DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Pub Novohucki (Dziupla)
Autor Wiadomość
HaDeS 



Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 474
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Czw Gru 11, 2014 8:42 am   

Wyniki z 03.12.2014:

1. Bil Piotr
2. Dzięgiel Paweł
3. Szporna Franciszek
4. Celiński Marcin
5/6. Kołacz Maciej, Prażuch Wojtek
7/8. Wicher Anna, Balicki Łukasz
9/12. Bukowiński Marek, Porąbka Krzysztof, Kowalski Piotr, Rożdżyński Artur
13/16. Nowaczek Bartek, Karolczak Katarzyna, Bober Michał, Ryczek Grzegorz.

Wybryki:

Bil 18l, 180
Bukowiński 171
Kołacz 180
 
 
HaDeS 



Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 474
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Czw Gru 11, 2014 8:47 am   

Wyniki z 10.12.1014:

1. Bil Piotr
2. Janiczek Ryszard
3. Prażuch Wojtek
4. Kowalski Piotr
5/6. Szynal Zdzisław, Czarnecki Tomasz
7/8. Karolczak Katarzyna, Synowiec Rafał
9/12. Halejcio Anna, Szporna Franciszek, Sosnowski Michał, Czarnecka Joanna.
13/16. Tokarek Dawid, Wicher Anna, Mika Mateusz, Porąbka Krzysztof
17/20. Ryczek Grzegorz, Dzięgiel Paweł, Nowaczek Bartek, Hulist Włodzimierz.

Wybryki:

Halejcio 171
Bil 180
Janiczek 180
 
 
HaDeS 



Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 474
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Czw Gru 18, 2014 6:52 pm   

Cytat:
Wyniki turnieju finałowego Dziupla 17.12.2014:

1. Janiczek Ryszard
2. Bil Piotr
3. Dzięgiel Paweł
4. Kołacz Maciej
5/6. Sabała Łukasz, Celiński Marcin
7/8. Czarnecki Tomasz, Szporna Franciszek,
9/12. Sosnowski Michał, Prażuch Wojtek, Synowiec Rafał, Porąbka Krzysztof
13/16. Hulist Włodzimierz, Kowalski Piotr, Szastak Radosław, Świątek Artur

Wybryki:
Kowalski 171
Bil 180

Pełne klasyfikacje podane zostaną po świętach. Nie mniej jednak informujemy, że pierwsza trójka tj: Bil, Janiczek, Czarnecki – obroniła swoje pozycje.

W turnieju Pań triumfowała Karolczak Katarzyna, druga była Czarnecka Joanna trzecia Wicher Anna. W generalce: Karolczak, Wicher, Czarnecka.

Następne turnieje dopiero po nowym roku. Początek nowego cyklu 7.01.
 
 
Pająk Kraków 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 382
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Gru 18, 2014 9:20 pm   

No proszę , HaDeS wygrał i wyniki są szybko!!! :P :P :D :D
 
 
HaDeS 



Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 474
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Czw Gru 18, 2014 10:00 pm   

zawsze są szybko :-)
 
 
HaDeS 



Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 474
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Pią Sty 02, 2015 12:07 pm   

Link do wydarzenia na FB



ul. Odmogile 1b , Nowa Huta - Kraków


Do dyspozycji 3 maszyny

Zapisy: 19:00

Start: 19:30

Czekamy 15 minut na spóźnialskich, po tym czasie, automatycznie będą przepisywani na lewą stronę.

Wpisowe: 7 (3 turniej bieżący + 1 bar + 3 finał) Pula finałowa również będzie podzielona. (2/3 puli nagrody, 1/3 „beczka/i” do dyspozycji wszystkich uczestników cyklu)

Prosimy przy zapisach, podawać imię i nazwisko.

Po skończonym meczu prosimy zapisać wynik wraz w wybrykami na "drabince".

Po zakończeniu turnieju "drabinkę" prosimy zostawiać "za barem".

Trzy(3) pierwsze "wybryki" nagradzane piwkiem w barze.

Możliwe wyniki: 2:0, 0:2, 1:2, 2:1. (finał „lewej”, finał „prawej” jak i finał „finał” na dystansie do 3 wygranych legów)

Gramy 501 DO. Przy Liczbie zawodników większej bądź równej 25, runda "zerowa", "pierwsza prawa" i "pierwsza lewa" gramy 301 DO.

Przed rozpoczęciem meczu, każdemu zawodnikowi przysługuje 9 lotek rozgrzewkowych.

Po wywołaniu zawodników do gry, prosimy niezwłocznie udać się do odpowiedniej maszyny, by nie przedłużać turnieju.

