DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
KLD - OGŁOSZENIA
Autor Wiadomość
Grzesiek 



Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy
Wiek: 44
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 690
Skąd: Kraków
  Wysłany: Śro Sty 01, 2014 8:59 pm   KLD - OGŁOSZENIA

Cytat:
Decyzja Komisji Regulaminowej w sprawie meczu DETOX-TEAM - 32 KEG

Z powodu nierozegrania meczu 4 kolejki pomiędzy drużynami DETOX-TEAM i 32KEG oraz SFAŁSZOWANIA PROTOKOŁU MECZOWEGO Komisja Regulaminowa podjęła następujące decyzje:
- Drużyny DETOX-TEAM oraz 32KEG zostają WYKLUCZONE z rozgrywek II ligi.
- Wszystkie rozegrane mecze drużyn DETOX-TEAM i 32KEG zostają ANULOWANE.
- Wykluczone drużyny mogą zgrać w tym sezonie w III lidze startując z -6 punktami.
- Kapitanowie; Bogdan Murzyni - DETOX-TEAM oraz Iwan Polakow - 32KEG zostają wykluczeni z rozgrywek KLD do końca sezonu 2013/2014 oraz mają zakaz pełnienia funkcji Kapitana Drużyny na okres 2 lat.

SG
Grzegorz Kraska
 
 
DETOX-TEAM 


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Sty 17, 2014 7:40 am   

Pan Łukasz Kamiński
Prezes Małopolskiego Stowarzyszenia Darta

Komisja Regulaminowa Krakowskiej Ligi Darta


Oświadczenie
W związku z Decyzją Komisji Regulaminowej w sprawie meczu DETOX TEAM - 32 KEG o wykluczeniu naszych drużyn z rozgrywek KLD w sezonie 2013/2014 oświadczamy co następuje:

Przyznajemy, że podczas meczu został błędnie rozpisany protokół. Po mimo tego, że Komisja nakazała ponowne rozegranie meczu, wysłaliśmy po raz drugi poprawiony już protokół z rozegranego meczu wg. obowiązujących standardów. Fakt ten został jednak uznany jako sfałszowanie protokołu meczowego.
Bardzo ubolewamy, że wiadomość o usunięciu nas z rozgrywek KLD dostaliśmy tylko poprzez wiadomość sms.
Nikt nie pofatygował się poinformować nas chociażby poprzez krótką rozmowę telefoniczną lub przynajmniej zapytać nas o uzasadnienie przesłania poprawionego protokołu nie mówiąc już o rozmowie z naszymi przedstawicielami w cztery oczy.

Świadomi naszego zaniedbania i winy przyjmujemy decyzję Komisji o wykluczeniu nas z rozgrywek KLD w obecnym sezonie chociaż uważamy, że kara nałożona na nas przez Komisję Regulaminową jest zbyt surowa.

W związku z powyższym informujemy, że nie jesteśmy zainteresowani startem w nowo tworzonej III lidze z dorobkiem -6 pkt ponieważ to już na wstępie minimalizuje a nawet całkowicie wyklucza nasze szanse w rywalizacji o powrót do obecnej klasy rozgrywek.

Pragniemy również zwrócić uwagę, że Regulamin rozgrywek nie zawiera żadnego zapisu o przepadku poniesionych kosztów (opłat meczowych oraz wpisowego) a skoro zostaliśmy wykluczeni z rozgrywek i nałożone zostały na nas dodatkowe kary na długo przed końcem pierwszej rundy żądamy natychmiastowego zwrócenia nam wszystkich wniesionych przez nas opłat.

W przypadku odmowy nam zwrotów tych kosztów, prosimy o pisemne uzasadnienie takiej decyzji łącznie z podpisami osób wydających taką decyzję w celu podjęcia dalszych działań.

Kapitan DETOX-TEAM
Kapitan 32 KEG
 
 
dartmaster 
VEL GAŁEK


Drużyna: SportBar
Tarcza: Winmau Masters
Lotki: Target Carrera C4 24g
Wiek: 47
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 1464
Skąd: Gród Kraka
Wysłany: Pią Sty 17, 2014 10:00 am   

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2:
 
 
 
Grzesiek 



Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy
Wiek: 44
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 690
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Sty 18, 2014 9:18 am   

DETOX-TEAM napisał/a:
Pan Łukasz Kamiński
Prezes Małopolskiego Stowarzyszenia Darta

Komisja Regulaminowa Krakowskiej Ligi Darta


Oświadczenie
W związku z Decyzją Komisji Regulaminowej w sprawie meczu DETOX TEAM - 32 KEG o wykluczeniu naszych drużyn z rozgrywek KLD w sezonie 2013/2014 oświadczamy co następuje:

