DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
DART W POZNANIU - CLUB AGAWA
Autor Wiadomość
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1527
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Wrz 25, 2015 9:01 pm   

WYNIKI 17.09.2015 :

01. Robert Każmierczak
02. Michał Dzierżak
03. Wojtek Bruliński
03. Hubert Kochański
05. Maciej Wężyk
05. Darek Wieczorek
05. Tomek Roszyk
05. Ola Boniecka
09. Bartosz Sobczyński
09. Justyna Obara
09. Tomasz Seredyński
09. Jakub Michalski
13. Andrzej Dróżyński
13. Stanisław Nowak
13. Paweł Kasprzycki

OSIĄGNIĘCIA :

180 - Robert Kaźmierczak
180 - Robert Kaźmierczak
180 - Michał Dzierżak
180 - Maciej Wężyk
180 - Andrzej Dróżyński

171 - Tomek Roszyk

HF 108 - Michał Dzierżak

WYNIKI 24.09.2015 :

01. Tytus Kanik
02. Tomek Seredyński
03. Rafał Biernacki
03. Bartek Sobczyński
05. Ola Boniecka
05. Wojtek Bruliński
05. Maciej Wężyk
05. Ryszard Zajączkowski
09. Michał Puchalski
09. Michał Dzierżak
09. Jakub Wiśniewski
09. Andrzej Dróżyński
13. Stasiu Nowak
13. Sebastian Białkowski
13. Darek Wieczorek
13. Jakub Michalski

OSIĄGNIĘCIA :

180 - Tytus Kanik
180 - Tytus Kanik
180 - Maciej Wężyk
180 - Rafał Biernacki
180 - Jakub Wiśniewski

HF 111 - Rafał Biernacki

QF 15 - Tytus Kanik
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1527
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro Paź 07, 2015 8:32 pm   

WYNIKI 2015.10.01 :

01. Kanik Tytus
02. Kochański Hubert
03. Paul Mariusz
03. Seredyński Tomasz
05. Boniecka Aleksandra
05. Bruliński Wojtek
05. Wężyk Maciej
05. Zajączkowski Ryszard
09. Biernacki Rafał
09. Kozłowska Aleksandra
09. Michalski Jakub
09. Tymoszczuk Henryk
13. Obara Justyna
13. Kaźmierczak Robert

OSIĄGNIĘCIA :

QF - 15 Tytus Kanik
QF - 15 Tytus Kanik

ZEBRANE 1820 W 13 TURNIEJACH.

SPONSOR


ZAPRASZAMY NA KOLEJNY TURNIEJ 08.10.2015 GODZ. 20.00
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1527
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro Lis 25, 2015 3:28 pm   

WYNIKI 2015.10.08 :

01. Bartas Sobczyński
02. Tytus Kanik
03. Damian Pałaszewski
03. Wojtek Bruliński
05. Ola Boniecka
05. Rafał Biernacki
05. Ryszard Zajączkowski
05. Michał Dzierżak
09. Maciej Wężyk
09. Tomek Seredyński
09. Justyna Obara
09. Hubert Kochański
13. Darek Wieczorek
13. Jakub Palacz

OSIĄGNIĘCIA :

180 - Tytus Kanik
180 - Tytus Kanik
180 - Michał Dzierżak

QF 120 - Bartek Sobczyński
QF 100 - Wojtek Bruliński
QF 100 - Wojtek Bruliński

WYNIKI 15.10.2015 :

01. Michał Dzierżak
02. Maciej Wężyk
03. Damian Pałaszewski
03. Ola Boniecka
05. Bartek Sobczyński
05. Rafał Biernacki
07. Ryszard Zajączkowski
07. Wojtek Bruliński
09. Jakub Michalski
09. Tomek Roszyk

OSIĄGNIĘCIA :

180 - Damian Pałaszewski
180 - Wojtek Bruliński
180 - Rafał Biernacki

HF 108 - Michał Dzierżak

QF 15 - Wojtek Bruliński

WYNIKI 22.10.2015 :

