DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Polska Internetowa Liga Darta
Autor Wiadomość
kalisio 


Tarcza: bulls shark pro
Lotki: carrera 23
Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 14
Skąd: Polska
Wysłany: Sob Wrz 28, 2013 9:50 am   Polska Internetowa Liga Darta

Internetowa Polska Liga Darta Klasycznego

Witam serdecznie wszystkich formowaczów.

Powstał właśnie projekt założenia Internetowej Ligii Darta, istniej taka strona

WebcamDartsAssociation.com |
webcamdarts.com
All you require is your dartboard, darts and a webcam with a microphone. The WDA will provide the rest. Playing a real game of darts against anyone in the world has never been easier and more accessible than it is right now. Our simple sign up process and huge community will have you playin

Gdzie gracze z różnych krajów mogą grać w steel darta jedyne, co jest potrzebne to dobrej, jakości kamerka internetowa
( chodzi o to żeby obraz był naprawdę dobrej, jakości, żeby nikt nie miał wątpliwości, co zostało rzucone), kamerka jest ustawiona w takiej odległości żeby objęła widokiem całą tarcze do tego przeglądarka chrome i konto e-mail gogle, rejestrujemy się i możemy grać poziom od graczy od słabiutkiego do profesional.
Szukamy chętnych graczy którzy mieli by ochotę i czas pograć w weekendy w lidze , na dzień dzisiejszy mamy już 11-12 chętnych a ponieważ startujemy pierwszy raz to na razie limit graczy to 16 zawodników wiec jeżeli chcesz dołączyć to się pośpiesz i napisz do jednego z współorganizatorów on wam wszystko wyjaśni to jego adres w temacie wpiszcie Internetowa Liga olodart79@googlemail.com


Pozdrawiam wszystkich serdecznie :brawo:
Mój nick na stronie webdart – masterlesio :lotka:
Jak wejdziecie dajcie znać.
 
 
kalisio 


Tarcza: bulls shark pro
Lotki: carrera 23
Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 14
Skąd: Polska
Wysłany: Sob Wrz 28, 2013 11:08 am   Re: Polska Internetowa Liga Darta

Zapomniałem dodać zapisy do 20 października a liga rusza 26 paż. w sobotę :lol:

Zachęcam chociaż do spróbowania gry pewnie wielu z was podchodzi do tego jak to można zagrać przez neta dziwne ale zalety , gracie w domu z zawodnikami z całego świata o każdej porze dnia głownie Anglia , USA ,Canada poziom graczy od średniej z każdej gry w granicach 36 punktów do 85 ale to poziom mistrzowski (naprawdę zdarza się nawet w granicach 100 na każdą grę).

Osobiście zacząłem grać w steel darta od maja tego roku wcześniej grałem w softa kilka lat temu potrzebuje kogoś do treningów codziennie .
Mieszkam w małej wiosce i jest problem żeby codziennie z kimś zagrać o stałej porze więc to jest dobra alternatywa.
Oczywiście dostałem też się do realnej ligi poziom dobry ale gramy tylko raz w tygodniu.


Tak więc serdecznie zapraszam wszystkich spróbujcie.

Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group