|
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp. Zarejestruj się i dyskutuj z nami.
|
Czwartkowe Turnieje w Fux'ie |
Autor |
Wiadomość |
4Fun Club
Dołączył: 29 Lis 2012 Posty: 29 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Sty 03, 2013 6:02 pm Czwartkowe Turnieje w Fux'ie
|
|
|
4Fun Club ul. Sarmacka 9b zaprasza na cykl 12-stu (11 + finał) czwartkowych turniejów 501 d.o. na elektroniku.
Pierwszy turniej już we czwartek 10 stycznia. Start o godz. 19:30 (zapisy do 19:15 w barze lub pod nr tel: 881 669 501- Anka)
Wpisowe 8zł (5zł turniej cotygodniowy, 3zł do puli nagród na turniej główny kończący cykl 12-stu turniejów). Nie ma wrzutów.
Gramy na 2 maszynach (przy większej ilości zawodników tzn. powyżej 16,zaczynamy grę od 301 d.o.)
Nagrody pieniężne:
I miejsce - 50%
II miejsce - 30%
III miejsce - 20 %.
Za turniejowe osiągnięcia (pierwszy max 171 i 180,szybką lotkę do 18,wysokie zapięcie powyżej 100 i zamknięcie czerwonym bulem) lane piwo do odebrania w barze.
Terminarz cyklu 11 turniejów + Finał:
11 Turniejów:
10.01.2013r. , 17.01.2013r. , 24.01.2013r. , 31.01.2013r. , 07.02.2013r. , 14.02.2013(punktowany razy 2). , 21.02.2013r. , 28.02.2013r. , 07.03.2013r(punktowany razy 2), 14.03.2013r. , 21.03.2013r.
Finał - 28.03.2013r (punktowany razy 2) -dla najlepszych nagrody pieniężne, statuetki. |
Ostatnio zmieniony przez 4Fun Club Pon Lip 29, 2013 5:15 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
4Fun Club
Dołączył: 29 Lis 2012 Posty: 29 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Sty 03, 2013 6:03 pm
|
|
|
Ogólne zasady:
Cykl czwartkowych turniejów w „4Fun Club” 501 D.O.
Terminarz cyklu 11 turniejów + Finał:
11 Turniejów:
10.01.2013r. , 17.01.2013r. , 24.01.2013r. , 31.01.2013r. , 07.02.2013r. , 14.02.2013(punktowany razy 2). , 21.02.2013r. , 28.02.2013r. , 07.03.2013r(punktowany razy 2), 14.03.2013r. , 21.03.2013r.
Finał - 28.03.2013r. (punktowany razy 2) -dla najlepszych nagrody pieniężne, statuetki.
Wpisowe 8zł. Bez wrzutów od każdego zawodnika przeznaczamy 3 zł. na turniej główny.
Pojedynczy turniej czwartkowy zaczynamy o godz. 19:30 zapisy do 19:15 również telefonicznie spóźnienie do 15 minut od rozpoczęcia turnieju czyli do 19:45, później przepisujemy na lewą stronę. Gramy na 2 maszynach przy ilości do 16 zawodników 501 D.O. a przy większej ilości graczy zaczynamy pierwszą rundę od 301 D.O.
Pula do wygrania ( 1 miejsce 50 %, 2 miejsce 30 %, 3 miejsce 20% ) oprócz tego za każde pierwsze osiągnięcie typu (pierwszy max 171 i 180,szybką lotkę do 18,wysokie zapięcie powyżej 100 i zamknięcie czerwonym bulem) lane piwo do odebrania w barze.
14 luty turniej walentynkowy specjalny punktowany razy 2 (zgodnie z w/w. terminarzem).
07 marzec turniej na Dzień Kobiet specjalny punktowany razy 2 (zgodnie z w/w. terminarzem).
Turniej finałowy zamykający cykl 501 D.O. punktowany razy 2.
