DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
PSDK organizacja rozgrywek MLSD OSTRAKLASA sezon 2013/2014
Autor Wiadomość
Misiek Dart Pro 



Drużyna: Dart Pro: THK
Tarcza: Blade 4
Lotki: Unicorn James Wade 22g
Pomógł: 2 razy
Wiek: 41
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 224
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Maj 14, 2013 10:01 am   

:twisted:
A co mi tam - wolne przebiegi mam, to pokarmię jeszcze trola...
Darter2013 napisał/a:
Faktycznie, jestem jedyną osobą, która przez pomyłkę napisała jakieś słowo z błędem ortograficznym, tragedia normalnie!
Tyle w temacie.
Kolego!
(zwracam się do Ciebie per Kolego, gdyż pewnie się znamy - a właściwie, to Ty wiesz kim ja jestem...)
Szczerze, to zwróciłem uwagę na Twój błąd, tylko i wyłącznie, aby się powyzłośliwiać.
Co do wyrażania SWOJEGO zdania - nie wiadomo czyje ono właściwie jest.
I w tym tkwi problem.
Na 100% darowałbym sobie przytyk o ortografii, gdybym nie uważał Cię za zwykłą rurę bez odwagi i honoru.
Darter2013 napisał/a:
Nie obrażam i nie czepiam się innych, jak co poniektórzy..

A JA TAK!
Darter2013 napisał/a:
Mogę? Mogę i to robię.

JA TEŻ
Darter2013 napisał/a:
Zdanie swoje mam i głośno je wyrażam.
Moim zdaniem takie zachowanie to trolowanie, mącenie i wk**wianie użytkowników forum, a nie wyrażanie jakiejkolwiek opinii.
Poza wszystkim - zachowanie FRAJERSKIE.
Różnica pomiędzy Tobą i "resztą" jest zasadnicza:
INNI SĄ ZNANI Z IMIENIA I NAZWISKA!
 
 
Adi 



Drużyna: DSVN 93
Tarcza: Eclipse HD
Lotki: Michael Smith
Pomógł: 3 razy
Wiek: 37
Dołączył: 25 Sty 2012
Posty: 721
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Maj 14, 2013 10:36 am   

Prędzej czy później wyjdzie kto to :)
 
 
 
Misiek Dart Pro 



Drużyna: Dart Pro: THK
Tarcza: Blade 4
Lotki: Unicorn James Wade 22g
Pomógł: 2 razy
Wiek: 41
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 224
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Maj 14, 2013 12:01 pm   

Adi napisał/a:
Prędzej czy później wyjdzie kto to :)

Gó*no zawsze wypłynie na powierzchnie, tylko żeby wtedy ktoś nie potraktował słów Psofy, jako inspiracji
Psofa napisał/a:
W realu zawsze "w ryj dać mogę dać"
 
 
Darter2013 


Dołączył: 07 Maj 2013
Posty: 22
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Maj 14, 2013 12:28 pm   

Misiek Dart Pro napisał/a:
Adi napisał/a:
Prędzej czy później wyjdzie kto to :)

Gó*no zawsze wypłynie na powierzchnie, tylko żeby wtedy ktoś nie potraktował słów Psofy, jako inspiracji
Psofa napisał/a:
W realu zawsze "w ryj dać mogę dać"


Obydwie wypowiedzi na najwyższym poziomie kultury :cry: . Widzicie Panowie - ja choć nie zgadzam się (niekiedy) z Waszym zdaniem, nie obrażam Was. Wy natomiast jak nie "w ryja dać chcecie" to nazywacie mnie trollem lub gó***. Szkoda czasu na dyskusję, bo prowadzi ona do nikąd.
Pozdrawiam :)
 
 
Psofa 



Drużyna: Raut'ersi
Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 354
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Maj 14, 2013 12:39 pm   

"w ryj dać mogę dać" - cytat/inspiracja z wczoraj oglądanego Dnia Świra, przecież ja jestem oazą spokoju

troll - jak najbardziej trafne stwierdzenie dotyczące konta Darter2013

gówno - metafora, każdy interpretuje jak chce, tak samo jak "przykleiło się gówno do okrętu i krzyczy płyniemy"

Normalnie nie ma się do czego przyczepić :D
 
 
Grucha 



Drużyna: OZD / Innainszość
Tarcza: Blade 4
Lotki: NN 18g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 205
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Maj 14, 2013 12:48 pm   