Przyznajemy, że podczas meczu został błędnie rozpisany protokół. Po mimo tego, że Komisja nakazała ponowne rozegranie meczu, wysłaliśmy po raz drugi poprawiony już protokół z rozegranego meczu wg. obowiązujących standardów. Fakt ten został jednak uznany jako sfałszowanie protokołu meczowego.
Bardzo ubolewamy, że wiadomość o usunięciu nas z rozgrywek KLD dostaliśmy tylko poprzez wiadomość sms.
Nikt nie pofatygował się poinformować nas chociażby poprzez krótką rozmowę telefoniczną lub przynajmniej zapytać nas o uzasadnienie przesłania poprawionego protokołu nie mówiąc już o rozmowie z naszymi przedstawicielami w cztery oczy.

Świadomi naszego zaniedbania i winy przyjmujemy decyzję Komisji o wykluczeniu nas z rozgrywek KLD w obecnym sezonie chociaż uważamy, że kara nałożona na nas przez Komisję Regulaminową jest zbyt surowa.

W związku z powyższym informujemy, że nie jesteśmy zainteresowani startem w nowo tworzonej III lidze z dorobkiem -6 pkt ponieważ to już na wstępie minimalizuje a nawet całkowicie wyklucza nasze szanse w rywalizacji o powrót do obecnej klasy rozgrywek.

Pragniemy również zwrócić uwagę, że Regulamin rozgrywek nie zawiera żadnego zapisu o przepadku poniesionych kosztów (opłat meczowych oraz wpisowego) a skoro zostaliśmy wykluczeni z rozgrywek i nałożone zostały na nas dodatkowe kary na długo przed końcem pierwszej rundy żądamy natychmiastowego zwrócenia nam wszystkich wniesionych przez nas opłat.

W przypadku odmowy nam zwrotów tych kosztów, prosimy o pisemne uzasadnienie takiej decyzji łącznie z podpisami osób wydających taką decyzję w celu podjęcia dalszych działań.

Kapitan DETOX-TEAM
Kapitan 32 KEG




Przyznam, że byłem szczerze zdumiony czytając wczoraj rano ten post i gdybyście mi nie potwierdzili telefoniczne, że post jest Waszego autorstwa uznałbym to za marną prowokację.
Pozwolę sobie przedstawić okoliczności całej sytuacji:
22 listopada rozegrany został mecz pomiędzy DETOX-TEAM i 32 KEG. Ponieważ porządek rozgrywania poszczególnych pojedynków nie został zachowany i z całego meczu tylko cztery pierwsze gry singlowe zostały rozegrane prawidłowo Komisja Regulaminowa nakazała rozegrać spotkanie jeszcze raz.
Poprosiłem Iwana Polakowa o informację na temat terminu rozgrywania powtórzonego meczu ponieważ chciałem być tam w roli obserwatora a także z zamiarem pomocy przy wypełnianiu protokołu. Niestety po kilku dniach zamiast informacji otrzymałem protokół który został mi wręczony osobiście przez jednego z Was - Iwana Polakowa w Klubie na Kotłowem bez żadnego dodatkowego komentarza.
W tym momencie warto przypomnieć, że protokół meczowy jest dokumentem potwierdzającym zaistnienie faktu rozegrania meczu ligowego lub pucharowego.
Protokół który zawiera wykaz meczów wraz z wynikami które faktycznie się nie odbyły jest FAŁSZERSTWEM.

Twierdzicie, że "nikt nie pofatygował się poinformować nas chociażby poprzez krótką rozmowę telefoniczną lub przynajmniej zapytać nas o uzasadnienie przesłania poprawionego protokołu nie mówiąc już o rozmowie z naszymi przedstawicielami w cztery oczy."
Po sprawdzeniu, że niestety mecz się nie odbył rozmawiałem z Wami telefonicznie i jeszcze wtedy szliście Panowie w zaparte, że mecz był rozegrany i wszystko jest w porządku. W momencie gdy poinformowałem Was o istnieniu dowodu w postaci zapisu z monitoringu w klubie w którym rzekomo graliście mecz, nagle nie mieliście już nic do powiedzenia.
Panowie chyba dalej kompletnie nie zdajecie sobie sprawy z powagi waszego czynu.

Jeśli nie jesteście zainteresowani dalszą grą w III lidze to oczywiście przyjmuję to do wiadomości natomiast żądanie natychmiastowego zwrócenia Wam wszystkich wniesionych opłat zostaje jednogłośnie przez Zarząd KLD odrzucone.

