Pierwszy Turniej Steel Darta Augustów 2013 - 8 czerwca 2013 |
Autor |
Wiadomość |
arek1970
Dołączył: 25 Mar 2013 Posty: 13 Skąd: Augustów
|
Wysłany: Wto Kwi 16, 2013 3:39 pm
|
|
|
Panie:
1. Mariola Hawryluk
2. Marlena Bujnowska
3. Bogna Łask
4. Ewa Markiewicz
Panowie:
1. Arkadiusz Hawryluk
2. Robert Żochowski
3. Marek Grabowski
4. Piotr Grochowski
5. Jan Bukłaho
6. Mariusz Rosłaniec
7. Dariusz Niedzwiecki
8. Jacek Bujnowski
9.Grzegorz Czerwiński
10.Czarek Wiśniewski
11.Tomasz Kapla
12.Grzegorz Sentkowski
13.Michał Bendig
14.Krzysztof Bujnowski
15. Hubert Roszkowski
16. Dariusz Wyszko
17. Marcin Łask
18.Jacek Rzepko
19.Grzegorz Haraburda
20. Marcin Pożarowski
21. Konrad Witkowski
22. Adam Milanowski |
|
|
|
|
dziq
Tarcza: unicorn eclipse PRO
Lotki: Gary Anderson 21g
Pomógł: 1 raz Wiek: 55 Dołączył: 16 Kwi 2013 Posty: 57 Skąd: Olsztyn / Barczewo
|
Wysłany: Wto Kwi 16, 2013 9:58 pm
|
|
|
Panie:
1. Mariola Hawryluk
2. Marlena Bujnowska
3. Bogna Łask
4. Ewa Markiewicz
Panowie:
1. Arkadiusz Hawryluk
2. Robert Żochowski
3. Marek Grabowski
4. Piotr Grochowski
5. Jan Bukłaho
6. Mariusz Rosłaniec
7. Dariusz Niedzwiecki
8. Jacek Bujnowski
9.Grzegorz Czerwiński
10.Czarek Wiśniewski
11.Tomasz Kapla
12.Grzegorz Sentkowski
13.Michał Bendig
14.Krzysztof Bujnowski
15. Hubert Roszkowski
16. Dariusz Wyszko
17. Marcin Łask
18.Jacek Rzepko
19.Grzegorz Haraburda
20. Marcin Pożarowski
21. Konrad Witkowski
22. Adam Milanowski
23. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn |
|
|
|
|
Grześ C.
Dołączył: 30 Mar 2013 Posty: 19 Skąd: Augustów
|
Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 8:42 am
|
|
|
Panie:
1. Mariola Hawryluk
2. Marlena Bujnowska
3. Bogna Łask
4. Ewa Markiewicz
Panowie:
1. Arkadiusz Hawryluk
2. Robert Żochowski
3. Marek Grabowski
4. Piotr Grochowski
5. Jan Bukłaho
6. Mariusz Rosłaniec
7. Dariusz Niedzwiecki
8. Jacek Bujnowski
9.Grzegorz Czerwiński
10.Czarek Wiśniewski
11.Tomasz Kapla
12.Grzegorz Sentkowski
13.Michał Bendig
14.Krzysztof Bujnowski
15. Hubert Roszkowski
16. Dariusz Wyszko
17. Marcin Łask
18.Jacek Rzepko
19.Grzegorz Haraburda
20. Marcin Pożarowski
21. Konrad Witkowski
22. Adam Milanowski
23. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
24. Marcin Stankiewicz |
|
|
|
|
mrossi
Tarcza: okrągła
Lotki: 24g
Pomógł: 4 razy Wiek: 52 Dołączył: 18 Gru 2010 Posty: 2724 Skąd: Suwałki
|
Wysłany: Pon Kwi 29, 2013 5:01 pm
|
|
|
Panie:
1. Mariola Hawryluk
2. Asia Sokołowska
3. Bogna Łask
4. Ewa Markiewicz
Panowie:
1. Arkadiusz Hawryluk
2. Robert Żochowski
3. Marek Grabowski
4. Piotr Grochowski
5. Jan Bukłaho
6. Mariusz Rosłaniec
7. Dariusz Niedzwiecki
8. Andrzej Sokołowski
9.Grzegorz Czerwiński
10.Czarek Wiśniewski
11.Tomasz Kapla
12.Grzegorz Sentkowski
13.Michał Bendig
14.Krzysztof Bujnowski
15. Hubert Roszkowski
16. Dariusz Wyszko
17. Marcin Łask
18.Jacek Rzepko
19.Grzegorz Haraburda
