DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: siwers
Pią Wrz 12, 2014 10:30 am
Cykl PSDK 2013
Autor Wiadomość
geddeon 
st.ogn. rez.



Drużyna: Dartchester Utd. Krk
Tarcza: Bull Advantage II
Lotki: Unicorn - Gripper - 22g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 53
Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 1838
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Mar 11, 2014 10:18 am   

Cytat:
Na wstępie swojej wypowiedzi, chciałbym przeprosić, za to, że tak długo nie odpisywałem, że musiałeś tak długo czekać na odpowiedź i że musiałeś sam ze sobą prowadzić monolog. Przepraszam jeszcze raz! Przepraszam, że nie siedzę na forum 24h/dobę, że nie robię kopi zapasowych każdego pojawiającego się zdania. Przepraszam…

No cóż ....
Powiem szczerze.
Tu nie chodziło o czas tylko o wspólną konsultacje jak teraz z tego wybrnąć i co odpowiedzieć :-)
Dokładnie wiedziałem kiedy odpiszesz i byłem pewny, że nie wczesnej niż po wczorajszym turnieju.......
Jakbyś zauważył to nie prowadziłem monologu. Pisał też Koniu, Bil. Jeszcze nie jestem na tym etapie żeby pisać sam do siebie. Ewentualnie mógłbym założyć sobie drugie konto ale to już nie modne.


Twoja odpowiedź wygląda na jakąś nieudaną pracę zbiorową, strasznie wszystko pomieszane, ale spróbuję się odnieść do kilku wątków.

Cytat:
Piotrku, nikogo nie oceniam, jak to sugerujesz, nie ingeruje w Wasze (przypatrz się na pisownie, bo u Ciebie tego brakuje od samego początku) finanse, nie mam takiego zamiaru, by się dowiadywać, co do grosza, na co pieniądze idą. Tylko, jak to wcześniej napisałem, jako uczestnik cyklu, chyba mam prawo wiedzieć, dlaczego jest tak, a nie inaczej w sprawie wyjazdu do Łodzi.

Proszę powiedz wreszcie chociaż Ty : jak miało być ? kto Ci takich rzeczy naopowiadał ?
gdzie to wyczytałeś ?
Bo widzę że tez piszesz że miało byc inaczej ale zero argumentów kto tak powiedział , i gdzie to jest zapisane ?
Skąd wytrzasnęliście jakieś 60% ?? Dziwne ze wszyscy wiedzą tak szczegółowe załozenia ale nikt nie pamięta kto to ogłosił ....
Po raz kolejny napiszę, nigdzie NIE stwierdziłem, tylko zapytałem, a to jest różnica i to bardzo duża.
Cytat:
Twierdzisz ze z organizowanych przez MSD („pachołki, guru i innych) turniejów całość wpisowego idzie na nagrody… owszem. Część na nagrody turnieju bieżącego, cześć na turniej finałowy.

Z tymi "pachołkami" to trochę mnie przeceniasz. Naprawdę tak gdzieś napisałem ??
Czy tylko chcesz dodać dramaturgii moim wypowiedziom i pokazać jak bardzo jestem okrutny?

Cytat:
Zadam Ci tu teraz pytanie, na które odpowiedz sobie sam. My rozumiemy rozwój darta i promocję poprzez organizowanie turniejów z nagrodami, a Wy jak to rozumiecie?
I tyle w temacie Waszego (zobacz na pisownie : z duzej literki) rozwoju.....
My rozumiemy tak jak mamy w statucie.
Cytat:
Poprzez puszczenie 2 (dwóch) panów w Polskę, którzy wymiotują pod siebie, i leją po pyskach jak małe dzieci to jako przedstawiciele PSDK, bo tak się uczestnikom turnieju przedstawiali? (mogą nie pamiętać, bo byli pijani jak szpoki). Jak takie zachowanie ma się do promocji darta? Jak to świadczy o środowisku krakowskiego darta?

Nikogo nie puszczamy. Sami jadą. Kazdy sam pracuje na swój wizerunek.
A jeśli mowa o tym że upijanie się ma świadczyć o środowisku krakowskiego darta to nie trzeba nigdzie wyjeżdżać. Słyszałem że na GP też były niezłe szopki alkoholowe.
Ale tylko słyszałem więc to mogą być plotki złych ludzi aczkolwiek nie związanych z żadnym ze stowarzyszeń.
Wiec może to nie jest najlepszy argument do dyskusji.