01. Rafał Biernacki
02. Wojtek Bruliński
03. Ryszard Zajączkowski
03. Hubert Kochański
05. Tomasz Roszyk
05. Jakub Wiśniewski
05. Maciej Wężyk
05. Łukasz Łuczak
09. Piotr Rusiecki
09. Justyna Obara
09. Damian Pałaszewski
09. Andrzej Dróżyński
13. Ewa Kruszyńska

OSIĄGNIĘCIA :

180 - Rafał Biernacki
180 - Wojtek Bruliński
180 - Tomek Roszyk
180 - Hubert Kochański
180 - Hubert Kochański

HF 146 - Hubert Kochański
QF 15 - Hubert Kochański

WYNIKI 29.10.2015 :

01. Tytus Kanik
02. Damian Pałaszewski
03. Tomek Roszyk
03. Wojtek Bruliński
05. Zajączkowski Ryszard
05. Jakub Michalski
05. Michał Dzierżak
05. Jacek Adamczewski
09. Stachu Nowak
09. Mariusz Koszak
09. Renata Zenger
09.Rafał Biernacki
13. Paweł Kasprzycki
13. Tomasz Seredyński

OSIĄGNIĘCIA :

180 - Tytus Kanik
180 - Damian Pałaszewski

HF 118 - Rafał Biernacki

QF 11 - Damian Pałaszewski
QF 15 - Tytus Kanik
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1527
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro Lis 25, 2015 3:34 pm   

WYNIKI 05.11.2015 :

01. Tomek Roszyk
02. Hubert Kochański
03. Damian Pałaszewski
03. Michał Wilczyński
05. Maciej Wężyk
05. Paweł Rosół
07. Ola Boniecka
07. Wojtek Bruliński
09. Ryszard Zajączkowski
09. Justyna Obara

OSIĄGNIĘCIA :

180 - Hubert Kochański

171 - Tomek Roszyk
171 - Tomek Roszyk

HF 110 - Michał Wilczyński

QF 14 - Tomek Roszyk
QF 15 - Tomek Roszyk

WYNIKI 12.11.2105 :

01. Pałaszewski Damian
02. Kochański Hubert
03. Rosół Paweł
03. Roszyk Tomasz
05. Sobczyński Bartosz
05. Kanik Tytus
05. Wężyk Maciej
05. Bruliński Wojtek
09. Siejak Krzysztof
09. Dzierżak Michał
09. Leporowski Zdzisław
09. Wiśniewski Jakub
13. Grypczyński Marek
13. Szymaniak Dominik
13. Boniecka Ola
13. Plewka Maciej
17. Zenger Renata
17. Obara Justyna
17. Tymoszczuk Heniu
17. Michalski Jakub

OSIĄGNIĘCIA :

180 - Michał Dzierżak
180 - Michał Dzierżak
180 - Bartek Sobczyński
180 - Dominik Szymaniak
180 - Damian Pałaszewski

171 - Hubert Kochański
171 - Tomek Roszyk

HF 116 - Tomek Roszyk
HF 110 - Marek Grypczyński

QF 14 - Tytus Kanik

WYNIKI 19.11.2015 :

01. Damian Pałaszewski
02. Maciej Wężyk
03. Piotr Muzyka
03. Wojtek Bruliński
05. Robert KaźmierczaK
05. Henryk Tymoszczuk
07. Karol Popiół
07. Ola Boniecka
09. Paweł Kasprzycki
09. Ewa Kruszyńska
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1527
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro Gru 16, 2015 1:59 pm   

ZAPRASZAMY 2015.12.17 NA CZWARTKOWY TURNIEJ "PRZEBUDZENIE MOCY'
DO WYGRANIA ZESTAWY DVD Z "GWIEZDNYCH WOJEN"




PIERWSZE MIEJSCE ZESTAW DVD (OD 1 DO 6)

DO ROZLOSOWANIA WŚRÓD UCZESTNIKÓW BĘDĄCYCH NA FINALE TURNIEJU PEŁEN ZESTAW DVD Z GWIEZDYCH WOJEN (OD 1 DO 6).