Fajnie się to czyta jak mi się nudzi w robocie i mam ochotę się pośmiać :D :D
 
 
Koniu 



Drużyna: Titan (kiedyś AGH);D
Tarcza: Winmau
Lotki: takie, że ja pier... ;D
Pomógł: 2 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 192
Skąd: Olkusz
Wysłany: Wto Maj 14, 2013 1:10 pm   

Czyli nie tylko ja mam z tego całkiem niezłą bekę... uffff :twisted:
 
 
 
Misiek Dart Pro 



Drużyna: Dart Pro: THK
Tarcza: Blade 4
Lotki: Unicorn James Wade 22g
Pomógł: 2 razy
Wiek: 41
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 224
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Maj 14, 2013 1:22 pm   

Grucha napisał/a:
Fajnie się to czyta jak mi się nudzi w robocie i mam ochotę się pośmiać :D :D
Co byś się bazardzo nie nudził :)

1. Wymaganie kultury, kiedy samemu nie stosuje się jej podstaw - super!
Na początek - wypada się przedstawić, jeśli już...
Tak czynią kulturalni ludzie.

2. Brak znajomości twórczości Marka Koterskiego - świadectwo obycia i, w mojej opinii, podkreślenie bycia człowiekiem kulturalnym (na którego usilnie pozujesz, Kolego)

3. Niezauważanie metafor, odniesień i całkowity brak dystansu - kolejna kamyczek do ogródka...
...pomijając oczywistą-oczywistość:
CZY GDYBYM MIAST PISAĆ "GÓWNO WYPŁYNIE NA POWIERZCHNIĘ", NAPISAŁ STAROPOLSKIE PORZEKADŁO "WYJDZIE SZYDŁO Z WORA", TO NAZWAŁBYM CIĘ "SZYDŁEM" CZY MOŻE "WOREM"??

Utwierdza mnie to w przekonaniu, że w gim(b)nazjach nie uczą czytać ze zrozumieniem, a w Polsce szerzy się analfabetyzm wtórny :?

Poza tym - fakt, że wziąłeś to tak bardzo do siebie, że nie zauważyłeś logiki zdania i to, że tak bardzo kryjesz się "za komputerem" - powoduje u mnie nieuchronne skojarzenie:
http://babinski.pl/

BTW: Jeśli chciałbym Cię obrazić znalazłbym ciekawsze słowa i napisałbym wprost.
Na dzień dzisiejszy słowa "łajza", "frajer" i "kiep" opisują Cię, w mojej opinii, w 100%

Co do zagadek detektywistycznych tudzież gróźb karalnych - mamy tutaj innych specjalistów 8)

I że ja to muszę tak dobitnie pisać... :|
 
 
geddeon 
st.ogn. rez.



Drużyna: Dartchester Utd. Krk
Tarcza: Bull Advantage II
Lotki: Unicorn - Gripper - 22g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 53
Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 1838
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Maj 14, 2013 8:54 pm   

Darter2013 napisał/a:

Żeby rozwiązać wątpliwości - nie jestem związany ani z PSDK ani z tworem-widmem MSD w żaden sposób. Moje wypowiedzi są tylko moje i mam prawo je wygłaszać!


Darter2013 napisał/a:
........ Mateusz, groźby nie są powodem, dla którego wolę pozostać anonimowy... Nie zdradzając swojego imienia i nazwiska (ochrona danych osobowych 8) ) nie jestem utożsamiany z żadną osobą/drużyną/organizacją/stowarzyszeniem/klubem/samochodem/... :P I tak jest najlepiej, bo występuję jako osoba "niezależna", która na luzie może wyrażać swoje opinie :)


A ja chyba śmiem wątpić, że Darter2013 jest tak krystalicznie niezależną osobą i nie jest taki całkiem niezwiązany z nikim i niczym....

Mam (i nie tylko ja) pewne spostrzeżenia co do tej tajemniczej osoby.

1. Styl pisania i wypowiedzi jak dla mnie (i dla kilku osób) jest bardzo znajomy...
Przypadek ? Być może.....

2. Pomimo zapewnień, że jest "niezależny" z wypowiedzi jasno wynika kogo broni a kogo atakuje .... i za co.....

I teraz trochę technicznych ciekawostek:

3. (jako ze jestem średnio kumaty z tych tematów więc konieczna była konsultacja)
Darter2013 jako jeden z nielicznych do pisania swoich postów korzysta z sieci T-mobile.
Tej sieci (w tym dziale forum) używa nie wiele osób.
Adres IP pana Dartera2013 jest nadawany automatycznie i za każdym razem jest inny.
Każde wylogowanie i zalogowanie do sieci powoduje nadanie innego adresu IP z którego pisane są posty. (przeważnie z tel.kom)
Porównałem IP z innym użytkownikiem.
Co ciekawe też używa tej samej sieci (T-mobile) do pisania swoich postów.
nazwijmy go XXX.
I okazało się w jednym przypadku że pan XXX i Darter2013 pisali w pewnym momencie z tego samego adresu IP. Najprawdopodobniej nastąpiła zmiana nicka bez wylogowania się z sieci.... Błąd.... straszny błąd....
Jak dla mnie to jedna i ta sama osoba.....
Oczywiście mogę się mylić ale szansa, że ten ktoś (XXX) dostał taki sam losowy adres IP jest jak trafienie "6" w totolotka....