Cytat:
W MSD wszystko samo się robi, wozi, załatwia, samo się składa, pakuje, a kasa ukradkiem płynie do prywatnych kieszeni strumieniem wielkim jak wisła
Cytat:
Cytat:
Po prostu wyjaśnij mi co robi się z nadwyżkami w waszym stowarzyszeniu.
(działamy na tych samych zasadach i regulacjach prawnych)
Cykl MDC w którym też brałeś udział zakładał cztery turnieje
i w każdym zgodnie z umową sponsorską - sponsor zapewnił gwarantowane nagrody.
Skoro uważasz za dziwne "cele statutowe" to pytanie brzmi: jak zagospodarowane zostały pieniądze z wpisowego, które w takim wypadku są taką właśnie nadwyżką ?
A wyliczyć to jest bardzo łatwo....

już spiesze z odpowiedzią:
Skoro „g…o” Cię to obchodzi to żebyś miał czym się podetrzeć, napiszę tak: tarcze, linie, papier, flamastry, elektryka, puchary i.in. m.in. nagrody.

Ale jak to możliwe ?? ? :o
Pytasz co się dzieje lub gdzie "wsysło" nadwyżki a teraz tłumaczysz mi używając mojej odpowiedzi ?
To nie rozumiem, skoro doskonale wiesz jakie są wydatki to była w takim razie jakaś celowa prowokacja z Twojej strony ?? Sądziłes widocznie że u nas to wszystko się samo robi ? :o
Przecież jeszcze dwa dni temu nie wiedziałeś co to są cele statutowe....
No przeczytaj co napisałeś ? i zastanów się nad sensem Twojego wcześniejszego pytania.
Ewidentnie widać że albo znałeś odpowiedź - więc po co pytałeś ??
Albo nie miałeś pojęcia o takich rzeczach i Ci powiedzieli...
To tak jakby małżeństwo kłóciło się o pieniądze :
- gdzie przehulałeś cześć wypłaty ?
- no zapłaciłem rachunki , a ty gdzie masz część swoich pieniędzy ?
- yyyyy...... no..... też płaciłam rachunki....
:D :D
Tak to wygląda. I wybacz ale nie potrafię tym bardziej tego zrozumieć.

Cytat:
Cytat:
Cytat:
Czy Twoja ciekawość ogranicza się tylko do nas czy także dowiadywałeś się może co się dzieje z nadwyżkami z turniejów takich jak np GP
W końcu tam tez grałeś w turniejach - nieprawdaż

nieprawdaż, nie brałem udziału w GP. Organizowała go osoba prywatna wraz z POD – Ty mistrz wywiadu, nie wiesz tego?


To teraz jeszcze bardziej nie rozumiem dlaczego tak bardzo krytykowałeś że zawodnicy Ostrej nie przyszli na turniej GP skoro sam nie byleś....
no powiedz sam czy Ty to robisz dla samego robienia zamieszania czy ktoś Co to zleca ?

Cytat:
Skoro organizatorzy byli tacy, a nie inni i nie grałem tam, to co mnie interesuje co się dzieje z tymi „nadwyżkami”? Zaznaczam, że MSD nie brało udziału w organizacji tego turnieju.

Powaliło mnie ....... czyli interesujesz sie tylko tym co się dzieje z nadwyżkami
TYLKO w turniejach gdzie grałeś parę razy. A szczególnie gdy to jest nasz cykl turniejów.
Taki zupełny przypadek czy raczej uniknięcie odpowiedzi?

Cytat:
Uwierzył by kto, że Ci tak smutno z tego powodu. Sugerowałem w naszych (i nie tylko) rozmowach prywatnych nie raz, by się spotkać i sobie wszystko wyjaśnić, zbywałeś(liście) temat, przecież nie jesteśmy Was godni…

Powiedź mi z kim mamy się spotkać ?
Z Prezesem który wymyśla sobie drugi ranking do FJ!Masters, żeby podzielić środowisko
darterskie (bo można grać tylko w jednym z rankingów) a za chwilę na forum wypowiada się w tym temacie jego mocodawca nazywając nas d...z PSDK i że to my robimy podziały ?
To nie wiadomo z kim w ogóle trzeba rozmawiać ? Bo nie wiadomo kto tym wszystkim steruje...... Sami zresztą już chyba nie wiecie. A co będzie jak się zmieni Wasz zarząd ?


