DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
SUPERLIGA Szczecin 2012/2013
Autor Wiadomość
Bronek 



Tarcza: Target Pro Tour
Lotki: Co Stompe Gold 24g + Cosmo
Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 718
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob Gru 01, 2012 12:54 pm   

Informuję, że z superligi wycofał się Michał Szczepanik (Yogi).
W związku z tym punkty (do tabeli głównej) zdobyte w meczach z nim zostają anulowane. Natomiast nie zmieniam statystyk z tego powodu (tzn. nie kasuję tonów, lotek czy innych takich spraw), bo co kto wyrzucił to wyrzucił :wink:
Tabela główna przed dzisiejszą sesją wygląda zatem tak:

Ze względu na powiązania pomiędzy arkuszami statystycznymi, lekko zmienić się może się tabela bronkowa i inne staty, ale będzie to praktycznie niezauważalne i pokazane zostanie po dzisiejszej sesji.
 
 
 
Bronek 



Tarcza: Target Pro Tour
Lotki: Co Stompe Gold 24g + Cosmo
Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 718
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Gru 03, 2012 12:05 am   

Układ sił w naszej Superlidze po wczorajszej, 4. sesji, przedstawia się następująco:






 
 
 
Bronek 



Tarcza: Target Pro Tour
Lotki: Co Stompe Gold 24g + Cosmo
Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 718
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro Gru 12, 2012 4:35 pm   

Informuję, że kolejna osoba - Marek "Kali" Kaliński - wycofała się z rozgrywek.
Daje to asumpt do tego, by w przyszłym sezonie poważniej się zastanowić, czy gram - czy nie gram przed zgłoszeniem....
W tym przypadku postępuję tak samo jak w przypadku Yogiego - anulowaniem graczom samych "dużych" punktów i legów zdobytych w meczach z Kalim.

To już w sumie 4-ta osoba rezygnująca z gry... Że też chciało się tej czwórce w ogóle zajmować tematem SL przez dłużej niż 20 minut...? :P :x :lol: :piwo:

Spoko, Chłopaki, za rok sobie odbijecie! :twisted: :!: :nonono:
 
 
 
Bronek 



Tarcza: Target Pro Tour
Lotki: Co Stompe Gold 24g + Cosmo
Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 718
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Gru 16, 2012 4:21 pm   

No i kolejna sesja za nami.
I znowu jestem lżejszy o flakon łyskacza, bo Mati zlał Sobola...
Dołączam staty z poszczególnych pojedynków, bo jakoś chyba tego mi brakowało... :P
Liczenie jakby lepsze, mniej baboli, ale do ideału jeszcze nieco nam brakuje... ;)
Sprawdźcie wyniki i jakby co to :telefon:







 
 
 
yogulec 


Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 62
Skąd: Gorzów Wlkp
Wysłany: Nie Gru 16, 2012 6:09 pm   

Mam nadzieję, że sesja z 12 stycznia zostanie przełożona
 
 
Bronek 



Tarcza: Target Pro Tour
Lotki: Co Stompe Gold 24g + Cosmo
Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 718
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Gru 16, 2012 7:32 pm   

Przedyskutujemy temat :wink: :piwo:
 
 
 
Bronek 



Tarcza: Target Pro Tour
Lotki: Co Stompe Gold 24g + Cosmo
Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 718
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro Gru 19, 2012 7:22 pm   

UWAGA:
W związku z zaproszeniem ekipy szczec.-polic. na turniej w Gorzowie, sesję SuperLigi zaplanowaną na 12.01.2013 przekładam(y) o dwa tygodnie, czyli na 26.01.2013.
Rundę rewanżową zaczniemy zaś sesją nr 8 w terminie 23.02.2013 i całą ligę zakończymy o 2 tyg. później.
Rozpiski macie na mailach.
 
 
 
kasprziczek 


Dołączył: 09 Cze 2012
Posty: 17
Skąd: gryfino
Wysłany: Nie Gru 23, 2012 8:11 pm   

Dlaczego nie została zaproszona grupa gryfińska? Z tego powodu pan Tomek nie jest zainteresowany przeniesieniem sesji Superligi na inny termin :P

Ze sportowym pozdrowieniem ;)
 
 
PIECIA 


Drużyna: Sedina/Partner
Tarcza: Bull's Shark Pro
Lotki: Tony O'Shea "Stone"24gr
Pomógł: 1 raz
Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 335
Skąd: Police
Wysłany: Nie Gru 23, 2012 10:14 pm   

Tomciu, ja bardzo serdecznie Cię zapraszam (jak i całą Brać gryfińską) do Gorzowa na turniej:) Mam tylko nadzieję, że mi tez uda się zagrać...
 
