DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Do smakoszy WIŚNIÓWKI !!!
Autor Wiadomość
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 49
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 18, 2004 6:34 pm   Do smakoszy WIŚNIÓWKI !!!

Jest problem. Dzwonił właściciel Escobara i powiedział, że nigdzie w Kielcach nie ma Wiśniówki z Józefowa. Zaproponował takie rozwiązanie:
Przywozimy wiśniówkę ze sobą i za każdą flaszkę 10 zylo dajemy do baru za obsługę.
Myślę, że nie jest to zły pomysł, skoro i tak miała kosztować 30 zł za flaszkę.
Proszę w takim razie się zaopatrzyć i nie nalewać spod stołu, bo w końcu człowiek robi nam też przysługę goszcząc nas i udostępniając skredytowane maszyny.
 
 
 
Janiu 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Lotki: Harrows Eric Bristow (gładkie) 18g
Pomógł: 5 razy
Wiek: 46
Dołączył: 29 Wrz 2003
Posty: 2066
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 18, 2004 6:42 pm   

Dobre to jest :lol: :lol: :lol:
Czegoś takiego jeszcze nie słyszałem...
:rotfl2:
 
 
 
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Wto Maj 18, 2004 11:15 pm   

No i to jest nowa koncepcja sztuki. Alleluja i do przodu. jestem za :)
 
 
 
Łojtek 



Drużyna: Wieszcze
Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 3211
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Maj 19, 2004 12:27 am   

Pendzel, to ile kosztuje flaszeczka ambrozji?? Pytam , bo jakos nigdy nie zdarzyło mi się za nią płacić, zawsze mnie częstowano kulturalnie... :)
 
 
 
Rylec 



Drużyna: 32 KEG SPORT BAR
Tarcza: Harrows z 1998
Lotki: 3
Pomógł: 12 razy
Wiek: 59
Dołączył: 24 Paź 2003
Posty: 1464
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Maj 19, 2004 8:31 am   

buteleczka od Józefa to tak w granicach 19.65.
No, spodziewałem się , że może być problem ze znalezieniem odpowiedniej wiśni w Kielcach (był takowy w Tarnobrzegu) i stąd się wzięła ta alternatywna koncepcja.
Myśle hmm jak logistycznie przeprowadzić dowóz wiśniówki do Kielc ...
 
 
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Śro Maj 19, 2004 9:24 am   

mozna nawet trawfić za 18.90. odradzam kupowanie w aleksie mimo że najbliżej. polecam duże sklepy :)
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Śro Maj 19, 2004 9:00 pm   

Propunuję wstępne rezerwacje, bo wtedy łatwiej będzie ocenić ile wiśniówki będzie potrzeba...
 
 
 
Rylec 



Drużyna: 32 KEG SPORT BAR
Tarcza: Harrows z 1998
Lotki: 3
Pomógł: 12 razy
Wiek: 59
Dołączył: 24 Paź 2003
Posty: 1464
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Maj 20, 2004 9:35 am   

Jesli w Łodzi jest ciężko o zakup wiśniówki z Józefowa (inna jest passe) to faktycznie proszę o listę zamówień. służę pomocą. obok miejsca z którego ruszamy busem z Krakowa jest "wodopój" z którego możemy pobrać zamówione płyny.
Zamówienia dotyczą oczywiście również Tarnobrzega, Zamościa i Kielc. Służę pomocą.
 
 
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 49
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 20, 2004 9:45 am   

eee, chyba nie ma problemu. W sobotę się nawet okazało, że jest wiśniówka w Bibliotece. Nie omieszkaliśmy spróbować :)
 
 
 
Pelikan 


Wiek: 60
Dołączył: 05 Kwi 2004
Posty: 30
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: Czw Maj 20, 2004 10:34 am   Re: Do smakoszy WIŚNIÓWKI !!!

CzarekMichał napisał/a:
Przywozimy wiśniówkę ze sobą i za każdą flaszkę 10 zylo dajemy do baru za obsługę.
Myślę, że nie jest to zły pomysł, skoro i tak miała kosztować 30 zł za flaszkę.


Miało być: 50 ml * 4 zł * 10 szt = 40 zł za flaszkę a nie 30, chyba że nastąpiły istotne zmiany.
Ta nowa koncepcja sztuki podoba mi się, pomysł jest przewrotny a ciekawy. Na miejscu jednak wynikną problemy techniczne myślę. No bo niby jak rozliczyć to 10 zylo? Wchodzę i: 1) okazuję flaszkę i wpłacam, 2) okazuję flaszkę, pobieram kieliszki i wpłacam, 3) daję flaszkę pani bufetowej do rozlania i wpłacam itd...
Proponuję rozwiązanie takie: przywozimy Wiśniówkę, wypożyczamy do baru cały jej zapas pobierając kaucję (po np. 20 zyli za zawartość flaszeczki) i odbieramy już normalnie po 3 zł za 50 ml. (2 zł oddajemy za zawartość+1 zł np. napiwku za obsługę). W ten sposób każdy pobiera Wiśniówkę wg potrzeb. Pozostaje tylko problem ile flaszek wypożyczyć do baru.
 