Cytat:
Nie chcę byś odpowiadał, bo po co. Wnioski zachowaj dla siebie. Ty wylałeś swoje złości, ja też częściowo. Ty masz swoje racje i ja. Nie ma sensu(jak to już Ci mówiłem) drzeć kotów, po co.

To jest to. Ja Ci napisze jakąś dziwna argumentacje ale już nie odpowiadaj.....

Cytat:
Mam nadzieję, że będzie okazja do tego, by kiedyś porozmawiać na żywo, a nie przed ekranem i że nie dojdzie już do żadnej nadinterpretacji, ani prowokacji z żadnej ze stron.

Myślę, ze znów pewne osoby nie wytrzymają i znów się sytuacja powtórzy.
Średnio raz na kwartał to się zdarza więc do czerwca mamy spokój.

Cytat:
byłbym zapomniał. By wyeliminować jeszcze jeden temat, chciałbym zaznaczyć, że "guru" nie jest w MSD

:-D a kto jest waszym "guru" ??
A ja myślałem że jako MSD (zwróć uwagę na pisownie) jesteście niezależni .....
Wygląda to jednak na próby odcięcia sie od pewnych wydarzeń i osób.
A to dość ciekawe. Czyżby powrót do normalności ?


PS. Po raz kolejny przekonuje się że już któryś raz robi się jakiś atak na nas a później
udaje się pokrzywdzonych, uciśnionych i prześladowanych.....
I nie dotyczy to tylko tego zdarzenia ale innych wcześniejszych.
To wygląda niestety tak jakbyście dawali d...y a równocześnie krzyczeli, że jesteście gwałceni (przepraszam za porównanie, ale nic bardziej obrazowego nie przyszło mi do głowy)

Mimo wszystko wielki szacunek, że jednak zdecydowałeś się na odpowiedź
po mimo, że jednak nie do końca mnie ona satysfakcjonuje. :-)
 
 
 
Pająk Kraków 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 382
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Mar 11, 2014 8:31 pm   

( do wszystkich) Panowie zabierzcie się do pracy a nie piszcie bzdur i głupot, nie życzę nikomu źle ale pamiętajcie, że po czynach zostaniecie rozpoznani!!!
Jak Wam nie szkoda czasu i energii na bezsensowne kłótnie?!
Pozdrawiam
 
 
piontek 



Drużyna: Nowohucianie
Wiek: 35
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 240
Skąd: NH
Wysłany: Wto Mar 11, 2014 10:41 pm   

Mi się nie kłócimy z nikim tylko bronimy prawdy.
 
 
 
geddeon 
st.ogn. rez.



Drużyna: Dartchester Utd. Krk
Tarcza: Bull Advantage II
Lotki: Unicorn - Gripper - 22g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 53
Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 1838
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Mar 12, 2014 12:16 am   

Jesli chodzi o "rozpoznawanie po czynach" to dokładnie brzmi to tak:
Cytat:
Mt 7,15-23
Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach.Czy zbiera się winogrona z ciernia, albo z ostu figi?
:)

Aż mnie kusi żeby wkleić tutaj fragment pewnej wiadomości, która pokazuje owoce (czyny)
ale daruję to sobie.
 
 
 
HaDeS 



Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 470
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Śro Mar 12, 2014 11:33 am   

Miałem się już nie wypowiadać, no ale widzę że się nie da…

Cytat:
W życiu nie przeczytałem takiego bezproduktywnego posta…NIc nie wnosisz do rozmowy.

Za to Twój post, aż ocieka konkretami. Jeśli nie masz nic do powiedzenia, to oszczędź palcom wysiłku…

Cytat:
Tu nie chodziło o czas tylko o wspólną konsultacje jak teraz z tego wybrnąć i co odpowiedzieć
Dokładnie wiedziałem kiedy odpiszesz i byłem pewny, że nie wczesnej niż po wczorajszym turnieju.......