20. Marcin Pożarowski
21. Konrad Witkowski
22. Adam Milanowski
23. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
24. Marcin Stankiewicz
25. Jurek Żabicki
26. Andrzej Raszkiewicz
27. Krzysiek Borkowski |
|
|
|
|
Artur
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn - Jamie Caven 25 g
Wiek: 53 Dołączył: 30 Kwi 2013 Posty: 48 Skąd: Kętrzyn
|
Wysłany: Wto Kwi 30, 2013 9:33 am
|
|
|
Panie:
1. Mariola Hawryluk
2. Asia Sokołowska
3. Bogna Łask
4. Ewa Markiewicz
5. Małgorzata Markowska
Panowie:
1. Arkadiusz Hawryluk
2. Robert Żochowski
3. Marek Grabowski
4. Piotr Grochowski
5. Jan Bukłaho
6. Mariusz Rosłaniec
7. Dariusz Niedzwiecki
8. Andrzej Sokołowski
9.Grzegorz Czerwiński
10.Czarek Wiśniewski
11.Tomasz Kapla
12.Grzegorz Sentkowski
13.Michał Bendig
14.Krzysztof Bujnowski
15. Hubert Roszkowski
16. Dariusz Wyszko
17. Marcin Łask
18.Jacek Rzepko
19.Grzegorz Haraburda
20. Marcin Pożarowski
21. Konrad Witkowski
22. Adam Milanowski
23. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
24. Marcin Stankiewicz
25. Jurek Żabicki
26. Andrzej Raszkiewicz
27. Krzysiek Borkowski
28. Artur Markowski |
|
|
|
|
tomthedog
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Gary Anderson 23g
Pomógł: 2 razy Wiek: 47 Dołączył: 30 Lis 2012 Posty: 285 Skąd: Olsztyn
|
Wysłany: Wto Kwi 30, 2013 7:13 pm
|
|
|
Panie:
1. Mariola Hawryluk
2. Asia Sokołowska
3. Bogna Łask
4. Ewa Markiewicz
5. Małgorzata Markowska
Panowie:
1. Arkadiusz Hawryluk
2. Robert Żochowski
3. Marek Grabowski
4. Piotr Grochowski
5. Jan Bukłaho
6. Mariusz Rosłaniec
7. Dariusz Niedzwiecki
8. Andrzej Sokołowski
9.Grzegorz Czerwiński
10.Czarek Wiśniewski
11.Tomasz Kapla
12.Grzegorz Sentkowski
13.Michał Bendig
14.Krzysztof Bujnowski
15. Hubert Roszkowski
16. Dariusz Wyszko
17. Marcin Łask
18.Jacek Rzepko
19.Grzegorz Haraburda
20. Marcin Pożarowski
21. Konrad Witkowski
22. Adam Milanowski
23. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
24. Marcin Stankiewicz
25. Jurek Żabicki
26. Andrzej Raszkiewicz
27. Krzysiek Borkowski
28. Artur Markowski
29. Tomasz Wójcik - Olsztyn
30. Marcin "Malin" Malinowski - Olsztyn |
|
|
|
|
dziq
Tarcza: unicorn eclipse PRO
Lotki: Gary Anderson 21g
Pomógł: 1 raz Wiek: 55 Dołączył: 16 Kwi 2013 Posty: 57 Skąd: Olsztyn / Barczewo
|
Wysłany: Nie Maj 12, 2013 9:34 pm
|
|
|
Panie:
1. Mariola Hawryluk
2. Asia Sokołowska
3. Bogna Łask
4. Ewa Markiewicz
5. Małgorzata Markowska
6. Marta Kempista - Barczewo
Panowie:
1. Arkadiusz Hawryluk
2. Robert Żochowski
3. Marek Grabowski
4. Piotr Grochowski
5. Jan Bukłaho
6. Mariusz Rosłaniec
7. Dariusz Niedzwiecki
8. Andrzej Sokołowski
9.Grzegorz Czerwiński
10.Czarek Wiśniewski
11.Tomasz Kapla
12.Grzegorz Sentkowski
13.Michał Bendig
14.Krzysztof Bujnowski
15. Hubert Roszkowski
16. Dariusz Wyszko
17. Marcin Łask
18.Jacek Rzepko
19.Grzegorz Haraburda
20. Marcin Pożarowski
