DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Super Liga Kraków 2014/2015
Autor Wiadomość
Bober 


Drużyna: SportBar
Tarcza: Advantage Trainer
Lotki: RvB 18g,Ted Henkey 23g
Pomógł: 4 razy
Wiek: 42
Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 1793
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Paź 28, 2014 9:15 pm   

Zbliża sie ostateczny termin zgłoszenia SL. Czy ktos z grajacych nie oplacił jeszcze licencji POD???
Nie chciałbym żeby przez przeoczenie nasz SL nie została zakwalifikowana...
 
 
 
Bober 


Drużyna: SportBar
Tarcza: Advantage Trainer
Lotki: RvB 18g,Ted Henkey 23g
Pomógł: 4 razy
Wiek: 42
Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 1793
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Paź 28, 2014 10:42 pm   

1. Łukasz Kamiński
2. Przemysław Bobrowski
3. Grzegorz Konieczny
4. Łukasz Ferenc
5. Jacek Styczyński
6. Andrzej Luty
7. Agata Fidelus
8. Krzysztof Galus
9. Krzysztof Kciuk
10. Marcin Rzemiński
11. Rafał Zahora
12. Bartek Chronowski
13. Ewelina Zielińska-Kołacz
14. Mirosław Gaczorek
 
 
 
Bober 


Drużyna: SportBar
Tarcza: Advantage Trainer
Lotki: RvB 18g,Ted Henkey 23g
Pomógł: 4 razy
Wiek: 42
Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 1793
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Paź 29, 2014 5:31 pm   

SuperLiga Kraków zgłoszona w 14-osobowym składzie.
 
 
 
Bober 


Drużyna: SportBar
Tarcza: Advantage Trainer
Lotki: RvB 18g,Ted Henkey 23g
Pomógł: 4 razy
Wiek: 42
Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 1793
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Paź 31, 2014 9:36 pm   

Jako ze duzo grania przed nami a Październik minął bez zjazdu, w listopadzie bedziemy musieli zrobic 2 zjazdy.
Pierwszy z nich 6 listopada a drugi 20 listopada. Ewentualne zaległosci z tych zjazdów będzie mozna nadrobic do końca roku.
Trzeci ostatni zjazd w tym roku to 4 grudzień. Jego zaległosci można nadrabiac do kolejnego zjazdu i tak juz pozostanie do tegorocznych finałów.
Rozpiskę meczów podam do końca weekendu.
Zapraszam czwartek 6 listopada. Sportbar otwarty od 17, mecze rozpoczniemy o 17.30 lub 18.
Przemek bobrowski
 
 
 
Koniu 



Drużyna: Titan (kiedyś AGH);D
Tarcza: Winmau
Lotki: takie, że ja pier... ;D
Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 192
Skąd: Olkusz
Wysłany: Sob Lis 01, 2014 11:29 am   

mnie na pewno nie będzie bo mamy przeniesiony mecz do Gdowa, akurat w ten czwartek... :)
 
 
 
cyna 



Drużyna: Dar(t)ciuchy
Tarcza: Eclipse Pro
Lotki: Stephen Bunting 12g.
Pomógł: 6 razy
Wiek: 43
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 753
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: Sob Lis 01, 2014 4:32 pm   

Agaty i mnie też nie będzie...
 
 
greengo44 



Drużyna: Melomani,Dart Demons
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Krokodyle 21g
Pomógł: 4 razy
Wiek: 38
Dołączył: 29 Wrz 2011
Posty: 2461
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Lis 01, 2014 8:25 pm   

podobnie ze mną, na 99,9% nie dam rady...
 
 
Bober 


Drużyna: SportBar
Tarcza: Advantage Trainer
Lotki: RvB 18g,Ted Henkey 23g
Pomógł: 4 razy
Wiek: 42
Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 1793
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Lis 01, 2014 8:46 pm   

ZJAZD NR 1

.....
Ostatnio zmieniony przez Bober Sob Lis 01, 2014 9:04 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
Bober 


Drużyna: SportBar
Tarcza: Advantage Trainer
Lotki: RvB 18g,Ted Henkey 23g
Pomógł: 4 razy
Wiek: 42
Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 1793
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Lis 01, 2014 8:54 pm   

W każdą sobote Sportbar czynny od 13.
Mysle ze to dobry termin dla tych co nie dali rade w czwartek i chcą odrobic mecze.
 