Zadziwiająca jest Twoja zdolność do przewidywania i zdolność do interpretacji faktów tak, by było „po naszemu”, bo przecież „nasza” racja jest ta jedna jedyna najlepsza…Może powinieneś pomyśleć nad zatrudnieniem się w Kosmicy i wygryzieniem słynnego Macieja z programu? Naprawdę nie dociera do Ciebie to, co wczoraj napisałem? Musisz sobie dopowiedzieć własne historie? Nie wszyscy śledzą forum 24h/doba. Są ważniejsze sprawy niż kopiowanie każdego posta pojawiającego się tutaj. Nie mniej odpowiem, dlatego tak późno odpisałem, bo moja wizyta na forum, uzależniona jest od tzw trójzmianówki, którą wykonuje od kilku lat – niestety, taka praca.
Wracając do tematu, najpierw masz pretensje, że nikt Ci nie odpowiada. Teraz zarzut, że „wspólna konsultacja”. Zastanów się, czego chcesz, czy wyjaśnić wszystko, czy będziesz dalej swoje historie pisał i argumenty drugiej strony interpretował w sposób taki, by pokazać, jacy my jesteśmy wspaniali a oni są do niczego?
„Zbiorowa praca” powiadasz? Z przykrością informuje, że jesteś w błędzie. Wiem, że ciężko jest Ci w to uwierzyć, że są osoby, które coś w głowie mają, a nie tak jak niektórzy ludzie, którzy tam mają tylko sznurek, by uszy im nie odpadły.

Cytat:
Proszę powiedz wreszcie chociaż Ty : jak miało być ? kto Ci takich rzeczy naopowiadał ?
gdzie to wyczytałeś ?
Bo widzę że tez piszesz że miało byc inaczej ale zero argumentów kto tak powiedział , i gdzie to jest zapisane ?
Skąd wytrzasnęliście jakieś 60% Dziwne ze wszyscy wiedzą tak szczegółowe załozenia ale nikt nie pamięta kto to ogłosił ....

Już Ci wczoraj odpowiedziałem.

Cytat:
Nikogo nie puszczamy. Sami jadą. Kazdy sam pracuje na swój wizerunek.

Ci panowie, głównie pracowali na wizerunek PSDK, przy okazji pokazali swoją osobistą klasę i wystawili opinie całemu krakowskiemu środowisku darta.

Cytat:
Słyszałem że na GP też były niezłe szopki alkoholowe.
Ale tylko słyszałem więc to mogą być plotki złych ludzi aczkolwiek nie związanych z żadnym ze stowarzyszeń.
Wiec może to nie jest najlepszy argument do dyskusji.
i w ten oto sposób powstają ploty. Ty tylko słyszałeś, ja i naście osób to osobiście widziało. Pomińmy już ten temat, bo chyba mamy dojść do porozumienia, a nie tworzyć kolejne animozje.
Cytat:
nie rozumiem, skoro doskonale wiesz jakie są wydatki to była w takim razie jakaś celowa prowokacja z Twojej strony

Jakie są cele statutowe i jakie wydatki w MSD doskonale wiem,
Jakie są cele statutowe i jakie wydatki w PSDK już wiem
Cytat:
To teraz jeszcze bardziej nie rozumiem dlaczego tak bardzo krytykowałeś że zawodnicy Ostrej nie przyszli na turniej GP skoro sam nie byleś....
no powiedz sam czy Ty to robisz dla samego robienia zamieszania czy ktoś Co to zleca ?
i znowu jakieś aluzje z Twojej strony. Po co?
Tak, za jedną literę krytyki w Waszą stronę mam płacone 15pln.
Krytykowałem i będę krytykował. Takie moje prawo. Co do mojej (nie)obecności na GP. Nie byłem na GP, nie byłem na wcześniejszym i nie byłem na późniejszych turniejach w tygodniu, z bardzo prostej przyczyny. Choroba. Rozumiem, że te dziesiątki, jak nie setki zawodników, o których wspominał prezes w nagraniu, również z tego powodu nie przyszło?
Cytat:
Powaliło mnie ....... czyli interesujesz sie tylko tym co się dzieje z nadwyżkami
TYLKO w turniejach gdzie grałeś parę razy. A szczególnie gdy to jest nasz cykl turniejów.
Taki zupełny przypadek czy raczej uniknięcie odpowiedzi?
dobrze, że to sam napisałeś, bo by było, że ja zaczepiam. Tak, w szczególności Was sobie upodobałem. Masakra.
Cytat:
Powiedź mi z kim mamy się spotkać ?
Z Prezesem który wymyśla sobie drugi ranking do FJ!Masters, żeby podzielić środowisko
darterskie (bo można grać tylko w jednym z rankingów) a za chwilę na forum wypowiada się w tym temacie jego mocodawca nazywając nas d...z PSDK i że to my robimy podziały ?
To nie wiadomo z kim w ogóle trzeba rozmawiać ? Bo nie wiadomo kto tym wszystkim steruje...... Sami zresztą już chyba nie wiecie. A co będzie jak się zmieni Wasz zarząd ?