SG
Grzegorz Kraska
 
 
pvd 
Radar


Drużyna: NovohuckiTeam
Tarcza: Hustler Unicorn
Lotki: Ted Hankey Winmau
Pomógł: 1 raz
Wiek: 48
Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 1039
Skąd: Nowa Huta NLD
Wysłany: Sob Sty 18, 2014 9:49 am   



brawo Grzesiek
 
 
 
DETOX-TEAM 


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Sty 23, 2014 7:16 am   

Prezes MSD
Pan Łukasz Kamiński

Nawiązując do pisma Grzegorza Kraski Sędziego Głównego KLD, zwracamy się do pana Prezesa Małopolskiego Stowarzyszenia Darta (prawnego organu nadzorującego rozgrywki Krakowskiej Ligi Darta) z prośbą o wyjaśnienie przyczyn odrzucenia naszego wniosku o zwrot poniesionych kosztów związanych z wpisowym.
W dalszym ciągu uważamy, że za nasze wykroczenie zostaliśmy ukarani zbyt surowo.
Za jedno wykroczenie zostaliśmy ukarani trzykrotnie tj, wykluczeniem z rozgrywek, ukaraniem kapitanów oraz dodatkową kara -6 pkt w przypadku występu w kolejnej rundzie w dodatku w III lidze(chociaż takowa jeszcze nie istnieje).
Regulamin przewidywał dwie pierwsze kary.
Odnosząc się do obowiązujących zapisów prosimy Zarząd KLD o wskazanie punktu w regulaminie, który wyraźnie mówi o przepadku wpisowego w razie wycofania lub usunięcia drużyny z rozgrywek KLD.
Oczekujemy uzasadnienia decyzji Zarządu na piśmie wraz z podpisami osób, które tę decyzję wydały oraz potwierdzenia dokonanej przez nas wpłaty, którego do tej pory nie otrzymaliśmy.


Kapitanowie
32 KEG
DETOX-TEAM
 
 
Majo_82 



Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1859
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Sty 23, 2014 9:17 am   

Szanowni Kapitanowie, po pierwsze potwierdzeniem waszej wpłaty jest potwierdzenie przelewu wykonanego przez WAS więc nie do końca rozumiem czego jeszcze oczekujecie.... Po drugie regulamin kar uchwalony przez Zebranie Kapitanów w 2011 roku mówi jasno i wyraźnie o karach za wykroczenie którego się dopuściliście OSZUKUJĄC prawie 300 zawodników i zawodniczek KLD, więc nie zostaliście ukarani trzykrotnie, zarząd ligi postępował dokładnie według regulaminu kar. Już za nieprawidłowe rozegranie pierwszego meczu mogliście zostać ukarani walkowerem ale idąc Wam na rękę jedyną karą było powtórzenie meczu czego i tak nie uszanowaliście. Nikt Wam nie zabrania grania dalej w lidze - zostaliście zdegradowani o jedną klasę rozgrywkową - do nowo powstałej po połowie sezonu III lidze - sami rezygnujecie z rozgrywek bo Wam nie poszło - idąć tym tropem połowa drużyn mogła by się nagle wycofywac z rozgrywek bo nie ma szans na walkę o czołowe lokaty- czy tak ma wyglądać sportowa walka ? Sami przyznaliście się do popełnienia oszustwa a teraz wysuwacie rządania ? Panowie chyba nie tak to powinno wyglądać ?

Jest to moja pierwsza i ostatnia odpowiedź na forum, z resztą korespondencji zapraszam drogą mailową - lukasz.kaminski@msd.org.pl gdyż forum nie jest oficjalnym kanałem informacyjnym Stowarzyszenia
 
 
 
Psofa 



Drużyna: Raut'ersi
Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 354
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Sty 23, 2014 11:23 am   

dartmaster napisał/a:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2:


Tak tak, też uważam, że jesteś najbardziej uprawnioną osoba do komentowania tej sprawy.
 
 
kudłaty 



Drużyna: Nolan B,Vauxhall SL
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: RvB Machina 27g
Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 428
Skąd: Londyn/Kraków/Zamość
Wysłany: Czw Sty 23, 2014 1:24 pm   

A ciekaw jestem czy druzyny wywiazaly sie z Regulaminowych 14 dni przyslugujacych na odwołanie, bo patrzac na daty postów to nie bardzo. Chyba, ze cos sie zmienilo od czasu gdy sam zasiadałem w KR, ale tego nie bede sprawdzał.
 
 
 
dartmaster 
VEL GAŁEK


Drużyna: SportBar
Tarcza: Winmau Masters
Lotki: Target Carrera C4 24g
Wiek: 47
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 1464
Skąd: Gród Kraka
Wysłany: Pią Sty 24, 2014 12:22 am   

Psofa napisał/a:
dartmaster napisał/a:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2: :glupek2:


Tak tak, też uważam, że jesteś najbardziej uprawnioną osoba do komentowania tej sprawy.



Dlatego też sie uśmiałem!!

