DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Z forum MLD
Autor Wiadomość
Carlos 



Drużyna: były Elementowiec
Tarcza: antyrakietowa Patriot ;)
Lotki: mix 18
Wiek: 48
Dołączył: 29 Sty 2004
Posty: 299
Skąd: z duzego pokoju
Wysłany: Śro Lip 07, 2004 6:31 pm   Z forum MLD

Piszę, aby zwrócić uwagę zainteresowane osoby na fakt wypowiedzi graczy MLD na forum MLD.
Nie będę sie wdawał w szczególy co tam piszą, ale pewnie warto poczytać jakież to plany i zmiany mają zajść w "naszym" światu lotkowym.

Jak na razie ze zmian, które proponują to jest walka o tzw. stołek.
Pomijając rzeczy, że jesteśmy bee i ogólnie jako ci, co wprowadzili zamęt w Lidze Darta zapraszam do dyskusji.....jak my to widzimy i co sądzimy o ich pomysłach.
Nasz szanowny komisarz Jacek jest najlepiej zorientowany w temacie, wiec chyba też się wypowie.
Nowy temat piszę akurat tutaj, gdyż raz już chciałem sie zarejestrować na forum MLD i mnie normalnie olano....ale to już historia.
Jeśli admin lub moderator uzna , iż należy ten temat przenieść do innego działu (np. Hyde Park, lub Ogólnie o Darcie) to proszę.

Pozdrawiam tych co wypoczywają i co pracują

Carlos
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Lip 07, 2004 10:05 pm   

Troche z boku sie wypowiem. Przede wszystkim to daj link do Forum MLD jak ma byc dyskusja na tamten temat. Po drugie nie histeryzujmy z niemoznoscia zapisania sie na tamte Forum, szczegolnie po zmianie admina. Po trzecie Rylec sie nie wypowie. Bo nie.
 
 
 
Carlos 



Drużyna: były Elementowiec
Tarcza: antyrakietowa Patriot ;)
Lotki: mix 18
Wiek: 48
Dołączył: 29 Sty 2004
Posty: 299
Skąd: z duzego pokoju
Wysłany: Czw Lip 08, 2004 9:27 am   

Lestat napisał/a:
Troche z boku sie wypowiem. Przede wszystkim to daj link do Forum MLD jak ma byc dyskusja na tamten temat. Po drugie nie histeryzujmy z niemoznoscia zapisania sie na tamte Forum, szczegolnie po zmianie admina. Po trzecie Rylec sie nie wypowie. Bo nie.





A więc link do strony na forum MLD www.malopolska.dart.pl/
, a nawisem mówiąc to chyba go znasz i pozostała część zainteresowanych.
Po drugie - wiem ze sie zmienił admin MLD...... i chwała
Po trzecie - nie wiedziałem , że jesteś adwokatem Rylca.
Po czwarte - jeśli jesteś Lestat zainteresowany tematem to ok. Ale jakieś może opinie i wnioski??????? hmmmm????

Pozdrawiam
Carlos
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 08, 2004 11:47 am   

Carlos napisał/a:
Po czwarte - jeśli jesteś Lestat zainteresowany tematem to ok. Ale jakieś może opinie i wnioski??????? hmmmm????


Nie. Przynajmniej na tym etapie dyskusji . Tzn zerowym etapie, bo nikt z Krakowa, oprocz Ciebie, nic nie napisał. Swego czasu wypowiadałem sie publicznie na tematy MLD/KLD i tylko tego żałowałem. To Wasza - Krakowska sprawa. Niemniej z zainteresowaniem poczytam Wasze opinie.
 
 
 
RaDaR_CoCo 



Pomógł: 3 razy
Wiek: 48
Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 421
Skąd: Kraków Drug-on
Wysłany: Pią Lip 09, 2004 4:23 pm   

http://malopolska.dart.pl/forum.html rejestracja - podaj login -hasło-email-lokalizacje i tyle admin jest nowy ,strona tez i forum toże
pozdr
RaDaR_CoCo vel RaDaR
 
 
 
gajowy 



Drużyna: JACKI Kotłownia
Pomógł: 1 raz
Wiek: 62
Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 288
Skąd: kraków
Wysłany: Nie Lip 11, 2004 12:39 pm   

jako głos w duskusji zamieszczam tekst który ukazał się też na FORUM MLD..............