Wydaje mi się, że wyraźnie wczoraj napisałem - zarządy i osoby zainteresowane. Może „mocodawca i guru” w jednej osobie by się zjawił, to mógłbyś sobie z nim porozmawiać i wyjaśnić na forum spotkania, albo osobiście to, co na wątrobach Wam leży… No ale po co, tak? Lepiej lewitować w nieporozumieniach. Czemu boisz(cie) się spotkania, jak diabeł świeconej wody i szukacie wymówek by do takiego nie doszło?
Jeśli zaś kiedyś, zmieni się zarząd, to bardzo dobrze, tylko się cieszyć, że są osoby, które chcą działać…
Nie wiem jak u Was, ale w MSD zarząd nie jest przyklejony do stołków.



Wciąż, mam nadzieję, że zdecydujecie się na to spotkanie na którym by się wszystko wyjasniło, parę rzeczy ustaliło, po którym będziemy mogli coś wspólnie wymyślić.


Cytat:
Mi się nie kłócimy z nikim tylko bronimy prawdy.
Najprawdziwszej, jednej i jedynie słusznej prawdy…










No patrz. Najbliższy turniej dopiero w weekend, a tu bez konsultacji i ustalenia odpowiedzi, pojawił się wpis. Dziwne, nie?


Cholerka, teraz będzie, że telefonicznie wszystko ustaliliśmy. ehh
 
 
piontek 



Drużyna: Nowohucianie
Wiek: 35
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 240
Skąd: NH
Wysłany: Śro Mar 12, 2014 12:39 pm   

HaDeS napisał/a:

Tak, za jedną literę krytyki w Waszą stronę mam płacone 15pln.
Krytykowałem i będę krytykował.


Dobrze że to napisałeś. W końcu wszyscy wiedzą po co tyle bezsensownych pierdół piszesz. Pewnie Cie opłaca ten tajemniczy sponsor co zawsze.

Co do ogółu: To samo było na forum hutnika i to samo jest tutaj. Zero sensu "pierdolenie dla pierdolenia".

Cytat:
Cytat:
Nikogo nie puszczamy. Sami jadą. Kazdy sam pracuje na swój wizerunek.

Ci panowie, głównie pracowali na wizerunek PSDK, przy okazji pokazali swoją osobistą klasę i wystawili opinie całemu krakowskiemu środowisku darta.


Na czyj wizerunek pracuje ludzie co zbierają wpisowe od niepełnosprawnych dzieci??
Na czyj wizerunek pracują ludzie zakładający sobie dwa konta na tym forum żeby agitować na MSD?
i tak te pytania można mnożyć.
Wizytówka krakowskiego darta to moim zdaniem rzecz złożona, z ludzi co wchodzą Polsce przez dupę do gardła oraz na tych co działają po prostu nie patrząc na przeszkadzajki (Promują dart).


Cytat:
Jeśli zaś kiedyś, zmieni się zarząd, to bardzo dobrze, tylko się cieszyć, że są osoby, które chcą działać…
Nie wiem jak u Was, ale w MSD zarząd nie jest przyklejony do stołków.

tutaj zarząd nie ma znaczenia bo jest jak pacynka sterowana wiadomo przez kogo.

Stowarzyszenie dla softa, pamiętasz coś takiego? zapytaj prezesa :)
 
 
 
Psofa 



Drużyna: Raut'ersi
Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 354
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Mar 12, 2014 12:56 pm   

HaDeS napisał/a:
Tak, za jedną literę krytyki w Waszą stronę mam płacone 15pln.


Też sobie chętnie dorobię, do kogo się zgłosić?

Bardzo się cieszę, że zrozumiałeś cele statutowe, mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłem. Nie zmienia to jednak faktu, że stwierdzenie "wsysnęło", nawet w formie pytania, wypłynęło od Ciebie. Marne są tłumaczenia, że zasugerowałeś się czyimś wpisem, bo bez sprawdzenia tych informacji oskarżyłeś wiele osób angażujących się w PSDK o nielegalne działania, krzywdząc ich niesłusznie. Z racji zajmowanego stanowiska w stowarzyszeniu reprezentujesz MSD i pracujesz na jego wizerunek. Co więcej, wyżej stwierdziłeś:

HaDeS napisał/a:
i w ten oto sposób powstają ploty. Ty tylko słyszałeś, ja i naście osób to osobiście widziało


a sam robisz co innego?
 