21. Konrad Witkowski
22. Adam Milanowski
23. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
24. Marcin Stankiewicz
25. Jurek Żabicki
26. Andrzej Raszkiewicz
27. Krzysiek Borkowski
28. Artur Markowski
29. Tomasz Wójcik - Olsztyn
30. Marcin "Malin" Malinowski - Olsztyn |
|
|
|
|
miczman
Tarcza: blade 3
Lotki: mała zbieranina
Wiek: 50 Dołączył: 01 Lis 2011 Posty: 249 Skąd: Augustów
|
Wysłany: Nie Maj 19, 2013 9:26 pm
|
|
|
Panie:
1. Mariola Hawryluk
2. Asia Sokołowska
3. Bogna Łask
4. Ewa Markiewicz
5. Małgorzata Markowska
6. Marta Kempista - Barczewo
Panowie:
1. Arkadiusz Hawryluk
2. Robert Żochowski
3. Marek Grabowski
4. Piotr Grochowski
5. Jan Bukłaho
6. Mariusz Rosłaniec
7. Dariusz Niedzwiecki
8. Andrzej Sokołowski
9.Grzegorz Czerwiński
10.Czarek Wiśniewski
11.Tomasz Kapla
12.Grzegorz Sentkowski
13.Michał Bendig
14.Krzysztof Bujnowski
15. Hubert Roszkowski
16. Dariusz Wyszko
17. Marcin Łask
18.Jacek Rzepko
19.Grzegorz Haraburda
20. Marcin Pożarowski
21. Konrad Witkowski
22. Adam Milanowski
23. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
24. Marcin Stankiewicz
25. Jurek Żabicki
26. Andrzej Raszkiewicz
27. Krzysiek Borkowski
28. Artur Markowski
29. Tomasz Wójcik - Olsztyn
30. Marcin "Malin" Malinowski - Olsztyn
31. Robert Wysocki - Augustów |
|
|
|
|
WiechuLand
Drużyna: brak
Lotki: Unicorn Sigma One 23 gr
Pomógł: 1 raz Wiek: 51 Dołączył: 10 Maj 2004 Posty: 282 Skąd: Warszawka
|
Wysłany: Sob Cze 01, 2013 1:04 am Re: Pierwszy Turniej Steel Darta Augustów 2013 - 8 czerwca
|
|
|
mrossi napisał/a: |
data turnieju: 08 czerwca 2013 (sobota) - start godz. 11.00
miejsce: sala konferencyjna Kompleksu Wypoczynkowo - Konferencyjnego "Nad Nettą" Augustów, ul.Portowa 3 (www.nad-netta.pl)
- wpisowe 10 PLN,
- zapisy graczy 11-12
- gramy 501 do dwóch wygranych legów
- drabinka podwójne KO, czyli gramy do 2 przegranych pojedynków
|
o której ten turniej ma się zacząć? napisałeś, że start o 11:00, a zapisy 11-12 |
|
|
|
|
WiechuLand
Drużyna: brak
Lotki: Unicorn Sigma One 23 gr
Pomógł: 1 raz Wiek: 51 Dołączył: 10 Maj 2004 Posty: 282 Skąd: Warszawka
|
Wysłany: Sob Cze 01, 2013 8:26 pm Re: Pierwszy Turniej Steel Darta Augustów 2013 - 8 czerwca
|
|
|
WiechuLand napisał/a: | mrossi napisał/a: |
data turnieju: 08 czerwca 2013 (sobota) - start godz. 11.00
miejsce: sala konferencyjna Kompleksu Wypoczynkowo - Konferencyjnego "Nad Nettą" Augustów, ul.Portowa 3 (www.nad-netta.pl)
- wpisowe 10 PLN,
- zapisy graczy 11-12
- gramy 501 do dwóch wygranych legów
- drabinka podwójne KO, czyli gramy do 2 przegranych pojedynków
|
o której ten turniej ma się zacząć? napisałeś, że start o 11:00, a zapisy 11-12 |
Ponawiam to samo pytanie |
|
|
|
|
arek1970
Dołączył: 25 Mar 2013 Posty: 13 Skąd: Augustów
|
Wysłany: Nie Cze 02, 2013 1:05 pm
|
|
|
Start o 11.00 - chodzi o to że o tej godzinie zaczynają się zapisy i trwają do godziny 12.00.