 
 
greengo44 



Drużyna: Melomani,Dart Demons
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Krokodyle 21g
Pomógł: 4 razy
Wiek: 38
Dołączył: 29 Wrz 2011
Posty: 2461
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Lis 01, 2014 9:36 pm   

A gramy w grupach (jak dotychczas) czy cała czternasta każdy z każdym?... bo jeśli ta pierwsza opcja to jak to wygląda, było już losowanie?
 
 
Bober 


Drużyna: SportBar
Tarcza: Advantage Trainer
Lotki: RvB 18g,Ted Henkey 23g
Pomógł: 4 razy
Wiek: 42
Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 1793
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Lis 02, 2014 7:08 am   

Gramy każdy z każdym mecz i rewanż
 
 
 
Rudzielec 


Dołączyła: 23 Wrz 2013
Posty: 37
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Lis 02, 2014 10:54 am   

Nie lepiej byłoby ustalić terminy sobotnie?? od godz 12-13?? chyba w ub roku tak było....rozgrywki softowe są wieczorami więc nawet jak termin sie pokryje to można rozegrać mecze...a czwartki zrobić rezerwowe dla tych którzy nie rozegrają meczy w sb.....tylko moja sugestia ale weekend jest bardziej "przystępny"
 
 
Bober 


Drużyna: SportBar
Tarcza: Advantage Trainer
Lotki: RvB 18g,Ted Henkey 23g
Pomógł: 4 razy
Wiek: 42
Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 1793
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Lis 02, 2014 1:00 pm   