Wpisowe 8 zł. w całości przeznaczone na turniej finałowy.
W turnieju kobiecym mogą zagrać wszystkie kobiety , które rozegrały przynajmniej 1 turniej w danym cyklu (nie więcej niż 16 kobiet).
W turnieju męskim maksymalnie może zagrać 16 zawodników z frekwencją według kolejności powyżej 75 % obecności i w kolejności punktacji. W razie czyjejś rezygnacji mogą zagrać kolejne osoby z mniejszą ilością odbytych turniejów nie mniej niż 50 % obecności i w kolejności punktacji.
Kobiety zaczynają o godz. 19:00 zapisy do 18:45 „40% uzbieranej puli 11 turniejów czwartkowych”.
Mężczyźni zaczynają o godz. 19:30 zapisy do 19:15 „60% uzbieranej puli 11 turniejów czwartkowych”.
Pula do wygrania w turnieju z wpisowego:
Mężczyźni nagrody: 8 zł. razy ilość mężczyzn w tym turnieju: ( 1 miejsce 50 %, 2 miejsce 30 %, 3 miejsce 20% ) oprócz tego za każde pierwsze osiągnięcie typu (pierwszy max 171 i 180,szybką lotkę do 18,wysokie zapięcie powyżej 100 i zamknięcie czerwonym bulem) lane piwo do odebrania w barze.
Kobiety Nagrody: 8zł. razy ilość grających kobiet w tym turnieju: ( 1 miejsce 50 %, 2 miejsce 30 %, 3 miejsce 20% ) oprócz tego za każde pierwsze osiągnięcie typu (pierwszy max 171 i 180,szybką lotkę do 18,wysokie zapięcie powyżej 100 i zamknięcie czerwonym bulem) lane piwo do odebrania w barze.
Po turnieju zsumowanie punktów z 11 turniejów czwartkowych i turnieju finałowego :
Mężczyźni nagrody: ( 1 miejsce 50 % + Puchar, 2 miejsce 30 % + Puchar, 3 miejsce 20% + Puchar )
Kobiety nagrody: ( 1 miejsce 50 % + Puchar, 2 miejsce 30 % + Puchar, 3 miejsce 20% + Puchar )
Punktacje przykładowe wyglądają następująco :
Punktacja turniejów wtorkowych w "4Fun Club":
Do 8 zawodników: miejsce I-14 pkt. , miejsce II-10 pkt. , miejsce III-6 pkt. , miejsce IV-4 pkt. , miejsce V/VI-2pkt. , miejsce VII/VIII-1 pkt.
9-12 zawodników: miejsce I-16 pkt. , miejsce II-12 pkt. , miejsce III-8 pkt. , miejsce IV-6 pkt. , miejsce V/VI-4 pkt. , miejsce VII/VIII-2 pkt. miejsce IX/XII -1 pkt.
13-16 zawodników: miejsce I-18pkt. , miejsce II-14 pkt. , miejsce III-10 pkt. , miejsce IV-8 pkt. , miejsce V/VI-6 pkt. , miejsce VII/VIII-4 pkt. miejsce IX/XII -2 pkt. , miejsce XIII/XVI – 1 pkt.
17-24 zawodników: miejsce I-20 pkt. , miejsce II-16 pkt. , miejsce III-12 pkt. , miejsce IV-10 pkt. , miejsce V/VI-8 pkt. , miejsce VII/VIII-6 pkt. miejsce IX/XII -4 pkt. , miejsce XIII/XVI – 2 pkt. , miejsce XVII/XXIV -1 pkt.
25-32 zawodników: miejsce I-22 pkt. , miejsce II-18 pkt. , miejsce III-14 pkt. , miejsce IV-12 pkt. , miejsce V/VI-10 pkt. , miejsce VII/VIII-8 pkt. miejsce IX/XII -6 pkt. , miejsce XIII/XVI – 4 pkt. , miejsce XVII/XXIV -2 pkt. , miejsce XXV/XXXII- 1 pkt.
