PUCHAR POLSKI TOLKMICKO (okolice Elbląga) 05.04.2014 |
Autor |
Wiadomość |
ESD_Shanghai
Drużyna: SHANGHAI
Dołączył: 15 Mar 2014 Posty: 81 Skąd: Elbląg
|
Wysłany: Sob Mar 15, 2014 11:17 pm PUCHAR POLSKI TOLKMICKO (okolice Elbląga) 05.04.2014
|
|
|
Zapraszamy wszystkich darterów na turniej Pucharu Polski w Tolkmicku (20km od Elbląga)
UWAGA!!! Z dworca PKP/PKS zapewniamy dojazd do Tolkmicka po wcześniejszej awizacji.
BUS podstawiony na parkingu PKP/PKS o godz. 11:00. Wyjazd 11:05.
Telefon do organizatora transportu 504-944-117
Data turnieju: 05.04.2014
Miejsce: Tawerna Fregata, ul. Parkowa 4, Tolkmicko
Godzina rozpoczęcia turnieju: 13.00 (od 12.00 do 12:30 zapisy, lokal otwarty od 9.00)
ZAPISY do 12:30!!! O 13.00 ruszają gry...
wpisowe 30 PLN
Będziemy grać na 8 tarczach
System gry: 501 d.o.
mężczyźni:
grupy + single k.o. BEST OF 5
1/4 finału BEST OF 7
1/2 finału BEST OF 9
Finał BEST OF 11
UWAGA: przy dużej liczbie graczy jest możliwość zmiany systemu gry na single k.o. do dwóch wygranych setów, a każdy set do dwóch wygranych legów.
kobiety: 501 d.o.
grupy + single k.o. oraz 1/4 finału BEST OF 5
1/2 finału BEST OF 7
Finał BEST OF 9
NAGRODY:
mężczyźni :
I miejsce - 800 PLN
II miejsce - 500 PLN
III miejsce - 200 PLN
kobiety:
I Miejsce 40% wpisowego
II Miejsce 30% wpisowego
III Miejsce 15% wpisowego
Organizator: Adrian Lewandowski 504-944-117
Noclegi: Proszę wszystkich o kontakt z organizatorem turnieju jeśli chodzi o nocleg. Jesteśmy w stanie zapewnić nocleg dla ok.25 osób. Cena 35-40zł nocka. Godne warunki. Cena niska, ponieważ jesteśmy poza sezonem.
MENU
Danie główne: Devolay + ziemniaki i surówka - 10 zł
Roladki wieprzowe lub schabowy + ziemniaki i surówka - 10 zł
Zupa: Lagman (a'la zupa gulaszowa) – 4 zł
Przekąski: frytki - 4 zł, nuggetsy - 6zł, kulki ziemniaczane - 4 zł
Możliwy grill i ognisko w zależności od pogody po godz. 18 (za niewielką opłatą zestaw grillowy: kiełbasa, chleb, ketchup, musztarda)
Napoje ciepłe:
Kawa, herbata – 2 zł
Napoje zimne - 2zł
PIWO : 5zł
WHISKY : 7-15zł
Wódeczka smakowa: 60zł/0,5l
Każdy uczestnik zapisany na turniej zgadza się dobrowolnie na nagrywanie video oraz fotografowanie wraz z późniejszą edycją i publikacją na stronie www oraz kontach społecznościowych Elbląskiego Stowarzyszenia Darta SHANGHAI. |
Ostatnio zmieniony przez ESD_Shanghai Śro Kwi 02, 2014 9:52 pm, w całości zmieniany 7 razy |
|
|
|
|
ESD_Shanghai
Drużyna: SHANGHAI
Dołączył: 15 Mar 2014 Posty: 81 Skąd: Elbląg
|
Wysłany: Sob Mar 15, 2014 11:20 pm
|
|
|
Lista startowa
Kobiety:
1. Aleksandra Staniak - Pruszcz Gdański
2. Magdalena Pniewska - Gdańsk
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4.