Zjazd nr 1 06-11-2014
Start No Player No Player Marker
18:00 1 Lukasz Kaminski 1 Rafał Zahora Krzysztof Kciuk
18:00 2 Łukasz Ferenc 2 Ewelina Zielinska-Kolacz Andrzej Luty
18:00 3 Bartek Chronowski 3 Jacek Styczyński Krzysztof Galus
18:00 4 Przemyslaw Bobrowski 4 Marcin Rzemiński Agata Fidelus
18:45 5 Miroslaw Gaczorek 5 Andrzej Luty Przemyslaw Bobrowski
18:45 6 Krzysztof Galus 6 Grzegorz Konieczny Rafał Zahora
18:45 7 Agata Fidelus 7 Krzysztof Kciuk Łukasz Ferenc
18:45 8 Lukasz Kaminski 1 Ewelina Zielinska-Kolacz Bartek Chronowski
19:30 9 Jacek Styczyński 12 Rafał Zahora Krzysztof Galus
19:30 10 Łukasz Ferenc 2 Marcin Rzemiński Miroslaw Gaczorek
19:30 11 Bartek Chronowski 3 Andrzej Luty Agata Fidelus
19:30 12 Przemyslaw Bobrowski 4 Grzegorz Konieczny Lukasz Kaminski
20:15 13 Miroslaw Gaczorek 5 Krzysztof Kciuk Przemyslaw Bobrowski
20:15 14 Krzysztof Galus 6 Agata Fidelus Bartek Chronowski
20:15 15 Lukasz Kaminski 1 Jacek Styczyński Rafał Zahora
20:15 16 Marcin Rzemiński 11 Ewelina Zielinska-Kolacz Andrzej Luty
21:00 17 Andrzej Luty 10 Rafał Zahora Ewelina Zielinska-Kolacz
21:00 18 Łukasz Ferenc 2 Grzegorz Konieczny Jacek Styczyński
21:00 19 Bartek Chronowski 3 Krzysztof Kciuk Marcin Rzemiński
21:00 20 Przemyslaw Bobrowski 4 Agata Fidelus Lukasz Kaminski
21:45 21 Miroslaw Gaczorek 5 Krzysztof Galus Krzysztof Kciuk
21:45 22 Lukasz Kaminski 1 Marcin Rzemiński Agata Fidelus
21:45 23 Andrzej Luty 10 Jacek Styczyński Przemyslaw Bobrowski
Zjazd nr 2 20-11-2014
18:00 24 Grzegorz Konieczny 9 Ewelina Zielinska-Kolacz Łukasz Kamiński
18:00 25 Krzysztof Kciuk 8 Rafał Zahora Marcin Rzemiński
18:00 26 Łukasz Ferenc 2 Agata Fidelus Andrzej Luty
18:00 27 Bartek Chronowski 3 Krzysztof Galus Przemysław Bobrowski
18:45 28 Przemyslaw Bobrowski 4 Miroslaw Gaczorek Lukasz Kaminski
18:45 29 Lukasz Kaminski 1 Andrzej Luty Rafał Zahora
18:45 30 Grzegorz Konieczny 9 Marcin Rzemiński Bartek Chronowski
18:45 31 Krzysztof Kciuk 8 Jacek Styczyński Łukasz Ferenc
19:30 32 Agata Fidelus 7 Ewelina Zielinska-Kolacz Marcin Rzemiński
19:30 33 Krzysztof Galus 6 Rafał Zahora Jacek Styczyński
19:30 34 Łukasz Ferenc 2 Miroslaw Gaczorek Andrzej Luty
19:30 35 Bartek Chronowski 3 Przemyslaw Bobrowski Krzysztof Kciuk
20:15 36 Lukasz Kaminski 1 Grzegorz Konieczny Agata Fidelus
20:15 37 Krzysztof Kciuk 8 Andrzej Luty Ewelina Zielinska-Kolacz
20:15 38 Agata Fidelus 7 Marcin Rzemiński Łukasz Ferenc
20:15 39 Krzysztof Galus 6 Jacek Styczyński Przemyslaw Bobrowski
21:00 40 Miroslaw Gaczorek 5 Ewelina Zielinska-Kolacz Bartek Chronowski
21:00 41 Przemyslaw Bobrowski 4 Rafał Zahora Krzysztof Galus
21:00 42 Łukasz Ferenc 2 Bartek Chronowski Ewelina Zielinska-Kolacz
21:00 43 Lukasz Kaminski 1 Krzysztof Kciuk Jacek Styczyński
21:45 44 Agata Fidelus 7 Grzegorz Konieczny Ewelina Zielinska-Kolacz
21:45 45 Krzysztof Galus 6 Andrzej Luty Lukasz Kaminski
21:45 46 Miroslaw Gaczorek 5 Marcin Rzemiński Grzegorz Konieczny
Zjazd nr 3 04-12-2014
18:00 47 Przemyslaw Bobrowski 4 Jacek Styczyński Krzysztof Kciuk
18:00 48 Bartek Chronowski 3 Ewelina Zielinska-Kolacz Andrzej Luty
18:00 49 Łukasz Ferenc 2 Rafał Zahora Krzysztof Kciuk
18:00 50 Lukasz Kaminski 1 Agata Fidelus Marcin Rzemiński
18:45 51 Krzysztof Galus 6 Krzysztof Kciuk Przemyslaw Bobrowski
18:45 52 Miroslaw Gaczorek 5 Grzegorz Konieczny Krzysztof Galus
18:45 53 Przemyslaw Bobrowski 4 Andrzej Luty Miroslaw Gaczorek
18:45 54 Bartek Chronowski 3 Marcin Rzemiński Grzegorz Konieczny
19:30 55 Łukasz Ferenc 2 Jacek Styczyński Agata Fidelus
19:30 56 Ewelina Zielinska-Kolacz 13 Rafał Zahora Krzysztof Galus
19:30 57 Lukasz Kaminski 1 Krzysztof Galus Rafał Zahora
19:30 58 Miroslaw Gaczorek 5 Agata Fidelus Łukasz Ferenc
20:15 59 Przemyslaw Bobrowski 4 Krzysztof Kciuk Jacek Styczyński
20:15 60 Bartek Chronowski 3 Grzegorz Konieczny Agata Fidelus
20:15 61 Łukasz Ferenc 2 Andrzej Luty Grzegorz Konieczny
20:15 62 Marcin Rzemiński 11 Rafał Zahora Krzysztof Kciuk
21:00 63 Jacek Styczyński 12 Ewelina Zielinska-Kolacz Przemyslaw Bobrowski
21:00 64 Lukasz Kaminski 1 Miroslaw Gaczorek Agata Fidelus
21:00 65 Przemyslaw Bobrowski 4 Krzysztof Galus Miroslaw Gaczorek
21:00 66 Bartek Chronowski 3 Agata Fidelus Grzegorz Konieczny
21:45 67 Łukasz Ferenc 2 Krzysztof Kciuk Jacek Styczyński
21:45 68 Grzegorz Konieczny 9 Rafał Zahora Krzysztof Galus
21:45 69 Andrzej Luty 10 Ewelina Zielinska-Kolacz Agata Fidelus
Zjazd nr 4 01-2014
18:00 70 Marcin Rzemiński 11 Jacek Styczyński Przemyslaw Bobrowski
18:00 71 Lukasz Kaminski 1 Przemyslaw Bobrowski Rafał Zahora
18:00 72 Bartek Chronowski 3 Miroslaw Gaczorek Krzysztof Galus
18:00 73 Łukasz Ferenc 2 Krzysztof Galus Przemyslaw Bobrowski
18:45 74 Agata Fidelus 7 Rafał Zahora Marcin Rzemiński
18:45 75 Krzysztof Kciuk 8 Ewelina Zielinska-Kolacz Andrzej Luty
18:45 76 Grzegorz Konieczny 9 Jacek Styczyński Ewelina Zielinska-Kolacz
18:45 77 Andrzej Luty 10 Marcin Rzemiński Grzegorz Konieczny
19:30 78 Lukasz Kaminski 1 Bartek Chronowski Krzysztof Kciuk
19:30 79 Łukasz Ferenc 2 Przemyslaw Bobrowski Krzysztof Galus
19:30 80 Miroslaw Gaczorek 5 Rafał Zahora Lukasz Kaminski
19:30 81 Krzysztof Galus 6 Ewelina Zielinska-Kolacz Andrzej Luty
20:15 82 Agata Fidelus 7 Jacek Styczyński Przemyslaw Bobrowski
20:15 83 Krzysztof Kciuk 8 Marcin Rzemiński Łukasz Ferenc
20:15 84 Grzegorz Konieczny 9 Andrzej Luty Krzysztof Kciuk
20:15 85 Lukasz Kaminski 1 Łukasz Ferenc Grzegorz Konieczny
21:00 86 Bartek Chronowski 3 Rafał Zahora Agata Fidelus
21:00 87 Przemyslaw Bobrowski 4 Ewelina Zielinska-Kolacz Krzysztof Galus
21:00 88 Miroslaw Gaczorek 5 Jacek Styczyński Przemyslaw Bobrowski
21:00 89 Krzysztof Galus 6 Marcin Rzemiński Jacek Styczyński
21:45 90 Agata Fidelus 7 Andrzej Luty Lukasz Kaminski
21:45 91 Krzysztof Kciuk 8 Grzegorz Konieczny Andrzej Luty
Ostatnio zmieniony przez Bober Śro Lis 12, 2014 2:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Bober 