 
Pendzel76 
WIDZEW ŁÓDŹ



Drużyna: Matka siedzi z tylu
Wiek: 47
Dołączył: 01 Lis 2003
Posty: 1107
Skąd: Łódź-Zarzewek
Wysłany: Czw Maj 20, 2004 10:52 am   

Hehehehehe ja jestem ciekaw czy Kielce beda mialy piwo.Najlepiej Heinekena lub Lecha i w jakiej cenie ?? ???? Czy daloby rade to sprawdzic ?? ????
Ostatnio zmieniony przez Pendzel76 Czw Maj 20, 2004 11:12 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Czw Maj 20, 2004 11:02 am   Re: Do smakoszy WIŚNIÓWKI !!!

Pelikan napisał/a:

Miało być: 50 ml * 4 zł * 10 szt = 40 zł za flaszkę a nie 30, chyba że nastąpiły istotne zmiany.


Pelikan, niby sie zgadza. 4 zł za banie. ale jak bierzesz cały flakon z baru to było ustalone 30 zeta. Pisła o tym i Rylec i Czarek:

CzarekMichał napisał/a:
W pubie będą napoje chłodzące w kolorze złocistym (3.50-4zł) oraz wiśnia z Józefowa" w godziwej cenie (Tratwa wie ile) w związku z tym wnoszenie własnych napojów byłobu nietaktem. [/b]


Pelikan napisał/a:
No bo niby jak rozliczyć to 10 zylo? Wchodzę i: 1) okazuję flaszkę i wpłacam, 2) okazuję flaszkę, pobieram kieliszki i wpłacam, 3) daję flaszkę pani bufetowej do rozlania i wpłacam itd....


pierwszy bez sensu bo skłania do malwersacji :) drugi też . trzeci również bo przyjemnośc czerpie się nie tylko z picia ale również z otwierania, podawania, nalewania i uzywania do tego pucharka. Nie po to biorę flaszke z baru zeby pani barmanka mi ją rozlewała...

Pelikan napisał/a:

Proponuję rozwiązanie takie: przywozimy Wiśniówkę, wypożyczamy do baru cały jej zapas pobierając kaucję (po np. 20 zyli za zawartość flaszeczki) i odbieramy już normalnie po 3 zł za 50 ml. (2 zł oddajemy za zawartość+1 zł np. napiwku za obsługę). W ten sposób każdy pobiera Wiśniówkę wg potrzeb. Pozostaje tylko problem ile flaszek wypożyczyć do baru.


z tą kaucją też troche bezsens. Ja myśle że nasensowniej bedzie tak: przywoże sobie np 5 flaszeczek. daje je za bar. pani barmanka zapisuje 5 szt - pendzel. i za kazdym podejsciem i odebraniem bede wpłacał 10 zł. po cholere sie rozdrabniac na banie?
 
 
 
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 49
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 20, 2004 11:04 am   

I koncepcja Pendzla wydaje się bardzo słuszna.
 
 
 
Rylec 



Drużyna: 32 KEG SPORT BAR
Tarcza: Harrows z 1998
Lotki: 3
Pomógł: 12 razy
Wiek: 59
Dołączył: 24 Paź 2003
Posty: 1464
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Maj 20, 2004 11:08 am   

pelikanie. komplikujesz sprawe z ta wisnia. jestesmy ludzmi uczciwymi i kulturqalnymi. proponuje. w momencie wyjecia wiśni w celu jej spożycia podejść do baru - dać banknocik i poprosić o przybicie piecząteczki pubowej na etykiecie. będzie klimat i porządek

pendzelu76. wytrzymałem Twoje wkurzające podpisy, ale nie wytrzymam nazwania ludzi którzy będą nas gościć wieśniakami. prosze Cię o publiczne przeprosiny (znaczy sprostowanie bo chyba sie przejezyczyles) , zwłaszcza że nie bez powodu ludzie z tamtych okolic są nazywani scyzorykami. :-)
 
 
Pendzel76 
WIDZEW ŁÓDŹ



Drużyna: Matka siedzi z tylu
Wiek: 47
Dołączył: 01 Lis 2003
Posty: 1107
Skąd: Łódź-Zarzewek
Wysłany: Czw Maj 20, 2004 11:16 am   

SORY WALE SIE W PIERS I PROSZE O WYBACZENIE !! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK SCYZORYKAMI :o
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group