24.08 - 25.08.2013 Małopolska Dart Cup |
Autor |
Wiadomość |
HaDeS
Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012 Posty: 470 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Pon Lip 22, 2013 9:54 am 24.08 - 25.08.2013 Małopolska Dart Cup
|
|
|
Pierwszy z czterech steelowych Turniejów Okręgowych Małopolska Dart Cup do rankingu regionalnego POD:
24 sierpnia 2013 – Turniej indywidualny
25 sierpnia 2013 – Turniej deblowy
Wpisowe: 20 pln.
Zapisy od 12:30, start 13:00.
Pula nagród 1000pln oraz nagrody rzeczowe.
Nagrody :
Turniej Singlowy :
I miejsce - 400 zł , II miejsce - 200 zł, III i IV miejsce - 100 zł , V - VIII miejsca - 50 zł
Turniej Kobiecy 100 % wpisowego do podziału 40% 30% oraz 2 x 15% oraz vouchery do Ginger Mini Spa
Turniej Deblowy :
100 % wpisowego do podziału na na trzy pierwsze miejsca ( 50%, 30%, 20% )
System gier: grupy + singiel k.o.
Przy frekwencji minimum 6 Kobiet - osobny turniej Kobiecy
Klub Studencki „Kwadrat” – ul. Skarżyńskiego 1
Pozostałe turnieje cyklu:
Bochnia 19 październik turniej singlowy oraz 20 października turniej deblowy
Gdów 8 luty oraz deble 9 lutego
Kraków 5 kwietnia oraz deble 6 kwietnia
Więcej informacji bliżej ww terminów.
Link do prowizorycznej listy z zapisami:
http://www.dartfoto.com/f...p=145341#145341
Link do filmiku promującego cykl:
http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be
Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany systemu rozgrywania turnieju
w przypadkach dużej ilości grających bądź możliwości technicznych rozgrywania meczu.
Organizatorem cyklu jest Małopolskie Stowarzyszenie Darta
( http://www.facebook.com/p...0275666?fref=ts )
Serdecznie zapraszamy !!!!!!!!
Lista startowa:
Panie :
1. Gabriela Kordek
2. Izabela Kamińska
3. Iwona Kopczyńska
4. Sylwia Ślusarz
5. Agata Fidelus
6. Iwona Petlic-Korta
7. Joanna Galus
8. Magdalena Możdżeń
Panowie:
1. Łukasz Kamiński
2. Łukasz Konieczny
3. Grzegorz Konieczny (nie rodzina )
4. Bastin Jeltema
5. Tomasz Topa
6. Łukasz Morajka
7. Andre C'mon'ka
8. Ryszard Janiczek
9. Andrzej Góra
10. Łukasz Ferenc
11. Krzysztof Galus
12. Artur Świątek
13. Marcin Łach
14. Konrad Matloch
15. Łukasz Gugulski
16. Robert Sysło
17. Mateusz Sawicki
18. Andrzej Luty
19. Krzysztof Kciuk
20. Bartosz Wójcikowski
21. Zbigniew Góra
22. Paweł Cichoń
23. Norbert Palonek
24. Daniel Polkowski
25. Przemysław Bobrowski
26. Konrad Babula
27. Marcin Rzemiński
28. Mateusz Korta
29. Sławomir Trojanowski
30. Mirosław Gaczorek
31. Łukasz Kopania
32. Sebastian Majewski |
Ostatnio zmieniony przez HaDeS Czw Sie 15, 2013 1:11 pm, w całości zmieniany 18 razy |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Lip 22, 2013 10:08 am
|
|
|
Lista startowa:
Panie :
1.
Panowie:
1. Łukasz Kamiński |
|
|
|
|
LVQE
Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 35 Dołączył: 07 Cze 2009 Posty: 82 Skąd: Bochnia/Krk
|
Wysłany: Pon Lip 22, 2013 10:52 am
|
|
|
Lista startowa:
Panie :
1.