33-48 zawodników: miejsce I-24 pkt. , miejsce II-20 pkt. , miejsce III-16 pkt. , miejsce IV-14 pkt. , miejsce V/VI-12 pkt. , miejsce VII/VIII-10 pkt. miejsce IX/XII -8 pkt. , miejsce XIII/XVI – 6 pkt. , miejsce XVII/XXIV -4 pkt. , miejsce XXV/XXXII- 2 pkt. , miejsce XXXIII/XXXXVIII – 1 pkt.
Punktacja turnieju finałowego i specjalnego "4Fun Club":
Do 8 zawodników: miejsce I-28 pkt. , miejsce II-20 pkt. , miejsce III-12 pkt. , miejsce IV-8 pkt. , miejsce V/VI-4pkt. , miejsce VII/VIII-2 pkt.
9-12 zawodników: miejsce I-32 pkt. , miejsce II-24 pkt. , miejsce III-16 pkt. , miejsce IV-12 pkt. , miejsce V/VI-8 pkt. , miejsce
VII/VIII-4 pkt. miejsce IX/XII -2 pkt.
13-16 zawodników: miejsce I-36pkt. , miejsce II-28 pkt. , miejsce III-20 pkt. , miejsce IV-16 pkt. , miejsce V/VI-12 pkt. , miejsce VII/VIII-8 pkt. miejsce IX/XII -4 pkt. , miejsce XIII/XVI – 2 pkt. |
|
|
|
|
4Fun Club
Dołączył: 29 Lis 2012 Posty: 29 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Sty 14, 2013 2:57 pm
|
|
|
Pierwszy turniej za nami wzięło w nim udział 10 osób pierwsze trzy miejsca reszta w generalce.
Miejsce 1 Mirosław Gaczorek (18 pkt.)
Miejsce 2 Tomasz Topa (14pkt.)
Miejsce 3 Anna Halejcio (10 pkt.)
Zapraszamy za tydzień. |
|
|
|
|
4Fun Club
Dołączył: 29 Lis 2012 Posty: 29 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Sty 14, 2013 3:15 pm
|
|
|
|
|
|
|
|
4Fun Club
Dołączył: 29 Lis 2012 Posty: 29 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Sty 21, 2013 9:32 pm
|
|
|
Drugi turniej za nami wzięło w nim udział 12 osób.
1 Jacek Madej (max 171 piwko) (16 pkt.)
2 Iwan Polakow (12 pkt.)
3 Ryszard Janiczek (8 pkt.)
4 Grzegorz Sieradzki (6 pkt.)
5/6 Anna Halejcio, Justyna Sobala (4 pkt.)
7/8 Artur Świątek, Tomasz Topa (2 pkt.)
9/12 Karolina Cygan, Monika Bendzińska, Barbara Gancarczyk, Krzysztof Porąbka (1 pkt.)
Zapraszamy za tydzień. |
|
|
|
|
4Fun Club
Dołączył: 29 Lis 2012 Posty: 29 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Sty 21, 2013 9:42 pm
|
|
|
|
|
|
|
|
4Fun Club
Dołączył: 29 Lis 2012 Posty: 29 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Sty 22, 2013 12:11 pm
|
|
|
Generalka po 2 Turnieju poprawiona.
|
|
|
|
|
4Fun Club
Dołączył: 29 Lis 2012 Posty: 29 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pią Sty 25, 2013 1:24 pm
|
|
|
Trzeci turniej za nami wzięło w nim udział 16 osób.
1 Jacek Madej (17 lotka piwko, wys. zap. 111 bez piwka) (18 pkt.)
2 Paweł Marciniak (14 pkt.)
3 Grzegorz Sieradzki (wys. zap. 115 bez piwka) (10 pkt.)
4 Jacek Kara (8 pkt.)
5/6 Grzegorz Kara, Iwan Polakow (6 pkt.)
