DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
PORÓWNANIE SUPERLIG 2013/14
Autor Wiadomość
Bronek 



Tarcza: Target Pro Tour
Lotki: Co Stompe Gold 24g + Cosmo
Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 718
Skąd: Szczecin
  Wysłany: Pon Paź 21, 2013 1:47 pm   PORÓWNANIE SUPERLIG 2013/14

Czołem ;)
Właśnie siedzę i kończę bardziej przyjazne dla 'Głównego Kalkulatora Ligowego', nowe arkusze do prowadzenia statystyk dla naszej DartTown.pl Ligi Szczecin. No i przyszło mi do głowy (co rzuciłem w ub. sezonie), że jeżeli byście chcieli - Darterzy Wszechpolscy - to możemy poprowadzić na bieżąco porównanie hmmm... "Potęg lig" lub innych, dających się wyrazić cyferkami, parametrów lig regionalnych. W trakcie i na koniec sezonu mielibyśmy przybliżony obraz tego, do którego regionu podesłać trenerów :P , który region zwyżkuje, gdzie są najwyższe średnie itp., itd. A na koniec sezonu:
- liga najsłabsza (oczywiście, po wspólnym ustaleniu najważniejszego kryterium) funduje lidze najlepszej coś, np. sporo litrów naszego ulubionego napoju darterskiego :wink:
- najlepsza średnia indywidualna z Polski (w kat. K i M) dostaje jakiś gadżet, na który składają się gracze z całego kraju uiszczając np. symboliczne 0,2zł od każdego uczestnika ligi (na chwilę obecną zgłosiło się 450 zawodników all around the Poland),
- najsłabsza średnia indywidualna dostaje zachętę do dalszego treningu w postaci eleganckiego bacika,
- itp...
Jeżeli byłoby zainteresowanie, to udostępnię arkusz i instrukcję obsługi. Niemniej muszę zaznaczyć, że konieczne do prowadzenia tego rodzaju statystyk jest trwałe zapisywanie poszczególnych na kartkach (lub w kompach), bo wartość każdej lotki ma znaczenie, czyli - same markery suchościeralne i tabliczki odpadają.
Rzućcie okiem na tabelki z naszego ub. sezonu np. tutaj i piszcie na maila werdas@poczta.onet.pl
Dodam, że arkusz w tym momencie przewiduje granie meczu na dystansie max. 10 legów i uwzględnia ew. rundy rewanżowe (nie są konieczne do rozgrywania). Jeżeli Wasze ligi mają więcej niż jedną grupę, gracie więcej niż typowe mecz+rewanż, gracie play-offs lub podzieliliście ja na klasy rozgrywek, to też nie ma problemu - wszystko się dorobi ;)
A więcej informacji zawrę w mailu do każdego chętnego.
Pozdrawiam :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group