SERDECZNIE ZAPRASZAM NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI :smt001
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1527
Skąd: Poznań
  Wysłany: Śro Sty 06, 2016 10:09 pm   

ZAPRASZAMY NA PIERWSZY W NOWYM ROKU 2016 TURNIEJ DARTA STALOWEGO W AGAWIE
07.01.2016 GODZ. 20.00


ZAPRASZAMY NA WSPÓLNE OGLĄDANIE MŚ BDO 2016.
 
 
songolooz 



Tarcza: Unicorn Eclipse
Lotki: Targetl POWER 8ZERO 21g
Dołączył: 26 Lis 2012
Posty: 112
Skąd: Plewiska
Wysłany: Wto Kwi 12, 2016 4:46 pm   

Witam.
Już 2 rok mija odkąd miałem przyjemność być na otwartym turnieju czy one jeszcze są organizowane?
 
 
 
patryk 


Drużyna: Partner Poznań
Tarcza: nie ma
Lotki: barówki
Wiek: 28
Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 393
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Śro Kwi 13, 2016 8:37 am   

Witam. Wszystkie wyniki są tutaj : http://dartbook.pl/s_turnieje.php

Dla przypomnienia turnieje steela są w każdy czwartek ( nie jak wcześnie we wtorek )

Pozdrawiam
 
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1527
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Wrz 05, 2016 11:51 pm   

ZAPRASZAMY NA CYKL TURNIEJÓW " PRAGA 2016 "

Gramy 10 turniejów najlepsza szóstka z rankingu kwalifikuje się do wyjazdu 18.11.16 - 20.11.16 PRAGA CZECH OPEN
(opłacone miejsce w pokoju oraz wpisowe w TURNIEJU CZECH OPEN 2016)

WPISOWE NA TURNIEJ 15 PLN.


Wyniki i rankingi na forum DLD

TERMINARZ :

08.09.2016
15.09.2016
22.09.2016
29.09.2016
06.10.2016
13.10.2016
20.10.2016
27.10.2016
03.11.2016
10.11.2016

SPONSOR :

 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1527
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Wrz 13, 2016 12:57 pm   

WYNIKI 08.09.2016

01. Wojtek Bruliński
02. Tomek Jędrzejewski
03. Bartek Skupień
03. Jakub Michalski
05. Daniel Hoffa
05. Bartosz Sobczyński
05. Łukasz Łuczak
05. Mariusz Koszak
09. Michał Dzierżak
09. Patryk Owsian
09. Tomasz Gorączniak
09. Marta Kop
13. Ola Boniecka
13. Piotr Pankowski
13. Paweł Rosół
13. Maciej Kop
17. Ewa Kruszyńska
17. Rafał Biernacki
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1527
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Paź 03, 2016 10:42 pm   

WYNIKI Z 15.09.2016

01. Wojtek Bruliński
02. Piotr Pankowski
03. Bartosz Sobczyński
03. Bartek Skupień
05. Paweł Rosół
05. Ewa Kruszyńska
05. Aleksander Dziedzic
05. Łukasz Kębłowski
09. Olka Boniecka
09. Tomek Jędrzejewski
09. Daniel Hoffa
09. Marta Kop
13. Piotr Kuśnierczak
13. Tymek Sobczak

Wyniki Z 22.09.2016

01. Tytus Kanik
02. Łukasz Łuczak
03. Wojtek Bruliński
03. Piotr Pankowski
05. Rafał Biernacki
05. Daniel Hoffa
05. Bartosz Skupień
05. Bartosz Sobczyński
09. Wojciech Ziółkowski
09. Piotr Marcisz
09. Piotr Kuśnierczak
09. Ewa Kruszyńska
13. Jakub Michalski
13. Marta Kop
13. Tomasz Gorączniak
13. Ola Boniecka

Wyniki Z 29.09.2016

01. Bartosz Skupień
02. Tytus Kanik
03. Maciej Mazur
03. Michał Dzierżak
05. Piotr Pankowski
05. Daniel Hoffa
05. Paweł Rosół
05. Bartosz Sobczyński
09. Olka Boniecka
09. Tomasz Jędrzejewski
09. Karolina Samulska
09. Robert Kwieciak
13. Piotr Marcisz
13. Marta Kop
13. Heniu Tymoszczuk
13. Jarosław Dorszyk
Ostatnio zmieniony przez RZUF Czw Paź 13, 2016 5:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1527
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Paź 13, 2016 5:13 pm   

