymagało tłumaczenia, a jednak.
 
 
Psofa 



Drużyna: Raut'ersi
Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 354
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Sie 03, 2012 12:00 pm   

Jani napisał/a:
Ma tyle że jeden jest w środowisku od około 13 lat a drugi od roku. Myślałem że to nie będzie wymagało tłumaczenia, a jednak.


No i? Idąc Twoim tokiem myślenia na wstępie należało by odrzucać ludzi bez doświadczenia, wróć, nie ze środowiska... powodzenia w każdej dziedzinie życia.

A tak poza tym, wypowiedzieli się obaj zainteresowani, ludzie głosują, poczekajmy do 8.VIII.
 
 
Grucha 



Drużyna: OZD / Innainszość
Tarcza: Blade 4
Lotki: NN 18g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 205
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Sie 03, 2012 12:00 pm   

Ok, w takim razie zamiast wyborów proponuje do zarządu wziąć 5 najstarszych stażem osób. Gratuluje
 
 
jschneider 


Drużyna: Dartchester
Tarcza: blade-4
Lotki: atlantis 23gr
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 219
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Sie 03, 2012 12:02 pm   

Jani napisał/a:
Ma tyle że jeden jest w środowisku od około 13 lat a drugi od roku. Myślałem że to nie będzie wymagało tłumaczenia, a jednak.


Wiesz, strasznie dziwne są twoje argumenty, zwłaszcza w darcie. Był ktoś taki jak Olly Croft,
założyciel BDO. Nie chciał oddać władzy za żadną cenę, nie obronił darta przed wyrzuceniem
większości turniejów z TV (angielskiej), przegrał szanse olimpijskie potem gdy mistrzowie założyli PDC, zakazał im gry w BDO i potem załatwił zakaz gry w światowej federacji przez
co zawodnicy nie mieli z czego żyć. On akurat w środowisku był 30lat i co z tego wyszło ;)

Jacek S
 
 
 
Misiek Dart Pro 



Drużyna: Dart Pro: THK
Tarcza: Blade 4
Lotki: Unicorn James Wade 22g
Pomógł: 2 razy
Wiek: 41
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 224
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Sie 03, 2012 2:55 pm   

Panowie,
wywołany, niejako "do tablicy"
Cytat:
Liczę na Twój głos Misiek Dart Pro!
- się odniosę do sprawy...
Otóż "twór" jakim jest Liga i w którym, z żadnymi wręcz sukcesami, uczestniczę od roku, powinien być traktowany "dla przyjemności".
A jakaż to przyjemność w przypinaniu orderów na własną pierś?
Albo w obrzucaniu się g***nem? W twarz i za plecami?
Te dyskusje agitacyjne Kolegów lekko mnie śmieszą...
Poza wszystkim: klimat, który tu wyrósł - kojarzy mi się jak najgorzej.
Słowa "Prezes", "Zarząd ligi", itp. pomieszane z wiszącym w powietrzu klimatem demagogii i populizmu zaczynają kojarzyć mi się nieodzownie ze słowem "Działacz".
A stąd już bardzo blisko do skojarzeń piłkarskich.
Jeśli już macie coś pisać - napiszcie coś mądrego i konstruktywnego.
Kuba, może ktoś, kto jeszcze nie głosował, chciałby się dowiedzieć, co masz zamiar zrobić, poza tym, co zrobiłeś?
Siwy, podobnie, może ktoś chciałby poznać konkrety?
...busa, raczej, nie zorganizujesz :? , więc co, prócz transparentności finansowej i "dobra wspólnego"? Które to, BTW (jako stwierdzenie), budzi u mnie, odrazę i powoduje odruch wymiotny :x ...
To, plus cały, przeczytany, głos Krychy - cisną mi na usta jedno jeno stwierdzenie:
GRAJMY, PANOWIE, NIE PIER**LMY!
PS: Głos swój, zgodnie z sumieniem, oddałem i czekam na wyniki!
 
 
Bober 


Drużyna: SportBar
Tarcza: Advantage Trainer
Lotki: RvB 18g,Ted Henkey 23g
Pomógł: 4 razy
Wiek: 48
Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 1793
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Sie 03, 2012 6:39 pm   

kolega Siwers zastosował programik... nie myślcie koledzi i koleżanki że liczy na właśnie Wasz głos. Przeczytajcie sobie jego posta nie logując sie na forum...
 
 
 
Misiek Dart Pro 



Drużyna: Dart Pro: THK
Tarcza: Blade 4
Lotki: Unicorn James Wade 22g
Pomógł: 2 razy
Wiek: 41
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 224
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Sie 03, 2012 8:12 pm   

Dzięki, Przemku, Dzięki...
A już myślałem, że to JA zostałem wywołany do tablicy...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group