DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Z forum MLD
Autor Wiadomość
Piniek 



Drużyna: Tratwa
Wiek: 45
Dołączył: 21 Sty 2004
Posty: 339
Skąd: Hamilton Island
Wysłany: Pon Lip 12, 2004 11:43 pm   

Cameron napisał/a:
.Całe to tratwiane towarzystwo uważa,że świat się w okół nich kręci i to oni mają zawsze racje,a kto z nimi nie przystaje,niech sp.....la. Proponowałabym zastanowić się najpierw nad sobą a później,ewentualnie nad oceną pozostałych.

Przepraszam ale ngdy nie uważałem, że świat się wokół mnie kręci ani nie uważam,że zawsze mam rację ani nie nie twierdzę, że ten kto ze mną się nie zgadza ma spie...ać więc pozwolę się z Tobą nie zgodzić.
 
 
 
Cameron 


Dołączyła: 29 Maj 2004
Posty: 4
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Lip 13, 2004 12:00 am   

Może Ty Piniek sie ze mną nie zgodzisz,ale doskonale wiesz o tym jaki prześmiewczy stosunek macie do wszystkich,którzy mają troche odmienne zdanie od was.Uważam,że jesteście towarzystwem jednostronnego uwielbienia,sorry,znam was za dobrze
Ostatnio zmieniony przez Cameron Wto Lip 13, 2004 12:11 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Piniek 



Drużyna: Tratwa
Wiek: 45
Dołączył: 21 Sty 2004
Posty: 339
Skąd: Hamilton Island
Wysłany: Wto Lip 13, 2004 12:09 am   

Doskonale wiem jakie mam zdanie o innych ale myślę, że będzie lepiej jeśli pozwolisz o tym zadecydowac mnie samemu i nie będziesz robiła z 7 facetów jednej osoby o tych samych poglądach i przekonaniach zwłaszcza jeśli jednym z tych facetów jest twój mąż.
 
 
 
Cameron 


Dołączyła: 29 Maj 2004
Posty: 4
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Lip 13, 2004 12:13 am   

Nawet przez chwile o tym nie zapomniałam (mój mąż w tratwie)
 
 
 
Piniek 



Drużyna: Tratwa
Wiek: 45
Dołączył: 21 Sty 2004
Posty: 339
Skąd: Hamilton Island
Wysłany: Wto Lip 13, 2004 12:23 am   

Cameron napisał/a:
Może Ty Piniek sie ze mną nie zgodzisz,ale doskonale wiesz o tym jaki prześmiewczy stosunek macie do wszystkich,którzy mają troche odmienne zdanie od was.Uważam,że jesteście towarzystwem jednostronnego uwielbienia,sorry,znam was za dobrze
i tak tylko dodam,że słabiutko mnie znasz bo chyba te z 30 min rozmów, które ze sobą zamieniliśmy nie świadczy o tym, że się kogoś zna.
 
 
 
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Wto Lip 13, 2004 8:19 am   

Cameron napisał/a:
.Całe to tratwiane towarzystwo uważa,że świat się w okół nich kręci i to oni mają zawsze racje,a kto z nimi nie przystaje,niech sp.....la.


:brawo: :brawo:

1.Znaczy całe to tratwiane towarzystwo masz na myśli Pinka Gołego i mnie? Bo z reszta nie wiem czy raptem dwa zdania wymieniłaś.
2. Z jednym sie zgadzam . Jak komuś nie pasuje nasze towarzystwo to przeciez my nikogo na siłe do siebie nie ciągniemy
3. Poprosze o przykłady kogo w ten sposób potraktowalismy? No bo z Twojej wypowiedzi wynika że to jakiś taki ogólny trend u nas z tym zmuszaniem kogoś aby "wypier...".
4. "A kto do nich..." Z tego co kojarze to jeżeli ktoś ma inne zdanie to zawsze z nim podejmujemy dyskusje (Lestat zapewne pamieta :) ) Nie zawsze jest konstruktywna ale przynajmniej próbujemy :)
"niech spier..." ?? Ostra polemika nawet na pograniczu inwektyw to nasz zywioł więc jak moglibysmy sobie odmówić wykładni argumentów?? spuszczenie kogoś po brzytwie odebrało by nam całą zabawę, więc niestety tutaj Cameron, pudło
5. Duuuuuużo nam mozna zarzucić. ALe tu już nieco przesadziłaś. To że nas nie lubisz nie musisz ukrywać. No chyba że masz taką osobistą satysfakcję obarczania nas winą za co popadnie to w takim razie przyznaje sie że to ja wytrenowałem tego gołebia który we wtorek nasrał wam na parapet. Zadowolona?

