Sklep z akcesoriami do darta
DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
5.04.2014 MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI W STEEL DARCIE
Autor Wiadomość
Majo_82 



Drużyna: SportBar
Tarcza: Blade IV
Lotki: Unicorn Krzysztof Kciuk 20 gr
Pomógł: 6 razy
Wiek: 32
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1515
Skąd: Kraków
  Wysłany: Wto Mar 18, 2014 12:47 pm   5.04.2014 MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI W STEEL DARCIE

Małopolskie Stowarzyszenie Darta zaprasza na :

Mistrzostwa Małopolski w steel darcie - Turniej Pucharu Polski POD

5.04.2014 r.

Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1 Kraków

Start godzina 14:00

Zapisy do 13:45

Gwarantowana pula nagród :

Turniej Męski - 1000 zł

Turniej Kobiecy - 500 zł

Wpisowe 20 zł

Przy minimum 5 juniorach osobny turniej juniorski

System gry - Grupy + SKO

Dress code obowiązuje od fazy Single KO !


https://www.facebook.com/...ry_type=regular
 
 
 
Majo_82 



Drużyna: SportBar
Tarcza: Blade IV
Lotki: Unicorn Krzysztof Kciuk 20 gr
Pomógł: 6 razy
Wiek: 32
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1515
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 12:49 pm   

Lista Startowa :

Kobiety :

1.
2.


Mężczyźni :

1.
2.


Juniorzy :

1.
2.
 
 
 
Swiety 


Drużyna: Loża Szyderców
Wiek: 32
Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 52
Skąd: Krakw
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 12:57 pm   

Lista Startowa :

Kobiety :

1.
2.


Mężczyźni :

1. Artur Świątek
2. Tomasz Topa
3. Oktawian Wroniak


Juniorzy :

1.
2.
 
 
 
MieszkoC 



Tarcza: Eclipse Pro Unicorn
Lotki: Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 37
Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 105
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 1:14 pm   

Lista Startowa :

Kobiety :

1.
2.


Mężczyźni :

1. Artur Świątek
2. Tomasz Topa
3. Oktawian Wroniak
4. Mieszko Ciuła
5. Bartosz Chronowski
6. Michał Krogulski


Juniorzy :

1.
2.
 
 
 
Majo_82 



Drużyna: SportBar
Tarcza: Blade IV
Lotki: Unicorn Krzysztof Kciuk 20 gr
Pomógł: 6 razy
Wiek: 32
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1515
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 1:36 pm   

Lista Startowa :

Kobiety :

1.
2.


Mężczyźni :

1. Artur Świątek
2. Tomasz Topa
3. Oktawian Wroniak
4. Mieszko Ciuła
5. Bartosz Chronowski
6. Michał Krogulski
7. Maciej Kołacz
8. Sebastian Makwiński
9. Grzegorz Konieczny
10. Mateusz Kubała
11. Łukasz Kamiński


Juniorzy :

1.
2.
 
 
 
mazi 



Drużyna: TORNADO
Tarcza: UNICORN ECLIPSE HD
Lotki: UNICORN T95 19GR. (soft)
Wiek: 31
Dołączył: 18 Maj 2012
Posty: 394
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 3:06 pm   

Chciałem przybyć, niestety w tym samym terminie jest turniej pod Elblągiem (Tolkmicko) więc może następnym razem :)

Swoją drogą zapraszam chętnych do Gdańska na 22 marca na DZIEŃ DARTERA http://www.darts501.pl/dzien_dartera/

pozdrawiam
mazi
 
 
 
Mały28 


Drużyna: Destroyer
Tarcza: Focus
Lotki: Adrian Lewis 21g
Wiek: 29
Dołączył: 10 Sty 2013
Posty: 25
Skąd: Bochnia
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 4:07 pm   

Lista Startowa :

Kobiety :

1.
2.


Mężczyźni :

1. Artur Świątek
2. Tomasz Topa
3. Oktawian Wroniak
4. Mieszko Ciuła
5. Bartosz Chronowski
6. Michał Krogulski
7. Maciej Kołacz
8. Sebastian Makwiński
9. Grzegorz Konieczny
10. Mateusz Kubała
11. Łukasz Kamiński
12. Łukasz Morajka

Juniorzy :

1.
2.
 