 
Bilu 


Drużyna: SB
Tarcza: Apex Wire Eric Bristow
Lotki: Unicorn 18g
Wiek: 49
Dołączył: 28 Gru 2009
Posty: 53
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Mar 12, 2014 2:14 pm   

piontek napisał/a:
Na czyj wizerunek pracuje ludzie co zbierają wpisowe od niepełnosprawnych dzieci??


W imieniu organizatorów chciałem oficjalnie przeprosić za zaistniałą stuację o której dowiaduje się dopiero z forum. W wyniku wczorajszego zamieszania niestety Sędzia główny zawodów faktycznie pobrał opłatę od chłopców z Dartciuchów. Właśnie jestem po rozmowie z opiekunami chłopaków, tak przykra dla nas sytuacja została już wyjasniona a pieniądze naturalnie wrócą na konto Dartciuchów.

Mateusz teraz Ty plotkujesz...
 
 
geddeon 
st.ogn. rez.



Drużyna: Dartchester Utd. Krk
Tarcza: Bull Advantage II
Lotki: Unicorn - Gripper - 22g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 53
Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 1838
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Mar 12, 2014 2:38 pm   

Cytat:
Z przykrością informuje, że jesteś w błędzie. Wiem, że ciężko jest Ci w to uwierzyć, że są osoby, które coś w głowie mają, a nie tak jak niektórzy ludzie, którzy tam mają tylko sznurek, by uszy im nie odpadły.
Wierzę i ufam że sa takie osoby co maja coś w głowie. ja nie ma sznurka. Zmieniłem na łańcuch żeby mieć pewność że mi te uszy nie odpadną....

Cytat:
Cytat:
Cytat:
Nikogo nie puszczamy. Sami jadą. Kazdy sam pracuje na swój wizerunek.

Ci panowie, głównie pracowali na wizerunek PSDK, przy okazji pokazali swoją osobistą klasę i wystawili opinie całemu krakowskiemu środowisku darta.

Inni za to też pracują bardzo podobnie nie tylko na swój wizerunek, ale i krakowskiego środowiska, ale o nich nie mówmy, bo nie wypada.....

Cytat:
Cytat:
Cytat:
nie rozumiem, skoro doskonale wiesz jakie są wydatki to była w takim razie jakaś celowa prowokacja z Twojej strony

Jakie są cele statutowe i jakie wydatki w MSD doskonale wiem,
Jakie są cele statutowe i jakie wydatki w PSDK już wiem

mam nadzieję ......

Cytat:
Krytykowałem i będę krytykował. Takie moje prawo. Co do mojej (nie)obecności na GP. Nie byłem na GP, nie byłem na wcześniejszym i nie byłem na późniejszych turniejach w tygodniu, z bardzo prostej przyczyny. Choroba. Rozumiem, że te dziesiątki, jak nie setki zawodników, o których wspominał prezes w nagraniu, również z tego powodu nie przyszło?

Super. Tylko krytykuj z sensem. Bo to nie jest jakiś obowiązek, że każdy musi przyjść, bo jest GP. Chyba że tak uważasz. przesłuchaj jeszcze raz nagranie i przestań opowiadać bzdury że jak jest 500 zawodników to wszyscy MUSZĄ przyjść.
To nie jest żaden obowiązek. po za tym jak się dobrze przysłuchasz i spróbujesz zrozumieć to może uda Ci się dostrzec że to nie jest prezes POD tylko PSDK.
I posłuchaj raz jeszcze o czym on mówi. I czy mówi że wszyscy MUSZĄ iść na GP organizowane przez (jak sam stwierdziłeś ) prywatną osobę i spółkę z. o.o.
Nie wiem czemu tak się tego uczepiłeś ? Zrozum chłopie wreszcie że nigdzie nie ma przymusu a Ty tak to drążysz jakby to jakaś zbrodnia była .... Poszli Ci co chcieli (i mam nadzieję że nikt z PSDK się nie opił jak świnia i nie czołgał po ziemi ani nie tańczył krakowiaka, czym mógłby zaszkodzić wizerunkowi całego krakowskiego środowiska darterskiego).
Co Ty chcesz na siłę ludzi zmuszać do uczestnictwa w GP ?
przecież jak się okazało to nawet nie Wy (jako stowarzyszenie) to organizowaliście.
Tylko ograniczyliście się do propagandy i wypisywaliście ilu to darczyńców wspomoże ten turniej co i tak nic z tego dla zawodników nie wynikło......
(Zapewne poszło na cele statutowe- z tym że ja nie zapytam jakie. Ważne że sa zaksięgowane )

co do spotkania
Cytat:
Wydaje mi się, że wyraźnie wczoraj napisałem - zarządy i osoby zainteresowane.