Mężczyźni:
1. Adrian Lewandowski - Elbląg
2. Zbigniew Piwoński - Elbląg
3. Marek Mikułowski - Elbląg
4. Adam Zapaśnik - Elbląg
5. Łukasz Reszka - Elbląg
6. Marcin Jaworski - Elbląg
7. Karol Ostałowski - Elbląg
8. Marcin Marszałek - Elbląg
9. Kuba Janczyk - Pruszcz Gdański
10.Robert Szuta - Pruszcz Gdański
11. Łukasz Kopania - Gdańsk
12. Artur Markowski - Kętrzyn
13. Jarosław Zalewski - Elbląg
14. |
Ostatnio zmieniony przez ESD_Shanghai Pon Mar 17, 2014 10:44 am, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
|
szach1986
Dołączył: 16 Mar 2014 Posty: 1 Skąd: elblag
|
Wysłany: Nie Mar 16, 2014 8:30 am
|
|
|
ESD_Shanghai napisał/a: | Lista startowa
Mężczyźni:
1. Adrian Lewandowski - Elbląg
2. Zbigniew Piwoński - Elbląg
3. Marek Mikułowski - Elbląg
4. Adam Zapaśnik - Elbląg
5. Łukasz Reszka - Elbląg
6. Marcin Jaworski - Elbląg
7. Karol Ostałowski - Elbląg
8. Marcin Marszałek - Elbląg
9.jarosław zalewski- ELBLAG
Kobiety:
1. |
|
|
|
|
|
jot
Wiek: 43 Dołączył: 13 Mar 2013 Posty: 7 Skąd: Pruszcz Gdański
|
Wysłany: Nie Mar 16, 2014 12:50 pm
|
|
|
Lista startowa
Mężczyźni:
1. Adrian Lewandowski - Elbląg
2. Zbigniew Piwoński - Elbląg
3. Marek Mikułowski - Elbląg
4. Adam Zapaśnik - Elbląg
5. Łukasz Reszka - Elbląg
6. Marcin Jaworski - Elbląg
7. Karol Ostałowski - Elbląg
8. Marcin Marszałek - Elbląg
9. Kuba Janczyk - Pruszcz Gdański
10.Robert Szuta - Pruszcz Gdański
11.
Kobiety:
1. Aleksandra Staniak - Pruszcz Gdański |
|
|
|
|
mazi
Drużyna: TORNADO
Tarcza: BLADE 4 DC
Lotki: UNICORN Sigma carbon 23,3 gr
Wiek: 41 Dołączył: 18 Maj 2012 Posty: 519 Skąd: Gdańsk
|
Wysłany: Nie Mar 16, 2014 3:15 pm
|
|
|
Lista startowa
Kobiety:
1. Aleksandra Staniak - Pruszcz Gdański
2. Magdalena Pniewska - Gdańsk
Mężczyźni:
1. Adrian Lewandowski - Elbląg
2. Zbigniew Piwoński - Elbląg
3. Marek Mikułowski - Elbląg
4. Adam Zapaśnik - Elbląg
5. Łukasz Reszka - Elbląg
6. Marcin Jaworski - Elbląg
7. Karol Ostałowski - Elbląg
8. Marcin Marszałek - Elbląg
9. Kuba Janczyk - Pruszcz Gdański
10.Robert Szuta - Pruszcz Gdański
11. Łukasz Kopania - Gdańsk
12. |
|
|
|
|
Artur
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn - Jamie Caven 25 g
Wiek: 53 Dołączył: 30 Kwi 2013 Posty: 48 Skąd: Kętrzyn
|
Wysłany: Nie Mar 16, 2014 7:10 pm
|
|
|
Lista startowa
Kobiety:
1. Aleksandra Staniak - Pruszcz Gdański
2. Magdalena Pniewska - Gdańsk
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4.
Mężczyźni:
1. Adrian Lewandowski - Elbląg
2. Zbigniew Piwoński - Elbląg
3. Marek Mikułowski - Elbląg
4. Adam Zapaśnik - Elbląg
5. Łukasz Reszka - Elbląg
6. Marcin Jaworski - Elbląg
7. Karol Ostałowski - Elbląg
8. Marcin Marszałek - Elbląg
9. Kuba Janczyk - Pruszcz Gdański
10.Robert Szuta - Pruszcz Gdański
11. Łukasz Kopania - Gdańsk
12. Artur Markowski - Kętrzyn
13. |
|
|
|
|
ESD_Shanghai
Drużyna: SHANGHAI
Dołączył: 15 Mar 2014 Posty: 81 Skąd: Elbląg
|
Wysłany: Pon Mar 17, 2014 2:40 pm
|
|
|
Lista startowa
Kobiety:
1. Aleksandra Staniak - Pruszcz Gdański
2. Magdalena Pniewska - Gdańsk
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4.