Witam wszystkich ponownie!!!
W środę, czwartek jak obiecywałem się nie udało ale obowiązki zawodowe......sami rozumiecie.........
W tym czasie pojawiło się parę wypowiedzi, które zmieniły moje stanowisko do tej całej dyskusji na FORUM! Wobec zarzutów które się pojawiły w stosunku do osób które chcą ożywić nasze współzawodnictwo proponując „pewne zmiany i lifting” nie wypada mi nic innego jak zrezygnować z „BATALII O STOŁEK”!!!!!
Jednocześnie nie podaruje sobie aby w dosłownie 2-3 zdaniach nie odpowiedzieć Grzegorzowi. Twoje spostrzeżenia są bardzo trafne ale to właśnie zmiany miały doprowadzić do tego aby zaczęło się dziać cos pozytywnego, ożywczego.....
Pod Twoim stwierdzeniem, że to cały zarząd jest za to czy tamto odpowiedzialny podpisałbym się na pewno dwa lata temu, no może i w ubiegłym roku, ale...........na pewno nie w tym sezonie!!!! Ten sezon który dobiegł końca to praktycznie „jednowładztwo”!!!!
Będąc członkiem zarządu MLD o wielu decyzjach i działaniach nie miałem pojęcia do momentu aż stały się faktem!!! Jest to dopuszczalne ale w momencie wprowadzenia zmian w NASZYM REGULAMINIE i corocznej weryfikacji działań osoby która jak proponujesz jednoosobowo będzie to robić!!!, ale póki co sytuacja jest jaka jest i obowiązuje nas „STARY REGULAMIN” który wymusza tok dalszego postępowania. W innej sytuacji dojdzie do powtórki tego co działo się w końcówce sezonu przed trzema laty!!! Sądzę po twoich wypowiedziach, że to rozumiesz i wiesz jak należy to zrobić..........
Pozdrawiam wszystkich –gajowy
Polecam zainteresowanym lekcję historii!!!!!!!!!!!!!
http://www.nb.com.pl/ryll/MLD01.htm
Jako zobrazowanie tego, ze można inaczej proponuję wszystkim wizytę na stronie
http://www.dartfoto.com/

Wysłany Nie Lip 11, 2004 12:53 pm:

PENDZLOWI odpowiadam, ze chetnie pomogę w doprowadzeniu do meczu pomiedzy MLD i KLD. kontakt do mnie jest znany. Czekam na propozycje dotyczące- miejsca, czasu i warunków rozgrywania spotkania. mam nadzieję, że w szerszym gronie niż spotkanie ligowe?!
 
 
 
Oficer 1 



Drużyna: SB Max
Wiek: 69
Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 83
Skąd: KRAKÓW - SB Max
Wysłany: Nie Lip 11, 2004 2:22 pm   

Cytat:
Pomijając rzeczy, że jesteśmy bee i ogólnie jako ci, co wprowadzili zamęt w Lidze Darta


POLECAM
http://www.nb.com.pl/ryll/KLD04_gen.htm

Jak Nas potraktowano????
 
 
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Nie Lip 11, 2004 6:26 pm   

gajowy napisał/a:
PENDZLOWI odpowiadam, ze chetnie pomogę w doprowadzeniu do meczu pomiedzy MLD i KLD. kontakt do mnie jest znany. Czekam na propozycje dotyczące- miejsca, czasu i warunków rozgrywania spotkania. mam nadzieję, że w szerszym gronie niż spotkanie ligowe?!


Hm....,

Tak jak mogłem się spodziewac koledzy z MLD odebrali moją wypowiedź jako gloryfikację umiejętności zawodników KLD i wyższosć w tej materii nad kolegami z MLD. No i błąd. MOja wypowiedź odniosła się konkretnie do buńczucznej, e tam , wręcz buraczanej wypowiedzi jego mości operatora G.R. cytuje:
Grzegorz Rezner napisał/a:


dnia Wed, 07 July 2004 11:04

Grasz w MLD w pierwszej lidze, to nie grasz u nas na turnieju. Czyli innymi słowy jak jesteś lepszy (bo masz talent, dużo trenujesz itd.)to wynocha z naszego ogródka.


I konkretnie chodzi mi o ostatnie zdanie. POwiem szczerze że dla mnie poziom większości zawodników z I ligi MLD jest poza moim zasięgiem. (Niestety Grzenia również) I Potrafie docenić klase zawodnika. Zgadzam się że faktycznie podzielam pogląd że zawodnicy z czołówki I ligi MLD mogli by uczynić rywalizację kociołkowa dość jednostronną a przez to mało atrakcyjną. ALe buńczuczno-buraczane ostatnie zdanie tej wypowiedzi Pana LGR (Lepszy Grzegorz Rezner) sugeruje:
1. Z samego faktu grania w MLD jesteś z założenia lepszy (stąd LGR)
2. Tylko zawodnicy MLD mają talent ( U Grzesia objawia się rzucaniem "spod cycka" )
3. Zawodnikom KLD i uczestnikom wtorkowych turniejów w KOciołku słowo "trening" brzmi równie egzotycznie co Bangladesz (Grzesiu, to taki kraj)
4. Można obruszać sie że nie każdy może zagrac w każdym turnieju. POwody różne jak i tłumaczenie różne. Można je przyjąć lub nie. ALe takie swormułowanie "wynocha..." to tak jakby, Grzesiu ktoś powiedział że masz ładną dziewczynę, a Ty od razu zrobiłbyś aferę. Ze kolega powiedział że przy najbliższej okazji CI ją przel...i, potem poleciał na najbliższy komisariat że znajomy użył gróźb karalnych pod adresem nietykalności cielesnej Twojej kobiety, a na koniec doszedł byś do wniosku że skoro on sie chce z nią przespać to znaczy że uważa że TY nie potrafisz czyli po prostu nazwał CIę pedałem...