4. Nie zdarzyło się żeby Darter2013 i pan XXX byli jednocześnie na forum. ;)
Za to jak pan XXX znika , zaraz pojawia sie Darter2013 .....
Przypadek ? pewnie tak .........

Wg. mnie, moim zdaniem i wyrażając tylko swoje zdanie ;) :D , uważam ze XXX i Darter2013 to jedna i ta sama osoba lub mają wspólny komputer/ telefon/patefon lub coś z czego piszą na forum

Przypominam że takie praktyki na forum są niedozwolone.

Pomijam już sam fakt stosowania takich praktyk jako bardzo śmieszny i wręcz kretyński...
 
 
 
Adi 



Drużyna: DSVN 93
Tarcza: Eclipse HD
Lotki: Michael Smith
Pomógł: 3 razy
Wiek: 37
Dołączył: 25 Sty 2012
Posty: 721
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Maj 14, 2013 9:05 pm   

:o
 
 
 
Darter2013 


Dołączył: 07 Maj 2013
Posty: 22
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Maj 14, 2013 9:14 pm   

Przepraszam , a od kiedy to śledzenie IP użytkowników jest praktyką dozwoloną?Piotrze zaniechaj takiego działania, bo nie życzę sobie, abyś ujawniał komukolwiek moje IP i prowadził śledztwo dot. mojej osoby.
Nie jestem żadnym innym użytkownikiem, pod nikogo się nie podszywam, nie mam kilku kont,tysiąca loginòw i dwòch tysięcy haseł. Jestem sobą, wyrażam swoje zdanie i za nie odpowiadam, ja i tylko ja. I niech tak pozostanie.
Żałuję, że jako użytkownik tego forum , wyraziłem swoje zdanie otwarcie i wbrew wszystkim i wszystkiemu, bo jak widać przypadkowo mogę narobić kłopotów innym, choć podkreślam, że nikt nie wie, kim jestem i niech tak pozostanie. Nie oskarżaj innych, bo oskarżenia są nieprawdziwe i bezpodstawne.
Ostatnio zmieniony przez Darter2013 Wto Maj 14, 2013 9:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
geddeon 
st.ogn. rez.



Drużyna: Dartchester Utd. Krk
Tarcza: Bull Advantage II
Lotki: Unicorn - Gripper - 22g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 53
Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 1838
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Maj 14, 2013 9:28 pm   

:D

A kto Ci powiedział że komukolwiek udostępniam IP ?
Ikonka (IP) służy do sprawdzenia czy nie następuje trollowanie poprzez pisanie
przez tą samą osobę z wielu kont. A to chyba też jest niedozwolone.....

Stwierdziłem, że IP Twoje i XXX po prostu są takie same.
Cytat:
Żałuję, że jako użytkownik tego forum , wyraziłem swoje zdanie otwarcie i wbrew wszystkim i wszystkiemu, bo jak widać przypadkowo mogę narobić kłopotów innym, choć podkreślam, że nikt nie wie, kim jestem i niech tak pozostanie.

Dlaczego taka reakcja skoro pisze bzdury ?
Skąd taka obawa ze zaraz "ktoś" będzie miał kłopoty ? przecież powinieneś to olać skoro to bzdura... :)
a tu nagle taka obawa ? I skąd taka panika ? :boje:
Jako użytkownik forum zacząłeś wymyślać podziały na MSD i PSDK chociaż one nigdy nie istniały i nie istnieją.... Nie wiem po co to robisz i jaki masz w tym cel.
Chyba po to żeby rozwiązywać problemy, które sam wcześniej stworzysz.
Żałujesz, że "przypadkowo możesz narobić komuś kłopotów" ?
Raczej żałujesz, ze dałeś się tak łatwo złapać i sam sobie narobiłeś kłopotów.
Cytat:
Nie oskarżaj innych, bo oskarżenia są nieprawdziwe i bezpodstawne

A kogo ja oskarżam ? I dlaczego bezpodstawnie ?
Po prostu wydaje mi się dalece niestosowne pisanie z dwóch kont w celu .... no właśnie w jakim celu ?