Punktacja „tradycyjna” np.: Do 8 zawodników: miejsce I-14 pkt. , miejsce II-10 pkt. , miejsce III-6 pkt. , miejsce IV-4 pkt. , miejsce V/VI-2pkt. , miejsce VII/VIII-1 pkt.

Turnieje co środę.

1 - 01.07 – x2
2 - 01.14
3 - 01.21
4 - 01.28
5 - 02.04
6 - 02.11
7 - 02.18
8 - 02.25 – x2
9 - 03.04
10 - 03.11
11 - 03.18
12 - 03.25
13 - 04.01
14 - 04.08
15 - 04.15
16 - 04.22 – finał x2



By wziąć udział w finale, trzeba uczestniczyć w minimum 8 turniejach.

Finał panów gra 16 zawodników z czołówki rankingu (frekwencja "połowa" +1) oraz wszystkie kobiety. Możliwy udział w finale z listy tzw „rezerwowej”, na którą zawodnicy będą wpisywani najpierw w kolejności wg frekwencji, potem wg punktów/legów.
Końcowa klasyfikacja(wszyscy zawodnicy): punkty -> legi.

Finał punktowany x2, w finale panów pierwsza 4 rozstawiona, w finale pań (min.8 zawodniczek) 2 zawodniczki rozstawione. W przypadku mniejszej ilości zawodniczek, „mini turniej każda z każdą.

Nagrody: - 50%, 30%, 20% - podział nagród na finał 60% dla mężczyzn (pierwsze 3 miejsca), 40% dla kobiet(pierwsze 3 miejsca) + ekstra od baru do puli na finał Dziupla daje 100, promocyjna cena piwa. Puchary/medale/dyplomy nieprzewidziane. Nagrody za indywidualne osiągnięcia (max, szybka lotka, wysoki zamek) nie przewidziane.

Zapraszamy!



Strona "Dart w Dziupli"
 
 
HaDeS 



Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 474
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Sob Sty 03, 2015 3:17 pm   

 
 
Bober 


Drużyna: SportBar
Tarcza: Advantage Trainer
Lotki: RvB 18g,Ted Henkey 23g
Pomógł: 4 razy
Wiek: 42
Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 1793
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Sty 04, 2015 3:53 pm   

47 miejsce???!!! Jestem zdruzgotany swoja postawą :(
 
 
 
HaDeS 



Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 474
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Czw Sty 08, 2015 3:12 pm   

Wyniki z 07.01.2015
 
 
HaDeS 



Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 474
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Pią Sty 16, 2015 1:15 pm   

Wyniki 14.01.2015
 
 
HaDeS 



Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 474
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Nie Sty 25, 2015 5:08 pm   

Wyniki 21.01.2015 - Dziupla


Klasyfikacje
 
 
HaDeS 



Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 474
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Czw Sty 29, 2015 8:47 am   

Wyniki 28.01.2015 Dziupla
 
 
HaDeS 



Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 474
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Pon Lut 16, 2015 7:04 pm   

Wyniki z 11.02.2015 - Dziupla:

1. Gaczorek Mirosław
2. Toboła Patryk
3. Polakow Iwan
4. Sosnowski Michał
5/6. Łagoźny Krzysztof, Czarnecki Tomasz
7/8. Prażuch Wojtek, Szporna Franciszek
9/12. Bil Piotr, Kara Jacek, Dzięgiel Paweł, Porąbka Krzysztof
13/16. Mika Mateusz, Ryczek Grzegorz, Rachelski Piotr, Sikora Rafał
17/24. Nowaczek Bartek, Wicher Anna, Świątek Artur, Sabała Łukasz, Duda Damian, Bober Jarosław, Czarnecka Joanna, Rożdżyński Artur
25/26. Synowiec Rafał, Bukowiński Marek


Wybryki:

Czarnecka 50
Gaczorek 16l, 18lx2, 180
Polakow 107
Toboła 18l, 180, 103, 102





statystyki może będą jutro
 
 
HaDeS 



Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 474
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Nie Lut 22, 2015 7:21 pm   

Wyniki, statystyki generalka po 18.02.2015
 
 
HaDeS 



Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 474
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Pią Lut 27, 2015 2:16 am   

Wyniki 25.02.2015 Dziupla:

1. Gaczorek Mirosław
2. Bil Piotr
3. Czarnecki Tomasz
4. Sabała Łukasz
5/6. Porąbka Krzysztof, Bober Jarosław
7/8. Prażuch Wojtek, Szastak Radosław
9/12. Karolczak Katarzyna, Hulist Włodzimierz, Czarnecka Joanna, Tokarek Dawid
13/16. Nowaczek Bartek, Szporna Franciszek, Synowiec Rafał, Dzięgiel Paweł

Wybryki:

Gaczorek 16l, 17l, 180x3, 110
Bil 171
Porąbka 50
Szastak 50
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group