Drużyna: SportBar
Tarcza: Advantage Trainer
Lotki: RvB 18g,Ted Henkey 23g
Pomógł: 4 razy
Wiek: 42
Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 1793
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Lis 02, 2014 1:05 pm   

Rudzielec napisał/a:
Nie lepiej byłoby ustalić terminy sobotnie?? od godz 12-13?? chyba w ub roku tak było....rozgrywki softowe są wieczorami więc nawet jak termin sie pokryje to można rozegrać mecze...a czwartki zrobić rezerwowe dla tych którzy nie rozegrają meczy w sb.....tylko moja sugestia ale weekend jest bardziej "przystępny"


Ewelinko... jak było w soboty to był problem bo turnieje wyjazdy itp. Jak zaproponowałem czwartki pod koniec sezonu to sie okazało że super zmiana i wszyscy są za. Nie ma szans wszystkim dogodzić. Akurat problem bo chłopaki przełożyli mecz na czwartek. Gdyby nie to to prawie wszyscy by byli. Jeszcze sie nie zdarzyło żeby na jakimś zjeździe pojawili sie wszyscy zawodnicy. W soboty są MDC'e zjazdy MSL, turnieje GP i Pucharu Polski IPL'e i jeszcze długie weekendy itd. Wyjazdy rodzinne...
 
 
 
Bober 


Drużyna: SportBar
Tarcza: Advantage Trainer
Lotki: RvB 18g,Ted Henkey 23g
Pomógł: 4 razy
Wiek: 42
Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 1793
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Lis 04, 2014 1:30 pm   

Bardzo proszę zawodników którzy maja markerowac pierwsze mecze o stawienie sie na odpowiednią godzinę a nie przyjście na "swoje" mecze.

Jeżeli chodzi o walkowery... jeżeli zawodnik A napisze że go nie będzie a zawodnik B też sie nie stawi, w przypadku nie rozegrania meczu wynik zostanie sklasyfikowany jako obopólny walkower.
Baaaardzo proszę aby tegoroczna SL w końcu wyglądała i przebiegała poważnie...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group