DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Pub Novohucki (Dziupla)
Autor Wiadomość
HaDeS 



Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 474
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Nie Sie 16, 2015 10:52 am   

Wyniki turnieju 29.07.2015 Dziupla:

1. Gaczorek Mirosław
2. Janiczek Ryszard
3. Książek Jakub
4. Czarnecki Tomasz
5/6. Bober Jarosław, Bil Piotr
7/8. Szastak Radosław, Szczęśniak
9/12. Nowaczek Katarzyna, Czarnecka Joanna, Zielińska-Kołacz Ewelina, Górski Mariusz
13/16. Kowalski Piotr, Gugulski Łukasz, Kara Jacek, Rożdżyński Artur
17/20. Seremet Paweł, Klimek Anna, Janiczek Magdalena, Dzięgiel Paweł.

Wybryki:

Szczęśniak 171
Książek 17l
Czarnecki 180, 100
Gaczorek 180, 17l x2, 18l x2, 100, 102, 136,
Szastak 114
Janiczek R. 180, 18l


Wyniki turnieju 5.08.2015 Dziupla:

1. Mirosław Gaczorek
2. Tomasz Czarnecki
3. Roksana Farat
4. Paweł Marciniak
5/6. Katarzyna Nowaczek, Wojciech Prażuch
7/8. Jarosław Bober, Artur Rożdżyński
9/12. Michał Bober, Michał Sosnowski, Kamil Ślęzak, Jacek Kara
13/16. Piotr Rachelski, Paweł Dzięgiel, Maciej Kołacz, Piotr Bil
17/24. Joanna Czarnecka, Franciszek Szporna.



Wyniki turnieju 12.08.2015:

1. Rusek Łukasz
2. Czarnecki Tomasz
3. Kara Jacek
4. Gaczorek Mirosław
5/6. Dzięgiel Paweł, Książek Jakub
7/8. Bober Jarosław, Kowalski Piotr
9/12. Sosnowski Michał, Farat Roksana, Sabała Łukasz, Czarnecka Joanna
13. Rożdżyński Artur

Wybryki:

Gaczorek 180, 18l,
Czarnecki 16l
Kara 17l, 18l, 154
Książek 50
Rusek 171 x2
 
 
HaDeS 



Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 474
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Pią Wrz 11, 2015 6:13 pm   

Wyniki pierwszego turnieju nowego cyklu


Wyniki turnieju 02.09. Pub Novohucki (Dziupla):

1. Książek Jakub
2. Czarnecki Tomasz
3. Prażuch Wojtek
4. Farat Roksana
5/6. Sosnowski Michał, Szastak Radosław
7/8.Kowalski Piotr, Bober Jarosław
9/12. Dzięgiel Paweł, Janiczek Ryszard, Ryczek Grzegorz, Czarnecka Joanna
13/16. Klimek Anna, Rożdżyński Artur, Synowiec Rafał, Ślęzak Kamil


Wybryki:

Szastak 101
Janiczek 16l



Turnieje, co środę*:

1- 02.09 – Start 2x
2- 09.09 - odwołany z powodu remontu
3- 16.09
4- 23.09
5- 30.09
6- 07.10
7- 14.10
8- 21.10
9- 28.10
10- 04.11
11- 11.11
12- 18.11
13- 25.11
14- 02.12
15- 09.12
16- 16.12 – Finał x2



więcej na:

https://www.facebook.com/events/1052317154783639/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group