Zapytam wiec jeszcze raz:

Jesli mają sie spotkac zarządy to po penisa 'osoby zainteresowane" ?? ?
Boisz się że nie dacie radę odeprzeć argumentów ?

Cytat:
Może „mocodawca i guru” w jednej osobie by się zjawił, to mógłbyś sobie z nim porozmawiać i wyjaśnić na forum spotkania, albo osobiście to, co na wątrobach Wam leży…

Chwilka, chwilka....
jakoś ten wasz 'mocodawca i guru" nie ma żadnych obiekcji, żeby wypowiadać się na forum w Waszym imieniu (.."są osoby które nie chcą być reprezentowane przez PSDK ale też chciałbym zagrać w finałach FJ!M więc MSD powinno zrobić swój ranking)
nie ma obiekcji na forum publicznym pisać o nas d.... z PSDK.
nie ma obiekcji publicznie na forum zakazywać Wam (podobno) niezależnemu stowarzyszeniu udzielać odpowiedzi .
nie ma obiekcji pisać na forum publicznym że "żałuje ze nie ma monopolu na darta w Krakowie"
Więc nie rozumiem dlaczego teraz mamy się spotykać i dogadywać się w zamkniętym gronie ??
Z czym się mamy dogadać ? Kto komu przeszkadza ?
My do nikogo nic nie mamy. Niech sobie każdy organizuje co chce.
To właśnie My jesteśmy tą drzazgą w dupie, która nie pozwala pewnym osobom usiąść na wszelakich imprezach darterskich w miescie.
Najlepiej jakbyśmy musieli się prosić o koncesje (najlepiej wykupić) na organizacje turniejów.

Cytat:
Czemu boisz(cie) się spotkania, jak diabeł święconej wody i szukacie wymówek by do takiego nie doszło?
Zapytam więc ponownie;
Z kim sie mamy spotkać ?
Z prezesem, który powie prawdę jak sie pomyli ? Który ma odwagę zakładać dodatkowe konta na forum a potem złapany za rękę wymyśla niesamowite brednie ?
Który woli obdzwonić wszystkich dookoła, bo każdemu z osobna łatwiej wcisnąć kit, zamiast napisać prostą i jasną odpowiedź ?
Który jeszcze nie tak dawno miał zupełnie inne poglądy na finanse pewnej organizacji i bardzo mu się to nie podobało a teraz sam zaczął tak mocno to propagować ?
kto się tak naprawdę boi konfrontacji "jak diabeł święconej wody " ?? ?
kto nas straszył sądem ?
Mamy się spotkać z takimi ludźmi i rozmawiać o współpracy ?
I co, osiągniemy kompromis ? - my zaczniemy kłamać a On trochę mniej ?? :roll:
Komu to spotkanie jest potrzebne i po co ??
My nie mamy żadnych problemów. Za to Wam ciągle coś nie pasuje i ciągle musicie coś
zamieszać.... (srednio raz na kwartał)

A może po prostu dajcie sobie spokój z tymi ciągłymi zaczepkami i szukaniem "kwadratowych jaj". Działajcie sobie na swoich zasadach i pozwólcie działać innym na swoich.
Będzie to z pożytkiem dla wszystkich grających. I tak teraz nikt nie może narzekać że jest
mało turniejów softa czy steela. Bo jest w bród.
Jest wybór i dowolność. Nie będzie nigdy przymusu brania udziału w żadnym turnieju i z tym się musicie niestety pogodzić.
 
 
 
piontek 



Drużyna: Nowohucianie
Wiek: 35
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 240
Skąd: NH
Wysłany: Śro Mar 12, 2014 2:53 pm   

Bilu napisał/a:
piontek napisał/a:
Na czyj wizerunek pracuje ludzie co zbierają wpisowe od niepełnosprawnych dzieci??