 
Bronek 



Tarcza: Target Pro Tour
Lotki: Co Stompe Gold 24g + Cosmo
Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 718
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Gru 30, 2012 12:17 pm   

No, to kolejna sesja SL za nami. Wczoraj rozegrano (aż!) 10 meczów. Znacząca poprawa w markerowaniu ! :brawo:
I teraz wygląda to tak:










Chyba nie zanotowaliśmy w tej kolejce jakichś większych sensacji, czy znaczącego wzrostu formy... ;p
Zbliżamy się do milionowego punktu rzuconego w lidze ;)
 
 
 
Bronek 



Tarcza: Target Pro Tour
Lotki: Co Stompe Gold 24g + Cosmo
Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 718
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Sty 27, 2013 7:26 pm   

Kolejna - ostatnia - sesja pierwszej rundy za nami.
Komentarz później, a teraz wyniki i inne pierdóły:








 
 
 
Bombiola 



Wiek: 43
Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 69
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Sty 27, 2013 9:32 pm   

Bronku poprosiłbym jeszcze te fajne staty z poszczególnych meczyków tego dnia:)

Jeśli to nie kłopot oczywiście ;)
 
 
Michu 


Tarcza: Traget Pro Tour
Lotki: Target Dave Chisnall 24 g.
Wiek: 37
Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 127
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Sty 27, 2013 11:00 pm   

Przyłączam sie do prośby, bo na poprzednich sesjach kiedy takowe staty zostały podane, mnie nie było :)
 
 
 
Bronek 



Tarcza: Target Pro Tour
Lotki: Co Stompe Gold 24g + Cosmo
Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 718
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Sty 27, 2013 11:11 pm   

Ależ, żaden problem ;)


W sumie to miałem nadzieję, że nikt o to nie zapyta - bym nie świecił tak zajefajną średnią z meczu ze Skorupiakiem :lol: :brawo: :mrgreen: :D :o :x :evil: :!: :piwo:

Dobra, to kilka słów jeszcze o naszych rozgrywkach.

1. (nie)Lekko irytuje brak notoryczny pewnych zawodników... Miało być fajnie i bezproblemowo, ale widzę, że w przyszłym sezonie trzeba będzie ligę zreformować ;) Trudno mi sobie wyobrazić, by panowie P. i K.-z-M. rozegrali wszystkie swoje zaległości przed rozpoczęciem rundy rewanżowej, choć trzymam kciuki. Owszem, zdaję sobie sprawę, że akurat te dwa przypadki są szczególne, ale... :wink:
Nie rozegraliśmy 43 zaplanowanych spotkań. To, wg mnie, za dużo.Wiem, że nie wszystkie z nich skończą się walkowerami, ale... :wink:

2. Przypadek Korka: ma on dyspensę od walkowerów, ze względu na gips. Zagra mecze z 1 rundy oraz z rundy rewanżowej po odzyskaniu odpowiedniej sprawności w ręce (byle jeszcze w tym sezonie :lol: ). Koreczku, wracaj do zdrowia! :cmok:

3. Jedynym graczem bez porażki jest Skorupiak :brawo: :!: Wczoraj dość mocno (jak na nas) zaszalał i podobno już buki przyjmują na niego zakłady ;)

4. Trzeba by pomyśleć nad dodatkowym ogrzewaniem naszej salki w okresie zimnym. Wczoraj był dramat (i może stąd moje 'osiągnięcie'? ;) ). Farelki, kozy i nagrzewnice olejowe raczej nie wchodzą w grę, więc rozejrzyjmy się za jakimś tanim i skutecznym rozwiązaniem, bo rewanże zaczynamy pod koniec lutego, a i po drodze pewnie jakiś turniej się w Kuflu urodzi i tak.

5. Wrzucajcie do skarbonki jakieś drobniaki, by z początkiem rundy rewanżowej uiścić dodatkową opłatę (o której na razie zapomniałem) za przygotowanie salki. To będzie około dwudziestaka PLN.

6. Rozpiskę rewanżową roześlę każdemu zawodnikowi, choć będzie to taka sama kolejność meczów z tymi samymi zawodnikami z tym, że mecz rozpoczynała będzie osoba, która w pierwszym meczu rzucała jako druga w pierwszym legu.

7. Niechciane - ale konieczne - walkowery będę przyznawał w dniu 22.02.2013 od godz. 23:58, czyli w przeddzień rozpoczęcia rundy rewanżowej. W związku z tym trudno będzie określić lidera rozgrywek na półmetku do tego czasu. Info takie pojawi się dopiero w sobotę, ok. godz. 16, choć i tak z dużą poprawką ze względu na "przypadek Korka".

8. Wolne wnioski i postulaty wrzucajcie na nasze forum lokalne.

9. Arkusze z meczami zaległymi dostarcza mi - w dowolnej formie, ale przy zachowaniu naszych standardów zapisu - gospodarz meczu zaległego.

Dziękuję za dotychczasową współpracę i życzę sobie i Wam nie gorszej w przyszłości.
Amen
 
 
 
Bronek 



Tarcza: Target Pro Tour
Lotki: Co Stompe Gold 24g + Cosmo
Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 718
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro Lut 06, 2013 11:01 am   

Zaczęło się "uzupełnianie" meczów...
Jak do tej pory rozegrano ich AŻ! pięć, co rzutuje na tabelę, która obecnie wygląda tak:

No i Skorupiak - w dalszym ciągu bez porażki - mocno siedzi na fotelu lidera :brawo:

Mecze te zaś wyglądały tak:


Kujaki z dużą ilością zaległości - weźcie się za grę, bo walkowery tuż-tuż... :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group