Nigdy w ten sposób się do Ciebie nei odnosiliśmy. Mimo wyczuwalnej antypatii z Twojej strony nikt Ci z nas nigdy zlego słowa nie powiedział. Więc tym wieksze jest zaskoczenie Twoim postem

P.S. Zastanawiam się który post tak Cię sprowokował? Ani nic na Twój temat, ani żaden atak na Twoją druzynę czy którąkolwiek z koleżanek, nawet zero wzmianki o jakiejś wyimaginowanej sytuacji która mogła by być dla Ciebie krępująca. Nic. Po prostu nic na Twój temat. A tu taki atak. Widocznie dotknąłem jakiejs struny tylko ze nei wiem jakiej...
 
 
 
RaDaR_CoCo 



Pomógł: 3 razy
Wiek: 48
Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 421
Skąd: Kraków Drug-on
Wysłany: Wto Lip 13, 2004 11:00 am   

Witam ponownie
więc powiem tak obejmujac posade admina MLD miałem zamiar niedoprowadzać do takich dyskusji jak na poprzednim forum , no cóz jezeli zakładam temat czas na zmiany MLD a w tym temacie rozpoczyna sie bez sensowna dyskusja o wyzszosci jednych nad drugimi poprostu rece opadają ( brakuje jeszcze żeby wzorem piłkarskich kibiców ustawić sie na walke gdzies w lesie ) temat został przezemnie na forum zamkniety i otworzyłem jego drugi klon mam nadzieje że w nim nie pojawia sie durne teksty o których pisałem wyzej a konkrety ( kol.P :lol: ) przeciez brac darterska z KLD tez moze sie odezwać ,przeciez jeszcze rok temu wszyscy bylismy wielką rodznią z Małopolski :-D
 
 
 
Corsaro 


Drużyna: Tratwa
Wiek: 48
Dołączył: 27 Lut 2004
Posty: 203
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Wto Lip 13, 2004 10:05 pm   

Bez urazy Tratwa, bez urazy Agnieszka, wielki szacunek Radar....

Rzeźbienie w gównie, ot co......
 
 
 
Mikołaj 



Wiek: 67
Dołączył: 18 Lut 2004
Posty: 168
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Lip 14, 2004 2:59 pm   :-(((((((

Corsaro napisał/a:
Bez urazy Tratwa, bez urazy Agnieszka, wielki szacunek Radar....

Rzeźbienie w gównie, ot co......


:( oj tak!!! niestety tak!!! współczuję Corsarro!!!
A gówno jest kiepskim materiałem rzeźbiarskim jak widać w "wypowiedziach"(jego stan skupienia ma wpływ na efekt), a już w ogóle beznadziejnym jesli chodzi o ekspozycję, wystawiennictwo, etc.
Więc proszę Panie, Panowie(?) na forum KLD nie bawmy się w rękodzieło z okolicy Wiśniówki i innych pięknych wiosek z użyciem wątpliwego materiału, Carlosowi nie chodziło o taki "ART DART" !!! (mam nadzieje :o )
 
 
Monika Sowa 
Zołza



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 31 Mar 2004
Posty: 953
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Lip 14, 2004 10:18 pm   

Mikołaj, na boga, jak Cię znam, tak nie sądziłam, że będziesz kontynuował tak ekstremalny (ekskrementalny) temat...
 
 
 
Carlos 



Drużyna: były Elementowiec
Tarcza: antyrakietowa Patriot ;)
Lotki: mix 18
Wiek: 48
Dołączył: 29 Sty 2004
Posty: 299
Skąd: z duzego pokoju
Wysłany: Czw Lip 15, 2004 2:25 pm   Żenada

Zakładając ten temat miałem nadzieję na jakieś uwagi bądź Wasze opinie.......niestety gruuubo sie pomyliłem. Niektóre osoby urządziły sobie liste wypominek i żali prywatnych...... :?
W związku z tym mam prośbę do admina, jeśli sie taka sytuacja znów pojawi, prosze o zablokowanie tego tematu.
Podobnie było na forum MLD....temat zablokowano........a historia lubi sie powtarzać.
Więc jeśli masz ochotę na "wycieczki" osobiste, prosze Cię nie pisz w tym temacie. Są do tego inne formy wylewania żali i pretensji np....Przyjaciółka.