 
Majo_82 



Drużyna: SportBar
Tarcza: Blade IV
Lotki: Unicorn Krzysztof Kciuk 20 gr
Pomógł: 6 razy
Wiek: 32
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1515
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 4:24 pm   

Lista Startowa :

Kobiety :

1. Karolina Pacia
2. Agnieszka Przychodzka


Mężczyźni :

1. Artur Świątek
2. Tomasz Topa
3. Oktawian Wroniak
4. Mieszko Ciuła
5. Bartosz Chronowski
6. Michał Krogulski
7. Maciej Kołacz
8. Sebastian Makwiński
9. Grzegorz Konieczny
10. Mateusz Kubała
11. Łukasz Kamiński
12. Łukasz Morajka
13. Marcin Rzemiński
14. Dawid Robak

Juniorzy :

1.
2.
 
 
 
andre 



Drużyna: Destroyer/Titan
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: no name :)
Pomógł: 3 razy
Wiek: 27
Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 607
Skąd: Bochnia/Kraków
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 4:45 pm   

Lista Startowa :

Kobiety :

1. Karolina Pacia
2. Agnieszka Przychodzka


Mężczyźni :

1. Artur Świątek
2. Tomasz Topa
3. Oktawian Wroniak
4. Mieszko Ciuła
5. Bartosz Chronowski
6. Michał Krogulski
7. Maciej Kołacz
8. Sebastian Makwiński
9. Grzegorz Konieczny
10. Mateusz Kubała
11. Łukasz Kamiński
12. Łukasz Morajka
13. Marcin Rzemiński
14. Dawid Robak
15. Andrzej Kamionka
Juniorzy :

1.
2.
 
 
 
Bober 


Drużyna: SportBar
Tarcza: Advantage Trainer
Lotki: RvB 18g,Ted Henkey 23g
Pomógł: 4 razy
Wiek: 39
Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 1746
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 6:50 pm   

Lista Startowa :

Kobiety :

1. Karolina Pacia
2. Agnieszka Przychodzka


Mężczyźni :

1. Artur Świątek
2. Tomasz Topa
3. Oktawian Wroniak
4. Mieszko Ciuła
5. Bartosz Chronowski
6. Michał Krogulski
7. Maciej Kołacz
8. Sebastian Makwiński
9. Grzegorz Konieczny
10. Mateusz Kubała
11. Łukasz Kamiński
12. Łukasz Morajka
13. Marcin Rzemiński
14. Dawid Robak
15. Andrzej Kamionka
16. Krzysztof Kciuk
17. Przemysław Bobrowski
18. Mirosław Gaczorek

Juniorzy :

1.
2.
 
 
 
MieszkoC 



Tarcza: Eclipse Pro Unicorn
Lotki: Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 37
Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 105
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 10:33 pm   

Lista Startowa :

Kobiety :

1. Karolina Pacia
2. Agnieszka Przychodzka


Mężczyźni :

1. Artur Świątek
2. Tomasz Topa
3. Oktawian Wroniak
4. Mieszko Ciuła
5. Bartosz Chronowski
6. Michał Krogulski
7. Maciej Kołacz
8. Sebastian Makwiński
9. Grzegorz Konieczny
10. Mateusz Kubała
11. Łukasz Kamiński
12. Łukasz Morajka
13. Marcin Rzemiński
14. Dawid Robak
15. Andrzej Kamionka
16. Krzysztof Kciuk
17. Przemysław Bobrowski
18. Mirosław Gaczorek
19. Łukasz Fikiel

Juniorzy :

1.
2.
 
 
 
Ivona 
Wjedzma



Drużyna: R.C.M.
Lotki: Kamikaze boski wiatr nie ma przebacz :P
Dołączyła: 17 Lut 2007
Posty: 235
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Mar 19, 2014 9:34 am   

Lista Startowa :

Kobiety :

1. Karolina Pacia
2. Agnieszka Przychodzka
3. Iwona Kopczyńska


Mężczyźni :

1. Artur Świątek
2. Tomasz Topa
3. Oktawian Wroniak
4. Mieszko Ciuła
5. Bartosz Chronowski
6. Michał Krogulski
7. Maciej Kołacz
8. Sebastian Makwiński
9. Grzegorz Konieczny
10. Mateusz Kubała
11. Łukasz Kamiński
12. Łukasz Morajka
13. Marcin Rzemiński
14. Dawid Robak
15. Andrzej Kamionka
16. Krzysztof Kciuk
17. Przemysław Bobrowski
18. Mirosław Gaczorek
19. Łukasz Fikiel

Juniorzy :

1.
2.
 