Mężczyźni:
1. Adrian Lewandowski - Elbląg
2. Zbigniew Piwoński - Elbląg
3. Marek Mikułowski - Elbląg
4. Adam Zapaśnik - Elbląg
5. Łukasz Reszka - Elbląg
6. Marcin Jaworski - Elbląg
7. Karol Ostałowski - Elbląg
8. Marcin Marszałek - Elbląg
9. Kuba Janczyk - Pruszcz Gdański
10.Robert Szuta - Pruszcz Gdański
11. Łukasz Kopania - Gdańsk
12. Artur Markowski - Kętrzyn
13. Jarosław Zalewski - Elbląg
14. |
|
|
|
|
mazi
Drużyna: TORNADO
Tarcza: BLADE 4 DC
Lotki: UNICORN Sigma carbon 23,3 gr
Wiek: 41 Dołączył: 18 Maj 2012 Posty: 519 Skąd: Gdańsk
|
|
|
|
|
Czesioczesanka
Drużyna: Przepompownia
Lotki: Harrows Magnum (barrele) 14gr
Wiek: 49 Dołączył: 04 Lip 2011 Posty: 15 Skąd: Toronto-Toruń
|
Wysłany: Pią Mar 21, 2014 7:42 pm
|
|
|
Lista startowa
Kobiety:
1. Aleksandra Staniak - Pruszcz Gdański
2. Magdalena Pniewska - Gdańsk
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4.
Mężczyźni:
1. Adrian Lewandowski - Elbląg
2. Zbigniew Piwoński - Elbląg
3. Marek Mikułowski - Elbląg
4. Adam Zapaśnik - Elbląg
5. Łukasz Reszka - Elbląg
6. Marcin Jaworski - Elbląg
7. Karol Ostałowski - Elbląg
8. Marcin Marszałek - Elbląg
9. Kuba Janczyk - Pruszcz Gdański
10.Robert Szuta - Pruszcz Gdański
11. Łukasz Kopania - Gdańsk
12. Artur Markowski - Kętrzyn
13. Jarosław Zalewski - Elbląg
14. Wojciech Pasinski - Toruń
15. Bartosz Wieczorek - Toruń |
|
|
|
|
ESD_Shanghai
Drużyna: SHANGHAI
Dołączył: 15 Mar 2014 Posty: 81 Skąd: Elbląg
|
Wysłany: Sob Mar 22, 2014 12:42 pm
|
|
|
Lista startowa
Kobiety:
1. Aleksandra Staniak - Pruszcz Gdański
2. Magdalena Pniewska - Gdańsk
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4.
Mężczyźni:
1. Adrian Lewandowski - Elbląg
2. Zbigniew Piwoński - Elbląg
3. Marek Mikułowski - Elbląg
4. Adam Zapaśnik - Elbląg
5. Łukasz Reszka - Elbląg
6. Marcin Jaworski - Elbląg
7. Karol Ostałowski - Elbląg
8. Marcin Marszałek - Elbląg
9. Kuba Janczyk - Pruszcz Gdański
10.Robert Szuta - Pruszcz Gdański
11. Łukasz Kopania - Gdańsk
12. Artur Markowski - Kętrzyn
13. Jarosław Zalewski - Elbląg
14. Wojciech Pasinski - Toruń
15. Bartosz Wieczorek - Toruń
16. Paweł Wołynka - Warszawa
17.... |
|
|
|
|
greypablo
Drużyna: dartclub Gdańsk
Tarcza: winmau Blade 4
Lotki: winmau 23g.
Wiek: 47 Dołączył: 30 Sty 2012 Posty: 87 Skąd: Gdańsk
|
Wysłany: Nie Mar 23, 2014 7:47 am
|
|
|
Lista startowa
Kobiety:
1. Aleksandra Staniak - Pruszcz Gdański
2. Magdalena Pniewska - Gdańsk
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4.
Mężczyźni:
1. Adrian Lewandowski - Elbląg
2. Zbigniew Piwoński - Elbląg
3. Marek Mikułowski - Elbląg
4. Adam Zapaśnik - Elbląg
5. Łukasz Reszka - Elbląg
6. Marcin Jaworski - Elbląg
7. Karol Ostałowski - Elbląg
8. Marcin Marszałek - Elbląg
9. Kuba Janczyk - Pruszcz Gdański
10.Robert Szuta - Pruszcz Gdański
11. Łukasz Kopania - Gdańsk
12. Artur Markowski - Kętrzyn
13. Jarosław Zalewski - Elbląg
14. Wojciech Pasinski - Toruń
15. Bartosz Wieczorek - Toruń
16. Paweł Wołynka - Warszawa
17. Krzysztof Chmielewski - Gdańsk
18. Tomasz Milewczyk - Gdańsk
19. Paweł Siwiec - Gdańsk
20. |
|
|
|
|
ESD_Shanghai
Drużyna: SHANGHAI
Dołączył: 15 Mar 2014 Posty: 81 Skąd: Elbląg
|
Wysłany: Nie Mar 23, 2014 12:17 pm
|
|
|
Lista startowa
Kobiety:
1. Aleksandra Staniak - Pruszcz Gdański
2. Magdalena Pniewska - Gdańsk
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4.
