DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
WYNIKI DARTFOTO CUP W KIELCACH
Autor Wiadomość
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 39
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5364
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 7:36 pm   WYNIKI DARTFOTO CUP W KIELCACH

Najebane w tych tabelkach co nie miara, ale podjąłem się rozszyfrowania :D ... było ciężko, to co kojarzę, to dodałem :) . Jeśli chcecie wiedzieć szczegółowe dane o sobie w tabeli to priv. do mnie lub do Czarka (ksywa, miejscowość)... powinienem za tą czarną robotę przynajmniej z 50 zł dostać :D ... szkoda że nie widzicie tej tabelki :D :D :D

WYNIKI 1 DARTFOTO CUP - KIELCE:

PANIE:
1. Bugajska Beata (Kielce)
2. Wiśniewska Dagmara (DaGa, Łódź)
3. Taborowska Aga (Kraków)
4. Mąsiorska Madzia (Dziama, Kraków)
5. Domańska Viola (Viola, Łódź)
5. Zwierzyńska Asia (Kielce)
7. Jarzyna Kasia (Łódź)
7. Kloc Justyna (Tarnobrzeg)
9. Chicewicz Kasia (Chica, Kraków)
9. Wójcicka Aga
9. Zachara Ania (Kraków)
9. Seń Viola (Zamość)
13. Dzięciołowska Kasia (Dzięcioł, Łódź)
13. Sipak Kasia
13. Sowa Monika (Kraków)

PANOWIE:
1. Warzecha Krzysiek (Kraków)
2. Kruszewski Dominik (Piniek, Kraków)
3. Pogorzelski Darek (Daro, Kraków)
4. Malina-Malinowski Sylwester (Tarnobrzeg)
5. Wychowaniec Paweł (Kraków)
5. Wnęk Jacek (Wnęku, Kraków)
7. Plenzler Grzegorz (Pendzel76, Łódź)
7. Przepolski Marcin (Przepol, Kraków)
9. Paduch Paweł (Sygnet, Tomaszów Maz.)
9. Czarnecki Tomasz (Muka, Kraków)
9. Grabarczuk Michał (Zamość)
9. Węgliński Darek (Kielce)
13. Hermanowicz Tomek (Kielce)
13. Jędruszczak Jacek (Jędruś, Łódź)
13. Mazur Włodek (Kraków)
13. Rychłowski Witek (Wit, Łódź)
17. Cepa Tomek (Łódź)
17. Wojtek Czeczotka (Corsaro, Kraków)
17. Czarnecki Darek (Tarnobrzeg)
17. Michał Szczepaniak (CzarekMichał, Łódź)
17. Matuła Marek (Kraków)
17. Szaro Mikołaj (Mikołaj, Kraków)
17. Puchowski Leszek (Dartles, Łódź)
17. Tomaszewski Mariusz (Łódź)
25. Szczęśniak Janusz (Abdul, Kraków)
25. Bednarek Daniel (Kielce)
25. Błachut Mirek (Kraków)
25. Dyszewski Grzegorz (Dychu, Kraków)
25. Klimek Piotr
25. Lotkowski Przemek
25. Dziworski Jacek (Wielebniak, Łódź)
25. Ziejewski Wiesiek (Kraków)
33. Cepa Piotr (Pietja, Łódź)
33. Dubanik Łukasz (Tarnobrzeg)
33. Gorlicki Bernard (Tarnobrzeg)
33. Groma Przemek
33. Janicki Łukasz (Janiu, Łódź)
33. Wąsik Andrzej (Jendrek, Kraków)
33. Klimek Robert (Zamość)
33. Kościelniak Jarek (Zamość)
33. Nowak Mariusz (Zamość)
33. Szlesiński Marcin (Pelikan, Tarnobrzeg)
33. Henzel Łukasz (Pendzel, Kraków)
33. Puchowski Piotr (Lestat, Łódź)
33. Ryll Jacek (Rylec, Kraków)
33. Goły Paweł (Smoky, Kraków)
33. Synder Jacek (Kamel :D , Łódź)
33. Szajewski Paweł (Zamość)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group