7/8 Monika Bendzińska, Tomasz Topa (wys. zap. 113 piwko) (4 pkt.)
9/12 Łukasz Pac, Justyna Sobala, Adrian Ciesielski, Anna Halejcio (2 pkt.)
13/16 Ewelina Kara, Krzysztof Porąbka, Artur Hernoga, Barbara Gancarczyk (1 pkt.)
Zapraszamy za tydzień. |
Ostatnio zmieniony przez 4Fun Club Pią Sty 25, 2013 1:46 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
4Fun Club
Dołączył: 29 Lis 2012 Posty: 29 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pią Sty 25, 2013 1:36 pm
|
|
|
Generalka po 3 Turnieju.
|
|
|
|
|
Viperus
Drużyna: Aleja Róż Dart Team
Tarcza: winmau
Lotki: UNICORN
Dołączył: 05 Lis 2012 Posty: 64 Skąd: NOWA HUTA
|
Wysłany: Wto Sty 29, 2013 10:05 am
|
|
|
|
|
|
|
|
HaDeS
Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012 Posty: 470 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Wto Sty 29, 2013 11:41 am
|
|
|
może na chwilę uda się podjechać bo na 22 do roboty :/ |
|
|
|
|
4Fun Club
Dołączył: 29 Lis 2012 Posty: 29 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Nie Lut 03, 2013 1:42 pm
|
|
|
Wyniki Czwartkowego Turnieju 31.01.2013
1. Madej Jacek
2. Ozzy
3. Mateusz Kura
4. Krzyś Porąbka
5. Konradzik, Grzegorz Kara
7. Radar, Mały
9. Piotr Piekielniak, Topik, Monia Bendzińska,Artur Hernoga
13. Basia, Ania, Iwan, Mazi
17.Ewelina Kara, Rower, Mateusz Jeleń |
|
|
|
|
4Fun Club
Dołączył: 29 Lis 2012 Posty: 29 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Lut 04, 2013 2:47 pm
|
|
|
Generalka po 4 turnieju.
|
|
|
|
|
HaDeS
Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012 Posty: 470 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Wto Lut 05, 2013 7:40 am
|
|
|
sporo luda |
|
|
|
|
4Fun Club
Dołączył: 29 Lis 2012 Posty: 29 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Nie Lut 17, 2013 3:03 pm
|
|
|
Wynik 5 turnieju z 7.02.2013r. wzięło w nim udział 15 osób.
1. Jacek Madej (18 pkt.)
2. Paweł Marciniak (14 pkt.)
3. Maciej Kołacz (10 pkt.)
4. Grzegorz Chmurzyński (8 pkt.)
5/6. Tomasz Topa, Artur Hernoga (6 pkt.)
7/8. Artur Świątek, Anna Halejcio (4 pkt.)
9/12. Justyna Sobala, Iwan Polakow, Adrian Ciesielski, Grzegorz Sieradzki (2 pkt.)
13/15. Karolina Cygan, Monika Bendzińska, Barbara Gancarczyk (1 pkt.)
Wynik 6 turnieju pkt. x 2 z 14.02.2013r. wzięło w nim udział 12 osób.
1. Mateusz Kura (18 lotka piwko) (32 pkt.)
2. Jacek Madej (wys. zap. 119 bez piwka) (24 pkt.)
3. Grzegorz Chmurzyński (16 pkt.)
4. Paweł Marciniak (wys. zap. 109 piwko) (12 pkt.)
5/6. Grzegorz Sieradzki, Tomasz Topa (8 pkt.)
7/8. Justyna Sobala, Krzysztof Porąbka (4 pkt.)
9/12. Barbara Gancarczyk, Anna Halejcio, Artur Świątek, Karolina Cygan (2 pkt.)
Ranking Generalny po 6 turniejach za chwilę. |
|
|
|
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|