Mężczyźni:
1. Adrian Lewandowski - Elbląg
2. Zbigniew Piwoński - Elbląg
3. Marek Mikułowski - Elbląg
4. Adam Zapaśnik - Elbląg
5. Łukasz Reszka - Elbląg
6. Marcin Jaworski - Elbląg
7. Karol Ostałowski - Elbląg
8. Marcin Marszałek - Elbląg
9. Kuba Janczyk - Pruszcz Gdański
10.Robert Szuta - Pruszcz Gdański
11. Łukasz Kopania - Gdańsk
12. Artur Markowski - Kętrzyn
13. Jarosław Zalewski - Elbląg
14. Wojciech Pasinski - Toruń
15. Bartosz Wieczorek - Toruń
16. Paweł Wołynka - Warszawa
17. Krzysztof Chmielewski - Gdańsk
18. Tomasz Milewczyk - Gdańsk
19. Paweł Siwiec - Gdańsk
20. Piotr Kwidziński - Kartuzy
21. |
|
|
|
|
browarek180
Drużyna: SHANGHAI
Tarcza: BLADE4
Lotki: 18g
Dołączył: 03 Wrz 2012 Posty: 6 Skąd: elbląg
|
Wysłany: Sob Mar 29, 2014 3:47 am
|
|
|
kto jeszcze??????????????? |
|
|
|
|
WiechuLand
Drużyna: brak
Lotki: Unicorn Sigma One 23 gr
Pomógł: 1 raz Wiek: 51 Dołączył: 10 Maj 2004 Posty: 282 Skąd: Warszawka
|
Wysłany: Sob Mar 29, 2014 11:36 pm
|
|
|
Lista startowa
Kobiety:
1. Aleksandra Staniak - Pruszcz Gdański
2. Magdalena Pniewska - Gdańsk
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4.
Mężczyźni:
1. Adrian Lewandowski - Elbląg
2. Zbigniew Piwoński - Elbląg
3. Marek Mikułowski - Elbląg
4. Adam Zapaśnik - Elbląg
5. Łukasz Reszka - Elbląg
6. Marcin Jaworski - Elbląg
7. Karol Ostałowski - Elbląg
8. Marcin Marszałek - Elbląg
9. Kuba Janczyk - Pruszcz Gdański
10.Robert Szuta - Pruszcz Gdański
11. Łukasz Kopania - Gdańsk
12. Artur Markowski - Kętrzyn
13. Jarosław Zalewski - Elbląg
14. Wojciech Pasinski - Toruń
15. Bartosz Wieczorek - Toruń
16. Paweł Wołynka - Warszawa
17. Krzysztof Chmielewski - Gdańsk
18. Tomasz Milewczyk - Gdańsk
19. Paweł Siwiec - Gdańsk
20. Piotr Kwidziński - Kartuzy
21. Wiesław Kozłowski - Sterławki Małe |
|
|
|
|
TheSteel
Tarcza: blade IV
Lotki: Magnum 25g
Wiek: 50 Dołączył: 06 Gru 2012 Posty: 29 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Pon Mar 31, 2014 2:50 pm
|
|
|
Lista startowa
Kobiety:
1. Aleksandra Staniak - Pruszcz Gdański
2. Magdalena Pniewska - Gdańsk
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4.
Mężczyźni:
1. Adrian Lewandowski - Elbląg
2. Zbigniew Piwoński - Elbląg
3. Marek Mikułowski - Elbląg
4. Adam Zapaśnik - Elbląg
5. Łukasz Reszka - Elbląg
6. Marcin Jaworski - Elbląg
7. Karol Ostałowski - Elbląg
8. Marcin Marszałek - Elbląg
9. Kuba Janczyk - Pruszcz Gdański
10.Robert Szuta - Pruszcz Gdański
11. Łukasz Kopania - Gdańsk
12. Artur Markowski - Kętrzyn
13. Jarosław Zalewski - Elbląg
14. Wojciech Pasinski - Toruń
15. Bartosz Wieczorek - Toruń
16. Paweł Wołynka - Warszawa
17. Krzysztof Chmielewski - Gdańsk
18. Tomasz Milewczyk - Gdańsk
19. Paweł Siwiec - Gdańsk
20. Piotr Kwidziński - Kartuzy
21. Wiesław Kozłowski - Sterławki Małe
22. Sebastian Majewski - Warszawa |
|
|
|
|
|