O 12.00 kończą się zapisy i rozpoczyna się turniej.
Czy wszystko już jasne?
W razie jak by ktoś chciał uzyskać więcej informacji ( np. pomoc w załatwieniu noclegu itp.) można dzwonić do mnie na nr 534500174
Pozdrawiam
Arek |
|
|
|
|
WiechuLand
Drużyna: brak
Lotki: Unicorn Sigma One 23 gr
Pomógł: 1 raz Wiek: 51 Dołączył: 10 Maj 2004 Posty: 282 Skąd: Warszawka
|
Wysłany: Nie Cze 02, 2013 5:55 pm
|
|
|
dzięki za odpowiedź. czyli jeśli zapisy są do 12:00, to pewnie rozpocznie się 12:30 najwcześniej.
A napisz mi jeszcze proszę Drogi Kolego na ilu tarczach będą rozgrywane pojedynki. |
|
|
|
|
mrossi
Tarcza: okrągła
Lotki: 24g
Pomógł: 4 razy Wiek: 52 Dołączył: 18 Gru 2010 Posty: 2724 Skąd: Suwałki
|
Wysłany: Nie Cze 02, 2013 6:13 pm
|
|
|
Panie:
1. Mariola Hawryluk
2. Asia Sokołowska - Suwałki
3. Bogna Łask
4. Ewa Markiewicz
5. Małgorzata Markowska
6. Marta Kempista - Barczewo
7. Marlena Bujnowska - Suwałki
8. Asia Pieczulis - Suwałki
Panowie:
1. Arkadiusz Hawryluk
2. Robert Żochowski
3. Marek Grabowski
4. Piotr Grochowski
5. Jan Bukłaho
6. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
7. Dariusz Niedzwiecki - Suwałki
8. Andrzej Sokołowski - Suwałki
9.Grzegorz Czerwiński
10.Czarek Wiśniewski
11.Tomasz Kapla
12.Grzegorz Sentkowski
13.Michał Bendig
14.Krzysztof Bujnowski
15. Hubert Roszkowski
16. Dariusz Wyszko
17. Marcin Łask
18.Jacek Rzepko
19.Grzegorz Haraburda
20. Marcin Pożarowski
21. Konrad Witkowski
22. Adam Milanowski
23. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
24. Marcin Stankiewicz
25. Jurek Żabicki - Suwałki
26. Andrzej Raszkiewicz - Suwałki
27. Krzysiek Borkowski - Suwałki
28. Artur Markowski
29. Tomasz Wójcik - Olsztyn
30. Marcin "Malin" Malinowski - Olsztyn
31. Robert Wysocki - Augustów
32. Jacek Bujnowski - Suwałki |
Ostatnio zmieniony przez mrossi Wto Cze 04, 2013 4:15 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
arek1970
Dołączył: 25 Mar 2013 Posty: 13 Skąd: Augustów
|
Wysłany: Nie Cze 02, 2013 6:40 pm
|
|
|
Gra będzie się odbywać na 8 tarczach
Pozdrawiam
Arek |
|
|
|
|
mrossi
Tarcza: okrągła
Lotki: 24g
Pomógł: 4 razy Wiek: 52 Dołączył: 18 Gru 2010 Posty: 2724 Skąd: Suwałki
|
Wysłany: Pon Cze 03, 2013 8:57 pm
|
|
|
Sala prawie gotowa
Podłoga niestety nie drewniana więc kamyczki do ostrzenia mogą się przydać |
|
|
|
|
|