W imieniu organizatorów chciałem oficjalnie przeprosić za zaistniałą stuację o której dowiaduje się dopiero z forum. W wyniku wczorajszego zamieszania niestety Sędzia główny zawodów faktycznie pobrał opłatę od chłopców z Dartciuchów. Właśnie jestem po rozmowie z opiekunami chłopaków, tak przykra dla nas sytuacja została już wyjasniona a pieniądze naturalnie wrócą na konto Dartciuchów.

Mateusz teraz Ty plotkujesz...


Czy plotką jest że kasa została pobrana i dopiero po wpisie oburzonej z tego powodu Eweliny na tym forum został napisany ten post który zacytowałeś?? Jeżeli to jest plotką i tak nie było to przepraszam. Szkoda że się nie dowiemy co by było gdyby wpis Eweliny się nie pojawił.
 
 
 
andre 



Drużyna: Destroyer/Titan
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: no name :)
Pomógł: 3 razy
Wiek: 37
Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 627
Skąd: Bochnia/Kraków
Wysłany: Śro Mar 12, 2014 2:58 pm   

Czytam posty"jednej" jak i "drugiej" strony i jedyne co mam ochotę zrobić to to..
 
 
 
Ivona 
Wjedzma



Drużyna: R.C.M.
Lotki: Kamikaze boski wiatr nie ma przebacz :P
Dołączyła: 17 Lut 2007
Posty: 239
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Mar 12, 2014 7:09 pm   

Andre niestety racja...

I Panowie powiem Wam.. ze bardzo pracujecie na wizerunek krakowskiego darta w Polsce...
Odechciewa się....

Zamiast współpracować lepiej się obrzucać .. jakie to polskie.

Wasza "ulubiona" Wiedźma.
 
 
geddeon 
st.ogn. rez.



Drużyna: Dartchester Utd. Krk
Tarcza: Bull Advantage II
Lotki: Unicorn - Gripper - 22g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 53
Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 1838
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Mar 12, 2014 8:56 pm   

Cytat:
Zamiast współpracować lepiej się obrzucać .. jakie to polskie.


Spójrzmy na to i innej perspektywy

Ile w Krakowie odbywa cie turniejów ?

Cykl MSD głownie w SportBarze - steel
Cykl w Kociołku - soft
Cykl w Fuxie - soft
Cykl w Dziupli - soft
Cykl PSDK w Kwadracie i innych miejscach - steel
Turnieje SuperLigi POD - steel
Grand Prix POD - steel
Cykl w Bar Bukowina - soft

Liga drużynowa KLD -soft
Liga drużynowa Ostraklasa - steel

(jesli coś pominąłem proszę o poprawienie)

Teraz wystarczy spojrzeć 7 lat wstecz.
Czy było aż tyle możliwości wyboru ?
Czy było aż tyle knajp/barów gdzie odbywały się cykliczne turnieje ?

Więc wniosek jest prosty:
Krakowski Dart ma się bardzo dobrze !! !!!!
Więc nie rozumiem tych częstych nawoływań do współpracy....
Czy taki rozkwit darta był efektem współpracy ? Czy własnych inicjatyw grup przyjaźnie nastawionych do siebie osób, oraz otwartych na takie inicjatywy właścicieli lokali ?
Nie zauważyłem żeby gdzieś dochodziło do jakichkolwiek scysji między grającymi np. w Kociołku i Dziupli :-) A nie sadzę żeby właściciele lokali czy organizatorzy turniejów ze sobą współpracowali ....
Więc co ma dać ta proponowana już kilkukrotnie współpraca ? Co się poprawi ? Co będzie lepsze ?

Powtórzę po raz kolejny : wystarczy po prostu nie szkodzić , i robić swoje.
 
 
 
Psofa 



Drużyna: Raut'ersi
Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 354
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Mar 12, 2014 9:31 pm   

andre napisał/a:
Czytam posty"jednej" jak i "drugiej" strony i jedyne co mam ochotę zrobić to to..
Obrazek


Ciekawe jak będziesz rzucał. Pamięć ręki?
 
 
Reggie 



Drużyna: Destroyer
Tarcza: Bulls Advantage
Lotki: F-22 Raptor
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 415
Skąd: Bochnia
Wysłany: Śro Mar 12, 2014 9:43 pm   

Da radę bo pamięć ręki jest głównym atrybutem dobrego gracza "wielepie"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group