PS. Zaraz po moim wpisie stał się kolejny cud.... :) Ale o tym innym razem.
 
 
 
Misiek Dart Pro 



Drużyna: Dart Pro: THK
Tarcza: Blade 4
Lotki: Unicorn James Wade 22g
Pomógł: 2 razy
Wiek: 41
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 224
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Maj 15, 2013 8:06 am   

 
 
Grucha 



Drużyna: OZD / Innainszość
Tarcza: Blade 4
Lotki: NN 18g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 205
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Maj 15, 2013 8:16 am   

Misiek mistrzostwo świata
 
 
Darter2013 


Dołączył: 07 Maj 2013
Posty: 22
Skąd: Polska
Wysłany: Śro Maj 15, 2013 9:46 am   

Piotrze, nikt na niczym nie dał się złapać, ponieważ po raz kolejny powtarzam Ci, że jestem "pojedynczym użytkownikiem", który nie ma kilku kont i dla ..no właśnie po co? z innego konta pisze wiadomości. Nadużywasz swojej roli jako moderatora forum :) , z tego, co wiem podania numeru IP może żądać policja/ prokuratura na wniosek sądu :D , a tymczasem Ty: - przyznałeś, że "(jako ze jestem średnio kumaty z tych tematów więc konieczna była konsultacja) Darter2013 jako jeden z nielicznych do pisania swoich postów korzysta z sieci T-mobile"; a zatem poprosiłeś kogoś o porównanie mojego numeru IP z IP innego użytkownika, - ujawniłeś, z jakiej sieci korzystam tylko po to, aby w swoich przemyśleniach ograniczyć grono potencjalnych winowajców do grona użytkowników sieci T-Mobile, których jak sam napisałeś "w tym dziala forym używa nie wiele osób". Chyba jako moderator forum powinieneś przestrzegać "tajemnicy telekomunikacyjnej" (choć w ustawie nigdzie wprost napisane nie jest, że dotyczy ona także moderatorów forum :D )?

Po raz kolejny podkreślam, że nie jestem Użytkownikiem, za jakiego mnie uważasz; nie tylko Ty, ale także inni użytkownicy, dla których "Styl pisania i wypowiedzi jak dla mnie (i dla kilku osób) jest bardzo znajomy..".
Ten sam adres IP o niczym nie świadczy. Teoria, że użytkownik XXX i użytkownik XXY nigdy nie byli na forum w tym samym czasie jest kompletnie nie trafiona to raz, a dwa skoro porównywałeś konkretne IP to oznacza, że uważasz, że to konkretny użytkownik posiada dwa konta, a zatem Twoje pytanie "kogo ja oskarżam?" jest pytaniem, które powinieneś sobie sam zadać, a na forum otwarcie napisać kogo podejrzewasz o takie działanie. Bo jakoś mi się nie chce wierzyć, że z moim IP porównywałeś wszystkie IP użytkowników… I nie rozumiem dlaczego największy problem stanowi fakt, kim jestem. Jestem użytkownikiem forum, gram w darta od kilku lat. A dlaczego się nie przedstawiłem, a właściwie przedstawiłam? Dlatego że nie chciałam być kojarzona/utożsamiona/łączona z żadną inną osobą i jej przekonaniami/poglądami/ zdaniem. Bo zaraz podważana byłaby wiarygodność moich słów, a powszechny stałby się osąd, że kogoś bronię, że kogoś wspieram, że komuś pomagam, że stoję po takiej, a nie innej stronie, co nie jest prawdą. Za pośrednictwiem forum przedstawiłam swoje opinie, ktore w największym stopniu skupiły się na odpowiedzi na czepianie się ze strony innych, ale nigdy nie były dla nikogo obraźliwe. Nie jestem i nie będę ani za (nieistniejącym) MSD ani za PSDK, w którego działaniach dostrzegam plusy i minusy. Jak każdy. Tylko, że jak niewielu odważyłam się o tym głośno powiedzieć. Nie pozwolę jednak, by "śledztwo Piotra" było krzywdzące dla kogolowiek, a w szczególności dla Łukasza, który nie wiedział, że ja to ja.
Z pozdrowieniami,
Izabela Kamińska
P.S. Majo_82 vel Łukasz Kamiński vel mój Mąż przepraszam..
P.S.2.Piotrze, chyba wypada przeprosić za bezpodstawne oskarżenia użytkownika XXX korzystającego z sieci T-Mobile ... ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group