:mrgreen:
 
 
 
iwan_polakow 


Drużyna: 32 KEG
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 8
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Sty 24, 2014 5:09 pm   

Bry! W moim przypadku jest tak, że od jakiegoś czasu nie angażuje sie w tę sprawe i całkowicie się wycofałem z tematu... Strasznie dałem dupy i żałuje tego, natomiast nie odwróce tego już w żaden sposób. Dlatego też wszystkie kary respektuje i z mojej strony żadnych zażaleń nie ma i być nie będzie - pokornie odcierpie swoje i może przystąpie do rozgrywek w sezonie 2014-2015. Chciałem tylko napamknąć, że nie szedłem do końca w zaparte, że rozegraliśmy mecz, tylko właściwie momentalnie powiedziałem, że spisaliśmy tylko protokół, a meczu nie było i wiele osób to ode mnie słyszało już dawno temu. Dla mnie jest temat zamknięty - życze miłej zabawy, natomiast bez mojego udziału - ja swoje dostałem i grzecznie siedze z podkulonym ogonem. Do zobaczenia przy tarczach 8)
 
 
pvd 
Radar


Drużyna: NovohuckiTeam
Tarcza: Hustler Unicorn
Lotki: Ted Hankey Winmau
Pomógł: 1 raz
Wiek: 48
Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 1039
Skąd: Nowa Huta NLD
Wysłany: Pią Sty 24, 2014 5:12 pm   

iwan_polakow napisał/a:
Bry! W moim przypadku jest tak, że od jakiegoś czasu nie angażuje sie w tę sprawe i całkowicie się wycofałem z tematu... Strasznie dałem dupy i żałuje tego, natomiast nie odwróce tego już w żaden sposób. Dlatego też wszystkie kary respektuje i z mojej strony żadnych zażaleń nie ma i być nie będzie - pokornie odcierpie swoje i może przystąpie do rozgrywek w sezonie 2014-2015. Chciałem tylko napamknąć, że nie szedłem do końca w zaparte, że rozegraliśmy mecz, tylko właściwie momentalnie powiedziałem, że spisaliśmy tylko protokół, a meczu nie było i wiele osób to ode mnie słyszało już dawno temu. Dla mnie jest temat zamknięty - życze miłej zabawy, natomiast bez mojego udziału - ja swoje dostałem i grzecznie siedze z podkulonym ogonem. Do zobaczenia przy tarczach 8)


Ivan :brawo: krótko i na temat
 
 
 
Pająk Kraków 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 382
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Sty 26, 2014 12:10 pm   

Dobrze, że nie kupili tego meczu :D :D :D :D :D :D
 
 
Grzesiek 



Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy
Wiek: 44
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 690
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Mar 23, 2014 7:32 pm   

16 KOLEJKA III LIGI

2 kwiecień 2014 (środa 19:30) FARCIARZE - DETOX TEAM
4 kwiecień 2014 (piątek 19:30) SB MAX - KOLCZUGA
6 kwiecień 2014 (niedziela 18:30) WIR - RSKM BOCHNIA

17 KOLEJKA III LIGI

9 kwiecień 2014 (środa 19:30) FARCIARZE - RSKM BOCHNIA
11 kwiecień 2014 (piątek 19:30) SB MAX - WIR
11 kwiecień 2014 (piątek 20:00) KOLCZUGA - DETOX TEAM

18 KOLEJKA III LIGI

23 kwiecień 2014 (środa 19:30) FARCIARZE - SB MAX
27 kwiecień 2014 (niedziela 16:00) RSKM BOCHNIA - DETOX TEAM
27 kwiecień 2014 (niedziela 18:30) WIR - KOLCZUGA

19 KOLEJKA III LIGI

14 maj 2014 (środa 19:30) FARCIARZE - KOLCZUGA
16 maj 2014 (piątek 19:00) DETOX TEAM - WIR
16 maj 2014 (piątek 19:30) SB MAX - RSKM BOCHNIA

20 KOLEJKA III LIGI

30 maj 2014 (piątek 19:00) DETOX TEAM - SB MAX
30 maj 2014 (piątek 20:00) KOLCZUGA - RSKM BOCHNIA
1 czerwiec 2014 (niedziela 18:30) WIR - FARCIARZE
 
 
Grzesiek 



Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy
Wiek: 44
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 690
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Kwi 01, 2014 6:51 pm   

Dyskwalifikacja!

Ze względu na zbyt duży ciężar lotek Mirosław Gaczorek został zdyskwalifikowany do końca sezonu 2013/2014. Wszystkie jego wyniki zostały zweryfikowane jako walkowery 2:0 na korzyść przeciwników. Ponadto od najbliższej kolejki wszystkie mecze KLD będą się rozpoczynały oficjalnym ważeniem lotek.

SG
Grzegorz Kraska
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group