WYNIKI Z 06.10.2016

01. Tytus Kanik
02. Łukasz Łuczak
03. Bartek Skupień
03. Bartas Sobczyński
05. Tomek Jędrzejewski
05. Rafał Biernacki
05. Damian Pałaszewski
05. Piotr Pankowski
09. Henryk Galubiński
09. Wojtek Bruliński
09. Wojtek Ziółkowski
09. Ola Boniecka
13. Paweł Kubiak
13. Daniel Hoffa
13. Michał Dzierżak
13. Paweł Rosół
17. Marta Kop

OSIĄGNIĘCIA :

180 - Tytus Kanik
180 - Bartek Skupień
180 - Paweł Kubiak

HF 113 - Bartas Sobczyński
HF 111 - Tytus Kanik

QF 14 - Łukasz Łuczak
QF 15 - Tytus Kanik
QF 15 - Tytus Kanik
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1527
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Paź 13, 2016 5:20 pm   

ZAPRASZAMY NA TURNIEJ STEELDARTA Z CYKLU " PRAGA 2016 "
CLUB AGAWA POZNAŃ 13.10.2016 GODZ. 20.00
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1527
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Lis 08, 2016 4:46 pm   

WYNIKI 13.10.2016

01. Łukasz Łuczak
02. Bartek Skupień
03. Tytus Kanik
03. Damian Pałaszewski
05. Wojciech Bruliński
05. Wojciech Ziółkowski
05. Michał Dzierżak
05. Bartosz Sobczyński
09. Ola Boniecka
09. Tomek Jędrzejewski
09. Maciej Mazur
09. Daniel Hoffa
13. Rafał Kuczyk
13. Paweł Rosół
13. Jakub Michalski
13. Piotr Kuśnierczak
17. Ewa Kruszyńska
17. Robert Orliński
17. Tymek Sobczak
17. Tomasz Gorączniak
21. Paweł Kubiak
21. Henryk Galubiński

WYNIKI 20.10.2016

01. Damian Pałaszewski
02. Kanik Tytus
03. Bartek Skupień
03. Łukasz Łuczak
05. Piotr Pankowski
05. Ola Boniecka
05. Michał Dzierżak
05. Sobczyński Bartosz
09. Tomasz Jędrzejewski
09. Ewa Kruszyńska
09. Bruliński Wojciech
09. Wojtek Ziółkowski
13. Henryk Galubiński
13. Marta Kop

WYNIKI 27.10.2016

01. Kanik Tytus
02. Łuczak Łukasz
03. Marcisz Piotr
03. Pałaszewski Damian
05. Pankowski Piotr
05. Sobczyński Bartek
05. Skupień Bartek
05. Ziółkowski Wojtek
09. Michalski Jakub
09. Hoffa Daniel
09. Rosół Paweł
09. Jędrzejewski Tomek
13. Bruliński Wojtek
13. Dzierżak Michał
13. Boniecka Ola
13. Kruszyńska Ewa
17. Galubiński Henryk
17. Roszyk Tomek
17. Smolarek Bartek

WYNIKI 03.11.2016

01. Daniel Hoffa
02. Maciej Mazur
03. Piotr Marcisz
03. Bartek Skupień
05. Maciej Plewka
05. Wojtek Ziółkowski
05. Olka Boniecka
05. Tomek Jędrzejewski
09. Paweł Rosół
09. Marta Kop
09. Piotr Pankowski
09. Aleksander Dziedzic
13. Henryk Galubiński
13. Tomek Wiśniewski
13. Paulina Świergiel
13. Emilia Mysiak
17. Paweł Kasprzycki
17. Tytus Kanik
17. Agnieszka Gruszka
17. Jarek Dorszyk
21. Damian Mysiak
21. Krystian Gruszka
 
 
gb 



Wiek: 37
Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 1062
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw Lut 02, 2017 11:16 am   

Mam pytanie - czy nadal w czwartki rozgrywane są jakieś mniejsze lub większe turnieje?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group