World Cup of Darts 2014 - 06-08.06.2014 |
Autor |
Wiadomość |
Hiro
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn Mark McGeeney 22g
Pomógł: 11 razy Wiek: 30 Dołączył: 19 Sty 2013 Posty: 574 Skąd: Polska
|
Wysłany: Nie Maj 18, 2014 12:11 pm World Cup of Darts 2014 - 06-08.06.2014
|
|
|
bwin World Cup of Darts
First Round Draw & Tournament Bracket
England (1) v Thailand
USA (16) v Hungary
Republic of Ireland (8) v Singapore
Germany (9) v South Africa
Wales (5) v France
Finland (12) v Poland
Australia (4) v Denmark
Hong Kong (13) v Norway
Netherlands (2) v Italy
Spain (15) v New Zealand
Belgium (7) v India
Austria (10) v China
Northern Ireland (6) v Malaysia
Canada (11) v Japan
Scotland (3) v Russia
Sweden (14) v Gibraltar
Drabinka do pobrania i wydrukowanie w PDF-ie:
http://www64.zippyshare.com/v/70967311/file.html
Rozstawieni
1 - England (Phil Taylor & Adrian Lewis)
2 - Netherlands (Michael van Gerwen & Raymond van Barneveld)
3 - Scotland (Peter Wright & Robert Thornton)
4 - Australia (Simon Whitlock & Paul Nicholson)
5 - Wales (Mark Webster & Richie Burnett)
6 - Northern Ireland (Brendan Dolan & Michael Mansell)
7 - Belgium (Kim Huybrechts & Ronny Huybrechts)
8 - Republic of Ireland (Connie Finnan & William O'Connor)
9 - Germany (Jyhan Artut & Andree Welge)
10 - Austria (Mensur Suljovic & Rowby-John Rodriguez
11 - Canada (John Part & Shaun Narain)
12 - Finland (Jarkko Komula & Jani Haavisto)
13 - Hong Kong (Ting Chi Royden Lam & Scott Mackenzie)
14 - Sweden (Magnus Caris & Peter Sajwani)
15 - Spain (Antonio Alcinas & Carlos Rodriguez)
16 - USA (Darin Young & Larry Butler)
Nierozstawieni:
China (Yin Deng & Jun Cai)
Denmark (Per Laursen & Dennis Lindskjold)
France (Jacques Labre & Lionel Maranhao)
Gibraltar (Dylan Duo & Dyson Parody)
Hungary (Zsolt Meszaros & Nandor Bezzeg)
India (Amit Gilitwala & Nitan Kumar)
Italy (Marco Brentegani & Daniele Petri)
Japan (Morihiro Hashimoto & Haruki Muramatsu)
Malaysia (Kesava Roa & Thomat Darus)
New Zealand (Rob Szabo & Craig Caldwell)
Norway (Robert Wagner & Vegar Elvevoll)
Poland (Krzysztof Chmielewski & Krzysztof Strozyk)
Russia (Evgenii Zhukov & Evgenii Izotov)
Singapore (Paul Lim & Harith Lim)
South Africa (Devon Petersen & Graham Filby)
Thailand (Thanawat Gaweenuntawong & Watanyu Charoonroj)
bwin World Cup of Darts
Friday June 6
Afternoon Session
2pm-6pm local time (1pm-5pm BST)
8x First Round games
Evening Session
8pm-12am local time (7pm-11pm BST)
8x First Round games
Saturday June 7
Afternoon Session
2pm-6pm local time (1pm-5pm BST)
4x Second Round games
Evening Session
8pm-12am local time (7pm-11pm BST)
4x Second Round games
Sunday June 8
Afternoon Session
2pm-6pm local time (1pm-5pm BST)
Quarter-Finals
Evening Session
8pm-12am local time (7pm-11pm BST)
Semifinals
Final |
|
|
|
|
Łysy821
Drużyna: Liga Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Phil the power Taylor PDC
Lotki: Harrows Ice Black 25g
Wiek: 42 Dołączył: 06 Gru 2013 Posty: 54 Skąd: Wilkowice
|
Wysłany: Pon Maj 19, 2014 6:04 pm
|
|
|
A wie ktoś może do ilu legów grają na poszczególnych etapach ? |
|
|
|
|
pepsiak
Drużyna: DartClub
Tarcza: Blade 4
Lotki: RDD Flashback - 22g
Wiek: 53 Dołączył: 25 Maj 2009 Posty: 150 Skąd: Gdańsk
|
Wysłany: Śro Maj 28, 2014 6:48 am
|
|
|
Zostało 9 dni... Odliczanie.. |
|
|
|
|
04
Drużyna: DRP Poznań
Tarcza: Blade4
Lotki: Vortex 20g
Wiek: 49 Dołączył: 03 Sty 2010 Posty: 1002 Skąd: Wieruszów
|
Wysłany: Czw Maj 29, 2014 9:14 pm
|
|
|
Trenuj Krzysiu zamiast odliczać.... |
|
|
|
|
DartTown.pl
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 3 razy Dołączył: 02 Lis 2011 Posty: 404 Skąd: Wałcz
|
Wysłany: Czw Maj 29, 2014 9:18 pm
|
|
|
Cytat: | A wie ktoś może do ilu legów grają na poszczególnych etapach ? |
Przyłączam się do pytania. Zmieniła się formuła i nie można się oprzeć na zeszłym roku. |
|
|
|
|
Łysy821
Drużyna: Liga Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Phil the power Taylor PDC
Lotki: Harrows Ice Black 25g
Wiek: 42 Dołączył: 06 Gru 2013 Posty: 54 Skąd: Wilkowice
|
Wysłany: Pią Maj 30, 2014 5:52 am
|
|
|
Przeszukałem całego neta i pdc ale jak na razie chyba nic nie piszą |
|
|
|
|
Łysy821
Drużyna: Liga Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Phil the power Taylor PDC
Lotki: Harrows Ice Black 25g
Wiek: 42 Dołączył: 06 Gru 2013 Posty: 54 Skąd: Wilkowice
|
|
|
|
|
Hiro
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn Mark McGeeney 22g
Pomógł: 11 razy Wiek: 30 Dołączył: 19 Sty 2013 Posty: 574 Skąd: Polska
|
Wysłany: Sob Maj 31, 2014 2:26 pm
|
|
|
Poznaliśmy zasady:
Cytat: | First Round
Best of nine legs Doubles
Second Round, Quarter-Finals & Semi-Finals
The Second Round, Quarter-Finals & Semi-Finals will be played as two best of seven leg 501 Singles matches, with both nations nominating the order in which their players play. In the event of both nations winning one Singles match apiece, a best of seven leg 501 Doubles match will be played to decide the tie.