Panowie:
1. Łukasz Kamiński
2. Łukasz Konieczny |
|
|
|
|
Koniu
Drużyna: Titan (kiedyś AGH);D
Tarcza: Winmau
Lotki: takie, że ja pier... ;D
Pomógł: 2 razy Wiek: 40 Dołączył: 25 Paź 2008 Posty: 192 Skąd: Olkusz
|
Wysłany: Pon Lip 22, 2013 10:53 am
|
|
|
Lista startowa:
Panie :
1.
Panowie:
1. Łukasz Kamiński
2. Łukasz Konieczny
3. Grzegorz Konieczny (nie rodzina ) |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Lip 22, 2013 10:58 am
|
|
|
Lista startowa:
Panie :
1.
Panowie:
1. Łukasz Kamiński
2. Łukasz Konieczny
3. Grzegorz Konieczny (nie rodzina )
4. Bastin Jeltema
5. Tomasz Topa
6. Łukasz Morajka |
|
|
|
|
andre
Drużyna: Destroyer/Titan
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: no name :)
Pomógł: 3 razy Wiek: 37 Dołączył: 24 Lis 2008 Posty: 627 Skąd: Bochnia/Kraków
|
Wysłany: Pon Lip 22, 2013 3:04 pm
|
|
|
Lista startowa:
Panie :
1.
Panowie:
1. Łukasz Kamiński
2. Łukasz Konieczny
3. Grzegorz Konieczny (nie rodzina )
4. Bastin Jeltema
5. Tomasz Topa
6. Łukasz Morajka
7. Andre C'mon'ka |
|
|
|
|
HaDeS
Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012 Posty: 470 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Pon Lip 22, 2013 3:37 pm
|
|
|
Lista startowa:
Panie :
1.
Panowie:
1. Łukasz Kamiński
2. Łukasz Konieczny
3. Grzegorz Konieczny (nie rodzina )
4. Bastin Jeltema
5. Tomasz Topa
6. Łukasz Morajka
7. Andre C'mon'ka
8. Ryszard Janiczek |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Lip 22, 2013 5:54 pm
|
|
|
Panie :
1. Gabriela Kordek
2. Izabela Kamińska
Panowie:
1. Łukasz Kamiński
2. Łukasz Konieczny
3. Grzegorz Konieczny (nie rodzina )
4. Bastin Jeltema
5. Tomasz Topa
6. Łukasz Morajka
7. Andre C'mon'ka
8. Ryszard Janiczek |
|
|
|
|
wrp jasny
Drużyna: WRP Bochnia
Tarcza: BLADE III
Lotki: Target Precision-Voyager 23g
Wiek: 46 Dołączył: 23 Wrz 2008 Posty: 353 Skąd: Bochnia
|
Wysłany: Pon Lip 22, 2013 8:14 pm
|
|
|
Panie :
1. Gabriela Kordek
2. Izabela Kamińska
Panowie:
1. Łukasz Kamiński
2. Łukasz Konieczny
3. Grzegorz Konieczny (nie rodzina )
4. Bastin Jeltema
5. Tomasz Topa
6. Łukasz Morajka
7. Andre C'mon'ka
8. Ryszard Janiczek
9. Andrzej Góra |
|
|
|
|
greengo44
Drużyna: Melomani,Dart Demons
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Krokodyle 21g
Pomógł: 4 razy Wiek: 44 Dołączył: 29 Wrz 2011 Posty: 2461 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Lip 22, 2013 8:21 pm
|
|
|
Panie :
1. Gabriela Kordek
2. Izabela Kamińska
Panowie:
1. Łukasz Kamiński
2. Łukasz Konieczny
3. Grzegorz Konieczny (nie rodzina )
4. Bastin Jeltema
5. Tomasz Topa
6. Łukasz Morajka
7. Andre C'mon'ka
8. Ryszard Janiczek
9. Andrzej Góra
10. Łukasz Ferenc |
|
|
|
|
Ivona
Wjedzma
Drużyna: R.C.M.