Także kolego Gajowy, wyzwanie było, ale tyczyło się konkretnie Grzenia R. który jasno zasugerował swoją wyższość. Chociaż ciekawe by było jakby któryś z pojedynków wygrał . Warto popatrzeć. Pamiętam z zeszłego sezonu jak ograł na meczu ligowym Krzyśka W. Krzysiowi cięzko było trafić w tarcze. CO nie przeszkodziło Grzeniowi odtańczyć szał radości. POwiem szczerze , widowisko lepsze niż jakby Emu zgwałciło Karibu.
 
 
 
gajowy 



Drużyna: JACKI Kotłownia
Pomógł: 1 raz
Wiek: 62
Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 288
Skąd: kraków
Wysłany: Nie Lip 11, 2004 11:20 pm   

Widzę kolego PENDZEL, ze nie znasz mnie na tyle aby właściwie odebrać moją wypowiedz.
To nie było „buńczuczne wyzwanie „ do jakiegoś tam pojedynku a zaproszenie do meczu który wbrew twojej opinii nie będzie jednostronnym pojedynkiem. Znam i cenię umiejętności wielu graczy z KLD, czasami udaje mi się zagrać na turnieju w Kotłowni z chłopakami z EDENU/ czasami zaglądają na wtorkowy turniej/. Kiedyś spędzałem sporo czasu w KOCIOŁKU, ale .........zapytaj „starych, stałych” bywalców KOTŁA. Coś się w pewnym momencie zmieniło, a chętnie bym pograł z nimi i spotkał się przy tarczy, wypił jakiś kufelek.....może zagrał w BRYDŻA. Wynik nie byłby mi obojętny ale mam nadzieje, ze spędzilibyśmy czas w miłej atmosferze. Propozycję swoją podtrzymuję w całej rozciągłości. Porozmawiaj z ludkami i właścicielami Kotła.............może jednak zagramy????
Myślę, że Komisarz waszej ligi tez nie będzie miał przeciw temu?!
Pozdrawiam - gajowy
 
 
 
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Nie Lip 11, 2004 11:41 pm   

1. A ja również nie mam nic przeciwko towarzyskiemu meczykowi. ;) Jak już sie wiara pozbiera po urlopach, weselach, porodach itd :) to na poczatek myślę że Tratwa chętnie dostanie w skóre. U nas też oprócz gry liczy się towarzyska otoczka meczu. A na to chyba nikt nie może narzekać kto odwiedził nasza baze. Jak masz kontakt z chłopakami z Edenu to możesz spytać jak Tratwa potrafi ugościć. A wynik meczu? Cóż, na pewno będzie istotny, niemniej z góry raczej przewidziany. CHoć niespodzianki mogą być. Ostatnio Olo się przekonał że Tratwiane średniaki z KLD też mogą z nim wygrać :twisted: .

2. A w sumie ciekawy byłby meczyk towarzyski o przysłowiowe piwo pomiędzy reprezentacjami lig. Chętnie bym popatrzył. Ale co by było miarodajnie, trza by zmienić zasady, więcej zawodników w drużynie, ze 20 singli, z 5 debelków nop i na koniec mordercza godzinna drużynówka :)
Aha, Grzeniu musi obowiązkowo grać. Warto popatrzyć na te MRSMC ( magiczne rzuty spod mistycznego cycka)

3. Co do wzajemnego zrozumienia no to widze że remis. Powtarzam. Cały mój sarkazm i uwagi skierowane były i są w kierunku Pana Lepszego G.R.
Po prostu nie lubie jak ktoś sie wysuwa przed szereg i więcej sra niż jest w stanie zjeść.
 
 
 
Łojtek 



Drużyna: Wieszcze
Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 3211
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Lip 12, 2004 12:08 am   

ja jestem jak najbardzie za zorganizowaniem meczu pomiędzy zawodnikami KLD i MLD, bo może być to ciekawe widowisko :)
A tak poza tym, to zauważam, że coraz więcej osób z KLD uczestniczy w turniejach poza KLD z zawodnikami niejednokrotnie lepszymi od nich, i dzięki takim powiedzmy "sparingom" podnosi się ogólny poziom gry zawodników KLD. Treningi są coraz popularniejsze wśród ludzie, coraz więcej czasu się spędza przed tarczą, co też ma istotny wpływ na jakość gry. I właśnie dlatego spotkanie MLD vs KLD może być ciekawym widowiskiem. Mam tylko nadzieję, że nie są rozważane terminy wcześniejsze niż połowa września, bo mniej więcej dopiero wtedy sporo osób będzie już w domkach po urlopach i innych wyjazdach.