Final
The Final will be played as four best of seven leg 501 Singles matches, with both nations nominating the order in which their players play the first two matches, and then Reverse Singles following. The first team to win three games is declared the winner. In the event of both nations winning two Singles matches apiece, a best of seven leg 501 Doubles match will be played to decide the tie. |
W skrócie:
Pierwsza runda
Najlepszy z 9 legów 501, mecze deblowe
Druga runda, ćwierćfinały i półfinały
Lepszy z 7 legów 501, mecze singlowe. Przy stanie 1:1 po singlach rozgrywany będzie mecz deblowy - lepszy z 7 legów 501.
Finał
Lepszy z 7 legów 501, mecze singlowe. Przy stanie 2:2 po singlach rozgrywany będzie mecz deblowy - lepszy z 7 legów 501.
Powiem szczerze, że nie bardzo wiem jaka jest różnica między finałem a 2.rundą, ćwierćfinałem i półfinałem. Szczególnie to "as two best of 7 legs" i "as four best of 7 legs". |
Ostatnio zmieniony przez Hiro Pią Cze 06, 2014 10:23 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
Kema
Tarcza: Advantage II, Blade III i IV, Eclipse Pro
Lotki: James Wade 20 g, NR-501 Trator Penetrating 95% 21g
Pomógł: 1 raz Wiek: 39 Dołączył: 16 Lut 2009 Posty: 362 Skąd: Olsztyn-Barczewo
|
Wysłany: Sob Maj 31, 2014 4:52 pm
|
|
|
różnica jest taka, że w drugie rundzie, ćwierćfinale i półfinale będą grane 2 single (zawodnicy sami decydują kto gra pierwszy czy drugi) + ewentualnie debel jak będzie 1-1 po singlach
w finale będą rozegrane 4 single, każdy z każdym, wygrywa ten kto wygra 3 single lub przy remisie 2-2 decyduje debel |
|
|
|
|
greypablo
Drużyna: dartclub Gdańsk
Tarcza: winmau Blade 4
Lotki: winmau 23g.
Wiek: 47 Dołączył: 30 Sty 2012 Posty: 87 Skąd: Gdańsk
|
|
|
|
|
Bober
Drużyna: SportBar
Tarcza: Advantage Trainer
Lotki: RvB 18g,Ted Henkey 23g
Pomógł: 4 razy Wiek: 48 Dołączył: 06 Cze 2009 Posty: 1793 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Cze 05, 2014 10:41 am
|
|
|
Czy to prawda że chłopaki graja jako pierwsi??? |
|
|
|
|
Lestat
Piotr Puchowski
Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy Wiek: 56 Dołączył: 30 Wrz 2003 Posty: 5329 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Czw Cze 05, 2014 10:43 am
|
|
|
prawda, o 14-ej |
|
|
|
|
ilonamalvo
Dołączyła: 05 Cze 2014 Posty: 2 Skąd: Sokołów
|
Wysłany: Czw Cze 05, 2014 12:09 pm
|
|
|
To już jutro! |
|
|
|
|
greypablo
Drużyna: dartclub Gdańsk
Tarcza: winmau Blade 4
Lotki: winmau 23g.
Wiek: 47 Dołączył: 30 Sty 2012 Posty: 87 Skąd: Gdańsk
|
Wysłany: Czw Cze 05, 2014 1:52 pm
|
|
|
Od piątku (06.06.2014) od godziny 14:00 wszystkie wyniki będą uaktualniane w trakcie trwania zawodów na naszej stronce www.dartclub.pl |
|
|
|
|
Adi
Drużyna: DSVN 93
Tarcza: Eclipse HD
Lotki: Michael Smith
Pomógł: 3 razy Wiek: 37 Dołączył: 25 Sty 2012 Posty: 721 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Cze 05, 2014 1:54 pm
|
|
|
Czy ktoś planuje nagrać mecz i wrzucić na yt ? ? Będę w pracy |
|
|
|
|
|