Lotki: Kamikaze boski wiatr nie ma przebacz :P
Dołączyła: 17 Lut 2007 Posty: 239 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Lip 23, 2013 8:00 am
|
|
|
Panie :
1. Gabriela Kordek
2. Izabela Kamińska
3. Iwona Kopczyńska
Panowie:
1. Łukasz Kamiński
2. Łukasz Konieczny
3. Grzegorz Konieczny (nie rodzina )
4. Bastin Jeltema
5. Tomasz Topa
6. Łukasz Morajka
7. Andre C'mon'ka
8. Ryszard Janiczek
9. Andrzej Góra
10. Łukasz Ferenc |
|
|
|
|
dartmaster
VEL GAŁEK
Drużyna: SportBar
Tarcza: Winmau Masters
Lotki: Target Carrera C4 24g
Wiek: 47 Dołączył: 01 Paź 2007 Posty: 1464 Skąd: Gród Kraka
|
Wysłany: Wto Lip 23, 2013 8:02 am
|
|
|
Panie :
1. Gabriela Kordek
2. Izabela Kamińska
3. Iwona Kopczyńska
Panowie:
1. Łukasz Kamiński
2. Łukasz Konieczny
3. Grzegorz Konieczny (nie rodzina )
4. Bastin Jeltema
5. Tomasz Topa
6. Łukasz Morajka
7. Andre C'mon'ka
8. Ryszard Janiczek
9. Andrzej Góra
10. Łukasz Ferenc
11. Krzysztof Galus |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Lip 23, 2013 8:10 am
|
|
|
Panie :
1. Gabriela Kordek
2. Izabela Kamińska
3. Iwona Kopczyńska
Panowie:
1. Łukasz Kamiński
2. Łukasz Konieczny
3. Grzegorz Konieczny (nie rodzina )
4. Bastin Jeltema
5. Tomasz Topa
6. Łukasz Morajka
7. Andre C'mon'ka
8. Ryszard Janiczek
9. Andrzej Góra
10. Łukasz Ferenc
11. Krzysztof Galus
12. Artur Świątek
13. Marcin Łach
14. Konrad Matloch
15. Łukasz Gugulski
16. Robert Sysło
17. Mateusz Sawicki |
|
|
|
|
cyna
Drużyna: Dar(t)ciuchy
Tarcza: Eclipse Pro
Lotki: Stephen Bunting 12g.
Pomógł: 6 razy Dołączył: 15 Sty 2010 Posty: 756 Skąd: świętokrzyskie
|
Wysłany: Wto Lip 23, 2013 11:50 pm
|
|
|
Panie :
1. Gabriela Kordek
2. Izabela Kamińska
3. Iwona Kopczyńska
Panowie:
1. Łukasz Kamiński
2. Łukasz Konieczny
3. Grzegorz Konieczny (nie rodzina )
4. Bastin Jeltema
5. Tomasz Topa
6. Łukasz Morajka
7. Andre C'mon'ka
8. Ryszard Janiczek
9. Andrzej Góra
10. Łukasz Ferenc
11. Krzysztof Galus
12. Artur Świątek
13. Marcin Łach
14. Konrad Matloch
15. Łukasz Gugulski
16. Robert Sysło
17. Mateusz Sawicki
18. Andrzej Luty |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Lip 24, 2013 9:41 am
|
|
|
Panie :
1. Gabriela Kordek
2. Izabela Kamińska
3. Iwona Kopczyńska
4. Sylwia Ślusarz
Panowie:
1. Łukasz Kamiński
2. Łukasz Konieczny
3. Grzegorz Konieczny (nie rodzina )
4. Bastin Jeltema
5. Tomasz Topa
6. Łukasz Morajka
7. Andre C'mon'ka
8. Ryszard Janiczek
9. Andrzej Góra
10. Łukasz Ferenc
11. Krzysztof Galus
12. Artur Świątek
13. Marcin Łach
14. Konrad Matloch
15. Łukasz Gugulski
16. Robert Sysło
17. Mateusz Sawicki
18. Andrzej Luty
19. Krzysztof Kciuk
20. Bartosz Wójcikowski
21. Zbigniew Góra
22. Paweł Cichoń |
|
|
|
|
|