 
Majo_82 



Drużyna: SportBar
Tarcza: Blade IV
Lotki: Unicorn Krzysztof Kciuk 20 gr
Pomógł: 6 razy
Wiek: 32
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1515
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Mar 19, 2014 12:32 pm   

Lista Startowa :

Kobiety :

1. Karolina Pacia
2. Agnieszka Przychodzka
3. Iwona Kopczyńska
4. Lidia Konwent
5. Magdalena Konwent

Mężczyźni :

1. Artur Świątek
2. Tomasz Topa
3. Oktawian Wroniak
4. Mieszko Ciuła
5. Bartosz Chronowski
6. Michał Krogulski
7. Maciej Kołacz
8. Sebastian Makwiński
9. Grzegorz Konieczny
10. Mateusz Kubała
11. Łukasz Kamiński
12. Łukasz Morajka
13. Marcin Rzemiński
14. Dawid Robak
15. Andrzej Kamionka
16. Krzysztof Kciuk
17. Przemysław Bobrowski
18. Mirosław Gaczorek
19. Łukasz Fikiel
20. Andrzej Góra
21. Konrad Babula
22. Rafał Zahora
23. Paweł Wandzel
24. Grzegorz Ryniewicz
25. Łukasz Cisoń


Juniorzy :

1.
2.
 
 
 
MieszkoC 



Tarcza: Eclipse Pro Unicorn
Lotki: Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 37
Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 105
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Czw Mar 20, 2014 11:31 am   

Lista Startowa :

Kobiety :

1. Karolina Pacia
2. Agnieszka Przychodzka
3. Iwona Kopczyńska
4. Lidia Konwent
5. Magdalena Konwent
6. Barbara Schmidt - Nowy Sącz
7. Nicola Zięba - Nowy Sącz

Mężczyźni :

1. Artur Świątek
2. Tomasz Topa
3. Oktawian Wroniak
4. Mieszko Ciuła - Nowy Sącz
5. Bartosz Chronowski - Nowy Sącz
6. Michał Krogulski - Nowy Sącz
7. Maciej Kołacz
8. Sebastian Makwiński
9. Grzegorz Konieczny
10. Mateusz Kubała
11. Łukasz Kamiński
12. Łukasz Morajka
13. Marcin Rzemiński
14. Dawid Robak
15. Andrzej Kamionka
16. Krzysztof Kciuk
17. Przemysław Bobrowski
18. Mirosław Gaczorek
19. Łukasz Fikiel - Nowy Sącz
20. Andrzej Góra
21. Konrad Babula
22. Rafał Zahora
23. Paweł Wandzel
24. Grzegorz Ryniewicz
25. Łukasz Cisoń - Nowy Sącz
26. Kamil Krupka - Nowy Sącz
27. Szymon Gumulak - Nowy Sącz
28. Kantor Lucjan - Nowy Sącz
29. Wójcik Darek - Nowy Sącz
 
 
 
Majo_82 



Drużyna: SportBar
Tarcza: Blade IV
Lotki: Unicorn Krzysztof Kciuk 20 gr
Pomógł: 6 razy
Wiek: 32
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1515
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Mar 20, 2014 4:47 pm   

Lista Startowa :

Kobiety :

1. Karolina Pacia
2. Agnieszka Przychodzka
3. Iwona Kopczyńska
4. Lidia Konwent
5. Magdalena Konwent
6. Barbara Schmidt - Nowy Sącz
7. Nicola Zięba - Nowy Sącz

Mężczyźni :

1. Artur Świątek
2. Tomasz Topa
3. Oktawian Wroniak
4. Mieszko Ciuła - Nowy Sącz
5. Bartosz Chronowski - Nowy Sącz
6. Michał Krogulski - Nowy Sącz
7. Maciej Kołacz
8. Sebastian Makwiński
9. Grzegorz Konieczny
10. Mateusz Kubała
11. Łukasz Kamiński
12. Łukasz Morajka
13. Marcin Rzemiński
14. Dawid Robak
15. Andrzej Kamionka
16. Krzysztof Kciuk
17. Przemysław Bobrowski
18. Mirosław Gaczorek
19. Łukasz Fikiel - Nowy Sącz
20. Andrzej Góra
21. Konrad Babula
22. Rafał Zahora
23. Paweł Wandzel
24. Grzegorz Ryniewicz
25. Łukasz Cisoń - Nowy Sącz
26. Kamil Krupka - Nowy Sącz
27. Szymon Gumulak - Nowy Sącz
28. Kantor Lucjan - Nowy Sącz
29. Wójcik Darek - Nowy Sącz
30. Sławomir Trojanowski


Juniorzy :

1.
2.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group