Pozdrawiam
 
 
 
Piniek 



Drużyna: Tratwa
Wiek: 45
Dołączył: 21 Sty 2004
Posty: 339
Skąd: Hamilton Island
Wysłany: Pon Lip 12, 2004 2:24 am   

Przepraszam jeśli kogoś to zaboli ale trzeba obiektywnie przyznać , że poziom graczy pierwszej ligi MLD jest dużo wyższy niż poziom graczy KLD i tu chyba niewiele osób sie ze mną nie zgodzi. Oczywiście są w naszej lidze zawodnicy którzy bez prolemu załapaliby się do czołowych składów MLD ale jest ich zaledwie.... no nie powiem ile wg. mnie bo się jeszcze ktoś obrazi ( w każdym razie ja do nich nie należę). Poziom reprezentowany obecnie w KLD jest zbliżony wg mnie do poziomu 2 ligi MLD i myślę, że nie jest to powód do czucia się gorszym bo w tamtej lidze też graja naprawdę dobrzy zawodnicy. W pierwszej lidze MLD grają naprawdę świetni darterzy, nawet klasy światowej i mimo, że część z nich ( mam nadzieję, że to niewielki ułamek) patrzy na nas jako na gorszą kategorię graczy ( cos w rodzaju niedzielnej szkółki darta) to i tak chylę przed nimi czoła bo wiem, że dużo mi jeszcze do ich poziomu brakuje. Jednak gra w KLD miała swój smaczek. Mimo tego, że nie wszystkim podobało się takie podejście do gry w darta jak nasze (Tratwy) czyli kawał dobrej zabawy i miłe spędzenie czasu w naprawdę sympatycznym towarzystwie, mimo że nie wszyscy tolerowali nasze zachowanie, że niektórzy za nami nie przepadają to myślę, że drużyna zgodzi sie ze mną , że był to zajebisty sezon, zajebista zabawa i zajebiści ludzie grający ze sobą bez zbędnych negatywnych emocji w miłej atmosferze, potrafiący się razem pobawić przy piwku czy innym płynie i z nami czy bez nas w przyszłym sezonie życzę Rylcowi żeby tego nie zjebał :lol:
 
 
 
Cameron 


Dołączyła: 29 Maj 2004
Posty: 4
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Lip 12, 2004 10:52 pm   

Witam wszystkich poraz pierwszy.Jeśli moge coś powiedzieć,a chciałabym dołączyć do dyskusji,uważam,że cała ta debata nad tym kto od kogo jest lepszy,to zupełna paranoja.Sama grałam w KLD,co nie zmienia faktu,iż bardzo dobrze znam poziom i umiejętności graczy z MLD.Niejednokrotnie wygrwałam pojedynki,nawet z tymi z pierwszej ligi ,ale to o niczym nie świadczy.Każdy może grać tam gdzie mu sie podoba,jeżeli nie zrezygnuje całkowicie z gry w przyszłym sezonie,to zagram w MLD.Najbardziej jednak denerwuje mnie zachowanie,moim zdaniem poniżej jakiejkolwiek krytyki,osoby,której głównym życiowym celem jest wyśmiewanie sie i obrażanie innych.Całe to tratwiane towarzystwo uważa,że świat się w okół nich kręci i to oni mają zawsze racje,a kto z nimi nie przystaje,niech sp.....la. Proponowałabym zastanowić się najpierw nad sobą a później,ewentualnie nad oceną pozostałych.
 
 
 
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Pon Lip 12, 2004 11:35 pm   

Cameron napisał/a:
Całe to tratwiane towarzystwo uważa,że świat się w okół nich kręci i to oni mają zawsze racje,a kto z nimi nie przystaje,niech sp.....la.


O proszę, uderz w stół co by sie nożyce odezwały a tu zaskoczenie bo kto inny temat podnosi. Z szacunku dla kumpla a przez to Jego żony również, nie będę ripostował choć aż wręcz by wypadało...
 
 
 
Cameron 


Dołączyła: 29 Maj 2004
Posty: 4
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Lip 12, 2004 11:58 pm   

Nie pisz mi tu o szacunku dla kumpla,bo dla niego,a tym bardziej dla mnie go nie masz i jeśli chcesz zripostować,jak najbardziej czekam

Wysłany Wto Lip 13, 2004 12:29 am:

Żałuje,że tej riposty nie doczekam,przynajmniej dziś.Szkoda :evil:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group