Pozdrawiam
 
 
 
Diabeł 



Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2004
Posty: 65
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Lip 16, 2004 1:36 am   

Ej!! Wyluzujcie!!
Zaczynają się tu na forum wyprawiać jakieś osobiste porachunki, które jak mniemam do niczego nie doprowadzą, gdyż żadna ze stron nie ustąpi.
Ktoś zaczął według mnie koszmarnie śliski temat. Uważacie, że takie dywagacje do czegoś doprowadzą? Zaraz zacznie się żalenie: kto, komu, jak, gdzie, kiedy i ile razy! BEZSENS!!!! Sezon 2003/2004 w KLD to była świetna zabawa, fantastyczni ludzie (z wyjątkami oczywiście bo na świecie trzeba kogos nie lubić-inaczej byłoby troche fałszywie), rewelacyjny klimat. Z tym podejrzewam znaczna większość się zgodzi. Natomiast teraz ludzie zarażają sie jakimś niepokojem pozbawionym sensu. Każdy chce być dobry w sowjej dziedzinie ale żeby od razu się wykłócać kto jest lepszy???? Zastanowiliście sie chociaż raz nad celem tej polemiki? Nie wydaje mi się! Zachowujecie sie jak banda 10-latków.

Ciekawi mnie tylko ile jeszcze wyniknie zupełnie niepotrzebnych kwasów...
Smutne i żałosne!!
 
 
 
Monika Sowa 
Zołza



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 31 Mar 2004
Posty: 953
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Lip 16, 2004 9:14 am   

Carlos, blokowanie tematu i kasowanie postów bez uzgodnienia bądź choćby bez uprzedzenia uważam w tym akurat przypadku za nonsens! Co innego, gdy pojawiają się wulgarne czy też obraźliwe teksty (na MLDowskim forum takie właśnie się pojawiły). Fakt, słowne przepychanki niepotrzebnie rozmywają temat, ale są wakcje, minął sezon, co oznacza, że mniej jest problemów "zawodowych", dlatego, być może, więcej tekstów "osobistych".
A swoją drogą, Carlos, Ty też niewiele w tym wątku uwag poczyniłeś...Szkoda też, że nie napisałeś nic na forum MLD, skoro już tam podjęto temat, który Cię nieco wzburzył. Po zmianie admina nie ma problemów z rejestracją.
Diabełku! Temat nie jest śliski, jest ważny. I nie zgodzę się, że chodzi o to, by udowodnić, kto i z której ligi jest lepszy, choć być może z niektórych wypowiedzi to wynika. Cenne w tym temacie są stwierdzenia, jak na przykład to, uczynione przez Ciebie:
Cytat:
Sezon 2003/2004 w KLD to była świetna zabawa, fantastyczni ludzie (z wyjątkami oczywiście bo na świecie trzeba kogos nie lubić-inaczej byłoby troche fałszywie), rewelacyjny klimat.
I o to właśnie w całej tej dyskusji chodzi.
 
 
 
Carlos 



Drużyna: były Elementowiec
Tarcza: antyrakietowa Patriot ;)
Lotki: mix 18
Wiek: 48
Dołączył: 29 Sty 2004
Posty: 299
Skąd: z duzego pokoju
Wysłany: Pią Lip 16, 2004 3:10 pm   

Droga Moniko,
moją prośbą, chciałem tylko uzmysłowić cel tego tematu.
Po drugie, jestem jakby tu powiedzieć ...troszkę z innej działki, więc nie będę sprzątał u kogoś innego a tym bardziej, że nie jestem upoważniony do "odchwaszczania" czyjegoś ogródka.
Moje zdanie już napisałem na samym początku.....
Poza tym, wątek ten powstał tylko dlatego, iż z całym szacunkiem dla osób , które chcą zmian w MLD , niektóre osoby wypowiadały się o nas - KLD.
Ponadto swoje zdanie na całość oczywiście mam, rozmawiałem z Rylcem na ten temat, znam także opinie innych zawodników, ale zmiany to już nie nasza działka.
W jednym Ci przyznam rację - spotkanie MLD, które proponowałaś jest jak najbardziej oczywiste....a przynajmniej dla mnie.


Pozdrawiam
 
 
 
gajowy 



Drużyna: JACKI Kotłownia
Pomógł: 1 raz
Wiek: 61
Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 288
Skąd: kraków
Wysłany: Nie Lip 25, 2004 10:20 pm   

Propozycja konkretnego terminu i miejsca już została ustalona. Zapraszam do "Kotłowni" 28.07.2004 na godzinę 19.00/ środa/
Z zapowiedzi wynika, że obecni będą przedstawiciele z Tarnowa, Andrychowa, Kalwarii oraz parę osób z Krakowa.
Jestem przekonany, że rozmowa będzie pełna nowych propozycji i rozwiązań dotyczących nowego sezonu.
Myślę , że miło było by gdyby ktoś z KLD zainteresowany ewentualną grą w jednej lidze pokazał się na tym spotkaniu- myślę o przedstawicielach z Kociołka, Edenu i Węgrzc.
Do zobaczenia w środę PANIE I PANOWIE!!!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group